Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Miasta Regiony > Warmińsko-mazurskie


Wpisy
Sort By :
1. Hotel Marina Club koło Olsztyna
Hotel Marina Club to miejsce na Mazurach idealne na luksusowy relaks w skandynawskim klimacie nad jeziorem. Lokalizacja- na półwyspie na Jeziorze tylko 15 km od Olsztyna. Doskonałe miejsce zarówno dla rodzin jak i dla wyjazdów biznesowych. Marina CLub oferuje widok na wodę z każdej strony, skandynawski design wkomponowany w dziką naturę, prywatna plaża, kompleks basenów, jacuzzi, kręgle, regionalna kuchnia i bliskość pola golfoweg

Kategoria:

Data wpisu: Apr 16, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Tremba - Bilety autobusowe
Witam na stronie poświęconej sprzedaży biletów. Możecie Państwo zamawiać zarówno bilety krajowe jak i zagraniczne. Dla podróżujących samolotami zapewniamy dowozy na lotnisko. Studenci i licealiści mogą zakupić legitymacje i karty zniżkowe. Dla najbardziej wymagających mamy polisy turystyczne. Siedzibą naszej firmy jest pięknie położony Olsztyn. Serdecznie zapraszamy wszystkich podróżujących do składania zamówień.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 27, 2017 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Dj olsztyn
Jeżeli poszukujesz profesjonalnej oprawy muzycznej na urodziny, wesele itd., to skontaktuj się ze mną.
Nazywam się Tomasz Bobin i świadczę usługi muzyczne.
Interesuję się muzyką od wielu lat, dlatego łączę swoją pracę z hobby. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i jestem otwarty na wszelkie propozycje. Dysponuję bogatym zbiorem utworów muzycznych, dlatego w mojej kolekcji znajdzie się coś dla entuzjastów wielu rodzajów muzyki.
Zapewniam obsługę imprez:
-urodziny;
-bankiety oraz imprezy firmowe;
-studniówki;
-sylwester oraz bale karnawałowe;
-wesela oraz poprawiny.
Zapraszam!

Kategoria:

Data wpisu: Sep 10, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Usługi księgowe Ełk
Sprawnie działające biuro rachunkowe zapewnia właściwe funkcjonowanie każdemu przedsiębiorstwu. Na profesjonalne i solidne usługi księgowe w Ełku (województwo warmińsko-mazurskie) mogą liczyć firmy prowadzące swoją działalność na terenie miasta lub w okolicy. Kompleksową obsługę rachunkową mikro, małym, średnim oraz dużym firmom świadczy Biuro Księgowe Ełk. Dzięki niemu przedsiębiorcy mają dostęp do szerokiego zakresu wysokiej jakości usług księgowych w Ełku oraz pomoc profesjonalnej księgowej z Ełku. Zapewnij swojej firmie odpowiednio prowadzoną księgowość i zapytaj o ofertę na wysokiej jakości usługi księgowe w Ełku.

Kategoria:

Data wpisu: May 13, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Studnie głębinowe pomorskie
Studnie głębinowe w województwie pomorskim, oraz wszystkich przyległych (graniczących).
Firma odwierty.eu oferuje także wszystkie usługi związane z profesjonalnymi odwiertami.

Idealnie doradzimy- próbka naszej imponującej wiedzy znajduje się na prezentowanej stronie www.

Co jeszcze znajdziesz na www naszej firmy?

Trochę naszej historii, galeria zdjęć, pełna oferta (wszystkie usługi wraz z opisami) oraz oczywiście dział kontakt.

Witryna nie jest jedynie wizytówką. Zainteresowane osoby odnajdą tu wiele przydatnych informacji o odwiertach. Dzielimy się wiedzą na temat studni głębinowych- ich budowy, wymagań i zalet, oraz nielicznych wad.

Co przemawia za tym, aby z nami współpracować?

Mnogość dotychczasowych realizacji owocuje dużym doświadczeniem.
Nasze inwestycje w szkolenie kadry daje pewność fachowego wykonania usługi.
Profesjonalny sprzęt, na którym pracują światowe firmy- takie jak odwierty.eu.

Zainteresowany? Zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Gołdap
Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap została powołana do życia 10 grudnia 1997 roku. Jej fundatorami obok osób prawnych i fizycznych są trzy sąsiadujące ze sobą gminy Województwa Warmińsko – Mazurskiego: Miasto i Gmina Gołdap, Gmina Banie Mazurskie i Gmina Dubeninki.
Misją Fundacji jest wspieranie i promowanie wszelkich przedsięwzięć gospodarczych, kulturalnych i oświatowych mających na celu rozwój i aktywizację regionu. W ramach FRRG działa Centrum Promocji Regionu Gołdap wraz z biurem Informacji Turystycznej, dyrektorem CPRG jest Mirosław Słapik, fundacja również zatrudnia stażystów. Mieszcząca się tu Fundacja Rozwoju Regionu Gołdap, zapewnia nie tylko świetne warunki do przeprowadzania szkoleń i konferencji, ale jednocześnie dysponuje jako jedyna w powiecie gołdapskim szeroką, nowoczesną i tanią bazą noclegową pozwalającą m.in. na przyjmowanie większych grup.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Forum Mazury
Najpopularniejsze forum poświęcone obszarowi Mazury, Suwalszczyzna, Warmia. Aktualności z miast: Olsztyn, Elbląg, Suwałki, Giżycko, Ełk, Augustów, Mikołajki, Mrągowwo, Bartoszyce, Braniewo i wile innych. Poardy oraz interesujące dyskusje na temat terytorium Suwalszczyzna, Warmia, Mazury. Tylko na naszym forum porozmawiasz na ciekawe tematy takie jak: turystyka, praca, nieruchomości, komputery, rolnictwo, motoryzacja.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Nagrobki - sklep internetowy
Sklep internetowy - Sacrum Granity Polska - galanteria nagrobna najlepszych firm światowych. Kilka tysięcy produktów ułożonych tematycznie. Krzyże, figurki, ramki na zdjęcia porcelanowe, lampiony, wazony, różyczki, rzeźby sakralne. Większość produktów
wykonana jest z tak zwanego brązu włoskiego ( stop kilku szlachetnych metali ) wszystko to zabezpieczone specjalistycznym lakierem UV. Sklep czynny 24 godziny/h 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do zakupów. Dla firm kamieniarskich specjalne rabaty.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Focus English School
Szkoła języka angielskiego w Olsztynie. Oferuje kursy języka angielskiego dla dorosłych, młodzieży i dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauka odbywa się w grupach liczących max. 8 osób. Własna platformą e-learningowa online. Zajęcia odbywają się w godzinach porannych i popołudniowych w ciągu tygodnia jak również w weekendy. W ofercie szkoły znajdują się kursy: konwersacyjne, egzaminacyjne (przygotowujące do FCE, CAE, CPE) maturalne, Business English, indywidualne oraz kursy dla firm i instytucji. stanowiącą element metody blended learning. Metoda ta łączy tradycyjne techniki uczenia z nowoczesnymi technologiami informatycznymi.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2009 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Giżycko, Mazury - forum mieszkańców
Forum poświęcone miastu Giżycko i całemu obszarowi Mazury - choć nie oznacza to, że zamykamy się w dyskusji tylko na Mazury i Giżycko - Olsztyn, Mrągowo, Mikołajki czy Węgorzewo, turystyka, polityka, sport, żarty - rozmawiamy tu o wszystkim.

Każdy znajdzie na forum coś dla siebie - niezależnie od tego, czy jest mieszkańcem Mazur lub Giżycka - jeżeli jesteś turystą, który chce nas odwiedzić - to najlepsze miejsce aby się czegoś dowiedzieć o tej pięknej turystycznej miejscowości.

Kategoria:

Data wpisu: May 19, 2009 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.