Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Prawo Społeczeństwo > Historia


Wpisy
Sort By :
1. Trzecia Rzesza - historia państwa
TrzeciaRzesza.info to najstarszy i największy działający serwis poruszający tematykę państwa, które wpłynęło na losy życiowe milionów ludzi. Druga wojna światowa była jednym z najmroczniejszy okresów w historii ludzkości. Obfitowała jednak w czyny bohaterskie i chwalebne. Na stronie znajduje się wiele działów opisujących wojenne kampanie, sprzęt wojskowy a także biografie ludzi mających bezpośredni wpływ na wydarzenia lub biorących w nich udział.Na zintegrowanym ze stroną forum można podzielić się wrażeniami i podyskutować zarówno na tematy historyczne jak i bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie. Zapraszam

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Niemcy - serwis informacyjny
W serwisie infoNiemcy znaleźć można encyklopedyczne informacje na temat Niemiec. Dzięki serwisowi można zbudować sobie pogląd na temat polityki oraz gospodarki Republiki Federalnej Niemiec, poznać historię tego kraju oraz zobaczyć galerię zdjęć z Niemiec. Kwestie historyczne obejmują okres od powstania Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego do Zjednoczenia Niemiec w 1990 roku. Kwestie gospodarcze z kolei stanowią charakterystykę niemieckiego przemysł, struktury przedsiębiorstw oraz głównych problemów gospodarczych Niemiec. Dzięki galerii zdjęć można przekonać się, jak bardzo zróżnicowana jest architektura Niemiec.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Temida i Klio - Historia Prawa
Temida i Klio – Historia Prawa. Prezentowana witryna jest dedykowana przeszłości prawa w wielostronnym rozumieniu rzeczonego terminu, obejmującym dzieje konstytucjonalizmu, administracji, organizacji sądownictwa, dzieje prawa sądowego (karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, handlowego i gospodarczego, pracy oraz postępowania sądowego), przeszłość prawa międzynarodowego, dyplomacji i relacji międzynarodowych oraz dzieje nauki prawa to jest prawoznawstwa, jak również dzieje idei politycznych i prawnych. Zamysłem autorów jest, ażeby wypełniała ona rolę naukowej bazy danych – swoistej biblioteki historyczno-prawnej. Podstawową koncepcją twórców jest zoptymalizowanie poszukiwań książek i rozpraw traktujących o wybranych materiach objętych wskazaną wyżej problematyką. W tym celu w wortalu zamieszczono bibliografię historyczno-prawną zawierającą tysiące tytułów książek i rozpraw naukowych oraz wyszukiwarkę dającą możliwość jej selekcjonowanie. W przypadku mnóstwa z pokazanych tytułów odnotowano również tyczące ich oceny wydane w polskich i zagranicznych żurnalach naukowych. Możliwości poszukiwań poszerza uwtowrzony w wortalu dział Linki zawierający odnośniki tematyczne do obszernego spektrum polskich i zagranicznych serwisów o tematyce prawniczej, prawnej i historycznej. Strona obejmuje również dział Księgozbiór, w którym zebrano zestaw książęk elektronicznych. Pomieszczono w tym miejscu przede wszystkim tytuły starsze, do których dostęp jest utrudniony i które nie są już chronione majątkowymi prawami autorskimi, albo nigdy takimi prawami chronione nie były. Portal ma pomóc w głównej mierze słuchaczom historii i prawa w poszukiwaniu oraz docieraniu do literatury niezbędnej do pisania prac seminaryjnych, licencjackich i magisterskich.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Księgarnia Internetowa
Odwiedź internetową księgarnię historyczną Klio. Każda książka wybierana jest przez naszych ekspertów: historyków sztuki i archeologów. Przeszło 100 tyś. książek w atrakcyjnych cenach.
Tu znajdziesz rzadkie tytuły wydawnictw naukowych i akademickich.
Nasze najbardziej popularne działy to: historia, archeologia, źródła historyczne, zabytki, zamki, architektura, sztuka i kutura.
Ofertę uzupełniamy o książki z zakresu psychologii, dziennikarstwa i marketingu, poezji, religioznawstwa i politologii.
W ofercie znajdziesz również ciekawe ebooki.
Dla stałych klientów i przy większych zamówieniach oferujemy rabaty.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.