Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Porady prawne


Wpisy
Sort By :
1. mk-kancelaria.com.pl - porady prawne rozwód
Pod opieką naszej kancelarii prawnej znajdują się zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Od lat z sukcesem reprezentujemy ich interesy, świadcząc także porady prawne dla firm. Chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów? Wystarczy byś umówił się z nami na wstępne porady, aby nawiązać stałą współpracę z doświadczonymi adwokatami.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 10, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. kancelarialexadvisor.pl - ochrona przed egzekucją
Specjalizujemy się w pomocy prawnej dla zadłużonych firm i instytucji. Setki długów sprowadzonych do ugody i polubownych spłat lub umorzeń to tylko niewielka część naszego doświadczenia zawodowego. Doświadczenie naszych prawników pozwala Państwu uniknąć interwencji komornika lub zlicytowania Państwa firmy.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 8, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Kancelaria adwokacigp - adwokat Poznań
Nasza kancelaria prawna w Poznaniu to wiedza, doświadczenie oraz profesjonalne podejście do każdego klienta, które każe nam dostosowywać każdorazowo naszą ofertę do indywidualnych potrzeb i oczekiwań osób korzystających z naszych usług. Proponujemy usługi z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego czy też prawa pracy. Zajmujemy się również odszkodowaniami oraz kompleksową obsługą prawną firm, dlatego każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 11, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Prawnik Stargard
Chcesz mieć na wyciągnięcie ręki doświadczonego radcę prawnego? Szukasz kompetentnego zespołu pracowników? Przedstawiamy Ci ofertę naszej kancelarii i chcemy Cię zaprosić do podjęcia stałej lub jednorazowej współpracy. Obsługujemy firmy i osoby prywatne. Znamy się na prawie handlowym, gospodarczym i cywilnym oraz rodzinnym.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Kancelaria Częstochowa
Interesuje Cię konkretna porada prawna w zakresie prawa pracy? Nie wiesz w jaki sposób uzyskać odszkodowanie od swojego byłego pracodawcy? Szukasz profesjonalnej osoby, która cierpliwie odpowie na wszystkie Twoje pytania i która będzie reprezentować Cię przed sądem? Przedstawiamy Ci naszą ofertę i chcemy powiedzieć, że prowadzimy nowoczesną kancelarię prawną w Częstochowie i już z tego miejsca pragniemy Cię serdecznie zaprosić do współpracy. Wiemy jak dochodzić praw naszych klientów przed sądami i nie tylko. Mamy odpowiednie kompetencje i znamy się nie tylko na prawie pracy, ale także na wielu innych aspektach. Pomagamy także przy rozwodach, separacjach, spadkach i eksmisjach. Zainteresowany naszymi usługami? Serdecznie zachęcamy do kontaktu. Niezbędne dane znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 25, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. lexpatronum.pl
Prosta i szybka rejestracja spółek również za pośrednictwem internetu. Odwiedź lexpatronum i zapoznaj się z kompleksową ofertą usług prawnych nie tylko dla firm i przedsiębiorców, ale również klientów indywidualnych. Prawo gospodarcze, cywilne, karne oraz prawo pracy. Zapraszamy do kontaktu w Państwa sprawie.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. lexoptim.pl
LEX OPTIM Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Koczan zajmuje się świadczeniem usług prawnych. W zakresie jej usług znajduje się między innymi windykacja Lublin, tworzenie i reorganizacja firm, bieżąca obsługa prawna firm, podatki, odszkodowania, ochrona danych osobowych, fundusze unijne i wiele innych. Na obsługę kancelarii liczyć mogą klienci biznesowi, indywidualni, fundacje, stowarzyszenia oraz instytucje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą firmy i do nawiązania z nią współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Oziębowski - Kancelaria prawna Katowice
Opinie o prawnikach są często bardzo skrajne – jedni, pod wpływem amerykańskich seriali, mają prawników niemal za superbohaterów, inni wyrobili sobie o nich negatywną opinię, opierając się na przykład na forach internetowych. Jak jest naprawdę? Trudno jednym zdaniem określić wszystkich prawników – to tak jak z nauczycielami czy z lekarzami – są dobrzy i są tacy, którzy nie powinni podejmować się tego zawodu. Ze swojej strony możemy powiedzieć tylko tyle, że jako kancelaria prawna Paweł Oziębłowski dokładamy wszelkich starań, żeby jak najlepiej wywiązać się z powierzonych nam spraw. Wierzymy, że sukces klienta jest również naszym sukcesem, dlatego do każdego klienta podchodzimy bardzo indywidualnie, za każdym razem dokładnie analizując problem i układając nową strategię. Nie pracujemy na schematach, bo mamy świadomość, że nawet najbardziej podobne do siebie sprawy, jednak się różnią i tylko indywidualne podejście może doprowadzić do ich jak najskuteczniejszego rozwiązania.
Wybierając kancelarię, najlepiej poszukać informacji u źródła, czyli w tym wypadku przejrzeć opinie klientów, którzy już skorzystali z jej usług. Dobre opinie świadczą o dobrych usługach. Kancelaria Paweł Oziębłowski buduje swoją reputację od lat i jesteśmy dumni z tego jak wielu klientów nam zaufało. Mamy też nadzieję, że liczba ta będzie się stale powiększać.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Radca Prawny Iwona Mastalerz
Kancelaria Radcy Prawnego adwokat Iwony Mastalerz z siedzibą w Nowym Sączu, przy ul. Gabriela Narutowicza 3, oferuje pomoc prawną dla Firm jak również Klientów Indywidualnych, ma bogate doświadczenie w sprawach spadkowych, windykacji długów, oferuje także doradztwo prawne w trakcie rozwodów i podziale majątku. Radca Prawny Iwona Mastalerz w imieniu swoich pełnomocników przygotowuje i składa do sądu pisma procesowe a także reprezentuje ich przed wszelkimi organami Państwowymi.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Unieważnienie małżeństwa
Twój wybór to nasza oferta - Kanonista - adwokat, kancelaria prawna Warszawa, woj. mazowieckie. Kancelaria prawa kanonicznego Kanonista - Warszawa. Kancelaria prawna prowadzi sprawy o stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli tzw. rozwód kościelny czy unieważnienie małżeństwa. Kliknij w link i sprawdź co polecamy. Adwokaci kościelni umawiają się na spotkania w większych miastach kraju.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 7, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.