Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Strony prywatne


Wpisy
Sort By :
1. Andrzej Dobrzyniecki-Cartier o przestępczości gospodarczej
Andrzej Dobrzyniecki-Cartier prawnik i wieloletni funkcjonariusz pionu do walki z przestępczością gospodarczą w Policji podejmuje tematykę związaną z naruszaniem przepisów o charakterze gospodarczym, m.in. z przestępstwami finansowymi, podatkowymi i praniem pieniędzy. W swoich artykułach Andrzej Dobrzyniecki-Cartier wskazuje również kierunki zapobiegania i zwalczania przestępczości gospodarczej oraz najlepsze praktyki i rozwiązania, które sprawdziły się w innych krajach.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Przedszkole prywatne Szczecin
Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 29, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Intellect: Projektowanie stron www
Strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy - zazwyczaj pierwszym miejscem, w którym Klient zapoznaje się z Twoją ofertą. Aby przynosiła korzyści i kreowała pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, powinna być wyjątkowa pod każdym względem. Doskonale wiemy, jakie są Państwa oczekiwania i co należy zrobić, aby strona internetowa przynosiła upragnione korzyści. Projektowanie stron internetowych jest naszą specjalnością od 2005 roku. Wprowadzamy w życie nowe, świeże pomysły. Jesteśmy grupą kreatywnych osób, tworzących projekty dopracowane zarówno pod względem programistycznym, jak i wizualnym. Projektowanie stron www stanowi dla nas ogromne wyzwanie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, skupiając się na najważniejszych aspektach działalności naszych Klientów. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym Twój serwis będzie nie tylko estetyczny, ale również bardzo użyteczny. Jesteśmy specjalistami z dziedziny projektowania stron www, dlatego warto nam zaufać. Katowice, Kraków, Gliwice, Nowy Targ, Rabka Zdrój, Krynica Zdrój – projektowane przez nas strony internetowe zwiększyły konkurencyjność wielu firm z całej Polski. Dołącz do nich i ciesz się atrakcyjną formą promocji, w najpopularniejszym obecnie medium, jakim jest Internet.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 9, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

4. Jestem świadkiem Chrystusa
Prace uczniów XXXIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Miguela de Cervantesa oraz Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 w Warszawie. Prace mają charakter religijno-moralny. Wykonane są w różnej formie, np. są to piosenki, prace malarskie, recenzje, opowiadania, wywiady itd. Wiele treści może zaskakiwać nawet nauczycieli. Przykładem może być praca o patronie Liceum im. Cervantesa. Ola z klasy trzeciej napisała o nim że "niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, że pisarz był żarliwym katolikiem, oraz członkiem Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu. Przybył on do siedziby Bractwa w Madrycie w 4 miesiące po jego powołaniu i w księdze rejestrów napisał: "Wierny przyjaciel Świętego Bractwa oraz niewolnik Najświętszego Sakramentu miguel de cervantes zobowiązuje się przestrzegać jego zaleceń a także czcić Świętą Hostię".

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2013 Odwiedzin: 1 Ocena: 4.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

5. Rozliczenie podatkowe - przekaż 1% podatku
Cześć, nazywam się Jarek jestem chory na zanik mięśni który sprawia że moje mięśnie słabną, od 7 roku życia poruszam się na wózku inwalidzkim.

W dzieciństwie nie chodziłem do szkoły, miałem nauczanie indywidualne, dopiero po gimnazjum dzięki fundacji "Winda do pracy" przyjechałem wraz z bratem do Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego dla Osób Niepełnosprawnych Ruchowo w Policach, gdzie rozpoczęło się moje życie. Co nie znaczy że wcześniej byłem martwy, po prostu mój świat składał się z czterech ścian TV i komputera. W Policach spędziłem 6 lat ale 10-06-2011r. skończyłem szkołę policealną o kierunku technik-administracji i wróciłem do "domu" gdzie życie przypomina serię prawie niczym nie różniących się czarno-białych zdjęć.
Nie chcąc stracić koloru, przyjaciół, aktywnego życia wśród ludzi i miejsc które sprawiają że życie staje się życiem, postanowiłem wraz z bratem zebrać pieniądze na mieszkanie, by na zawsze zamieszkać w Policach.

Jeśli nie znasz nikogo komu chcesz przekazać 1% podatku wejdź na moją stronę i pomóż mi spełnić moje marzenia. Możesz też pobrać program do rozliczeń przez Internet.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Maciej Guzik
Maciej Guzik jest kandydatem do Rady Miasta Katowice w Wyborach Samorządowych 2010. Startuje z ramienia pozapartyjnej organizacji Forum Samorządowe i Piotr Uszok. Maciej Guzik jest kawalerem, ma 35 lat i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Obecnie jest prywatnym biznesmenem, prowadzi firmę usługową "Button" Maciej Guzik, świadcząc usługi związane z prowadzeniem szkoleń interpersonalnych oraz organizacją i prowadzeniem imprez sportowych. Maciej Guzik jest też sędzią Szczebla Centralnego Polskiego Związku Koszykówki i osobą zaangażowaną w rozwój młodzieży, sport i rekreację. Główne założenia programowe Macieja Guzika to dbałość o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców dzielnic oraz ich opiekunów, rewitalizacja terenów rekreacyjno-sportowych, z zachowaniem już istniejących terenów zielonych, ze wskazaniem na bezpieczeństwo i rekreację ruchową mieszkańców, kontrola nad utrzymywaniem czystości w dzielnicach, wygospodarowanie przestrzeni parkingowej dla mieszkańców oraz rozbudowa infrastruktury dla osób niepełnosprawnych.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Sprzedaje mężczyzn i kobiet zegarki
Sprzedaje zegarki takich jak Armitron, Timex, Seiko, Pierre Cardin, Pulsar, Jules Jurgensen, Wenger, Bulova, Disney, Carrera, Hamilton, Invicta, Swiss Army, Kennenth Cole, National Geographic, Movado, Skagen, Wittnauer i wiele innych. Oni sprzedają na arenie międzynarodowej oraz w krajach takich jak Niemcy, Polska, Japonia, Australia. Oferują one wysoką jakość i doskonałą obsługę. Mają ogromny wybór ponad dwa tysiące nazwy marek zegarków na rękę. Zadowolenie Klienta jest gwarantowana.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 12, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Ceny usług remontowych
Serwis cennik-usług.pl jest zbiorem cenników z różnych dziedzin gospodarki. Ideą strony jest dostarczanie kompleksowej informacji o orientacyjnych cenach poszukiwanych usług, wśród których można znaleźć usługi: remontowe, finansowe, motoryzacyjne czy kosmetyczne. Baza informacji jest systematycznie rozszerzana i aktualizowana o nowe pozycje, by dostarczać użytkownikom wiarygodne i przydatne informacje. Na łamach strony publikowane są także artykuły informacyjne o kosztach usług z danej branży.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2009 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.