Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Internet Komputery > Programy


Wpisy
Sort By :
1. Oprogramowanie dla firm - RAFSOFT.NET
Programy do wystawiania faktur i obsługi magazynu muszą być łatwe, gdyż czas to pieniądz. Dlatego skorzystaj z oferty, jaką daje firma specjalizująca się w oprogramowaniu dla przedsiębiorstw. Znajdziesz tu programy do wystawiania faktur, listy, raporty, cenniki. Skorzystaj z możliwości eksportu i importu danych.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 4, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Użyteczność stron określana jest łatwością ich wykorzystywania
Ważnym aspektem użyteczności strony internetowej jest łatwość zapamiętania struktury. Jeżeli klient już po pierwszej wizycie wie jak się poruszać po naszej witrynie, oznacza to, że ta jest nieskomplikowana i z pewnością tym samym tworzy przyjazne dla użytkowników środowisko. Gdy tylko okazuje się, że osoby, które długotrwale korzystają z naszej strony nadal popełniają poważne błędy i błądzą, bezwzględnie należy dokonać optymalizacji. W ten sposób nie tylko ułatwi się zadanie odwiedzającym, ale także sprawi, że witryna stanie się bardziej popularna.W dzisiejszych czasach ogromna części komunikacji firm z klientami przenosi się do rzeczywistości wirtualnej. Patrząc na tą tendencję, szczególnego znaczenia zaczynają nabierać same strony internetowe oraz ich budowa. Te muszą być nie tylko maksymalnie przejrzyste, ale także zapewniać dogodną dla klienta nawigację. Wprowadzeniem maksymalnych udogodnień zajmuje się zagadnienie takie, jak użyteczność stron.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 24, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Pitax - Pity 2017
Jesteś zainteresowany wypełnieniem formularza PIT 36 przez internet? Nie wiesz z którego programu skorzystać? Jeżeli chcesz mieć pewność, że wybrałeś sprawdzone, szybkie i bezpieczne rozwiązanie, to jesteśmy do Twojej dyspozycji i prezentujemy Ci naszą ofertę. Opracowaliśmy innowacyjne narzędzie, które świetnie sprawdza się podczas wypełniania deklaracji podatkowych i jesteśmy przekonani, że jeśli tylko z niego skorzystasz, to na pewno się nie zawiedziesz. Mamy sporą wiedzę na temat obowiązujących przepisów podatkowych i jeśli tylko zachodzi taka potrzeba, to aktualizujemy nasz system. Korzystając z przedstawianego narzędzia będziesz mieć do czynienia z wieloma korzyściami. Zobacz co dokładnie możesz zyskać, sprawdź opinie zadowolonych użytkowników i czym prędzej pobierz program na dysk swojego komputera. Pragniemy Ci także powiedzieć, że z systemu można skorzystać za pośrednictwem każdej przeglądarki. Wystarczy, że założysz sobie konto i w każdej chwili będziesz mógł przerwać wypełnianie formularza, a potem łatwo wrócisz do zakończenia tego procesu.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 23, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Wystawianie faktur online - ERP program
W naszej ofercie znajdą Państwo prosty sposób wystawiania faktur online, który umożliwia oferowany przez nas system ERP, wykorzystywany przez ponad 20 tysięcy użytkowników w Polsce. Nasz system ERP to program online do fakturowania i nie tylko, który działa w abonamencie, dzięki czemu miesięczny koszt używania systemu ERP jest naprawdę niewielki. Cena podstawowego programu ERP dla firm to kwota zaledwie 18 zł miesięcznie.

Z oferowanym przez naszą firmę systemem ERP fakturowanie online będzie bardzo łatwe dzięki posiadaniu modułu fakturowanie VAT online. W modułach znajdujących się w naszej ofercie posiadamy także moduł jednolitego pliku kontrolnego pozwalającego na łatwe stworzenie pliku jpk, który jest wymagany od przedsiębiorców już w następnym roku. Oferowany przez nas program ERP jest zatem rewelacyjnym rozwiązaniem do fakturowania online, nie tylko ze względu na tworzenie jpk, ale także przez możliwość zapisania danych kontrahentów, dzięki czemu nasz program ERP samodzielnie tworzy faktury.

Po więcej informacji na temat systemu ERP, modułu jpk, a także możliwości wystawiania faktur VAT online zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

5. Analityka wideo narzędzie do marketingu internetowego
Chcesz odnieść sukces w sieci, ale nie wiesz jak to zrobić? Szukasz skutecznych porad i sprawdzonych rozwiązań? Masz własny biznes i chcesz go wypromować? A może chciałbyś sprawdzić jak działa Twoja konkurencja? Wszystkie te kwestie będą możliwe do zrealizowania jeśli tylko skorzystasz z naszej innowacyjnej propozycji. Przedstawiamy Ci sprawdzone narzędzie do analizowania wideo i mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do grona zadowolonych klientów. Jeżeli chcesz zobaczyć jak działa nasz system i jakie są jego możliwości, to odwiedź stronę yourmuse. Chętnie wszystko Ci zaprezentujemy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zdobywaj razem z nami doświadczenie, prowadź ranking youtube i zarządzaj swoimi materiałami wideo. Musisz wiedzieć, że coraz więcej osób spędza mnóstwo czasu na przeglądaniu przeróżnych treści internetowych. Oglądanie filmów cieszy się sporą popularnością i jak pokazują najnowsze badania jest to sprawdzony sposób na zwiększenie zysków firmy, a także na przyciągnięcie do siebie większej liczby nowych kontrahentów. Jeżeli i Ty chcesz odnieść sukces w sieci, to musisz zwracać uwagę na takie kwestie jak popularność danych filmików, wiek swoich subskrybentów oraz czas spędzony na Twojej stronie. Mając te wszystkie czynniki pod kontrolą i obserwując na bieżąco wszystkie wykresy będziesz mógł szybko reagować na ewentualne błędy i będziesz mógł sprawdzać poczynania swojej konkurencji. Zachęcamy Cię zatem do sprawdzenia jak działa nasz system. Jeżeli przypadnie Ci on do gustu, to chętnie uszyjemy go do dla Ciebie na miarę.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 17, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. jpk program
Komponent Przekaz JPK jest specjalnym oprogramowaniem, które umożliwia bezpieczne wysyłanie jednolitego pliku kontrolnego do Ministerstwa Finansów. Zapewniamy Ci pełne wsparcie i pomoc w tym zakresie, ponieważ zależy nam na tym, aby każdy mógł sobie poradzić z wdrożeniem komponentu do swojego oprogramowania księgowego.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 27, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Program kadrowo-płacowy
Prowadzisz własną firmę? Obawiasz się, że formalności finansowe i kadrowe Cie przerosną? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Wejdź na http://www.anzasoft.pl i kup program kadrowo-płacowy dla swojego przedsiębiorstwa. Od teraz nie musisz martwić się o terminowe wypłaty, fakturowanie czy odprowadzanie składek do urzędów.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 12, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. SMS easy Reader&Printer
Aplikacja, którą można znaleźć na stronie sms-vmsg.org o nazwie SMS easy Reader&Printer jest niezwykle łatwa w obsłudze. Umożliwia ona zarządzanie plikami w telefonie Nokia Lumia lub HTC za pośrednictwem komputera. Na podanej wyżej stronie znajdą Państwo także dokładny opis jak należy obsługiwać aplikację. Z jej pomocą można przeglądać, edytować, usuwać, a także drukować wybraną ilość wiadomości tekstowych. Pliki przeniesione na komputer zyskują znacznie lepszą jakość od tych znajdujących się na telefonie.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 8, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. BPSC - System aps
BPSC to firma od dwudziestu siedmiu lat specjalizująca się w zintegrowanych systemach wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami klasy ERP. Firma zajmuje się też systemami do zarządzania personelem HCM oraz rozwiązaniami wspierającymi rozwój pracowników. Na chwilę obecną z systemów BPSC korzysta ponad sześćsetpięćdziesiąt firm w Polsce. Nastawienie na elastyczność i dostosowanie systemów do potrzeb klientów sprawia, że firma z sukcesem może konkurować ze światowymi liderami rozwiązań ERP.
Analiza systemu Impuls EVO przeprowadzona przez niezależnych ekspertów wykazała liczne korzyści z inwestycji. Wyróżniono m.in.:
wzrost wartości firmy,
wzrost marży wynikająca z podniesionej jakości produktów,
redukcja kosztów przestojów produkcyjnych,
obniżenie kosztów inwentaryzacji oraz redukcja stanów magazynowych
Opracowany przez BPSC system Impuls EVO jest pierwszym na rynku systemem możliwym do zastosowania w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości czy branży. Dodatkowo zastosowane w nich rozwiązania pozwalają na dowolne korzystanie z konkretnych funkcji, dzięki czemu każda firma może go sobie dostosować do własnych wymogów i potrzeb.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 5, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Narzędzie do skutecznego wyszukiwania fraz kluczowych
Jesteś na etapie wyboru fraz kluczowych do swojej kampanii, ale nie masz za bardzo z czego wybierać? Chcesz się pozycjonować za pomocą metody długiego ogona, w którym potrzeba wiele fraz. Bardzo dobrze trafiłeś. Aplikacja Long Tail Pro jest stworzona z myślą o tobie. Jej rozbudowane funkcjonalności umożliwiają wyszukanie fraz kluczowych, przefiltrowanie według interesujących cię parametrów oraz rozdzielenie ich na kilka projektów, dzięki czemu zarządzanie staje się prostsze i szybsze. Aplikacja umożliwia również sprawdzenie konkurencji w TOP10 oraz ustalenie na jakiej pozycji się znajdujesz na interesujące cię frazy. Jeśli napotkasz jakieś problemy lub nie będziesz wiedział w jaki sposób skorzystać z danej funkcjonalności – dostępny jest rozbudowany poradnik, dzięki któremu praca staje się prosta i przyjemna. Po pobraniu aplikacji masz możliwość skorzystania z 10-dniowej wersji testowej. Sprawdź, a nie pożałujesz.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 10, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.