Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Miasta Regiony > Podkarpackie


Wpisy
Sort By :
1. Garnitury-Meskie.PL
Nasza firma umiejętnie łączy klasyczne krawiectwo z innowacyjnymi technologiami. Szyjemy garnitury męskie bezpośrednio pod zamówienie danego klienta. Zatrudniamy tylko doświadczonych i profesjonalnych krawców, którzy chętnie doradzą w wyborze idealnego garnituru. Korzystając z naszego sklepu internetowego można w ciągu kilku chwil zamówić wspaniały garnitur. Osobom, które mają problemy z pobraniem miary, oferujemy spotkanie z naszym mistrzem krawieckim. Każdy klient z pewnością znajdzie u nas idealny garnitur na każdą okazję.

Kategoria:

Data wpisu: May 5, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Piotr Jaciów
Zajmuję się obsługą inżynierską na etapach przygotowania i realizacji inwestycji oraz użytkowania obiektów budowlanych. Swoją działalnością obejmuję teren miasta Przemyśla i powiatu przemyskiego. Moimi klientami są osoby fizyczne, instytucje i przedsiębiorstwa budowlane. Lubię to, co robię.

Kosztorysowanie
- Kosztorysy inwestorskie
- Wyceny kosztorysowe robót budowlanych
- Kosztorysy powykonawcze
- Wycena kosztorysowa likwidacji szkody w ubezpieczonych obiektach budowlanych
- Kosztorysy budowlane na potrzeby banku (kredyty na budowę domu)

Przeglądy okresowe obiektów budowlanych
Na podstawie przepisów art. 62 ust. 1 ustawy Prawo budowlane:
- obowiązkowe kontrole okresowe wykonywane raz w roku,
- obowiązkowe kontrole okresowe wykonywane co najmniej raz na pięć lat.

Nadzory inwestorskie
Realizacja czynności Inspektora nadzoru inwestorskiego, wynikających z art. 25 i 26 ustawy Prawo budowlane, między innymi:
- kontrola realizacji i odbiory techniczne robót budowlanych,
- kontrola rozliczeń robót budowlanych (na życzenie inwestora).

Kierowanie robotami budowlanymi
Realizacja obowiązku wynikającego z art. 18.1.2) i czynności kierownika budowy, wynikających z art. 21, 22 i 23 ustawy Prawo budowlane.

Ocena i badanie stanu technicznego budynków i budowli
- Ocena stanu technicznego obiektów budowlanych lub ich elementów w celu sprawdzenia bezpieczeństwa konstrukcji lub przydatności do użytkowania
- Diagnozowanie usterek elementów budowlanych i projektowanie ich napraw

Inwentaryzacje budowlane
Opracowywanie dokumentacji technicznej dla budynków istniejących lub dokumentacji powykonawczej dla obiektów w trakcie realizacji, na podstawie pomiarów z natury i badań elementów.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 26, 2015 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Mobilny Gabinet Kosmetyczny w Przemyślu
Mobilny Gabinet Kosmetyczny w Przemyślu dający Ci możliwość relaksu we własnym domu. Usługa skierowana jest do zapracowanej bizneswoman, mamy z małym dzieckiem, osób, które mają trudności z wychodzeniem z domu oraz wszystkich, którzy wolą domowe zacisze. Profesjonalne kosmetyki, certyfikowana aparatura i doświadczony kosmetolog to zestaw, którego potrzebujesz. W ofercie gabinetu znajdziesz profesjonalne zabiegi na twarz, ciało, dłonie i stopy. Możesz skorzystać między innymi z peelingu kawitacyjnego, mikrodermabrazji diamentowej,radiofrekwencji, masażu twarzy, manicure klasycznego i hybrydowego, przedłużania paznokci, pedicure, henny. Na wizytę możesz umówić się telefonicznie lub korzystając z formularza wizyt na stronie internetowej gabinetu.Jeżeli masz wątpliwości co do tego jaki zabieg będzie dla Ciebie najlepszy umów się na bezpłatną konsultację.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 13, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. ENTROS Andrzej Psykała
Przedsiębiorstwo Entros istnieje od ponad dwudziestu lat na rodzimym rynku i prowadzi aktywność w zakresie produkcji bram do garaży. W przebiegu produkcji używamy najnowsze technologie, urządzenia a także używamy najlepszego gatunku surowców. Produkujemy rożnego pokroju bramy w tym: segmentowe i inne. Zamówienia traktowane są wyjątkowo, zrealizowane w uprzednio ustalonym terminie, a należności nie są duże. Zatrudniliśmy przede wszystkim współpracowników z najlepszymi umiejętnościami oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym, co gwarantuje najwyższą jakość prowadzonych usług. Życzliwie zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą i bardzo korzystnym cennikiem usług.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 15, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Developres
Rekomendowana marka Developres Sp. z o.o., działająca w gałęzi od kilku lat stanowi efektywną firmę o charakterze budowlanym. Dysponujemy nowatorskimi urządzeniami oraz zatrudniamy specjalistyczną grupę fachowców. Prowadząc działalność od 2006 roku cechujemy się na tle branży w szczególności dużym doświadczeniem, stabilnością wykorzystanych półfabrykatów tudzież, co warte podkreślenia, błyskawicznym wykonaniem danych czynności. Lokale mieszkalne wybudowane w woj. podkarpackim mają standard wykończenia akuratny do wymogów klienta. Nakłaniamy do zaznajomienia się z naszą propozycją na witrynie online.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Rzeszownia.pl | Rzeszowski Serwis Ogłoszeniowy
Serwis ogłoszeniowy Rzeszownia.pl umożliwia bezpłatne publikowanie ogłoszeń sprzedaży, zakupu, wynajmu, ofert pracy oraz wszelkiego rodzaju ogłoszeń drobnych. Publikowanie, edycja ogłoszeń w serwisie oraz ich bieżące przeglądanie jest proste i zarazem efektywne.
Rzeszownia.pl to także bezpłatny katalog firm - obejmujący swoim zasięgiem wszystkie branże. Serwis już zdobył dużą popularność w Rzeszowie oraz na całym Podkarpaciu. Świadczy o tym fakt, iż na naszym profilu na Facebooku: http://www.facebook.com/Rzeszowniapl - posiadamy już ponad 1600 osób, które polubiły nasz serwis. Naszymi użytkownikami są nie tylko mieszkańcy Rzeszowa ale także innych miast, miejscowości Podkarpacia takich jak: Łańcut, Głogów Małopolski, Strzyżów, Leżajsk, Kolbuszowa, Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Mielec, Dębica, Stalowa Wola, Jarosław, Radymno, Dynów, Przemyśl, Jasło, Krosno, Sanok, Rymanów-Zdrój, Lesko, Przeworsk i inne.
Do zobaczenia na stronach serwisu Rzeszownia.pl :)

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. www.schkom.pl - kominki rzeszów
Jeżeli szukasz porządnej firmy zajmującej się wykonywaniem schodów, to dobrze trafiłeś. Robimy przeróżnego typu schody: modułowe (ze stali, z drewna, z szkła) bolcowe, tradycyjne, spiralne, ekskluzywne. Nasza oferta obejmuje dodatkowo poręcze i balustrady. Posiadamy rzeczywiście niezmiernie duży wybór poręczy szklanych, derewnianych oraz ze stali. Nasza firma oferuje też sprzedaż hurtową oraz detaliczną wkładów kominkowych powietrznych oraz wodnych. Nasza firma dba przede wszystkim o radość klientów. Dlatego modele dopasowujemy zawsze do potrzeb zleceniodawcy. Zapraszamy do współpracy. Teren działalności to całe podkarpacie.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Cukiernia Atena
Atena to cukiernia działająca na lokalnym rynku (województwa małopolskie oraz podkarpackie) od 2000 roku. Przez ten czas wyrobiliśmy sobie markę oraz zaufanych klientów. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie klientów oraz sprzedawców z naszego regionu. Nasz asortyment obejmuje ciastka kruche, drożdżówki, kapuśniczki, babki, makowce oraz wiele więcej produktów. Asortyment stale rozwijamy i dodajemy nowe propozycje. Nasze wyroby produkowane są z najwyższej jakości półproduktów, dzięki temu nie stosujemy w nich środków konserwujących. Przekonaj się do naszych ciasteczek! Spróbuj już dziś. Zapraszamy na nasze strony oraz do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 15, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Ogłoszenia Rzeszów
Oferty rzeszowskie w parunastu kategoriach skierowane do wszystkich odwiedzających nie zależnie od wieku oraz stopnia wykorzystywania obsługi Internetu. Od tego momentu w swoim zaciszu możesz szukać nowego mieszkania, wybrać kosmetyczkę lub szukać atrakcyjnej pracy w Rzeszowie. Wszystko za darmo bez trudnych logowań, wchodzisz do naszego portalu później dodajesz ogłoszenia za pomocą formularza i już się ono wyświetla. Przyjmujemy ogłoszenia z Rzeszowa, wszystkie inne są z miejsca kasowane. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym portalem do jego odwiedzin internetowego i dodawania ogłoszeń.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Dekoracje weselne Rzeszów
Firma Amarant oferuje niepowtarzalne dekoracje weselne i ślubne. Działamy na terenie: Mielca, Dębicy, Rzeszowa, Tarnowa. Wykonujemy: dekoracje sal weselnych, dekoracje kościoła,dekoracje samochodu, dekoracje okolicznościowe. Do dekoracji wykorzystujemy tkaniny połączone z kompozycjami kwiatowymi, dekoracjami balonowymi(łuki,girlandy) oraz innymi dodatkami. Kolorystyka i styl dostosowany do potrzeb klienta.
Nasze dekoracje są eleganckie, dostosowane do klimatu otoczenia sali, przestrzeni oraz charakteru przyjęcia. Ogromną wagę przywiązujemy do kolorystyki. Nacisk kładziemy na wykonanie i jakość materiałów.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.