Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł > Przemysł metalowy


Wpisy
Sort By :
1. orstal.com.pl - siatki osłonowe
Forma ORSTAL zajmuje się profesjonalną budową maszyn oraz specjalistycznych urządzeń do obróbki drutu stalowego. Oferujemy zgrzewarki wielopunktowe, a także prościarki do drutu, szpularki drutu miękkiego oraz półtwardego. Wszystkie urządzenia odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością.
Naszym klientom proponujemy także specjalnie przygotowane urządzenia do produkcji nietypowych wyrobów, jak chociażby drut w odcinkach z pętelką, który znajduje zastosowanie w belownicach pionowych oraz wiele innych przydatnych urządzeń o niestandardowym charakterze.
Wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję. Jednocześnie oferujemy również profesjonalny montaż, a także specjalistyczne szkolenie dla pracowników.

PPHU ORSTAL JAKUB RUDEWICZ
ul. Dworcowa 27
11-130 Orneta
660-063-704
55 242 11 93
orstaljakub@wp.pl

Kategoria:

Data wpisu: Jun 26, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Obróbka metali ConMatec.pl
Jesteśmy na Pomorzu jedną z bardziej doświadczonych firm w zakresie obróbki metali. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, wyspecjalizowanej kadrze specjalistów oraz rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy sprostać skomplikowanym zadaniom związanym z obróbką skrawaniem. Specjalizujemy się we współpracy na zasadzie outsourcingu. Produkujemy elementy wg dostarczonej specyfikacji lub zgodnie z własnymi rozwiązaniami konsultowanymi z Klientem. Zapraszamy do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 22, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Gostal - rury stalowe
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą rur stalowych dużych średnic.
Już przeszło 14 lat działamy jako firma rodzinna GOSTAL Spólka Jawna, kontynuując tradycje firmy Gobor istniejemy na rynku od kilkunastu lat.

Sprzedajemy (jak również kupujemy) produkt używane do budowy rurociągów przesyłowych, przepustów drogowych, autostradowych oraz linii kolejowych.

W swojej ofercie posiadamy rury stalowe o średnicach od 100mm wzwyż. Są to rury nowe, pochodzące z upłynnień i demontaży o żądanych grubościach ścianek oraz szwie. Aby w pełni zadowolić naszych klientów, jesteśmy w stanie dostarczyć rury ze stali w różnego rodzaju izolacjach.

Na stałe współpracujemy z przeszło 100 firmami na terenie całej Polski. Naszymi stałymi klientami są między innymi takie firmy, jak PGE BEŁCHATÓW, KGHM POLSKA MIEDŹ S.A., HUTA FERRUM.

Kategoria:

Data wpisu: May 31, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Pompy do betonu - Polmix-Ast
Od momentu powstania w 1998 roku nasza firma specjalizuje się w usługach związanych z obsługą eksploatacyjną pomp do betonu. Świadczymy usługi remontu, serwisu i modernizacji pomp do betonu wszystkich popularnych producentów. W szczególności pompy Putzmeister, CIFA, Everdigm, Zremb, Teka, Sermac, Mecbo, Schwing. Zapewniamy dostarczenie części zamiennych i ich montaż na urządzeniu. Posiadamy uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego w zakresie napraw i modernizacji pomp do betonu. Zapraszamy do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 28, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Miesiarka spiralna
Profesjonalne wyposażenie cukierni, wyposażenie piekarni tylko w firmie Jeremy. U nas znajdziecie między innymi piec konwekcyjny do wypieków, a także piece cukiernicze, piece obrotowe oraz piece piekarnicze. Ale to nie jedyna oferta przygotowana dla właścicieli piekarni oraz cukierni. U nas również krajalnice do chleba, multidrop, mieszarki do ciasta i wiele więcej. Zatem po maszyny piekarnicze, maszyny do chleba tylko do firmy Jeremy

Kategoria:

Data wpisu: Oct 4, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Polbram
Polbram jest firmą z kilkuletnim stażem, która wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji systemów wjazdowych do domów jednorodzonych, magazynów, czy warsztatów samochodowych. Marka produkuje nowoczesne modele bram segmentowych i przemysłowych, zgodnych z najnowszymi trendami i posiadających zaawansowane systemy zabezpieczeń. Firma oferuje także możliwość stworzenia bram kutych wyposażonych w pełną automatykę. Polbram to polska marka z tradycjami, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 24, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Andpolbis Andrzej Loch
Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem firmy Andpol-Bis, która prosperuje od lat na polskim rynku usługowo-produkcyjnym, prezentując rozległą gamę różnorodnych produktów z zakresu elementów konstrukcyjnych typu kraty pomostowe, takie jak kraty zgrzewne oraz kraty prasowane. Dodatkowo zapewniamy również stopnie schodowe o rozmaitych formatach i wymiarach, w zależności od tego, jakie jest zapotrzebowanie naszych Klientów. Dla naszych Zleceniodawców przygotowaliśmy opcję dwóch wariantów – gotowe produkty i składanie zamówień indywidualnych. Szczegóły na stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 13, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. recykling alternatorów (Hemarpol)
Twoja firma zajmuje się produkcją jakichś metalowych elementów? Często masz do czynienie z miedzianymi odpadami nie wiesz, co z nimi zrobić? Przedstawiamy Ci naszą propozycję. Prowadzimy skup złomu, mamy szeroki zakres usług i oferujemy między innymi recykling metali kolorowych. Możesz na sprzedać dowolną ilość produktów, a my zajmiemy się ich przetworzeniem. W efekcie powstanie wysokojakościowa mieszanka, którą znów będziesz mógł wykorzystać.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 10, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Odlewy ozdobne
Firma Unimat jest przedstawicielem branży odlewniczej, z siedzibą w Dąbrowie Chełmińskiej. Zajmuje się wykonywaniem lamp i odlewów metalowych z aluminium i mosiądzu. Dbając o satysfakcję Klientów umożliwia decydowanie o finalnym wyglądzie produktów, poprzez indywidualny dobór poszczególnych elementów i charakteru wykończenia. W swojej ofercie posiada bogatą ofertę lamp ulicznych, ogrodowych i parkowych, zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Asortyment przedsiębiorstwa łączy w sobie funkcjonalność, jakość wykonania i wysoką estetykę.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 7, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

10. Crystan
Crystan jest polską siecią, specjalizującą się w produkcji i regeneracji wałów napędowych. Posiada 7 serwisów na terenie kilku województw, które są doskonale wyposażone i przygotowane do świadczenia kompleksowych usług. Firma dysponuje także największym w kraju wyborem części oraz sklepem internetowym, gdzie można je zamówić.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 22, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.