Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Zdrowie Uroda > Sprzęt medyczny


Wpisy
Sort By :
1. Autorefraktometr - optomania.pl
Sklep okulistyczny OPTOMANIA.PL posiada w swojej karcie szeroką gamę produktów okulistycznych takich jak: pupilometry, oprawy probiercze a także wiele innych produktów. Wszystkie dostępne artykuły można obejrzeć w sklepie www optomania.pl. Nasza firma oprócz sprzedaży zajmuje się pomocą w zakupie odpowiedniego sprzętu ale i usługą montażu w salonach okulistycznych czy szpitalach. Kluczowym celem Optomania.pl jest zadowolenie klienta, dlatego dążymy aby oferowany produkt był niezwykle dobrej jakości a obsługa była na największym poziomie.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 5, 2020 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Operacja zaćmy Warszawa
Każda choroba wzroku może potencjalnie grozić ślepotą i dlatego żadnej z nich nie należy lekceważyć. Zwłaszcza jeśli jest to jedno z groźniejszych schorzeń, takie jak na przykład zaćma jądrowa lub zaćm wtórna. Klinika Zaćmy to miejsce, w którym prowadzone jest leczenie zaćmy Warszawa z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i zaawansowanych urządzeń do prowadzenia zabiegów. Jeśli wzrok jest do uratowania, to właśnie Klinika Zaćmy jest w stanie zaoferować największe szanse na to, by wzrok wrócił do normy lub by odzyskano go tak dużo, jak to tylko jest możliwe.

Kategoria:

Data wpisu: May 29, 2019 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. KREDOS-SKLEP MEDYCZNY
Sklep medyczny KREDOS oferuje profesjonalny sprzęt medyczny oraz wyposażenie gabinetów. Dzięki wysokim standardom oraz bardzo dobrej wydajności, nasze produkty tworzą wyposażenie wszystkich jednostek medycznych w kraju. Dodatkowo sklep zajmuje się szkoleniem lekarzy oraz pielęgniarek z poprawnego użytkowania sprzętu. Firma zapewnia kompleksowy serwis maszyn i urządzeń zakupionych w sklepie. Ogromne doświadczenie i kwalifikacje doradców zapewnia doskonałą pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. ElektroTechMed
Wypożyczenie koncentratorów tlenu dla siebie jest banalnie proste i wystarczy jedynie postawić na usługi firmy ElektroTechMed, która świadczy tego typu usługi. Skorzystanie z tych potrafi przełożyć się na bardzo wiele poważnych korzyści i jest gwarancją zadowolenia z konkretnego działania i wybrania najlepszych dla siebie rozwiązań. Dostępne w ofercie koncentratory są stosunkowo tanio i za sprawą tego można bardzo wiele zaoszczędzić dzięki wykorzystaniu tych nowoczesnych rozwiązań.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 22, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. BodyMove Kraków - terapia manualna
Wiemy o stopach i ich schorzeniach naprawdę wiele, gdyż od dziesięciu lat zajmujemy się ich badaniem . Dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi jesteśmy w stanie wykonać badanie komputerowe stóp, które w dokładny sposób pozwala ocenić rozkład nacisków na podłoże, a tym samym określić rodzaj oraz stopień zaawansowania deformacji. Tym samym możemy podjąć się ich leczenia oraz minimalizowania dolegliwości.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 22, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. x-reh.pl
Jeśli chcesz trafić na profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny i jeśli szukasz takich urządzeń do swojego gabinetu, to zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy zgranym zespołem fachowców, od lat pomagamy klientom dobierać różne urządzenia i bardzo chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. U nas znajdziesz między innymi wirówki do masażu kończyn górnych i dolnych, specjalistyczne lasery i sprzęt do krioterapii.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 1, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Biovico sp. z o.o.
Wiodąca marka medyczna Biovico, która dynamicznie działa na szeroką skalę na polskim rynku usługowym, trudniąc się realizacją oraz dystrybucją na teren całego kraju wysokiej klasy sprzętu ortopedycznego Biovico. Jesteśmy dynamicznie działającą firmą, która w swym rozległym wachlarzu produktów posiada między innymi specjalistyczne endoprotezy. Więcej na nasz temat a także szczegóły o konkretnych wyrobach znajdziesz w naszym serwisie.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 19, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Pas wyszczuplający
Przygotowany przez nas portal cieszy się dużym zainteresowaniem wielu osób. Znajdziecie w nim wiele różnych artykułów znanych lekarzy, którzy także za pośrednictwem naszego portalu odpowiadają także na wasze pytania. Dostęp do wszystkich materiałów na portalu jest dla was bezpłatny. Na wasze życzenie przygotowaliśmy dla was ofertę sklepu internetowego. W naszej ofercie znajdziecie pasy wyszczuplające, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Przygotowaliśmy je dla was w różnych rodzajach i różnych cenach.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 1, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Domowe testy diagnostyczne LabHome.pl - zbadaj się bez wychodzenia z domu
W ofercie LabHome znajdziesz najszerszy zakres domowych testów diagnostycznych w Polsce.
Posiadamy testy wykonywane z krwi pełnej, z kału, z moczu oraz z nasienia. Wykonuje się je w kierunku diagnostyki narządów człowieka (m. in. test na tarczycę), gospodarki hormonalnej, alergii infekcji, markerów nowotworowych, problemów z płodnością kobiet i mężczyzn. Test są skuteczne, bezpieczne i wiarygodne. Posiadają wszelkie certyfikaty jakości i atesty. Ich wiarygodność jest taka sama jak w przypadku testów diagnostycznych używanych w profesjonalnych laboratoriach medycznych. Jakość i skuteczność potwierdzona klinicznie!
Nasze testy możesz nabyć w dedykowanym sklepie internetowym: www.labhome.pl bądź w renomowanych aptekach znajdujących się na terenie całego kraju. W naszej ofercie posiadamy m.in. test na niedoczynność tarczycy, który wykrywa podwyższony poziom hormonu tsh w krwi pełnej. Nie lekceważ niepokojących objawów ze strony tarczycy. Wykonaj tsh test już dziś.
Zbadaj się już dziś!

Kategoria:

Data wpisu: Feb 13, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 2

Member Reviews Visitor Ratings

10. Sprzęt medyczny hospmed
Jeśli szukasz zaopatrzenia dla gabinetu lekarskiego, sklep medyczny Częstochowa Hospmed to właściwy adres, gdzie należy się skierować. Posiadamy dwa punkty stacjonarne na terenie miasta. U nas znajdziesz inhalatory, szczoteczki elektryczne, szczoteczki soniczne, jak również zdrową żywność, naturalne suplementy diety i produkty dedykowane dla matki i dziecka, jak laktatory, smoczki, butelki i wiele innych.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 20, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.