Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Zdrowie Uroda > Rehabilitacja


Wpisy
Sort By :
1. Fizjoterapia Wrocław
Jeśli szukasz kompleksowej pomocy i leczenia na najwyższym poziomie to wejdź na stronę fizjoterapiabomba.pl. Centrum Terapii Manualnej Bartosz Bomba to wysoko wykwalifikowany zespół, który oferuje kompleksowe usługi z zakresu fizjoterapii i rehabilitacji. Wykorzystywane metody leczenia to między innymi: terapia manualna wg standardu IFOMTP, stabilizacja centralna i obwodowa. Szczegółowy opis usług oraz zabiegów znajdziesz na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 17, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Rehabilitacja w Ciechocinku - Sanatorium ZNP
REHABILITACJA W CIECHOCINKU
Po urazach, wypadkach lub w starszym wieku potrzebujemy czasem rehabilitacji i pomocy fizjoterapeutów w dojściu do zdrowia. Często spotyka się kuracjuszy potrzebujących pomocy w odzyskaniu ruchomości w stawach lub kręgosłupie. Siedzący tryb życia często sprzyja tworzeniu problemów zdrowotnych.

ZABIEGI LECZNICZE W SANATORIUM ZNP

Masaże manualne, masaże wirowe, elektroterapia czy ćwiczenia na basenie pomagają w tym by odzyskać dawną sprawność. Pobyt w sanatorium może mieć duże znaczenie w nabyciu przez nas nowych nawyków. Podczas turnusu trwającego kilka lub kilkanaście dni zmuszamy organizm do pewnego wysiłku fizycznego. To z kolei może ułatwić nam dbanie o zdrowie i ruch w domowych warunkach. jednym z ośrodków położonym w Ciechocinku jest Sanatorium Uzdrowiskowe ZNP.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 12, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Salon masażu relaksacyjnego Relax Mind Body
Salon masażu leczniczego Relax Mind Body zaprasza osoby zapracowane i zmęczone. W naszym salonie masażu będą mogli Państwo się rozluźnić i zapomnieć o codziennych sprawach. Przygotowane przez nas zabiegi skutecznie pomagają na rozmaitego typu zwyrodnienia kręgosłupa. Szczególnie polecamy masaż leczniczy pacjentom, którzy większość dnia spędzają w pozycji siedzącej. Nasze grono masażystów ma wieloletnie doświadczenie oraz liczne dyplomy zawodowe, które gwarantują wysokie umiejętności wykonywanych zabiegów leczniczych. Zafunduj sobie trochę relaksu i skorzystaj z naszej oferty masażów relaksacyjnych, które długi czas polepszają samopoczucie.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 24, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Rehabilitacja Wrocław
Rehabilitanci z Wrocławia przekonani że to samo schorzenie u każdego pacjenta przebiega inaczej, nie proponują gotowych zestawów ćwiczeń i pakietów zabiegowych, a oferują kompleksowe programy rehabilitacyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu, skoncentrowani na zapewnieniu najlepszych warunków do uzyskania zdrowia podopiecznych uzyskują wyjątkowe efekty terapeutyczne. Oferują rehabilitacje kręgosłupa, pourazowa i neurologiczna, poza tym oferują atrakcyjne ceny i promocje na zabiegi.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Centrum Medyczne Stanley usg Poznań
Centrum medyczne Stanley świadczy kompleksowe usługi zdrowotne. Przyjmujemy w świetnej lokalizacji Poznania, gdzie każdy otrzyma najlepszą pomoc lekarską. Przyjmują u nas lekarze o różnych specjalnościach, dzięki czemu każdy może liczyć na kompleksowe leczenie, nawet wielu różnych schorzeń z którymi jeden lekarz by sobie nie poradził.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 5, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Dreanaż limfatyczny Katowice
W centrum rehabilitacji Galen oferujemy drenaż limfatyczny w Katowicach. Drenaż limfatyczny to rodzaj masażu, którego zadaniem jest poprawienie przepływu limfy w organizmie. W Galen oferujemy również: masaże, trening funkcjonalny, rehabilitacje dzieci, rehabilitacje dorosłych, osteopatia, zajęcia dla kobiet w ciąży, warsztaty dla sportowców oraz wiele więcej zajęć i terapii pozwalających szybko wrócić do zdrowia. Drenaż limfatyczny jest coraz bardziej popularnym zabiegiem, poprawia zdrowie i samopoczucie. Zapraszamy do Katowic.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Rehabilitacja Warszawa - Arena Zdrowia
Fizjoterapia Warszawa - Arena Zdrowia to najlepsza przychodnia specjalistyczna, która zajmuje się kompleksowym leczeniem problemów ruchowych. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom oraz najnowocześniejszym metodom leczenia oferuje usługi na najwyższym poziomie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, w tym niemowląt.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 5, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Wypadek w UK
Czy nie uważasz, że za wypadek w UK wypadałoby uzyskać najwyższe odszkodowanie?

Nie zgadzaj się na byle sumę, tylko walcz o optymalną rekompensatę za uszczerbek na zdrowiu.

Nasza firma działa na rynku w Wielkiej Brytanii od wielu lat, sukcesywnie pomagając klientom uzyskać odszkodowania w Anglii za wypadki drogowe, w pracy, w miejscach publicznych, a także gdy zostali napadnięci lub pobici.

Będąc profesjonalistami pomagamy zarówno w tłumaczeniach (dokumentów i rozmów), organizacji komisji lekarskich i aut lub motocykli zastępczych, lecz również pasażerom i pieszym, którzy ucierpieli w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia.

Nie czekaj i nie pozostawiaj losu w rękach szczęścia. Skontaktuj się z nami już teraz.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Przedszkole specjalne
Przedszkole Happy Time z Bielska-Białej przyjmuje dzieci już od 2,5 roku życia. Przyjmuje zarówno dzieci zdrowe jak i niepełnosprawne. Grupy integracyjne uczą dzieci już od najmłodszych lat zrozumienia, odpowiedzialności i toleracji. Na stronie naszego przedszkola znajduje się formularz rezerwacji online, dzięki któremu można w łatwy sposób zapisać dziecko do przedszkola. Właściwa edukacja dziecka od najmłodszych lat to gwarancja dobrego startu w szkolnictwo.

Kategoria:

Data wpisu: May 23, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Komórki macierzyste w neurologii
O ujawnieniu się choroby określanej rzadką mówimy gdy powszechność nie wynosi więcej niż 5:10000. Zdaje się to być nieznacznym problemem, ale patrząc holistycznie kwestia ta dotyczy niemalże 2 milionów mieszkańców Polski. Jedną z schorzeń rzadkich jest miopatia mitochondrialna. Zaliczana jest do chorób o podłożu dziedzicznym. W przypadku miopatii mitochondrialnej uszkodzeniu ulega charakter pracy mitochondriów komórkowych odpowiedzialnych za metabolizowanie energii wymaganej do właściwej pracy organizmu. Osoby, które dowiedziały się o ujawnieniu się u siebie choroby, o której nawet naukowcy nie są w stanie wiele powiedzieć, poszukują wiedzy na własną rękę, między innymi w internecie. Wsparciem dla osób chorujących mitochondrialnie jest domena www.miopatia.pl. Autorem strony jest trzydziestoparoletni mężczyzna, u którego parę lat temu zdiagnozowaną właśnie te schorzenie. Samemu nie mogąc odnaleźć obszernych informacji, zaczął umieszczać wiedzę na tej właśnie witrynie. Odszukają tam zainteresowani opis choroby twórcy strony, dane wzięte z kart informacyjnych, odpisy badań specjalistycznych, zalecenia lekarskie oraz informacje o leczeniu farmakologicznym. Z suplementów diety, które stosował do tej pory twórca strony pozostały w użyciu takie leki jak Medargin oraz kreatyna, jako najodpowiedniej oddziałujące na jego organizm. Podstawą diagnozowania schorzeń tego rodzaju są badania genetyczne.Twórca strony miał to szczęście że wykonano u niego odpowiednie badanie, które wykazało nieprawidłowości w genie o nazwie POLG. Bardzo istotną formą terapii i profilaktyki jest rehabilitacja i nieustanny kontakt z lekarzami różnych specjalności. Najlepiej pomocy szukać w miejscu zamieszkania w wyszukiwarkę internetową wpisując hasło np. rehabilitacja Zabrze. 

Kategoria:

Data wpisu: Jun 22, 2014 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.