Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Zdrowie Uroda > Psychologia


Wpisy
Sort By :
1. Neuropsycholog wizyty domowe
Potrzebna Ci fachowa terapia neuropsychologiczna z zaangażowaną, otwartą na Twoje potrzeby osobą? Szukasz terapeuty dla kogoś z Twoich bliskich? Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Pracujemy zawsze z myślą o dobru i korzyściach pacjentów, do każdej osoby podchodzimy z uwzględnieniem jej indywidualnych potrzeb. Dlatego warto skorzystać z naszego wykształcenia i doświadczenia i skontaktować się z nami.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 23, 2020 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Psychoterapia CBT
Psychoterapia CBT to metoda psychoterapii, która wykorzystuje szereg sprawdzonych technik terapeutycznych przez profesjonalnych i doświadczonych psychoterapeutów. Psychoterapia CBT, superwizja, a także szkolenia z zakresu psychoterapii Cognitive Behavioral Therapy znajdziesz w ofercie CePoBe z Zielonej Góry, woj. lubuskie. Zajrzyj na stronę centrum i poznaj cennik.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 7, 2020 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Psycholog Małgorzata Szulc - Psychoterapia Gorzów
Psycholog to osoba, której przede wszystkim musimy zaufać, w której obecności czujemy się swobodnie a konwersacja z nią nie jest dla nas dodatkową emocją. Rolą psychologa jest właśnie spowodowanie takie atmosfery, inaczej leczenie może okazać się znacznie mniej produktywna. Małgorzata Szulc to profesjonalista z kilkunastoletnim doświadczeniem, który na swojej ścieżce napotkał najróżniejsze przypadki zaburzeń psychicznych. Musimy mieć świadomość, iż każde zaburzenie musi posiadać jakieś źródło które zapoczątkowało nasze problemy, tak samo jest w drugą stronę. Dobry specjalista powinien odnaleźć podłoże, jakie spowoduje iż nasze problemy zdrowotne zaczną się wycofywać. Gabinet Psychoterapii Małgorzata Szulc mieści się w Gorzowie gdzie chętnie zachęcamy każdego, kto czuje, że z jego zdrowiem rozpoczyna dziać się coś złego. Zrozumiały w poruszaniu się kalendarz rezerwacji znajduje się na naszej stronie www https://gorzowpsycholog.pl/.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2020 Odwiedzin: 4 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

4. Psycholog-psychoterapia.slask.pl - Psycholog Katowice
Stres, szybie temo życia, brak snu, nawarstwiające się problemy – to tylko niektóre czynniki negatywnie wpływające na życie człowieka. Ich efektem są stany depresyjne i nerwice, z którymi wiele osób nie może sobie poradzić. W tej sytuacji warto skorzystać z pomocy, jaką oferuje doświadczony psycholog Katowice. Wiedza, doświadczenie oraz intuicja umożliwiają mi obiektywną i rzetelną oceą sytuacji oraz wskazanie optymalnego kierunku działań terapeutycznych.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 17, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Centrum Psychoterapii Consilia
Consilia Centrum Psychoterapii i Szkoleń z Wrocłąwia zaprasza do skorzystania ze swoich usług, które świadczy w zakresie psychiatrii, psychologii oraz psychoterapii. Zapewnia swoim pacjentom pełen komfort podczas każdej wizyty, dyskrecję i przyjazną atmosferę. Pracujący w centrum specjaliści tacy jak psychiatra, psychologowie oraz psychoterapeuci, zapewnią każdej osobie z problemem odpowiednie wsparcie i pomogą w każdej nawet wydawałoby się najtrudniejszej sytuacji. Co ważne na termin wizyty nigdy nie trzeba długo czekać.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 13, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Madary AM Gdynia Ustawienia Rodowe
Madary AM to ośrodek rozwoju osobistego i duchowego w Gdyni, prowadzą działania w zakresie szeroko rozumianego rozwoju osobistego i duchowego. W Ośrodku odbywają się warsztaty bazujące na ustawieniach Berta Hellingera jak i podejściu Łazariewa, pozwalające rozwiązywać problemy osobiste, i biznesowe. Są to warsztaty o tematyce owolnej, jak i tematyczne dotyczące np. relacji rodzinnych, z rodzicami, uzależnień, chorób, dobrobytu czy strat finansowych osobistych czy rodowych. Zajęcia odbywają się w Gdyni, jak i w innych miastach Polski.

Kategoria:

Data wpisu: May 1, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Ośrodek Terapii Uzależnień i Zaburzeń „Wsparcie”
Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą wszystkie osoby poszukujące profesjonalnej pomocy przy leczeniu uzależnień. Prowadzony przez nas prywatny ośrodek mogą Państwo znaleźć koło Kościerzyny w województwie Pomorskim. Zatrudniamy tylko najlepszych terapeutów, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc terapeutyczną. Więcej informacji na temat naszej oferty znajdą Państwo na naszej stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 7, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. bezproblemowo.pl
Zależy Tobie na skorzystaniu z pomocy psychologa internetowego? Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty która na pewno miło cię zadziwi! Oferujemy wam doskonałe warunki leczenia przez internet a dokładnie przez skype, dzięki czemu od ciebie będzie zależeć czy chcesz z takiej formy leczenia skorzystać! Dzięki nam masz pewność, że psycholog na pewno wam pomoże i będziecie mogli poczuć się lepiej!

Kategoria:

Data wpisu: Jun 6, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Mandala Centrum Psychoterapii w Częstochowie
W zasadzie korzystanie z usług psychoterapeuty lub psychologa nie powinno budzić większego zdziwienia w obecnej rzeczywistości, która oparta jest przede wszystkim na konsumpcyjnym przeżywaniu siebie i relacji z innymi. Jest jednak inaczej. Wizyta u psychoterapeuty w dalszym ciągu jest aktywnością z obszaru :"podziemie". Kojarzy się ze szpitalem psychiatrycznym i stygmatyzacją w otoczeniu. Nasze centrum jest aktywnie włączone w propagowanie pielęgnowania zdrowia psychicznego i "od-stygmatyzowanie" psychoterapii na rzecz naturalnej usługi związanej z polepszaniem jakości swojego życia. Zapraszamy właśnie Ciebie, nigdy nie jest za późno na zmiany.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 18, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Psycholog Rzeszów
Pomoc psychologiczna jest współcześnie bardzo potrzebna człowiekowi i tym samym coraz większa grupa osób zdaje sobie z tego sprawę. W tym miejscu będziemy chcieli wskazać na bardzo szczególny gabinet posiadający swoją siedzibę w Rzeszowie. Mowa o gabinecie prowadzonym przez bardzo dobrze wykształconych i doświadczonych psychologów, panią Kamilę Makara-Czułno, panią Joannę Rdzen-Krawiec. Tutaj mamy do czynienia z bardzo wnikliwym podejściem do każdego przypadku, do każdego schorzenia, co oczywiście generuje odpowiednią diagnozę i właściwe leczenie. Bez wątpienia jest to gabinet psychologii, który cieszy się sporym powodzeniem i tym samym jest on na pewno wart naszego szczególnego zainteresowania.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 10, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.