Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Polityka


Wpisy
Sort By :
1. Nowy Sącz Info
Nowy Sącz Info to portal Informacyjny zawierający najważniejsze informacje z Nowego Sącza. Spotkasz tutaj również na przykład informacje na temat aktualnych imprez kulturalnych oraz sportowych jak również aktualne informacji z dróg oraz prognozę pogody. Na stronach Serwisu Nowy Sącz Info oprócz aktualnych informacji regionalnych odnajdziesz bezpłatne ogłoszenia i bazę sądeckich firm. Nie istotne czy mieszkasz w Nowym Sączy, czyjedynie planujesz urlop w naszym mieście – bez wątpienia powinieneś wejść na stronę Portalu nowy Sącz Info.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 20, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. iSzamotuły.pl serwis miasta Szamotuły
iSzamotuly.pl to nowoczesny serwis informacyjny Ziemi Szamotulskiej. Szamotuły to nasze rodzinne miasto i głownie jego dotyczy nasz serwis. Przekazujemy informacje sportowe z powiatu Szamotuły. Piłka halowa Szamotuły i inne rozgrywki sportowe, w tym siatkówka we Wronkach: bądź na bieżąco. Starostwo Szamotuły informuje nas o aktualnościach, a my przekazujemy je dalej naszym czytelnikom. Nowa jakość szamotulskich informacji. Znajdziesz u nas tez mapę i lokalizację Szamotuł. Przekazujemy info o polityce w Szamotułach. Co się dzieje w Urzędzie Miasta Szamotuły i w Starostwie Szamotuły. Prawdopodobnie nie spotkasz bardziej profesjonalnego serwisu informacyjnego Ziemi Szamotulskiej, jak właśnie iSzamotuły.pl Sprawdź koniecznie jeśli interesują cię Szamotuły, jako miasto, gmina lub powiat!

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 16 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

3. Maciej Guzik
Maciej Guzik jest kandydatem do Rady Miasta Katowice w Wyborach Samorządowych 2010. Startuje z ramienia pozapartyjnej organizacji Forum Samorządowe i Piotr Uszok. Maciej Guzik jest kawalerem, ma 35 lat i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Obecnie jest prywatnym biznesmenem, prowadzi firmę usługową "Button" Maciej Guzik, świadcząc usługi związane z prowadzeniem szkoleń interpersonalnych oraz organizacją i prowadzeniem imprez sportowych. Maciej Guzik jest też sędzią Szczebla Centralnego Polskiego Związku Koszykówki i osobą zaangażowaną w rozwój młodzieży, sport i rekreację. Główne założenia programowe Macieja Guzika to dbałość o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców dzielnic oraz ich opiekunów, rewitalizacja terenów rekreacyjno-sportowych, z zachowaniem już istniejących terenów zielonych, ze wskazaniem na bezpieczeństwo i rekreację ruchową mieszkańców, kontrola nad utrzymywaniem czystości w dzielnicach, wygospodarowanie przestrzeni parkingowej dla mieszkańców oraz rozbudowa infrastruktury dla osób niepełnosprawnych.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Eugeniusz Chodań, Kapitan Żeglugi Wielkiej
Moją wiedzę, zaangażowanie, życiowe doświadczenie i serce chcę poświęcić pracy dla dobra mieszkańców Żagania, Ziemi Lubuskiej i mojej ojczyzny Polski.

Urodziłem się 1 stycznia 1955 r. w Gozdnicy, gdzie mieszkałem 4 lata. Od 51 lat moim domem jest Żagań. Tutaj skończyłem Liceum Ogólnokształcące w 1974r. Wielka chęć poznania świata zamkniętego dla normalnego obywatela w okresie głębokiego komunizmu skłoniła mnie do studiów na Akademii Morskiej w Szczecinie. Po jej ukończeniu rozpocząłem moją przygodę z morzem, która trwa do dnia dzisiejszego. Od lat 15 jestem Kapitanem Żeglugi Wielkiej. Opłynąłem kulę ziemską kilkukrotnie, ale zawsze wracałem i wracam do mojej małej ojczyzny – Żagania. Ostatnią kadencję pełnię zaszczytną funkcję radnego Gminy Miejskiej Żagań. Moja żona Krystyna urodziła mi dwójkę wspaniałych synów, a starszy zrobił mnie szczęśliwym dziadkiem. Młodszy syn kształci się jednocześnie na trzech renomowanych uczelniach. Starszy poszedł w moje ślady i pracuje w dalekiej Malezji na wieżach wiertniczych.

Kapitan Żeglugi Wielkiej
EUGENIUSZ CHODAŃ

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 20 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

5. Tybet - Chiny konflikt
Serwis rece-precz od-tybetu.net w całości omawia problem pomiędzy Tybetem i Chinami. Odnajdziesz tam fakty o rozpoczęciu tego skomplikowanego napiętego stosunku, uważnie skupiamy się nad każdorazową informacją z Tybetu. Aby internauta miał szerszy obraz nie tylko konfliktu, ale i życia mieszkańców Tybetu skompletowaliśmy informacje o kulturze, legendach, historii, władcach tego państwa na Wyżynie Tybetańskiej. Jest nam także niezmiernie miło nadmienić, iż strona jest zwycięzcą konkursu pozycjonowania w 2008 roku, otrzymał też nagrodę NetSprint za
techniki pozycjonowania. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia strony Rece-precz-od-Tybetu.net.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

6. Platforma Obywatelska
Portal polityków Platformy Obywatelskiej pracujących w sejmie i senacie. W serwisie swoje profile mają posłowie i senatorowie. Jest to również centrum informacji na temat władz PO, komisji sejmowych i senackich, uchwał sejmowych zgłaszanych przez polityków tej partii. Ponadto na stronie można znaleźć szereg dokumentów związanych z działalnością Platformy Obywatelskiej oraz sejmu i senatu, aktualności zza kulis senatu oraz aktualne informacje o wydarzeniach związanych z działalnością polityków Platformy Obywatelskiej, a także galerie zdjęć z wieców.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Europejskie Centrum Analiz Geopolitycznych
Portal zajmuje się opisem i analizą procesów i wydarzeń związanych z szeroko rozumianą gałęzią wiedzy, jaką jest geopolityka. Badamy i analizujemy szeroko rozumianą problematykę przedmiotu zwłaszcza w odniesieniu do krajów Wspólnoty Niepodległych Państw. W przeciwieństwie do innych organizacji i rządów nie promujemy i nie preferujemy określonych systemów politycznych kosztem innych, lecz staramy się obiektywnie zrozumieć mechanizmy działania problematyki sprawowania władzy w każdych warunkach, bez narzucania określonej wizji i bagażu kulturowego.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Eurowybory
Wybory do Parlamentu Europejskiego 2009. Strona opisuje i przedstawia Eurowybory. Można zapoznać się z sondażami, artykułami i statystykami na temat partii politycznych i ich reprezentantów. Serwis przygotowany jest z myślą o ludziach którzy pragną poszerzać swoją wiedzę na temat eurowyborów i jak najbardziej świadomie wziąć w nich udział. Weź udział w gorących dyskusjach i opiniotwórczych forach, na których możesz wymieniać swoje zdanie z innymi internautami!

Kategoria:

Data wpisu: May 19, 2009 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.