Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Internet Komputery > Serwis komputerowy


Wpisy
Sort By :
1. odzyskiwaniedanych-lublin.pl
Zapraszamy do skorzystania z cennych i praktycznych porad i wskazówek z zakresu odzyskiwania danych. Jako profesjonaliści w dziedzinie odzyskiwania danych, opowiemy o tym, jakie skutki i konsekwencje powodują próby samodzielnej naprawy sprzętu i odzyskiwania danych. Dowiesz się również, jak się zachować, gdy nasz laptop ulegnie awarii, komputer stacjonarny odmówi posłuszeństwa lub nasz telefon spadnie z dużej wysokości. Podpowiemy, co robić, by postępowaniem wspomóc skuteczne odzyskanie danych z naszych nośników.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 18, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. odzyskiwaniedanych-wroclaw.pl
Posiadając duże doświadczenie i profesjonalną wiedzę, opowiadamy o tym, jak postępować, kiedy nasz telefon upadnie z dużej wysokości lub zalejemy laptop, a także czy da się odzyskać dane z komputera stacjonarnego lub laptopa oraz przy użyciu jakich procedur i programów działają specjaliści. Dowiesz się również w jakich sytuacjach i przypadkach należy liczyć się z bezpowrotną utratą danych. Podamy także szczegółowe informacje dotyczące skutków i konsekwencji związanych z samodzielną próbą odzyskania danych.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 18, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Macroserwis - komputerowe pogotowie serwisowe
Nasza firma to prawdziwe pogotowie serwisowe. Działamy całodobowo
i odpowiadamy na każde wezwanie.

Serwisanci Macroserwis to doświadczeni fachowcy:
-posiadają dogłębną wiedzę systemów operacyjnych, sprzętu
i oprogramowania,
-doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów
-są cierpliwi i zorganizowani
-dbają o wysoką jakość usług
-są otwarci na sugestie klienta.

Nasz serwis komputerowy oferuje naprawę sprzętu, instalację oprogramowania i systemów. Wykonujemy także naprawę urządzeń peryferyjnych.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 12, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Mediakoder - zawsze na czas!
Mediakoder to zespół specjalistów, którzy są zawsze dostępni, aby Ci pomóc. Jesteśmy w stanie zmaksymalizować nasz czas pracy tak, abyś odzyskał swój sprzęt, jak najszybciej.
Pracujemy według ścisłych standardów i w sposób bardzo zorganizowany co wpływa na solidność i terminowość wykonywanych usług.
Serwis komputerowy Mediakoder to gwarancja szybkiej naprawy.
Dla Ciebie zabezpieczymy lub odzyskamy Twoje dane.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 29, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. serwis notebooków Łódź
Naprawa komputera nie musi być skomplikowana. Naprawy komputerów najlepiej zlecać specjalistom takim jak Pawbit Bartosz Pawlak. Tylko tutaj możecie mieć pewność, że znajdziecie odpowiedniej jakości pomoce, że znajdziecie wyjątkowej jakości rozwiązania odnoszące się do usług typu serwis laptopów, serwis komputerów czy też serwis notebooków. Sprawdzajcie Pawbit, to najlepszy serwis komputerowy w Zgierzu

Kategoria:

Data wpisu: Jul 8, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Serwis laptopów Toshiba Kraków
Poszukujesz godnego zaufania serwisu komputerów, w którego ofercie znajduje się naprawa laptopów Kraków? Nasze Nowoczesne Centrum Technologii Informatycznych na pewno będzie w stanie Ci pomóc! Przed rozpoczęciem naprawy wycenimy ją dla Ciebie, byś mógł zdecydować, czy chcesz w nią zainwestować.

Kategoria:

Data wpisu: May 31, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Serwis komputerowy - Serwis8h.pl Bydgoszcz
Nasza firma dostarcza uniwersalne, a w szczególności profesjonalne usługi związane z tzw. serwisem komputerowym czy pogotowiem komputerowym. Naprawiamy laptopy i komputery, czyścimy, aktualizujemy posiadane przez Użytkownika oprogramowanie, jak również wykonujemy wszystkie inne konieczne operacje, które mają doprowadzić do tego, aby niedziałający sprzęt oddany w nasze ręce zaczął funkcjonować tak, jak powinien. Reperujemy i serwisujemy także takie sprzęty jak tablety i drukarki oraz urządzenia peryferyjne. Wiemy, że istotny jest obecnie szybki termin realizacji usługi, dlatego też przez cały czas dążymy do tego, aby powierzone nam naprawy nie przekraczały 8 godzin roboczych. Częstokroć też konsultujemy się z naszymi zleceniodawcami, aby naprawa przebiegała zgodnie ze stawianymi nam oczekiwaniami.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 22, 2015 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Komputeropomoc.pl
W Smart Support Łodzi w zapewniamy każdemu z naszych klientów kompleksowy serwis komputerowy 24h. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy zepsutym laptopie, smartfonie lub modemie, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Wystarczy tylko zadzwonić lub wysłać zgłoszenie przez internet. Zapraszamy do wybrania Smart Support!

Kategoria:

Data wpisu: Jul 10, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Bestronic - naprawa laptopów Poznań
Profesjonalny serwis laptopów, monitorów oraz konsol zaprasza do kontaktu oraz współpracy. Zajmujemy się naprawą oraz serwisem wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych. Pracownicy naszej firmy mają ogromne doświadczenie w naprawie elektroniki. Wybierając naszą firmę na pewno się nie zawiedziesz. Więcej informacji na temat współpracy z Nami odnajdziesz na firmowej stronie www.

Kategoria:

Data wpisu: May 4, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Wirtualny serwer - Host1.eu
W ofercie Host1 znajdziesz serwery wirtualne HDD VPS, Windows 2012 VPS i Linux VPS o pojemności do 500 GB, a także serwery dedykowane ECO Entry, Ultra Power czy NOLIMIT bez limitów transferowych. A wszystko to dostępne jest dla Ciebie już dziś w niezwykle niskich cenach. Do tego dajemy Ci możliwość skorzystania z promocji, w której abonament za pierwszy miesiąc nie wyniesie Cię więcej niż złotówkę. Zajrzyj na Host1.eu i poznaj całą ofertę jaką przygotowaliśmy dla Twojej firmy.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 3, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.