Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Religia


Wpisy
Sort By :
1. Chrzest w Wodzie przez Zanurzenie
Samo słowo chrzest jest polskim wyrazem greckiego słowa oznaczającego zanurzenie, pogrążenie. W ewangelii znajdujemy chrzest Jana. Chrzcił on ludzi w wodzie, którzy wyznawali swoje grzechy i chcieli zmiany swojego życia. Jezus ze swoimi uczniami także chrzcili ludzi w wodzie przez zanurzenie, w rzece gdzie było dużo wody. Jezus nakazał czynić z ludzi Jego uczniów, chrzcząc ich i nauczając tego, co sam ich nauczył.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. centrummedjugorje.pl
Jesteś katolikiem? Interesują Cię informacje na temat objawień Maryjnych? Chcesz się dowiedzieć jak dokładnie brzmiało orędzie Maryjne? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Wejdź na stronę centrummedjugorje. Zobacz jakie są tam aktualności i pogłębiaj swoją wiedzę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i serdecznie zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 21, 2017 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Usługi pogrzebowe Warszawa
Gwarantujemy, że wszystkie produkty, które oferujemy i świadczone przez nas usługi należą do najtańszych w Warszawie i okolicy. Postaramy się sprostać możliwościom finansowym każdego klienta, równocześnie pamiętając o tym, by każda ceremonia została przeprowadzona z najwyższym taktem i była dopasowana do indywidualnych potrzeb wszystkich żałobników.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 28, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Jestem świadkiem Chrystusa
Prace uczniów XXXIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Miguela de Cervantesa oraz Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 w Warszawie. Prace mają charakter religijno-moralny. Wykonane są w różnej formie, np. są to piosenki, prace malarskie, recenzje, opowiadania, wywiady itd. Wiele treści może zaskakiwać nawet nauczycieli. Przykładem może być praca o patronie Liceum im. Cervantesa. Ola z klasy trzeciej napisała o nim że "niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, że pisarz był żarliwym katolikiem, oraz członkiem Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu. Przybył on do siedziby Bractwa w Madrycie w 4 miesiące po jego powołaniu i w księdze rejestrów napisał: "Wierny przyjaciel Świętego Bractwa oraz niewolnik Najświętszego Sakramentu miguel de cervantes zobowiązuje się przestrzegać jego zaleceń a także czcić Świętą Hostię".

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2013 Odwiedzin: 1 Ocena: 4.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

5. Wiara
Portal adoratio.pl został stworzony z myślą o potrzebach chrześcijan wyznania katolickiego żyjących zarówno na terenie naszego kraju, jak i za granicą. Znajdują się tu różnego rodzaju modlitwy przeznaczone na określone okoliczności, kilkaset pieśni, psalmów, pastorałek i kolęd, artykuły na temat historii Kościoła i jego architektury, słownik biblijny, a także wskazówki, jak powinien żyć prawdziwy Katolik spełniający swoje obowiązki wobec Boga i bliźnich. Dużo miejsca poświęcono zmarłemu w 2005 roku papieżowi - Polakowi Janowi Pawłowi II, który był pierwszym w dziejach papieżem polskiego pochodzenia i dokonał naprawdę wiele, każdy będzie go jeszcze długo pamiętać, a szczególnie ludzie, którzy żyli za jego pontyfikatu..

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Teologia
Witryna, którą chcemy przedstawić to katolicki portal. W serwisie zamieszczane są nie tylko wiadomości ze świata. Żeby obiektywnie móc oceniać sytuacje wypada zaczerpnąć wiadomości z wielu źródeł, dlatego nie jest to serwis dedykowany wyłącznie dla ludzi wierzących. W portalu poruszane są zarówno takie tematy: wiara, katecheza, duchowość. Parafie zajmują miejsce w zakładce społeczność. Inne ciekawe informacje jakie mogą Państwo znaleźć w serwisie dotyczą tematów: inteligentne życie, kariera i praca. Portal umożliwia także korzystanie z forum religijnego, gdzie można mądrze podyskutować na różne tematy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Parafia-brzezna.pl | Oficjalna strona Parafii Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa w Brzeznej
Strona zawiera informacje z życia parafii, takie jak ogłoszenia duszpasterskie, intencje mszalne, historia parafii, informacje o duszpasterzach, parafialnym oddziale caritas, odpuście parafialnym, sakramentach, nabożeństwach i modlitwach czy też aktualności parafialne.

Poprzez stronę Parafia-Brzezna.pl można również przejść do subserwisów chóru i kościoła ze Strzygańca. Proboszczem parafii jest ksiądz Stanisław Posłuszny, wikariuszami są księża Paweł Nowak i Michał Mikulski.

Parafia ulokowana jest w Brzeznej (gmina: Podegrodzie), w okolicach miasta Nowy Sącz (województwo: małopolskie). Zapraszamy do odwiedzenia naszego parafialnego serwisu.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 6 Ocena: 1.00 Gosw: 2
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

8. Parafia pw. Św. Aniołów Stróżów
Parafia Świętych Aniołów Stróżów – parafia rzymskokatolicka w Wałbrzychu znajdująca się w dekanacie wałbrzyskim południowym w diecezji świdnickiej. Była erygowana w XII w. Jej proboszczem jest ks. Prałat Rzeczywisty Jego Świątobliwości Bogusław Wermiński. Kościołem parafialnym jest kolegiata Najświętszej Maryi Panny Bolesnej i św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu.
Kościół ten jest siedzibą dekanatu i centralną świątynią Wałbrzycha. W świątyni tej odbywają się najważniejsze wydarzenia o charakterze diecezjalnym. W 2000 roku nadano mu rangę kościoła Jubileuszowego Roku 2000. Odbywały się pielgrzymki wiernych w celu uzyskania odpustu zupełnego.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Parafia Wniebowzięcia NMP W Zachowicach
Strona Parafii Rzymskokatolickiej Wniebowzięcia NMP w Zachowicach, ul. Słoneczna 6, 55-080 Kąty Wrocławskie, tel.:071/ 316 87 72. Archidiecezja Wrocławska. Dekanat Sobótka. Parafię tworzą następujące miejscowości: Czerńczyce, Kamionna, Mirosławice, Siedlakowice i Zachowice. Na stronie zawsze aktualne ogłoszenia parafialne, dzieje samej parafii i kościoła WNMP, podstawowe informacje o parafii, dogmat WNMP, sakramenty św., informacje o nabożeństwach, galeria zdjęć, dane teleadresowe. Serdecznie zapraszamy.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2009 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.