Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Prawo


Wpisy
Sort By :
1. Kancelaria notarialna Katowice
Kancelaria notarialna Ewa Szewczyk posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz czynności notarialnych takich jak poświadczenia, testamenty, darowizny, umowy majątkowe. Notariusz, Katowice, przeprowadza czynności w zakresie sporządzania aktów poświadczeń dziedziczenia. Sprawdź, jak szybko i bezpiecznie zasięgniesz porady notariusza. Notariusz, Katowice, to rzetelne usługi i profesjonalizm obsługi klienta.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 27, 2020 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
New

Member Reviews Visitor Ratings

2. Lubecka.law
Dostałeś wezwanie do sądu w sprawie cywilnej czy handlowej? Dobry adwokat pomoże Ci dochodzić Twoich praw. Wybierz Kancelarię Adwokacką Lubecka.law. Prowadzimy obsługę prawną firm. Zajmujemy się też sprawami z zakresu prawa cywilnego, handlowego, prawa pracy czy medycznego. Będziemy godnie reprezentować Ciebie oraz Twoje interesy. Jesteśmy po Twojej stronie. Twój cel jest naszym celem. Zadzwoń 666 085 936.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 17, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. mk-kancelaria.com.pl - porady prawne rozwód
Pod opieką naszej kancelarii prawnej znajdują się zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Od lat z sukcesem reprezentujemy ich interesy, świadcząc także porady prawne dla firm. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów? Wystarczy byś umówił się z nami na wstępne porady, aby nawiązać stałą współpracę z doświadczonymi adwokatami.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 10, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. kancelarialexadvisor.pl - ochrona przed egzekucją
Specjalizujemy się w pomocy prawnej dla zadłużonych firm i instytucji. Setki długów sprowadzonych do ugody i polubownych spłat lub umorzeń to tylko niewielka część naszego doświadczenia zawodowego. Doświadczenie naszych prawników pozwala Państwu uniknąć interwencji komornika lub zlicytowania Państwa firmy.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 8, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Kancelaria notarialna w Katowicach - K. Kozina, M. Michalik
Kancelaria notarialna w Katowicach serdecznie zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług notarialnych. Zakres naszych czynności obejmuje m.in. prawo rodzinne i alimenty, transakcje dot.nieruchomości, testament i darowizna, pełnomocnictwa, sprawy spadkowe. Dla nas każdy klient jest ważny, dlatego wszystkie powierzone nam zlecenia wykonujemy z wielkim zaangażowaniem i staramy się wszelkie zawiłości prawne wyjaśniać w prosty i zrozumiały sposób. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszej kancelarii w Katowicach-Ligocie.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 9, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Prawo gospodarcze
Przedstawiamy Ci ofertę naszej kancelarii radcy prawnego i chcemy Cię zapewnić, że jeśli tylko będziesz szukać dobrego prawnika, to możesz liczyć na naszą pomoc. Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości, zajmiemy się egzekucją roszczeń pieniężnych oraz przygotowaniem odpowiednich pism procesowych. Zapraszamy do kontaktu.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 24, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. OtwarteSklepy.info - zakaz handlu - kalendarz
Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że od marca 2018 będzie obowiązywać zakaz handlu w niedziele? Chcesz sprawdzić w którą niedzielę będziesz mógł robić zakupy? Prezentujemy Ci naszą stronę i zapewniamy, że znajdziesz na niej wiele cennych informacji na ten temat. Znamy się na wkraczających w życie przepisach, dobrze wiemy na co zwracać uwagę i na naszych łamach prowadzimy kalendarz niedziel handlowych.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 19, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Amerykanski Prawnik Ilasz Liwiusz
Jeśli spodziewasz się spadku z USA, to musisz wiedzieć, że amerykańskie prawo znacząco różni się od prawa polskiego, a zasady dziedziczenia spadku są całkiem inne. Kontaktując się z naszym polskim prawnikiem, który doskonale zna tamtejsze prawo, będziesz mieć możliwość poznania zasad dotyczących dziedziczenia, jak również zwiększysz swoje szanse na otrzymanie spadku.

Nasza kancelaria adwokacka swoją pomoc prawną oferuje także przedsiębiorstwom, które pragną powiększyć swoją działalność poza granicami Polski, jednak nie znają przepisów prawnych. W takich wypadkach nasi specjaliści czekają właśnie na Ciebie. Przekonaj się, jak skuteczne działania prowadzimy. skontaktuj się z nami już dziś.

Dodatkowe atuty:

* indywidualne podejście
* wieloletnie doświadczenia
* kompleksowa pomoc prawna

Kategoria:

Data wpisu: Apr 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Amerykański adwokat Liwiusz Ilasz
Jesteśmy międzynarodową kancelarią adwokacką świadczącą kompleksowe usługi prawne na poziomie lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Nasze oddziały posiadamy na terenie polski i Stanów Zjednoczonych, gdzie aktywnie uczestniczymy w życiu Polonii, na bieżąco rozwiązując pojawiające się problemy prawne. Nie musisz obawiać się także o barierę językową, bowiem każdy nasz polski adwokat biegle posługuje się językiem polskim i angielskim.

Podejmiemy się każdej nawet najtrudniejszej do rozwiązania sprawy, każdy problem stanowi dla nas okazję do podniesienia posiadanych kwalifikacji. Zajmiemy się sprawami z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, karnego, cywilnego, jak również prawa pracy. Każdego dnia zgłaszają się do nas klienci, którzy otrzymali odmowę wydania wizy z prośbą o pomoc w jej uzyskaniu.

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię?

* Oferujemy pomoc najlepszych adwokatów
* Zapewniamy indywidualne podejście
* Gwarantujemy szybkie i pozytywne zakończenie sprawy

Kategoria:

Data wpisu: Apr 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Powszechny Katalog Firm Odszkodowawczych
Katalog kancelarii prawnych zajmujących się odzyskiwaniem zadośćuczynień z powodu wypadków. W systemie znajdziemy prawie 900 kancelarii poukładanych wg specyficznych kategorii - typów szkód, za które da się złożyć roszczenia prawne. Serwis wyposażony jest w wewnętrzną wyszukiwarkę o rozbudowanych możliwościach wyszukiwania: wg miejsca i słów kluczowych podawanych w zapytaniu. Firmy prawnicze, jakie będą chciały dodać swój profil do katalogu mogą tego dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy bez opłat. System daje również możliwość modyfikacji wpisanych danych jak również wybrania wpisów promowanych, jakie ukazują się na wysokich miejscach w wynikach zapytań. Na wizytówkach da się znaleźć całość informacji adresowych, opis firmy a także mapę dojazdową do kancelarii lub firmy odszkodowawczej.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.