Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Humor Rozrywka > Humor


Wpisy
Sort By :
1. Życzenia na każdą okazję
Nie każdy jest osobą kreatywną, jak również nie wszyscy lubią składać życzenia. Jeśli zaliczasz się do ekipy tego rodzaju osób to zachęcamy do zapoznania się z prowadzonym przez nas portalem, na którym da się odnaleźć sporo ciekawych i interesujących wzorów. Można u nas odnaleźć wzory życzeń przeznaczone na dzień matki, nauczyciela, urodziny, imieniny i sporo innych. Dokładamy wszystkich starań, żeby obsługiwanie naszego portalu była prosta oraz nieskomplikowana. Dlatego też każdy bez żadnego kłopotu poradzi sobie z tą kwestią. Osobom korzystającym z prowadzonego przez nas portalu jesteśmy w stanie zagwarantować także dostęp do wierszyków miłosnych jak i urodzinowych. Każdy u nas znajdzie życzenia spełniające jego potrzeby.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 27, 2018 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Rysowanie karykatur, imprezy
Jako zawodowy rysownik karykaturzysta rysuję karykatury na żywo, z modela, na imprezach, weselach, szkoleniach, targach, firmowych piknikach i promocjach. Rysuję ponad 20 lat. W ciągu 1 godziny wykonuję 20 czarno-białych karykatur. Na każdej rysowanej imprezie 100 karykatur i więcej. Można zamówić karykaturę na prezent dla rodziców, dziadków, dzieci, szefa albo znajomych z pracy. Może być to karykatura kilku osób - kolorowa albo czarno biała. Można dodać logo albo hobby osoby rysowanej. Na stronie są karykatury aktorów, rysunki do reklam i filmy animowane, które sam realizuję.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 30, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. mh24.pl
Pragniemy Cię poinformować, że jesteśmy portalem na którym każdy użytkownik ma możliwość dodawania filmów, zdjęć, memów, kawałów i dowolnych plików. Jeżeli masz tylko taką potrzebę, to wyraź swoje emocje na stronie mh24. A jeśli chciałbyś poprawić sobie humor, to u nas na pewno znajdziesz zabawne demotywatory.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 16, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Park trampolin
Świetna zabawa i mnóstwo pozytywnych emocji. Jest to gwarantowane w Jump Hall. Nasz obiekt znajduje się we Wrocławiu. Poza przeróżnymi konstrukcjami trampolin mamy do zaoferowania sale do parkouru, streetworkoutu oraz tańca na głowie. U nas możesz również zagrać w dogballa. Szczegóły oferty oraz cennik na: https://jumphall.pl/.

Kategoria:

Data wpisu: May 16, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Dowcipy
Jeżeli chcesz być lubiany w naszej szkole musisz umieć robić fajne demotywatory. Twoje demoty mogą być różnorodne, na przykład możesz publikować kawały, powiedzenia, lub aforyzmy ( to takie złote myśli). Ważne tylko, a twoje wpisy poprawiły ludziom humor. Im ciekawsze są na przykład twoje cytaty tym bardziej będziesz lubiany, a to bardzo ważne.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 26, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Tarot. Wróżby z kart tarota.
Znajdziesz tutaj informacje na temat kart tarota, czym jest reinkarnacja, możesz sobie powróżyć i aby to zrobić należy kliknąć odpowiednie okienko i wybrać sobie karty. Tutaj dowiesz się jak skorzystać z magii miłosnej, lub jak skorzystać z kart tarota.Anielskie karty tarota pomogą Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wróżby miłosne z anielskich kart tarota otworzą przed Tobą tajemnice miłosnych uniesień które możesz spotkać w ramionach ukochanej osoby. Wróżki odpowiedzą także na pytania dotyczące sfery materialnej Twojego życia. Anielskie Karty Tarota pomogą w Ci ciężkich chwilach Twojego życia, być może nawet wskażą Ci nową drogę w życiu, która odmieni go w znaczącym stopniu na lepsze. Przygotowane przez wróżki specjalne afirmację, rytuały magiczne oraz talizmany swoją siłą i siłą Anielskich kart tarota pomogą Ci odkryć pozytywne aspekty Twojego życia

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Fotka Demotywatory-Portal dla ludzi z wyobraźnią
Masz dosyć ciągle tych samy stron ? Szukasz czegoś co ci poprawi humor ? Szukasz rozrywki ,zabawy ? Jeśli tak to fotka-demotywatory to odpowiednia witryna dla ciebie. Codziennie nowe zdjecia na głownej,demotywatory dające do myślenia a zarazem ośmieszające naszą szarą rzeczywistość
Fotka-demotywatory to polski serwis na którym zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać śmieszne,ciekawe,prowokujące zdjęcia i komentować je Demotywatory są umieszczane w poczekalni, administrator decyduje czy dany obrazek znajdzie się na głównej czy z niego usunięty,Podstrona top 10 zawiera 10 najbardziej popularnych demotywatorów Strona zawiera ciekawą szatę graficzną i przyjazny design .

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Marketing bluetooth
Realizujemy dla Państwa rozwiązania z zakresu szeroko pojętego bluetooth marketingu.Zapewniamy głównie promocję na stadionach, kinach, centrach handlowych, arenach piłkarskich, boiskach sportowych. Dzięki przenośnym urządzeniom jakimi są telefony komórkowe można całkowicie bezpłatnie pobrać odpowiednie aplikacje, a dzieje się to wtedy gdy zainteresowana osoba wyrazi na to zgodę. Za naszym pośrednictwem możliwe są do pobrania m.in. aplikacje na telefon, aplikacje Android, iPhone i inne.
Taka forma przekazu jest idealna zarówno dla reklamodawców jak i dla usługobiorców. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z takiej możliwości.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. PhotoBomb.pl - Mistrzowie drugiego planu
Serwis photobomb.pl jest największym polskim zbiorem najlepszych fotobomb oraz nietypowych zdjęć przedstawiających mistrzów drugiego planu. Fotobomby często są to zabawne i nieprzewidywalne sytuacje. Codziennie dodawane są nowe filmiki oraz najlepsze zdjęcia. Jeżeli masz takie zdjęcia, nie czekaj, wyślij nam i pochwal się zabawnymi sytuacjami już dziś. Dołącz do naszej społeczności, komentuj filmy, zdjęcia! Bądź na bieżąco z najlepszymi fotobombami!. Wszystkie fotobomby są dokładnie selekcjonowane dzięki czemu zobaczysz tylko te najlepsze. Nie zwlekaj odwiedź nas już dziś. Dobra zabawa murowana. Zdjęcia i filmy, które zapadną w pamięci na długo.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 3 Ocena: 5.00 Gosw: 2

Member Reviews Visitor Ratings

10. Moty, motywery i motywatory
Motywery.pl jest to wyjątkowy portal pełen wymownych filmików, obrazków i zdjęć – motywatory z komentującym jego zawartość napisem, często ironicznym i cynicznym. A wszystko po to aby Cię rozweselić, wprowadzić w dobry nastrój, sprawić, abyś poczuł się doskonale. Brak Ci motywacji, siły i wiary w samego Siebie? Jeżeli tak, to idealnym miejscem dla Ciebie są Motywery.pl – najlepsza w swoim rodzaju inspiracja i motywacja w zasięgu ręki. Jest to idealna strona dla Ciebie, dzięki której przekonasz się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli naprawdę czegoś pragniesz, to jesteś w stanie zrobić wszystko, aby osiągnąć Swój wymarzony cel! Dlatego nie trać czasu na demotywacje samego Siebie i zrób krok do przodu, a mianowicie zmotywuj się do działania, do życia, do zabawy. Wejdź na Motywery.pl i pozwól, abyśmy polepszyli Twoje samopoczucie na cały długi dzień!

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.