Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Kultura Sztuka > Malarstwo


Wpisy
Sort By :
1. MAXFIVE.ART - reprodukcje obrazów na papierze
Poszukujesz ciekawych reprodukcji dzie? sztuki na papierze? Wejd? na Maxfive.pl. W naszej e-galerii przygotowali?my ciekawe obrazy sztuki wspó?czesnej autorstwa m.in. Grzegorza Bugaja oraz Radim Korosa. Podczas aukcji masz szans? naby? oryginalne dzie?o lub limitowane reprodukcje na papierze. Ruszamy ju? w lipcu!

Kategoria:

Data wpisu: Jun 26, 2020 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Rysowanie karykatur, imprezy
Jako zawodowy rysownik karykaturzysta rysuję karykatury na żywo, z modela, na imprezach, weselach, szkoleniach, targach, firmowych piknikach i promocjach. Rysuję ponad 20 lat. W ciągu 1 godziny wykonuję 20 czarno-białych karykatur. Na każdej rysowanej imprezie 100 karykatur i więcej. Można zamówić karykaturę na prezent dla rodziców, dziadków, dzieci, szefa albo znajomych z pracy. Może być to karykatura kilku osób - kolorowa albo czarno biała. Można dodać logo albo hobby osoby rysowanej. Na stronie są karykatury aktorów, rysunki do reklam i filmy animowane, które sam realizuję.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 30, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Portret na zamówienie
Karykatury portretowe, karykatury na prezent, wszystko tak abyś ty i osoba obdarowana były zadowolone. Zachęcamy do skorzystania z naszej pełnej propozycji, zachęcamy do tego by sprawdzić jak się prezentować może wykonany przez nas portret na zamówienie. Oprócz tego oferujemy szeroki wachlarz realizacji związanych z czymś takim jak karykatura. Karykatury portretowe, karykatury ze zdjęcia, oczywiście wszystkie karykatury na zamówienie indywidualne. Polecamy również portrety rysowane ze zdjęcia. Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź Wytwórnia Artystyczna Łódź

Kategoria:

Data wpisu: Jul 8, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Sklep plastyczny e-graart.pl
Profesjonalny sklep plastyczny zajmujący się sprzedażą internetową produktów takich jak pędzle, farby akwarelowe, farby olejne, farby akrylowe, podobrazie, sztalugi itd. Oferujemy artykuły plastyczne, artykuły papiernicze, artykuły hobbystyczne i szkolne. Na naszej stronie tylko światowe marki takie jak Clairefontaine, Lefranc & Borgeouis, Sennelier, Liquitex, czy Raphael. Dzięki szerokiemu asortymentowi, zakupy u nas może zrobić zarówno artysta plastyk, jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z szeroko pojętym tematem jakim jest niewątpliwie malarstwo. Polecamy również nasze papiery do malowania i szkicu. W połączeniu z węglami, czy kredkami szkicowymi, powstają prawdziwe dzieła sztuki. Pamiętając o tym, że talent to jedno, a umiejętności to drugie, przygotowujemy również materiały filmowe, z instrukcjami krok po kroku dla wszystkich chcących szkolić swój warsztat.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 18, 2013 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Artysta malarz Warszawa
Malarstwo od wielu wieków jest sztuką, która rozbudza wyobraźnię. Artysta malarz Marek Płoza-Doliński tworzy dzieła nowoczesne, w jego pracach widać dużo awangardy, wielkiej sztuki oraz głębszego przekazu. Urodzony i zamieszkały w Warszawie, studiował na warszawskiej ASP oraz PWSSP w Łodzi. Jego dzieła były eksponowane na wystawach krajowych i zagranicznych. Dziś tworzy miedzy innymi portrety na zamówienie, portrety, które wyrażają uczucia. Tradycyjne malarstwo, kojarzone z realistycznym malarstwem figuratywnym ciągle ma swoich zwolenników. Przykładem są właśnie portrety. Malarze w różny sposób portretują osoby, tylko głowa, część lub cała postać. Osoba może być ukazana frontalnie, lub z profilu.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Fototapety
Zniewalające, nowatorskie fototapety przygotowywane specjalnie z myślą o klientach naszego sklepu. Unikalne wzory i wyjątkowe zdjęcia które idealnie będą pasowały do Twojego wnętrza. W naszym sklepie nie ma ukrytych kosztów, co więcej bez żadnych dodatkowych opłat nasi graficy zmienią kolor lub odcień obrazu wedle Państwa życzenia. W ofercie naszego e-sklepu znaleźć można dodatkowo naklejki na lodówki i laptopy, obrazy wieloczęściowe, a także ręcznie malowane i wyszywane. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony www.kandd.eu w celu zapoznania się z naszą bogatą ofertą jak i również dokonania zakupu wymarzonego obrazu.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Portrety ze zdjęcia, karykatura, obrazy na płótnie
Lubię malować/szkicować więc chciałabym podzielić się tym rodzajem sztuki :-)
Jeśli masz problem z wyborem prezentu twoim bliskim, np.: na rocznicę ślubu, rodzicom, dziewczynie, chłopakowi, to myślę, że dobrze trafiłeś.
Proponuję wykonanie portretu ze zdjecia, może być jako szkic ołówkowy bądź też farbami na płótnie. Wystarczy troszkę poszperać w zdjęciach i przesłać jedno na maila primoarte@primoarte.pl .
Mogę również zaproponować Państwu namalowanie obrazu na płótnie, albo bezpośrednio na ścianie w domu czy biurze. Zapraszam do obejrzenia kilku moich prac zamieszczonych w galerii na stronie http://www.primoarte.pl/17-GALERIA.html

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Artykuły dla plastyków
Sklep internetowy "Monet" oferuje artykuły plastyczne dla artystów plastyków i malujacych hobbystów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo farby olejne, farby akrylowe i akwarelowe znanych marek: Renesans, Daler Rowney czy Ferrario. Posiadamy również dobrej jakości podobrazia malarskie polskich producentów (gruntowane płótno na grubym krośnie), pędzle i akcesoria malarskie. Dla stałych klientów oferujemy bardzo dobre warunki rabatowe. Mamy nadzieję, że czytelna witryna sklepu, bardzo dobre warunki cenowe i solidna obsługa będą bardzo dobrą zachętą do stałych zakupów w naszym sklepie.
Zapraszamy do zakupów i życzymy przyjemnego malowania.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Obrazy olejne, pastele, akwarele
Zapraszamy do powstałej w 2009r. internetowej galerii obrazów "Galeria Na Kanapie".
Prezentujemy prace polskich artystów plastyków i plastyków amatorów. Znajdziecie Państwo u nas kilkaset prac wykonanych przy zastosowaniu praktycznie wszystkich technik malarskich: są tu i obrazy olejne, pastele, akwarele i grafiki. Tematyka prac jest bardzo różnorodna: krajobrazy i pejzaże, obrazy kwiatów, konie - dla każdego coś ciekawego. Nie sposób oczywiście nie wspomnieć o aktach - piękno kobiecego ciała zawsze stanowiło inspirację twórczą. Wszystkie obrazy są malowane ręcznie. Jako unikalną ciekawostkę prezentujemy obrazy wykonane z piasku i kamieni.
Zapraszamy do oglądania.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Galeria Twórców Sztuki, sklep z obrazami
Zapraszamy do Internetowej galerii twórców sztuki. Jest to sklep z obrazami. Oferujemy Państwu sprzedaż obrazów ręcznie namalowanych przez artystę malarza. Dzięki temu, ze nasz sklep oferuje sprzedaż on-line jesteśmy w stanie dotrzeć z nasza oferta do szerszego grona odbiorców. nasza oferta obejmuje: sprzedaż dziel sztuki: malarstwo olejne, obrazy akrylowe, elementy wystroju wnętrz.
Internetowa galeria twórców sztuki prezentuje obrazy ręcznie malowane różnych twórców. Oferuje Państwu ich sprzedaż. Znajdziecie państwo tu malarstwo olejne, obrazy akrylowe.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 28, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.