Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Produkcja Przemysł > Pakowanie


Wpisy
Sort By :
1. Producent etykiet samoprzylepnych
Korzystając z opakowań cyfrowych, optymalizujesz koszt produkcji małych serii i zapewniasz szybkość ich produkcji. Oferujemy taśmy termotransferowe, torby foliowe nadruk oraz torby papierowe nadruk. Druk cyfrowy etykiet i elastyczne opakowanie pozwala Twojej firmie uzyskać ważne korzyści: szybkość reakcji, mobilność i optymalizację surowców.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 6, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Marcin Skwiot
Zakład Bednarski BeKa czyli znakomity sklep bednarstwo. To najlepsze na polskim rynku wyroby bednarskie, w tym doskonałe akcesoria do sauny. Zakład Bednarski BeKa proponuje balie drewniane, wanny drewniane czy też cebry drewniane. Jak na bednarstwo przystało, otrzymacie tutaj również różnego typu antałki dębowe czy też eleganckie donice dębowe. Zapraszamy serdecznie na zakupy

Kategoria:

Data wpisu: Feb 8, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Balia
Zakład Bednarski Beka to nic innego jak znakomitej jakości beczki, to beczka dopasowana do waszych potrzeb. Od ponad 160 lat proponujemy wam licznego rodzaju drewniane stojaki, proponowana jest najlepsza i indywidualnie dopasowana balia do sauny. Nasza propozycja to także taki asortyment jak wanna drewniana, jak wiadra drewniane i wiele więcej. Zapraszamy serdecznie do współpracy z Beka

Kategoria:

Data wpisu: Mar 6, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. click-pack.pl
Technologie produkcji opakowań na żywność na najwyższym poziomie zagwarantuje tylko i wyłącznie Click-Pack! Wysoka jakość produktów tej firmy została potwierdzona licznymi certyfikatami- między innymi szanowanego towarzystwa BRC. Firma spełnia także standardy ISO9001 oraz innych towarzystw zajmujących się ochroną środowiska. Obiektem działalności przedsiębiorstwa jest przede wszystkim produkcja opakowań dla celów przemysłu spożywczego oraz gastronomii. W ofercie firmy znajdziemy takie produkty jak opakowania na owoce, jajka, kartony na pizzę oraz wiele innych.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 20, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Zapraszamy klientów
Bogaty asortyment - folia bąbelkowa, kartony, pudła, tektura falista, taśmy pakowe, folia stretch. Serdecznie zapraszamy Państwa po taśmy z nadrukiem, kompleksowe pakowanie, papier pakowy. Producent opakowań tekturowych zaprasza po kartony zbiorcze i jednostkowe, klapowe na wymiar, kartony gotowe, tekturowe pudełka fasonowe, pudełka tekturowe z tektury. Posiadamy szeroki asortyment wzorów opakowań fasonowych, kartony z których nasi przyszli klienci będą z penością zadowoleni. Opakowania zbiorcze. Opakowania fasonowe, tacki i pudełka kartonowe. Oferujemy kartony i opakowania z tektury falistej, szarej i bielonej. W sprzedaży klapowe i fasonowe.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 4, 2015 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Szalunki systemowe Warszawa
Usługi Budowlane Jeznach Artur - Wołomin, Warszawa. sprzedaż i wynajem szalunków do wykopów, transport z hds szalunków i materiałów budowlanych. systemy szalunkowe, szalunki budowlane i szalunki do wykopów - obudowy wykopów oraz zabezpieczanie wykopów szalunkami. Szalunki stropowe - zabezpieczanie stropów, podpory stalowe.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 22, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. INPOL Haider i Ogórek Spółka Jawna
Firma INPOL istnieje od 2001 roku. Siedziba firmy to Piekary Śląskie. Firma zajmuje się sprzedażą i produkcją materiałów samoprzylepnychFirma INPOL produkuje i sprzedaje materiały samoprzylepne: kropki klejowe, etykiety, plomby, rzepy i kółka samoprzylepne.

Oferowane przez nas urządzenia i materiały mają duże zastosowanie w dużej ilości gałęzi przemysłu między innymi: opakowania, samochodowa, farmaceutyczna, reklama, kosmetyczna, budownictwo, poligrafia, chemiczna, branża spożywcza itp.

W naszej ofercie znajdziecie także transportery rolkowe, podajniki etykiet oraz owijarki palet

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 16, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Taśmy samoprzylepne Warszawa Warszawa
Kompleksowe pakowanie Becpak Warszawa - firma poleca kartony, pudła, folia bąbelkowa i folia pęcherzykowa. W ofercie firmy głównie materiały opakowaniowe takie jak: papier pakowy, koperty ochronne i koperty z folią bąbelkową, taśmy samoprzylepne, pianki polietylenowe, tuby kartonowe, mailingowe i tuby papierowe oraz tektura falista. Becpak Warszawa - zapraszamy do zapozniania się z korzystną cenowo ofertą - kartony, bandowanie, folia bąbelkowa i pęcherzykowa.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 15, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Taśmy klejące, pakowe - producent
Jesteśmy największym producentem taśm klejących w Polsce zaopatrujących nie tylko odbiorców krajowych. Od kliku lat z powodzeniem eksportujemy nasze produkty na zachód Europy gdzie cieszą się znacznych powodzeniem u naszych klientów. Są one popularne dlatego, iż znacznie przewyższają jakości tańsze ale dużo gorsze produkty chińskie.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 9, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. PBNT- baza wiedzy na temat pakowania
Pakowanie czy konfekcjonowanie jest stosunkowo nową dziedziną wiedzy. Nie ma w tej chwili żadnego kierunku studiów o tej tematyce. Nieco wiedzy można czerpać jedynie z nielicznych tytułów w prasie branżowej. Inżynierowie z firmy PBNT postanowili podzielić się swoją wiedzą w tematyce pakowania, poprzez prowadzenie eksperckiego bloga o konfekcjonowaniu. Blog spakujwszystko.pl to baza wiedzy na temat procesu pakowania, opakowań, dostępnych technologii oraz nowinek na rynku. Szczególne miejsce na blogu ma proces rozlewania. Jest to kluczowa kwestia przy konfekcjonowaniu kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych. Blog zawiera wiele opisów nalewarek do różnych produktów, porównanie różnych technologii rozlewania.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 4, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.