Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Humor Rozrywka > Kolekcjonerstwo


Wpisy
Sort By :
1. Strony kolekcjonerskie KolekcjonerPolski.pl
Kolekcjonerski, hobbystyczny katalog stron nie tylko kolekcjonerskich. Dodaj lub znajdź stronę, blog, portal, sklep artystyczny. Twoja pasja, zbieranie "czegokolwiek" jest dla tego katalogu najlepszym miejscem aby zaprezentować swoje hobby. Sztuka kolekcjonowania, grania na instrumencie, zbierania starych antyków, malowania lub kupowania obrazów to sposób na spędzenie wolnego czasu. W katalogu stron kolekcjonerskich ujawnisz swój talent lub sprzedasz swoje prace.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Gosw: 2

Member Reviews Visitor Ratings

2. Numizmatyka, monety
Witryna która jest poświęcona wyjątkowej i bardzo ciekawej pasji. Numizmatyka, bo o niej właśnie mowa jest dziedziną historii która zajmuje się wszystkim co związane z monetami.
W naszym serwisie każdy początkujący hobbysta znajdzie coś dla siebie. Ciekawostki ze świata numizmatyki, ciekawe artykuły. Dowiesz się o sposobach przechowywania monet. Linki do innych ciekawych stron poświęconych kolekcjonerstwu i numizmatyce. Zawsze świeże newsy. Plany emisyjne numizmatów wydawanych przez Narodowy Bank Polski dzięki którym będziesz zawsze na bieżąco ze wszystkimi nowościami. Filmy numizmatyczne o produkcji monet i banknotów.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Modele kolekcjonerskie
models4u to sklep internetowy, w którym nabyć można metalowe kolekcjonerskie modele samochodów w skali 1/18 oraz 1/43. Prowadzimy również sprzedaż
modelików i zabawek przeznaczonych specjalnie dla dzieci. Nasza firma jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem takich producentów modelików jak norev,
paudi model, itp. Oferta, którą przedstawiamy to modele kolekcjonerskie samochodów osobowych, motorów, samochodów wyścigowych, maszyn budowlanych i
ciężarówek wykonanych w różnych technologiach od najprostszych zabawek po technologię diecast oraz modele wykonane z żywicy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Numizmatyka monety Warszawa
Sklep hobbystyczny prowadzi sprzedaż numizmatów wszelkiego rodzaju. Istotne miejsce posiadają monety z zagranicy, które to występują w sklepie w ogromnej ilości. Są to choćby monety europejskie: z Włoch, Niemiec, Białorusi jak również numizmaty z innych kontynentów: Australii, Azji, Ameryki, Afryki. W naszym sklepie numizmatycznym oczywiście nie mogło zabraknąć akcesoriów kolekcjonerskich wśród których odszukamy: lupy podświetlane, mikroskopy kieszonkowe, środki do konserwacji monet złotych i srebrnych, kapsle na monety przeróżnych rozmiarów oraz multum innych. Oczywiście gwarantujemy szybkie dostarczenie przesyłki. Jeśli mieszkasz w Warszawie możesz odwiedzić nasz sklep stacjonarny.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Zegarki naręczne
Serwis zegarki-kolekcjonerskie.com zajmuje się prezentacją mojej prywatnej kolekcji skrzętnie zbieranych i katalogowanych od lat replik zegarków. Wszystkie prezentowane w serwisie zegarki naręczne charakteryzuje jakość wykonania i ich niepowtarzalność. Zegarki luksusowe, które znajdziesz tutaj to repliki zegarków takich firm jak np. Rolex, Omega, Breitling czyli fachowców światowej klasy w produkcji zegarków. Serwis tworzony jest przez pasjonata w pełnym tego słowa znaczeniu dlatego warto tutaj zajrzeć. Zapraszam serdecznie do odwiedzenie mojej strony internetowej gdzie znajdziecie moją bogatą kolekcję.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Sklep numizmatyczny - monety polskie
Ofertujemy w sprzedaży kolekcje dla koneserów i amatorów numizmatyki oraz militarii. Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju monetach, banknotach, odznakach oraz medalach. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje fachowe doradztwo w poszerzaniu swoich zbiorów. Bardzo duży wybór monet oraz odznaczeń.
Zajmujemy się też sprzedażą złota lokacynego w formie monet lub sztabek.
Zapraszamy do naszego internetowego Antykwariatu Numizmatycznego oraz punktu stacjonarnego w Warszawie.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 4, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.