Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Informacja gospodarcza


Wpisy
Sort By :
1. węże ogrodowe sklep online
Wysokiej jakości węże ogrodowe ułatwiają pielęgnację ogrodu i wytrzymają dłużej niż jeden sezon. Jak wybrać odpowiedni model i na jakich cechach należy się skupić? Przed zakupem węży należy określić: jaki rozmiar powierzchni będą nawadniać i jakie ciśnienie wody zapewnia Twoja pompa. Materiał, z którego wykonane są węże do ogrodu warzywnego, jest głównym czynnikiem wpływającym na żywotność. Nasz narzędzia ogrodowe sklep online oferuje szeroki asortyment takich produktów. Najpopularniejsze są węże nawadniające z PVC. Są lekkie, niezawodne, elastyczne, odporne na promieniowanie UV i ciepło.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 27, 2021 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Akumulatory w systemie DSO. Przeglądy zasilania awaryjnego.
Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze (DSO) umożliwiają przekazywanie informacji głosowej oraz sygnałów ostrzegawczych w obrębie obiektów, tak aby umożliwić sprawną ewakuację w przypadku wystąpienia zagrożenia pożarowego, wybuchem lub innych sytuacji kryzysowych. Komunikaty mogą być nadawane automatyczne - aktywacja przez system wykrywania pożaru jak również przez operatora systemu lub uprawnione osoby kierujące akcją ratunkową.Wprowadzenie centralnego systemu DSO umożliwia ograniczenie dezorientacji osób znajdujących się w obiekcie w trakcie wystąpienia zagrożenia. Bardzo często są to osoby nieznające dobrze układu pomieszczeń, kierunków ewakuacji. Spora część osób może znajdować się w budynku po raz pierwszy i nie posiadać jakiejkolwiek wiedzy o budynku. W związku z tym systemy ostrzegawcze montowane są głównie w budynkach użyteczności publicznej, hotelowych, zamieszkania zbiorowego, dworcach, portach, stacjach metra.Kontrola i pomiary akumulatorów DSO

Kategoria:

Data wpisu: Sep 17, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Biuro Detektywistyczne MIPOL Michał Wisniewski
W ofercie biura detektywistycznego można znaleźć szeroką ofertę usług detektywistycznych, skierowana do osób prywatnych oraz firm. Zajmujemy się sprawami gospodarczymi, cywilnymi oraz windykacją. Realizujemy sprawy proste, wymagające uzyskania określonej informacji, a także sprawy trudniejsze jak np. zbieranie materiałów dowodowych na potrzeby sprawy rozwodowej lub weryfikacji uczciwości kontrahentów dla klientów biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www. Działamy na terenie całej Polski.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 27, 2017 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. mlynarz.com.pl - zawody - profesje
Czas wybierania zawodu, który będzie potem wykonywany w przyszłości dotyczy szczególnie młodzieży. Jednak wiele dorosłych interesuje ten temat. Analizują, jakie zadania podejmuje człowiek pracujący w określonej branży. Sporo takich danych znajduje się w serwisie poświęconym zawodom. Przedstawione tam zawody to jednocześnie te współczesne profesje, jakie w ostatnim czasie zaistniały, ale również te, które przeszły już do historii i obecnie są mało znane.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. kasy fiskalne
Portal Handlu Detalicznego Bestshopnnet to najlepsze źródło informacji na temat nowości rynkowych oraz najnowszych trendów w dziedzinie urządzania i prowadzenia sklepu. Nieważne czy pousiadasz mały, rodzinny sklepik osiedlowy czy tez prowadzisz sklep na zasadzie franczyzny pod szyldem większego operatora, stację benzynową, drogerię czy też sklep internetowy. W naszym portalu znajdują się materiały interesujące zarówno dla jednego jak i drugiego typu działalności handlowej. Nasze artykuły zawierają cenne porady zarówno z dziedziny makro i mikroekonomii, finansów (jakie urządzenia kasy fiskalne są najlepsze dla Ciebie) oraz z marketingu (jak dobrać meble sklepowe aby odpowiednio i skutecznie eksponować posiadany asortyment). Oprócz tego posiadamy w naszych zasobach ogromna bazę kursów oraz poradników. Zapraszamy zwłaszcza do skorzystania z naszego obszernego katalogu produktów i usług skierowanych do obsługi i wspomagania handlu detalicznego. Znajdziesz tutaj wiele ciekawych rozwiązań między innymi z następujących dziedzin: zabezpieczenia, IT i oprogramowania sklepowe, transport i logistyka, wyposażenie sklepu, urządzenia fiskalne a nawet porady jak szybko i kompleksowo utrzymać czystość w Twojej placówce. Jeszcze raz zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszego portalu.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Niemcy - serwis informacyjny
W serwisie infoNiemcy znaleźć można encyklopedyczne informacje na temat Niemiec. Dzięki serwisowi można zbudować sobie pogląd na temat polityki oraz gospodarki Republiki Federalnej Niemiec, poznać historię tego kraju oraz zobaczyć galerię zdjęć z Niemiec. Kwestie historyczne obejmują okres od powstania Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego do Zjednoczenia Niemiec w 1990 roku. Kwestie gospodarcze z kolei stanowią charakterystykę niemieckiego przemysł, struktury przedsiębiorstw oraz głównych problemów gospodarczych Niemiec. Dzięki galerii zdjęć można przekonać się, jak bardzo zróżnicowana jest architektura Niemiec.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Portal ekologiczno-samorządowy
Serwis ekologiczno-samorządowy dla samorządowców, firm i użytkowników indywidualnych. Najnowsze wiadomości z zakresu ekologii, prawa, administracji, finansów, konkursy ekologiczne – konkursy dla firm i samorządów, konkursy ekologiczne dla szkół, ogólnopolskie akcje ekologiczne, porady dla samorządowców, ekologiczne ciekawostki i wiele więcej. Zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Mar 4, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Dolnośląkie Spółdzielnie Socjalne
Projekt unijny POKL Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne realizowany przez Spółdzielnię Socjalną WwwPromotion - katalog branżowy spółdzielni socjalnych. Celem projektu jest wsparcie i wzmocnienie spółdzielni socjalnych, a w konsekwencji, zwiększenie konkurencyjności oferowanych usług i produktów przez dolnośląskie spółdzielnie socjalne. W myśl zapisów statutowych celem Spółdzielni jest zawodowa reintegracja jej członków oraz przywrócenie ich na rynek pracy, poprzez prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 17, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Grupa Doradcza "RESH". Rozwiązujemy Twoje problemy!
Działamy szybko. Wydajnie. Żyjemy naszą pracą. I wszyscy wyznajemy te same wartości. To czyni nas zwycięskim zespołem. Dla nas zwycięstwo nie oznacza tylko pomyślnie przeprowadzonej transakcji czy udanej mediacji - jest równoznaczne z osiągnięciem przez naszego Klienta celu, który sobie założył. "RESH" oferuje szeroki zakres kompetencji i rozwiązań Klientom działających w różnorodnych branżach. Nasi doradcy wspierają lub rozwiązują problemy przedsiębiorców, czy też organizacji realizując wiele istotnych projektów ważnych dla regionu i Polski w obszarze projektów unijnych, przekształcania i podnoszenia efektywności dużych przedsiębiorstw, wdrażania systemów zarządzania jakością, bezpieczeństwa informacji, zarządzania zasobami ludzkimi i wielu innych z zastosowaniem własnych narzędzi informatycznych.

Kategoria:

Data wpisu: May 19, 2009 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Fundusze unijne
Portal stanowi centrum informacji na temat funduszy unijnych oraz sposobów ich pozyskiwania. Fundusze strukturalne powstały w celu zmodernizowania gospodarek państwa należących do UE, w taki sposób aby mogły one konkurować z państwami zamożniejszymi. Na portalu opisujemy fundusze pomocowe z UE oraz udzielamy wszelkich informacji pomocnych aby móc z nich skorzystać.

Kategoria:

Data wpisu: May 19, 2009 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.