Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Humor Rozrywka > Hobby > Sennik


Wpisy
Sort By :
1. wróżka arkadia
Wróżka Arkadia wychodzi naprzeciw swoich klientów z ofertą numerologii, kart anielskich, runów, reiki oraz białej magii. Diagnoza energetyczna umożliwi sprawdzenie blokad w Twoim ciele. Wróżka jest mistrzem reiki, czeladnikiem naturopatą oraz bioenergoterapeutą. Posiada swój kanał z poradami na You Tube. Stosuje metody przelewania wosku, spalania róży, jajkowania czy innych starych ludowych metod szeptunek. Organizuje kursy tarota, tarota online oraz reiki.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 8, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. wróżka ksymena
Na swojej stronie internetowej Wróżka Ksymena dzieli się informacjami z zakresu dziedzin ezoteryki, którymi się zajmuje oraz własnymi refleksami. Oczyszczanie aury oferowane przez Wróżkę Ksymenę to nowy początek życia które sprawi, że klient odzyska równowagę i radość życia, a także rozjaśnią się jego myśli i zobaczy życie w nowym świetle. Usługi Wróżki Ksymeny pomagają pozbycia się wszelkich złorzeczeń, ewentualnych klątw i uroków.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 7, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Sennik zęby
Strona szeroko poświęcona tematyce snów. Na stronie znajdziemy obszerne Forum dyskusyjne, Księgę symboli czyli Sennik, sporo artykułów oraz inne rzeczy związane ze sferą snu. Chcemy aby strona ta pomogła Wam w poznaniu języka własnych snów. Naszym zadaniem było i jest stworzenie praktycznego przewodnika w drodze do nawiązania kontaktu z duchowym wymiarem człowieka. Świat naszych snów to kopalnia cennej wiedzy, tej praktycznej, pomagającej rozwikłać problemy materialne, jak i tej magicznej, poruszającej zagadnienia naszej istoty. Rozwijając sztukę śnienia zyskujemy dostęp do coraz to większych poziomów naszej świadomości. Nasze życie na jawie i nasze sny to nie dwa oddzielne światy. Czyniąc rzeczy za dnia, kreujemy rzeczy i wydarzenia w nocy. Sny odbijają jak lustro nasze pragnienia, dążenia, troski i radości. Zrozumienie snu, czyli jego interpretacja nie polega wyłącznie na przepowiadaniu przyszłości lub doszukiwaniu się w nim bezpośrednich sennikowych znaczeń w stylu: śni Ci się pociąg - wyjedziesz w delegację.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Dzienny horoskop dostępny dla każdego
Nieco podobne w działaniu są metody takie jak dzienny horoskop, gdyż tutaj również wchodzimy w posiadanie pewnych wskazówek dotyczących ściśle określonego okresu naszego życia. Dzienny horoskop jest również metodą mocno skoncentrowaną na danej osobie, dzięki czemu możemy, przynajmniej teoretycznie, spodziewać się wysokiej precyzyjności takiej wróżby.
Dodatkowo jest to metoda bardziej mobilna niż pozostałe gdyż dzienny horoskop możemy otrzymywać nawet na sms, jeśli znajdziemy osobę świadczącą taką usługę. Dodatkowym zestawem zalet jakie daje nam dzienny horoskop, jest jego łatwa dostępność, duże uznanie, którym cieszy się już od wielu lat, duże doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie, którym mogą się pochwalić profesjonaliści oraz wiele, wiele innych. Ciężko jednogłośnie zdecydować, która z danych metod będzie lepsza dla Ciebie, gdyż wymagałoby to wiedzy na temat konkretnej osoby. Porady takiej, może udzielić profesjonalna wróżka lub wróżbita, z usług którego skorzystamy.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Gosw: 2

Member Reviews Visitor Ratings

5. Horoskop partnerski
Na naszej stronie internetowej latisia.pl udostępniamy Państwu całkowicie darmowe horoskopy, które pozwolą dowiedzieć się co wydarzy się w przyszłości. Pośród wielu wróżb można znaleźć horoskop dzienny, horoskop tygodniowy, horoskop miesięczny oraz przede wszystkim horoskop indywidualny, który dzięki temu, że bierze pod uwagę wiele cech indywidualnych daje szczegółowy horoskop dopasowany dokładnie do danej osoby. Nie czekaj już dłużej, ponieważ nasz horoskop może pomóc Ci podjąć jakąś ważną decyzję albo przygotować się na kluczowe wydarzenie. Zapraszamy już dzisiaj. Być może będziesz potrzebował tej wiedzy w przyszłości.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Wróżba
Tutaj na tym portalu internetowym można przeczytać dużo różnego rodzaju wróżb, rad, opisów charakterologicznych itd. Dzięki nim masz możliwość mieć możliwość doznania choć niewielkiego skraweczka przyszłości, która dla każdego z nas jest jedną ogromną niewiadomą. Jeżeli zatem nie możesz spać, bo męczy cię następująca tajemnica: co będzie mi dnia jutrzejszego? Jaki psikus zgotuje mi moje koło fortuny za miesiąc? Czy mój ukochany/ukochana wciąż będzie razem ze mną za jakiś okres czasu? Czy czekają mnie jakiekolwiek problemy zdrowotne? Nie wahaj się! Skorzystaj z rad i wróżb które znajdują się na naszej stornie internetowej, która zrobiona została właśnie z myślą o Tobie. Tutaj twój własny los przestanie być dla ciebie tajemnicą.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Znaczenie imoin Profetis
Ludzie już od zarania dziejów poszukiwali odpowiedzi kim są i czego mogą po sobie oczekiwać, jakby to jakaś wyższa siła sprawcza determinowała ich dalsze poczynania. Poszukiwania siły i wiedzy zostały później sprowadzone do kwestii imienia. To ono niejako nadaje naszemu życiu konkretny kształt. Obecnie, pomimo wszechogarniającej globalizacji wierzenia te zanikają, a wybór dziecku imienia na chrzest ogranicza się do tego, by było ono „lepsze” aniżeli imię dziecka sąsiadów z naprzeciwka. Do obydwu tych celów przydatna może myć witryna Profetis.pl, w której znajdą państwo szereg ciekawych i potrzebnych informacji. Przestudiowawszy wiele woluminów starych pozycji, można w stanie śmiało stwierdzić, że jest to najlepsza taka strona w polskim Internecie. Proszę się o tym samodzielnie przekonać.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. wróżka
Nazywam się Kinga Warecka i od dzieciństwa wiedziałam, że jestem inna niż wszyscy. Na początku nie wiedziałam, co się za mną dzieje. Dopiero pewien jasnowidz uświadomił mnie, że ja również posiadam dar jasnowidzenia. Od tamtej pory postanowiłam, że będę pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów, w odnajdywaniu osób i rzeczy oraz
w pomocy w podejmowaniu ważnych decyzji. Jako wróżka nabyłam umiejętność czytania
z kart Tarota, poznałam, czym jest numerologia, zaś wróżenie ze zdjęć przestało być dla mnie tajemnicą. Dlatego zapraszam na spotkania osobiste, na pewno nie pożałujecie!postaram się odpowiedziec nawet na te najtrudniejsze pytania.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 4 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Tarot przez internet
Stawianie kart - wróżenie z kart Tarota, wróżby on-line, Tarot, wróżby przez e-mail, wrózka internetowa
Wróżka Maria, Wróżka Anna i Wróżbita Richard witają na swojej stronie wróżb.
Jesteśmy profesjonalnymi Wróżkami od lat zajmującymi się stawianiem tarota i kart klasycznych. Wróżenie jest naszą życiową pasją. Nasze wróżby przez e-maila łączy jedno: otrzymujesz konkretną odpowiedź na zadane pytanie, żadnego „owijania w bawełnę” i wysyłania gotowych, szablonowych odpowiedzi gdyż zdajemy sobie sprawę, że nasza wróżba niesie za sobą konsekwencje.
Jesteś na rozstaju dróg? Szukasz drugiej połówki ? Zastanawiasz się co dalej z pracą? Nasza wróżba pomoże Ci w rozwiązaniu problemu.Żadnego owijania w bawełnę ani gotowych wydruków komputerowych.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2009 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Sennik - znaczenie snów
Sennik, znaczenia snów, tylko tutaj możesz opisywać swoje sny, komentować ich znaczenia. Sny zostały ułożone alfabetycznie by można było odkryć ich ...

Kategoria:

Data wpisu: Nov 28, 2008 Odwiedzin: 31 Ocena: 5.00 Gosw: 3
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.