Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Kultura Sztuka > Święta i tradycje


Wpisy
Sort By :
1. Anioły z drewna i szopki krakowskie - Galeria Kraków
Chcesz odwiedzić galerię sztuki Kraków? Przygotuj się na piękno sztuki naiwnej ? mnogość aniołów z drewna, szopek bożonarodzeniowych, a także znakomitych szopek krakowskich to widok, który zapada w pamięci. Nasze szopki bożonarodzeniowe z Krakowa są znane na całym świecie, a anioły drewniane upiększają niejedno wnętrze.

Kategoria:

Data wpisu: May 10, 2021 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Magicznechwile
Kiedy pojawia się pierwszy kryzys w małżeństwie warto cofnąć się do dnia, w którym przyrzekaliście sobie miłość do końca waszych dni. Nic nie odda tamtych uczuć, które się w was tlą, jak zdjęcia z wesela! Dlatego wybierz najlepszego fotografa na ten szczególny dzień - dzień ślubu. Wybierz Agencję Fotograficzną Magiczne Chwile! Specjalizujemy się w sesjach ślubnych, ciążowych, dziecięcych, a także kobiecych i biznesowych. Zajrzyj na Magicznechwile.pl. Poznaj szczegóły! Tel. 504 16 90 91 lub kontakt@magicznechwile.pl.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 6, 2020 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. slub-w-plenerze.com - wesele w plenerze
Wesele w plenerze niesie ze sobą sporo nowości, ale również ryzyko. Dlaczego? Największą przeszkodą staje się pogoda, która bywa kapryśna. Może okazać się, że misterny plan określony mianem ślub poza urzędem okaże się klapą bez właściwej organizacji. W związku z tym można powierzyć organizację profesjonalistom, którzy są przygotowani na każdą ewentualność. Wesele na Podlasiu jest szczególnie popularne z uwagi na piękną przyrodę i bajkowe krajobrazy. Wśród tych pięknych widoków znajduje się pensjonat Poniatowski, który posiada ogromne doświadczenie w organizacji tego rodzaju uroczystości. Podlaskie wesele, niezależnie od obranej formy, będzie niezapomnianą imprezą zarówno dla pary młodej, jak i zaproszonych gości.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 17, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Zdjęcia ślubne Bydgoszcz - Roman Jagodziński
Kiedy potrzebne ci usługi takie jak fotografia ślubna Bydgoszcz pełna jest miejscowości i przedsiębiorstw, które w nich funkcjonują oraz robią te usługi. Musimy jedynie umieć odpowiednio szukać, a sieć jest idealnym sposobem, by rozpocząć tam szukanie artysty na wymarzony ślub. Wesele jest wyjątkowym dniem, w którym wszystko musi być perfekcyjnie dopracowane, toteż nie żałuj czasu na uważne obejrzenie prezentowanych ofert i wybór z nich tej wyjątkowej. Wiedz, że to niepowtarzalna impreza, dlatego zdjęcia można wykonać jedynie raz, a porządnie. Wpisz w swoją wyszukiwarkę zdjęcia ślubne Bydgoszcz lub fotografia ślubna Szubin aby być skierowanym na witryny działalności, które trudnią się fotografią ślubną. Gwarantują one usługi rewelacyjnych fotografów, którzy lubią swój fach, i doskonale orientują się w najnowszych trendach. To oni zaplanują Twoją wyjątkową sesję plenerową i będą towarzyszyli podczas ceremonii ślubnej oraz na weselu. Planujesz powierzyć im pieczę nad swoimi przyszłymi wspomnieniami z momentu zaślubin, więc wybierz szczególnie starannie zleceniobiorcę swoich zdjęć.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 22, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Antytrynitarianie
Strona poświęcona polemice do oficjalnie przyjętej przez kościół doktrynie Trójcy. Jak wiemy większość wyznawców chrześcijaństwa wierzy w Boga trójjedynego . Jest to podstawowa doktryna wielu kościołów. Strona www.antytrynitarianie.pl postawiła sobie za cel przedstawienie argumentów, osób które nie wierzą w Trójcę. Dlaczego niektórzy nie wierzą? Czy oznacza to, że nie są chrześcijanami? Co na temat "Trójcy" mówi Pismo Święte?
TRÓJCA jest sprzeczna z naukami PISMA ŚWIĘTEGO. Nigdzie w Biblii nie znajdziesz słowa „Trójca” , ale przede wszystkim nie ma w Słowie Bożym nawet jednego wersetu , który by zawierał chociażby aluzje co do rzekomej równości i współwieczności „T R Z E C H osób Trójcy”. Poświadcza to dodanie w starszych przekładach w liście 1Jan 5:7-8 wersetu rzekomo potwierdzającego tę naukę "Albowiem trzej są, którzy świadczą na niebie: Ojciec, Słowo i Duch Święty, a ci trzej jedno są"? (BG). W tzw. Biblii Tysiąclecia wyd. IV napisano w przypisie do tego wersetu, że brak go w najstarszych rękopisach greckich i w najstarszych przekładach. Dlaczego zatem dodano do Słowa Bożego słowa Czy nie chodziło o uwiarygodnienie jedności trzech osób?

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 45 Ocena: 5.00 Gosw: 18
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

6. Torty urodzinowe
Szukasz pomysłów do przygotowania imienin lub przyjęcia karnawałowego? Nasz serwis przedstawia opisy tego jak można zorganizować: przyjęcie urodzinowe, baby shower czy przyjęcie weselne. Planując party trzeba pamiętać o przygotowaniu: tortu urodzinowego lub weselnego, trzeba przygotować zaproszenia i oczywiście scenariusz na świetną zabawę - to wcale nie jest proste i przyjemne. Chcemy trochę pomóc Wam w tym wszystkim. W naszym serwisie znajdziecie zdjęcia, opisy i Wasze komentarze, co pomoże Wam w szybkim przygotowaniu przyjęcia. Zarówno rodzice maluchów - dzieci kilku letnich - jak i Młoda Para znajdzie coś ciekawego w naszym serwisie dla siebie. DekoracjedlaWas.pl to zupełnie nowy serwis, piszemy o przygotowaniu dekoracji urodzinowych i dekoracji ślubnych, również przedstawiamy informacje i zdjęcia w jaki sposób można wykorzystać np.: figurki na tort, lampiony czy balony do przygotowania Waszej imprezy - pokazujemy to co najważniejsze i najciekawsze. Niezapomniane przyjęcie dla gości jest celem dla wielu z nas, teraz już z naszym blogiem będzie to znacznie prostsze.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Parafia pw. Św. Aniołów Stróżów
Parafia Świętych Aniołów Stróżów – parafia rzymskokatolicka w Wałbrzychu znajdująca się w dekanacie wałbrzyskim południowym w diecezji świdnickiej. Była erygowana w XII w. Jej proboszczem jest ks. Prałat Rzeczywisty Jego Świątobliwości Bogusław Wermiński. Kościołem parafialnym jest kolegiata Najświętszej Maryi Panny Bolesnej i św. Aniołów Stróżów w Wałbrzychu.
Kościół ten jest siedzibą dekanatu i centralną świątynią Wałbrzycha. W świątyni tej odbywają się najważniejsze wydarzenia o charakterze diecezjalnym. W 2000 roku nadano mu rangę kościoła Jubileuszowego Roku 2000. Odbywały się pielgrzymki wiernych w celu uzyskania odpustu zupełnego.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. ślub Rzeszów
Organizacja ślubu niedaleko Rzeszowa. Posiadamy bazę najlepszych profesjonalistów od zabaw weselnych. Selekcja odpowiedniego miejsca ślubu. Dekoracja wnętrza sali weselnej, kościoła. Wybór samochodu czy nawet jego wynajem. Pamiętaj, ten dzień jest tylko jeden, spraw aby stał się niezapomnianym przeżyciem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą jedyną w swoim rodzaju ofertą.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Wodzirej
Dj na wesele plus wodzirej to nowoczesna oferta, jednak szybko zyskała duże grono zwolenników choć z pewnością z pozoru budzi niepokój. Każdy kto przynajmniej raz był na weselu z djem wodzirejem wie, że nie odbiega jego oferta niczym od kapeli weselnej, mało tego jest on w stanie ją przebić, zwłaszcza, jeżeli gra na akordeonie i tamburynie oraz prowadzi zabawy karaoke. Sprawdź sam, czy nasi weselni dje zaspokoją Twoje oczekiwania.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Organizacja Ślubów i Wesel - Par Amour Lublin
Agencja Ślubna Par Amour - to firma organizująca śluby i wesela. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie, działamy jednak na terenie całego województwa Lubelskiego. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również idealne atrakcje na ślub i wesele - oferujemy wynajem czekoladowej fontanny oraz maszyny do robienia baniek mydlanych.
Organizacja ślubów i wesel to nie tylko praca, ale przede wszystkim przyjemność. Kochamy to, co robimy, a bycie z Wami w tym niepowtarzalnym momencie sprawia nam niesamowitą radość.
Największą satysfakcją jest Wasz uśmiech i świadomość, że wszystko było idealnie... Serdecznie zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.