Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Humor Rozrywka > Taniec


Wpisy
Sort By :
1. Jump-fire - pokaz fireshow
Nasz zespół tworzą ludzie, których pasją jest fireshow, dlatego nasza praca dla organizatorów imprez oraz dla firm, jest doceniana już od ponad dziesięciu lat. Dajemy wspaniałe pokazy tańca z ogniem, akrobatyki, każdy szczegół naszego pokazu jest doskonale dopracowany, dbamy o to, by dawać fireshow zgodnie z przepisami bezpieczeństwa.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 20, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Organizacja eventów
Każda impreza oraz event, na którym jesteśmy współorganizatorami to niezapomniane emocje i rozrywka na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy pewni, że choreografia i cały anturaż przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającemu Klientowi. Staramy się dopracowywać każdy detal i szczegół występu. Elegancja i szyk to Nas wyróżnia.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 19, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. taniec.com.pl
Zastanawiasz się nad tym gdzie w Warszawie można nauczyć się Hip Hop-u? Chcesz zostać mistrzem w swojej kategorii wiekowej? Skorzystaj z naszej oferty i już dziś zapisz się na profesjonalne lekcje do szkoły tańca. Mamy wieloletnie doświadczenie, stawiamy na nowocześnie urządzone sale i wiemy jak przekazywać wiedzę praktyczną oraz teoretyczną.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 19, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. armyoflovers.pl
Army Of Lovers zajmuje się tańcem erotycznym. Skupiamy najlepszych tancerzy w tej branży. Obsługujemy wieczory panieńskie i wieczory kawalerskie. Podczas wieczoru kawalerskiego występuje doświadczona striptizerka. Na wieczór panieński, panie zamawiają striptiz męski, który dostarcza im wielu wrażeń i dobrej zabawy.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 20, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. OMEGA zespół muzyczny
Zespół muzyczny OMEGA dostępny dla wszystkich szukających oprawy muzycznej na swoje przyjęcie weselne, lub imprezę okolicznościową. Posiadamy bogaty zasób tradycji swego istnienia i doświadczenia. W skład zespołu wchodzą 4 osoby w tym wokalistka. Pochodzimy z woj. Mazowieckiego Warszawa, Małkinia, Ostrów Mazowiecka. Imprezy, na których gramy to głównie wesela, bale, imprezy okolicznościowe i integracyjne, festyny, studniówki. Posiadamy bardzo dobry sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, dzięki temu dostarczamy bardzo dobrą, jakość muzyki oraz efektów wizualnych. Na naszych występach utrzymujemy stały kontakt z bawiącymi się gośćmi, co pozwala osiągnąć niepowtarzalną atmosferę na imprezie. Muzykę dobieramy odpowiednią i pasującą do danej sytuacji i atmosfery, jaka panuje na parkiecie. Mamy na swoim koncie setki usatysfakcjonowanych klientów. Sprawimy, że twoje wesele, lub impreza okolicznościowa będzie wspaniała i udana

Kategoria:

Data wpisu: Aug 21, 2013 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

6. Organizacja imprez
Mnóstwo rodziców pragnie aby ich pociechy były szczęśliwe. Niektóre niańczą swoje pociechy, zaś inne trzymają je mocną ręką, uważając, że to dla nich najlepsze rozwiązanie. Jak wiadomo każdy obchodzi raz w roku urodziny, albo przykładowo imieniny. Kiedy przychodzi takie święto dla naszej pociechy wtedy idealnym konceptem jest zorganizowanie imprezy dla dzieci. Organizacja imprez wcale nie jest takim prostym zadaniem jak mogłoby się wydawać. Należy przygotować spis gości, zrobić jakiś posiłek, odpowiednio zapełnić czas, żeby goście się nie nudzili. Więc takie zadanie można zlecić profesjonalistom. Z tak długim doświadczeniem potrafią oni poprowadzić imprezę nawet dla najmłodszych. Na takiej imprezie trudniej ogarnąć to wszystko co ma miejsce niż normalnie. Ponadto dzieci są mocniej wymagające niż dorośli. Kiedy impreza się uda rodzice i dzieci będą uradowani. Wypada dbać się o to żeby nasze dzieci były uradowane. Dzięki temu tworzy się szczególna więź pomiędzy rodzicami a ich pociechami. Dzieci uczą się od najmłodszych lat takich rzeczy jak miłość i cierpliwość i to my jesteśmy pierwszym i najważniejszym wzorem. W przyszłości to nasze pociechy będą przekazywały swoje dzieci tych ideałów, które przekazaliśmy im my. Z tego powodu nadzwyczaj ważnym jest ażeby nawiązać kontakt z pociechami od jak najwcześniejszego czasu. Do tego organizowanie tego typu spotkań poszerza w naszych dzieciach takie cechy jak przykładowo kreatywność. Są to atrybuty potrzebne do właściwego operowania w dorosłym życiu. Bez nich niepomiernie ciężko jest sobie poradzić.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Family Dance - lekcje tańca Łódź, kursy tańca
Family Dance (Wcześniej istnielismy jako Cubana Dance Center) to profesjonalna szkoła tańca, którego działalność opiera się na ogromnej pasji założycielki, instruktorów, tancerzy oraz wszystkich osób współpracujących z nami. Na rynku tanecznym jesteśmy od 2006 roku
i wraz z dynamicznym rozwojem firmy – stale podnosimy standard i dążymy do spełniania oczekiwań klientów.

Gwarantujemy atmosferę i zabawę na najwyższym poziomie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy kursy w kameralnych grupach, dobranych pod względem wieku i poziomu uczestników. Nasza oferta zawiera szeroką gamę zajęć. Przyjdź i poczuj pozytywną energię płynącą z tańca i ludzi, którzy go kochają. Tańczymy dla przyjemności!

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Dj weselny
Zastanawiasz się, kim jest dj weselny? Kojarzysz dja tylko i wyłącznie z klubem i muzyką techno? Nic bardziej mylnego. Dj na weselu gra niemal każdą muzykę i cały czas dba o dobry humor gości. Dodatkowo prowadzi karaoke i gra na akordeonie, niezbędnym instrumencie dużej ilość przyjęć weselnych. Łączymy tradycję z nowoczesnością i oryginalnością, co pozwala każdemu na naszych weselach znaleźć coś dla siebie. Prowadzimy na życzenie wesela bez disco polo i biesiady.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 27, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. domy weselne
portal skupiający w sobie wszystkie sale weselne, a w szczególności prezentujący domy oraz restauracje. Celem serwisu jest to, aby Twoje mogło być dograne w jednym miejscu bez problemów. Miejscu, w którym znajdziesz duży wybór usług, a zarazem bogatą ilość opinii na ich temat. portal skupiający w sobie wszystkie sale weselne, a w szczególności prezentujący domy oraz restauracje. Celem serwisu jest to, aby Twoje mogło być dograne w jednym miejscu bez problemów. Miejscu, w którym znajdziesz duży wybór usług, a zarazem bogatą ilość opinii na ich temat.

Kategoria:

Data wpisu: May 19, 2009 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Domy weselne
Nowy portal ślubny, który gromadzi porady za zakresy organizacji ślubu oraz wesela jak również prezentuje lokale, w których Młoda Para zorganizować może swoją najważniejszą imprezę w życiu. Wszystkie lokale zostały podzielone na grupy wg największych miast. Prócz tego zbieramy również dane firm oferujących swoje usługi w zakresie organizacji ślubu oraz wesela.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 2, 2009 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.