Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł > Przemysł metalowy


Wpisy
Sort By :
1. Pompy do betonu - Polmix-Ast
Od momentu powstania w 1998 roku nasza firma specjalizuje się w usługach związanych z obsługą eksploatacyjną pomp do betonu. Świadczymy usługi remontu, serwisu i modernizacji pomp do betonu wszystkich popularnych producentów. W szczególności pompy Putzmeister, CIFA, Everdigm, Zremb, Teka, Sermac, Mecbo, Schwing. Zapewniamy dostarczenie części zamiennych i ich montaż na urządzeniu. Posiadamy uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego w zakresie napraw i modernizacji pomp do betonu. Zapraszamy do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 28, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Miesiarka spiralna
Profesjonalne wyposażenie cukierni, wyposażenie piekarni tylko w firmie Jeremy. U nas znajdziecie między innymi piec konwekcyjny do wypieków, a także piece cukiernicze, piece obrotowe oraz piece piekarnicze. Ale to nie jedyna oferta przygotowana dla właścicieli piekarni oraz cukierni. U nas również krajalnice do chleba, multidrop, mieszarki do ciasta i wiele więcej. Zatem po maszyny piekarnicze, maszyny do chleba tylko do firmy Jeremy

Kategoria:

Data wpisu: Oct 4, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Polbram
Polbram jest firmą z kilkuletnim stażem, która wyspecjalizowała się w projektowaniu i produkcji systemów wjazdowych do domów jednorodzonych, magazynów, czy warsztatów samochodowych. Marka produkuje nowoczesne modele bram segmentowych i przemysłowych, zgodnych z najnowszymi trendami i posiadających zaawansowane systemy zabezpieczeń. Firma oferuje także możliwość stworzenia bram kutych wyposażonych w pełną automatykę. Polbram to polska marka z tradycjami, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 24, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Andpolbis Andrzej Loch
Zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem firmy Andpol-Bis, która prosperuje od lat na polskim rynku usługowo-produkcyjnym, prezentując rozległą gamę różnorodnych produktów z zakresu elementów konstrukcyjnych typu kraty pomostowe, takie jak kraty zgrzewne oraz kraty prasowane. Dodatkowo zapewniamy również stopnie schodowe o rozmaitych formatach i wymiarach, w zależności od tego, jakie jest zapotrzebowanie naszych Klientów. Dla naszych Zleceniodawców przygotowaliśmy opcję dwóch wariantów – gotowe produkty i składanie zamówień indywidualnych. Szczegóły na stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 13, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. recykling alternatorów (Hemarpol)
Twoja firma zajmuje się produkcją jakichś metalowych elementów? Często masz do czynienie z miedzianymi odpadami nie wiesz, co z nimi zrobić? Przedstawiamy Ci naszą propozycję. Prowadzimy skup złomu, mamy szeroki zakres usług i oferujemy między innymi recykling metali kolorowych. Możesz na sprzedać dowolną ilość produktów, a my zajmiemy się ich przetworzeniem. W efekcie powstanie wysokojakościowa mieszanka, którą znów będziesz mógł wykorzystać.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 10, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Odlewy ozdobne
Firma Unimat jest przedstawicielem branży odlewniczej, z siedzibą w Dąbrowie Chełmińskiej. Zajmuje się wykonywaniem lamp i odlewów metalowych z aluminium i mosiądzu. Dbając o satysfakcję Klientów umożliwia decydowanie o finalnym wyglądzie produktów, poprzez indywidualny dobór poszczególnych elementów i charakteru wykończenia. W swojej ofercie posiada bogatą ofertę lamp ulicznych, ogrodowych i parkowych, zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Asortyment przedsiębiorstwa łączy w sobie funkcjonalność, jakość wykonania i wysoką estetykę.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 7, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

7. Crystan
Crystan jest polską siecią, specjalizującą się w produkcji i regeneracji wałów napędowych. Posiada 7 serwisów na terenie kilku województw, które są doskonale wyposażone i przygotowane do świadczenia kompleksowych usług. Firma dysponuje także największym w kraju wyborem części oraz sklepem internetowym, gdzie można je zamówić.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 22, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

8. Stopy aluminiowe w gąskach PK Met
Firma PK MET produkuje niezawodne i sprawdzone wyroby z aluminium, które są też odporne na wysoką temperaturę i korozję. Hurtownia metali nieżelaznych w ofercie posiada między innymi: kształtowniki aluminiowe, pręty, profile aluminiowe, kątowniki, a także wysokiej jakości blachy nierdzewne i kwasoodporne. Ponadto firma dostarcza różnych rozwiązań w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. W celu omówienia szczegółów zakupów można skontaktować się z przedstawicielami firmy zarówno mailowo jak i telefonicznie.

Kategoria:

Data wpisu: May 22, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Loko
Jako nowoczesna firma produkcyjno-zaopatrzeniowa staramy się oferować Państwu także możliwość zakupów przez internet. Na naszej stronie internetowej oferujemy naszym klientom blachy z mosiądzu, pręty aluminiowe, stale wysokostopowe i wiele innych produktów, dzięki którym możliwa jest lepsza obsługa zakładu produkcyjnego, przetwórczego itd.

Kategoria:

Data wpisu: May 10, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Odlewnia Kowala - odlewy ciśnieniowe
Szukasz zespołu ekspertów, którzy w szybki i profesjonalny sposób wykonają odlewy piaskowe? Wiesz, że taka praca wymaga doświadczenia i precyzji? Pozwól, że zaprezentujemy Ci naszą ofertę. Jesteśmy ekspertami, nasza odlewnia działa od wielu lat i wiemy jak wykonywać takie zlecenia. Zapraszamy Cię do kontaktu.

Kategoria:

Data wpisu: May 10, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.