Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł > Przenośniki


Wpisy
Sort By :
1. Dźwigi Czorny
Firma zajmuje się wynajmem dźwigów (żurawi samochodowych). Istnieje na rynku od 1998 roku. Nasi operatorzy posiadają niezbędne kompetencje oraz umiejętności do wykonania nawet najtrudniejszych prac. Służymy również pomocą w zakresie doboru odpowiedniego dźwigu. Nieustannie rozwijamy się i inwestujemy w najlepsze maszyny. Pracujemy na terenie całej Polski, a w szczególności w miejscowościach bliskich naszej siedzibie - Bielsko Biała, Oświęcim, Tychy, Żory.
Oferta:
wszelkiego rodzaju prace montażowe
prace przeładunkowe
podawanie materiałów budowlanych na wysokości
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "CZOZET" Zbigniew Czorny
43-200 Pszczyna
ul. Bielska 38A
604 175 680
795 440 059
biuro@dzwigiczorny.pl

Kategoria:

Data wpisu: Feb 24, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Podtorza
Podtorza
Przedmiot działalności naszej firmy obejmuje m.in.: ekspertyzy i oceny stanu technicznego dźwignic i podtorzy, budowę i remonty podtorzy i torów dźwignicowych w systemie elastycznego mocowania szyn, wytwarzanie szerokiego asortymentu atestowanych zawiesi linowych, łańcuchowych, pasowych i specjalnych , projektowanie i wytwarzanie elementów specjalistycznych, wykonawstwo i handel akcesoriami i częściami zamiennymi, produkcja i montaż żurawików warsztatowych, doradztwo w zakresie doboru i obsługi.
chwytaki, zawiesia, wciągniki, wciągarki, suwnice wspornikowe, suwnice pomostowe, suwnice specjalne, podtorza , hak, czerpaki, uchwyty do blach, uchwyty do kręgów

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Taśmy siatkowe
Na przedstawianej witrynie webowej internauta odszuka praktycznie większość renomowanych produktów potrzebnych do budowy zespołów transportu wewnętrznego. Paramy się doradztwem technicznym oraz dystrybucją podzespołów takich fabryk jak Rulmeca czy Cross Morse. Z opisywanej platformy internetowej zrobiliśmy bogaty katalog dostępnych urządzeń. Klienci wchodząc we właściwą sekcję trafią w niej na wiarygodne informacje na temat standardów wykonania urządzeń, podobnie jak ich rodzajów czy parametrów technicznych. Co więcej Hard-Met pochwalić się może znakiem ?Rzetelna firma?. W przypadku jakichkolwiek zapytań możliwe jest nawiązanie kontaktu z konsultantem firmy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Urządzenia odpylające, filtry workowe, przenośniki kubełkowe, dozowniki celkowe, filtry pulsacyjne
Produkujemy baterie cyklonów, cyklony, dozowniki celkowe, filtry pulsacyjne, filtry workowe, filtry zwarte, instalacje odpylające, odpylacze mokre. ZUO Łuczyński to renomowany producent urządzeń do obsługi ochrony środowiska w przemyśle. Maszyny związane z odpylaniem, filtracją i przenoszeniem materiałów to profil naszej działalności. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją, montażem i uruchamianiem kompletnych instalacji odpylających spełniających wymogi ekologiczne i indywidualne wymagania klienta. Firma posiada szeroki park maszynowy umożliwiający obróbkę skrawaniem, cięcie, gięcie i zwijanie blach, spawanie w osłonie gazów ochronnych metodami MIG, MAG, TIG, cięcie plazmowe jak również obróbkę cieplną w piecach elektrycznych komorowych.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Krusz-serwis.pl przenośniki
Profesjonalnie przygotowana strona internetowa należąca do firmy będącej zdecydowanym liderem rynku produkcyjno-maszynowego. Firma Krusz-Serwis działa na rynku krajowym od dwóch dziesięcioleci i w tym czasie rozwinęła ofertę w tej specjalności w takim stopniu, iż obsługuje prawie 400 firm w skali całego kraju. Na stronie można się zaznajomić z samym profilem przedsiebiorstwa oraz przeczytać o ostatnich realizacjach i wdrożonych innowacyjnych rozwiązaniach. Praktycznie wygląda na to, że nie ma tematu dot. kruszarek, suszarek czy młynów, w którym firma nie była by kompetentna oraz nie mogła zaproponować najlepszych rozwiązań fachowych. Ciągi technologiczne stanowią specjalność firmy. Żaden inna instytucja na rynku nie ma równie obszernej i kompleksowej oferty.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Automatyka magazynowa
Przedsiębiorstwo PSB to lider na ogólnoświatowym polu w oferowaniu projektów związanych z sortowaniem oraz przepływem i intra-logistyką przesyłu towarów.

Szereg usług z zakresu instalacji projektów automatyzacji procesów panowania magazynu tworzy ogromny wybór dla kontrahenta, którego produkcja wymaga zaawansowanych technik magazynu wysokiego składowania.

Runloader PSB to układnica przeznaczona do robót z produktami o wadze do 300kg. Może okazać się idealna przy procesach magazynowania podwieszanego ubrań, produktów sportowych.

Dla bardzo wymagających klientów, którzy liczą na ponadprzeciętną wydajność przedstawiamy system karuzelowego składowania Rotastore, który może być nawet do 10 razy szybszy od standardowych urządzeń składowania.

Automatyczny transport podwieszany to projekt przenośników o trzech opcjach długości do przesyłania towarów o zróżnicowanej wadze i gabarytach.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 4, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. AMS-systems
Firma AMS-systems zajmuje się projektowaniem, budową oraz uruchomieniem u Klienta stanowisk montażowych z kontrolą wizyjną i separacją braków, stanowiskami testującymi, budową maszyn i urządzeniami do wykonywania procesów gięcia, śrubowania, przetłaczania oraz nitowania.
Budujemy maszyn i urządzeń dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta, Wdrażane rozwiązania opieramy o komponenty spełniające wysokie wymagania branży produkcyjnej. Specjalizujemy się w budowie maszyn, stanowisk testowych, stanowisk montażowych, szafy

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Mieszalniki WUMA-Projekt
Produkujemy od 1992 roku.


- maszyny mieszające dla różnych sektorów przemysłu spożywczego i chemicznego,

- pompy przemysłowe,

- pełen typoszereg zaworów rozruchowych do dmuchaw Roots’a,

- transport mechaniczny poziomy i pionowy oparty o przenośniki śrubowe (ślimakowe).

- automatyczne systemy naważania i mieszania oparte na sterownikach mikroprocesorowychAGROPROJEKT utrzymuje ścisłe kontakty z użytkownikami swoich maszyn, dzięki ścisłej specjalizacji oraz współpracy ze wszystkimi zainteresowanymi technologia AGROPROJEKT jest pod względem konstrukcyjnym, eksploatacyjnym i cenowym dostosowywana do wymogów polskiego rynku.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 26, 2008 Odwiedzin: 19 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.