Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Porady prawne


Wpisy
Sort By :
1. Prawnik Stargard
Chcesz mieć na wyciągnięcie ręki doświadczonego radcę prawnego? Szukasz kompetentnego zespołu pracowników? Przedstawiamy Ci ofertę naszej kancelarii i chcemy Cię zaprosić do podjęcia stałej lub jednorazowej współpracy. Obsługujemy firmy i osoby prywatne. Znamy się na prawie handlowym, gospodarczym i cywilnym oraz rodzinnym.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Kancelaria Częstochowa
Interesuje Cię konkretna porada prawna w zakresie prawa pracy? Nie wiesz w jaki sposób uzyskać odszkodowanie od swojego byłego pracodawcy? Szukasz profesjonalnej osoby, która cierpliwie odpowie na wszystkie Twoje pytania i która będzie reprezentować Cię przed sądem? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i chcemy powiedzieć, że prowadzimy nowoczesną kancelarię prawną w Częstochowie i już z tego miejsca pragniemy Cię serdecznie zaprosić do współpracy. Wiemy jak dochodzić praw naszych klientów przed sądami i nie tylko. Mamy odpowiednie kompetencje i znamy się nie tylko na prawie pracy, ale także na wielu innych aspektach. Pomagamy także przy rozwodach, separacjach, spadkach i eksmisjach. Zainteresowany naszymi usługami? Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Niezbędne dane znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 25, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. lexpatronum.pl
Prosta i szybka rejestracja spółek również za pośrednictwem internetu. Odwiedź lexpatronum i zapoznaj się z kompleksową ofertą usług prawnych nie tylko dla firm i przedsiębiorców, ale również klientów indywidualnych. Prawo gospodarcze, cywilne, karne oraz prawo pracy. Zapraszamy do kontaktu w Państwa sprawie.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. lexoptim.pl
LEX OPTIM Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Koczan zajmuje się świadczeniem usług prawnych. W zakresie jej usług znajduje się między innymi windykacja Lublin, tworzenie i reorganizacja firm, bieżąca obsługa prawna firm, podatki, odszkodowania, ochrona danych osobowych, fundusze unijne i wiele innych. Na obsługę kancelarii liczyć mogą klienci biznesowi, indywidualni, fundacje, stowarzyszenia oraz instytucje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą firmy i do nawiązania z nią współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Oziębowski - Kancelaria prawna Katowice
Opinie o prawnikach są często bardzo skrajne – jedni, pod wpływem amerykańskich seriali, mają prawników niemal za superbohaterów, inni wyrobili sobie o nich negatywną opinię, opierając się na przykład na forach internetowych. Jak jest naprawdę? Trudno jednym zdaniem określić wszystkich prawników – to tak jak z nauczycielami czy z lekarzami – są dobrzy i są tacy, którzy nie powinni podejmować się tego zawodu. Ze swojej strony możemy powiedzieć tylko tyle, że jako kancelaria prawna Paweł Oziębłowski dokładamy wszelkich starań, żeby jak najlepiej wywiązać się z powierzonych nam spraw. Wierzymy, że sukces klienta jest również naszym sukcesem, dlatego do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie, za każdym razem dokładnie analizując problem i układając nową strategię. Nie pracujemy na schematach, bo mamy świadomość, że nawet najbardziej podobne do siebie sprawy, jednak się różnią i tylko indywidualne podejście może doprowadzić do ich jak najskuteczniejszego rozwiązania.
Wybierając kancelarię, najlepiej poszukać informacji u źródła, czyli w tym wypadku przejrzeć opinie klientów, którzy już skorzystali z jej usług. Dobre opinie świadczą o dobrych usługach. Kancelaria Paweł Oziębłowski buduje swoją reputację od lat i jesteśmy dumni z tego jak wielu klientów nam zaufało. Mamy też nadzieję, że liczba ta będzie się stale powiększać.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Radca Prawny Iwona Mastalerz
Kancelaria Radcy Prawnego adwokat Iwony Mastalerz z siedzibą w Nowym Sączu, przy ul. Gabriela Narutowicza 3, oferuje pomoc prawną dla Firm jak również Klientów Indywidualnych, ma bogate doświadczenie w sprawach spadkowych, windykacji długów, oferuje także doradztwo prawne w trakcie rozwodów i podziale majątku. Radca Prawny Iwona Mastalerz w imieniu swoich pełnomocników przygotowuje i składa do sądu pisma procesowe a także reprezentuje ich przed wszelkimi organami Państwowymi.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Unieważnienie małżeństwa
Twój wybór to nasza oferta - Kanonista - adwokat, kancelaria prawna Warszawa, woj. mazowieckie. Kancelaria prawa kanonicznego Kanonista - Warszawa. Kancelaria prawna prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Kliknij w link i sprawdź co polecamy. Adwokaci kościelni umawiają się na spotkania w większych miastach kraju.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 7, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Radca Prawny Buczkowski
Zaufaj zdolnościom i wiedzy prawnika Igora Buczkowskiego. Jeżeli poszukujesz w Gdańsku doskonałego specjalisty w zakresie wielu dziedzin prawa. Chcesz uzyskać tylko poradę lub po prostu szukać kogoś kto przygotuje dla ciebie pisma sądowe to lepiej trafić nie mogłeś. Wieloletnie doświadczenie, do tego ciekawe portfolio i referencje, a na koniec przystępne ceny. Wszystko w kancelarii radcy prawnego Buczkowskiego

Kategoria:

Data wpisu: Jul 10, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. AnnaRurarz.com Adwokat Warszawa
Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach karnych i prawie rodzinnym. Mamy także bardzo duże doświadczenie w sprawach prawa pracy (np. mobbing), egzekwowania należności, a także uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień.
Każdą sprawą prowadzimy gruntownie. Od pierwszych konsultacji poprzez sporządzenie dokumentów sądowych po reprezentowanie Klienta w sądzie. Jeśli sytuacja tego wymaga dodatkowo reprezentujemy Klientów na tych etapach postepowania:

postępowanie o odroczenie wykonania kary,
postępowanie apelacyjne,
postępowanie kasacyjne,
postępowanie o wznowienie procesu,
postępowanie o warunkowe zwolnienie.
Każda sprawa traktowana jest odrębnie.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 16, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Tombarkiewicz Kancelaria Adwokacka
Nasza kancelaria ma swoją siedzibę w Krakowie, a dokładnie dosłownie w samym centrum Krakowa. Pani Adwokat Tombarkiewicz ukończyła w 2009 r. Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Reprezentujemy naszego Klienta w sporach sądowych jak i prowadzimy kompleksową obsługę i doradztwo w bieżącej działalności przedsiębiorstw.

Jakimi sprawami się zajmujemy?

Prawo cywilne i postępowanie cywilne:

- Odzyskiwanie należności,
- sprawy związane z obrotem nieruchomościami,
- Prawo umów,
- sprawy cywilne.

Prawo obrotu gospodarczego:

- Prawo własności intelektualnej,
- Bieżące doradztwo działalności gospodarczej,
- Prawo międzynarodowe,
- Prawo spółek handlowych,
- Prawo spółdzielcze.

Prawo dla branży fitness:

- Obsługa klubów fitness,
- Prawo dla trenerów.

Nie czekaj. Zapraszamy do nas. Poproś o poradę.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 14, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.