Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł > Przemysł metalowy


Wpisy
Sort By :
1. Crystan
Crystan jest polską siecią, specjalizującą się w produkcji i regeneracji wałów napędowych. Posiada 7 serwisów na terenie kilku województw, które są doskonale wyposażone i przygotowane do świadczenia kompleksowych usług. Firma dysponuje także największym w kraju wyborem części oraz sklepem internetowym, gdzie można je zamówić.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 22, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1
New

Member Reviews Visitor Ratings

2. Stopy aluminiowe w gąskach PK Met
Firma PK MET produkuje niezawodne i sprawdzone wyroby z aluminium, które są też odporne na wysoką temperaturę i korozję. Hurtownia metali nieżelaznych w ofercie posiada między innymi: kształtowniki aluminiowe, pręty, profile aluminiowe, kątowniki, a także wysokiej jakości blachy nierdzewne i kwasoodporne. Ponadto firma dostarcza różnych rozwiązań w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. W celu omówienia szczegółów zakupów można skontaktować się z przedstawicielami firmy zarówno mailowo jak i telefonicznie.

Kategoria:

Data wpisu: May 22, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Loko
Jako nowoczesna firma produkcyjno-zaopatrzeniowa staramy się oferować Państwu także możliwość zakupów przez internet. Na naszej stronie internetowej oferujemy naszym klientom blachy z mosiądzu, pręty aluminiowe, stale wysokostopowe i wiele innych produktów, dzięki którym możliwa jest lepsza obsługa zakładu produkcyjnego, przetwórczego itd.

Kategoria:

Data wpisu: May 10, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Odlewnia Kowala - odlewy ciśnieniowe
Szukasz zespołu ekspertów, którzy w szybki i profesjonalny sposób wykonają odlewy piaskowe? Wiesz, że taka praca wymaga doświadczenia i precyzji? Pozwól, że zaprezentujemy Ci naszą ofertę. Jesteśmy ekspertami, nasza odlewnia działa od wielu lat i wiemy jak wykonywać takie zlecenia. Zapraszamy Cię do kontaktu.

Kategoria:

Data wpisu: May 10, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Producent balustrad – Balustradka.pl
Wykonanie balustrady na schody czy balkon to złożony proces wymagający solidnej wiedzy, umiejętności oraz posiadania specjalistycznych maszyn i narzędzi. Dlatego warto zlecić wykonanie firmie, która się w tym specjalizuje. W naszej firmie klienci mają do wyboru niezliczoną ilość możliwych wzorów zarówno balustrad zewnętrznych jak i wewnętrznych na schody. Wśród propozycji balustrad balkonowych znajdują się barierki stalowe i nierdzewne, natomiast na schody wewnętrzne proponujemy kute ręcznie balustrady w klasycznym stylu lub nowoczesne wykonane ze stali nierdzewnej i szkła. W ofercie znajdą Państwo również ogrodzenia posesyjne i bramy wjazdowe. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 17, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Stoły warsztatowe - ROTAX
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która produkuje w głównej mierze produkty z zakresu małoseryjnej, jednostkowej produkcji. Dysponujemy świetnym parkiem maszynowym, który pozwala nam na realizację każdego stawianego przed nami zadania. W zakresie możliwości naszej firmy znajduje się produkcja takich towarów jak stoły warsztatowe, szafki szkolne, szczotki stalowe czy też regały metalowe jak regały magazynowe. Jesteśmy w stanie także wykonać cięcie laserowe, gięcie na prasie krawędziowej i wiele innych usług. Gwarantujemy, że zapoznanie się z naszymi usługami to doskonały pomysł.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 17, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Kontenery techniczne
Prosta konstrukcja oraz sprawdzone rozwiązania materiałowe sprawiają, że nasze kontenery techniczne nie mają sobie równych. Ich jakość przewyższą tą proponowaną przez inne firmy działające w tej branży. Dużą zaletą naszych produktów jest możliwość ich indywidualnego dopasowania. Dzięki temu, masz pewność, że współpraca z kan-bud przyniesie Ci pełną satysfakcję. Jeśli jesteś zainteresowany kontenerami lub innymi obiektami technicznymi, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 16, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

8. Cięcie blach łódź - bob-uslugi.pl
Dlaczego warto wybrać cięcie blach w Łodzi w firmie B.O.B? Cięcie za pomocą plazmy staje się coraz bardziej popularną metodą. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Blachy są przycinane w bardzo szybki sposób, z niezwykłą precyzją. Istotna jest również przystępna cena. Warto postawić na sprawdzoną firmę, by cięcie za pomocą plazmy było wykonane profesjonalnie, dlatego zapraszamy już dziś do naszej firmy.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 20, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Smart Solutions - hale przemysłowe i usługowe
Hale przemysłowe to jest główny cel naszej firmy. Tworzymy je z pasja, zaangażowaniem, biorąc pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych konstrukcji stalowych. W naszej ofercie mozna znaleźć jeszcze hale stalowe: użyteczności publicznej, rolnicze, usługowe a nawet niestandardowe konstrukcje stalowe.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 20, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Płyty meba
Barkoczyn to firma specjalizująca się w takich elementach jak produkcja: ściany oporowe, prefabrykaty betonowe, obrzeże trawnikowe czy też krawężnik drogowy. Firma dostarcza również możliwości związane z elementami takimi jak nadproża typu L19, płyta chodnikowa, płyta MEBA, beton towarowy, strop prefabrykowany

Kategoria:

Data wpisu: Sep 29, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.