Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Zdrowie Uroda


Kategorie

Akcesoria do włosów (1)

Apteki (9)

Chirurgia plastyczna (11)

Ciąża (20)

Diety i odchudzanie (38)

Diety i odżywanie (33)

Fryzury (23)

Gabinety (80)

Kalogen naturalny (2)

Kobiety (85)

Kosmetyki (80)

Lekarze (67)

Medycyna (140)

Medycyna naturalna (39)

Odchudzanie (46)

Odnowa biologiczna (25)

Potencja (0)

Psychologia (78)

Rehabilitacja (46)

Salony kosmetyczne (44)

Solarium (5)

Sprzęt medyczny (29)

Stomatologia (71)

Suplementy diety (51)

Uroda (124)

Włosy (27)


Wpisy
Sort By :
1. Przeszczep włosów FUE ARTAS - sprawdź cenę, zobacz efekty.
Obecnie w Naszej Klinice najczęściej wykonywany jest zabieg przeszczepu włosów małoinwazyjną metodą FUE (ang. Follicular Unit Extraction), która polega na pobieraniu pojedynczych zespołów mieszków włosowych, co zapewnia uzyskanie naturalnego efektu oraz brak widocznych blizn i ubytków owłosienia w miejscu dawczym. W metodzie FUE istnieją dwie możliwości pobierania mieszków włosowych, czyli manualna i z wykorzystaniem robota ARTAS. Zarówno jedna jak i druga znakomicie sprawdzają się do leczenia łysienia androgenowego.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Paluch s.c. Michał Paluch, Kazimierz Paluch
Metoda dr Palucha polega na założeniu, iż chory kręgosłup składa się z miejsc o prawidłowej ruchomości, oraz fragmentów charakteryzujących się wręcz brakiem ruchomości. W ten sposób lekarz, który stosuje terapię schorzeń kręgosłupa według metody doktora Palucha uciskając pośrednie miejsce odciąża i zabiera ból z miejsca zajętego chorobowo. Metoda jest stosowana od pokoleń w rodzinnej spółce doktora Palucha, którą prowadza do tej pory jego wnuki: lek. med. Michał Paluch i lek. med. Kazimierz Paluch.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 1, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Kosmetyki przeciwstarzeniowe
Kosmetyki przeciwstarzeniowe sprawiają, że skóra wygląda zdrowo i olśniewająco. Pewna zasługa w tym, że takie produkty zawierają kolagen, który niczym praktycznie nie różni się od tego w naszej skórze. Warto więc sięgnąć po takie kremy, ale nie tylko, które zawierają substancje, pomagające w regeneracji naszej skóry.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 11, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. organiczne kosmetyki do włosów
Nie wiesz czym są organiczne kosmetyki do włosów i czy warto je stosować? Odwiedź nasz sklep i porozmawiaj z naszymi pracownikami, którzy wszystko Ci wytłumaczą! Tego typu kosmetyki są bardzo dobrym wyborem, ponieważ pochodzą one tylko i wyłącznie z naturalnych plantacji, gdzie nie stosuje się pestycydów.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 4, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Opieka nad seniorem
Portal DomySeniora.pl to miejsce, w którym potrzeby i oczekiwania seniorów zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. Piszemy o tym co ważne zarówno z punktu widzenia pojedynczej osoby w podeszłym wieku, jak i ogółu społeczności seniorów. Chcemy, aby świadczona w naszym kraju opieka nad seniorem stawała się coraz lepsza i coraz skuteczniejsza. Chcemy po prostu, aby jej jakość stale stawała się coraz wyższa. Właśnie dlatego podjęliśmy szeroko zakrojoną działalność edukacyjną. Publikujemy wartościowe artykuły, pełne wskazówek i porad dla osób sprawujących opiekę nad seniorem. Tym sposobem chcemy przyczyniać się do tego, aby opiekunowie stawali się coraz bardziej świadomi i aby zyskiwali nową wiedze. To wszystko ma się przyczynić do poprawy sytuacji tych, którzy najbardziej potrzebują opieki i wsparcia, czyli seniorów. Na naszych łamach można znaleźć również mnóstwo ogłoszeń domów seniora, domów opieki, sanatoriów uzdrowiskowych czy innych tego typu placówek. Wejdź na naszą stronę i przekonaj się o tym już teraz.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 7, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Diety dla dzieci
Twoje dzieci nie lubią gotować? Spędzanie czasu w kuchni to dla nich największa kara? Słyszysz od nich ciągle tylko jedno pytanie: co dzisiaj na obiad? A Twoje pomysły już się wyczerpały? Dietetyk dziecięcy z Dziecięcej Akademii Dietetycznej przychodzi z pomocą! W swojej ofercie posiadają e-book zawierający potrawy świata dla dzieci! Stworzony jest on z rysunkowych, kolorowych kart. Po ich wydrukowaniu możecie wspólnie przygotować posiłki na ich podstawie. Dzięki czemu czas spędzony w kuchni będzie dla najmłodszym czymś przyjemnym. W e-booku znajdują się potrawy z wszystkich kontynentów; z Europy, Azji, Afryka, Australii, Ameryki Północnej i Ameryki Południowej. Nie kupujesz kota w worku, ponieważ na stronie Dziecięcej Akademii Dietetycznej znajdziesz darmowy fragment z e-booka. Ponadto zyski z jego sprzedaży zostały przeznaczone na cele charytatywne. Nie czekaj już dłużej! Zajrzyj do Dziecięcej Akademii Dietetycznej i spraw, aby czas wspólnie spędzony z dzieckiem w kuchni był czasem magicznym!

Kategoria:

Data wpisu: Apr 7, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Prywatny Ośrodek Terapii Leczenia Uzależnień Koninki
Problemy w pracy, niepewna sytuacja zawodowa i kolejne kłopoty zdrowotne to tylko kilka ze skutków z jakimi muszą borykać się osoby uzależnione od napoi wysokoprocentowych. Leczenie alkoholików przeprowadzane w ośrodku terapii uzależnień trwa zwykle kilka miesięcy, dlatego pozwala przejść wszystkie etapy, które związane są z odstawieniem nałogu. Niestety bardzo często uprzykrzają one funkcjonowanie i mają fatalny wpływ na samopoczucie. Z pomocą innych wyjście z tego stanu z pewnością będzie prostsze.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 31, 2022 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Luksusowe Peruki
Zapraszamy na stronę firmy Luksusowe Peruki z Katowic, na której znaleźć można bogaty asortyment peruk naturalnych i syntetycznych dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Nowoczesne, dyskretne systemy, tupety, zagęszczacze, dowolne długości, fryzury i kolory włosów. Każdy znajdzie w ofercie Luksusowych Peruk coś dla siebie. Klient może liczyć na indywidualny dobór peruki i jej dopasowanie, a także stworzenie indywidualnej fryzury.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 17, 2022 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Tkalnia Urody - Bielsko
Tkalnia Urody zaprasza! Nasz wyjątkowy salon urody znajduje się w Bielsku-Białej i cieszy się duża renomą. Tym co przyciąga klientki jest stworzenie bardzo przyjaznej atmosfery oraz bogatej oferty zabiegowej opartej na zdobyczach nowoczesnych technologii kosmetologicznych. W Tkalni Urody proponujemy wyselekcjonowane zabiegi, skutecznie zwalczające cellulit, tkankę tłuszczową, niechciane owłosienie, a także oznaki starzenia. Oferujemy m.in. kriolipolizę, falę elektromagnetyczną, presoterapię, endermologię, depilację laserową, oczyszczanie wodorowe. Dbamy o to, by każda klientka czuła się u nas wyjątkowo, polecamy także masaże relaksacyjne.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 11, 2022 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Stomatolog Chorzów
Stomatolog Chorzów - nowoczesna placówka stomatologiczna. Zajmujemy się leczeniem dorosłych i dzieci. Świadczymy usługi z zakresu leczenia zachowawczego, leczenia kanałowego, profilaktyki, ortodoncji, wybielania zębów, protetyki, implantologii oraz stomatologii estetycznej. Wszystkie gabinety znajdujące się na terenie placówki są klimatyzowane i dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Płatności można dokonać u nas kartą, gotówką, przelewem lub kredytem MediRaty. Umów się na wizytę telefonicznie.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 21, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Nastpna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.