Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka > Uczelnie


Wpisy
Sort By :
1. Jak powinno wyglądać pisanie prac? Prace magisterskie, licencjackie i dyplomowe.
Jak zacząć pisać pracę i jak się za nią zabrać - te informacje powinny zostać przekazane przez wykładowców, pod kierunkiem których pisze się pracę. Oni też, po zapoznaniu się z tematyką, którą chce się zająć student albo uczeń, powinni przedstawić swoim podopiecznym określoną bibliografię. Bibliografia znacznie ułatwi przygotowanie materiału. Obecnie uczelnie kładą szczególny nacisk na oryginalność pracy badając ją również pod kątem ewentualnego dopuszczenia się plagiatu. Niestety dość często dochodzi bowiem do sytuacji, w której okazuje się, że oddana do oceny praca jest plagiatem.Osoby mające przed sobą pisanie pracy magisterskiej doskonale wiedzą, że można tę czynność zlecić. Powszechne są niestety usługi pisania prac magisterskich. Nie jest to etyczne. Tak samo jak etyczne nie jest dopuszczenie się plagiatu.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 9, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Prace licencjackie jako dobre przygotowanie do pracy magisterskiej
Pisanie prac dyplomowych wiąże się z dużym wysiłkiem intelektualnym i spędza sen z powiek wielu studentów. Zwłaszcza praca licencjacka, jako zazwyczaj pierwsza w życiu poważna praca naukowa, jest źródłem wielu stresów. Warto jednak do jej pisania naprawdę się przyłożyć, gdyż dobra praca licencjacka to dobry wstęp i ćwiczenie przed pisaniem pracy magisterskiej.Wielu jednak może się wydawać, że skoro i tak nas czeka pisanie pracy magisterskiej, która niejako jest ważniejsza, bo to ona tak naprawdę jest prawdziwym uwieńczeniem studiów wyższych, to nie opłaca przykładać się za bardzo do pisania pracy licencjackiej. Nic bardziej mylnego.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 24, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Prace magisterskie i licencjackie wymagają podobnych przygotowań.
Dobrze by było również postarać się o zdobycie materiałów, które pozwolą wiedzę teoretyczną wzbogacić o przykład z życia wzięty. Dzięki takiemu przykładowi praca będzie z pewnością bardziej wartościowa.Tak jak ona bowiem, praca licencjacka jest pracą naukową, którą trzeba oprzeć na źródłach. Rozpocząć więc należy od wyboru tematu i zebrania źródeł, na których będziemy się opierać. Należy tu nadmienić, że prace licencjackie oparte wyłącznie na źródłach internetowych są traktowane jako mało wartościowe.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 17, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. IPrace.pl - pomagamy w pisaniu prac
Tworzymy zespół wykwalifikowanych ekspertów, którzy do wiedzy podchodzą z pasją i profesjonalizmem. Pomagamy pisać skuteczne prace które będą spełniały wszystkie wymogi stawiane przez Twojego promotora. gwarantujemy indywidualne podejście i tworzenie merytorycznych treści. W powierzonych nam zleceniach jesteśmy rzetelni i punktualni, dbamy zawsze o cenny czas naszych klientów. Jeżeli potrzebujesz pomocy w pisaniu pracy doktorskiej, pracy inżynierskiej, pracy licencjackiej, pracy magisterskiej, pracy maturalnej, pracy po angielsku, pracy zaliczeniowej lub referatu koniecznie skontaktuj się z nami!

Kategoria:

Data wpisu: Jul 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

5. Administracja studia Warszawa
Wszechnica Polska to wysoce profesjonalna szkoła wyższa w Warszawie. Różnorodna, a jednocześnie niezwykle interesująca oferta programowa na wiedzę - studia licencjackie, studia magisterskie i studia podyplomowe Warszawa. Administracja, filologia angielska, filologia hiszpańska, bezpieczeństwo wewnętrzne, finanse i rachunkowość, budownictwo, pedagogika studia Warszawa.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 5, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Wykłady znanych osób na uczelni wyższej
Uczenie się na studiach wyższych to aktualnie nie tylko nudne wykłady. Uczelnie starają się zachęcić do siebie studentów zróżnicowaniem wykładów a także metod przekazywania informacji. Nowoczesne sale kuszą do ich użycia. Jednym ze tricków na zachęcenie studentów jest zapraszanie sławnych osób na wywiad względnie do poprowadzenia wykładu. Często na takie wykłady przychodzą tłumy studentów. Możliwość zadania pytania, porozmawiania z osobą, którą widzimy w szklanym ekranie jest niezwykła. Osoby takie mogą dać ciekawszą wiedzę niż ta z podręczników. Należy wprawdzie uważać, gdyż nie każdy gość ma wprawę do przekazywania audytorium swojej wiedzy w sposób atrakcyjny tudzież efektywny. Należy dodatkowo zadbać o to, azaliż ustalony gość nie wzbudza nadto wielkich kontrowersji w środowisku studenckim, jako że prawdopodobnie to być zarzewiem jakiegoś konfliktu.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 15, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Macierze od A do Z
Poznaj schematy rozwiązywania zadań najczęściej wyzstępujących na kolokwiach i egzaminach z zakresu macierzy i wyznaczników. Oglądaj filmy video z wyjaśnieniem jak rozwiązywać zadania krok po kroku. Na stronie jest do Twojej dyspozycji ponad 200 rozwiązanych zadań i przykładów. Przygotuj się do kolokwium przez internet, wygodnie i bezstresowo. Zadania o różnym stopniu trudności pozwolą zrozumieć materiał każdemu studentowi, a przede wszystkim pomogą zdać nawet najtrudniejsze kolokwium z macierzy i wyznaczników. Do najtrudniejszych zadań można zaliczyć: obliczenie wyznacznika zespolonego za pomocą rozwinięcia Laplace'a lub metody Sarrusa, jak również rozwiązanie równania z wyznacznikiem. Ucz się z Orłem i zdaj macierze bez problemu.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. .: Kursy Kraków
Portal Małopolskie Edumix zawiera informacje w sześciu kategoriach tematycznych. Pierwsza z kolei to szkolenia i kursy organizowane w całym województwie małopolskim. W następnej sekcji studia i studium znajdują się oferty przedstawiane przez największe uczelnie i szkoły w Małopolsce. Trzecia kategoria to zbiór firm szkoleniowych, uczelni wyższych i szkół policealnych z Krakowa, Nowego Sącza, Tarnowa czy Zakopanego. W zakładce czwartej zawarta jest baza przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich z regionu małopolski. Dział piąty to informacje o ośrodkach szkoleniowych z całego województwa, takich jak hotele, pensjonaty, ośrodki szkoleniowo- konferencyjne i inne placówki oferujące organizację kursów, szkoleń lub konferencji. Na ostatniej pozycji znajdziemy ogłoszenia drobne, gdzie możemy zapoznać się z ofertami dotyczącymi książek, korepetycji i innych pomocy naukowych oraz dodać własny anons. Ponadto jest możliwość komentowania w trzech działach: firmy i instytucje, szkoły i ośrodki szkoleniowe.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Praktyczne studia z zakresu administracja
Na promowanej witrynie internetowej swą ofertę przedstawia gdańska szkoła zarządzania. Mamy do dyspozycji świetnie wyposażone sale komputerowe ze sprzętem wysokiej jakości. Proponujemy studentom zarówno studia stacjonarne i studia niestacjonarne. Specjalnością szkoły są administracja studia wykładane przez znawców tematyki. Naszym założeniem jest najwyższej klasy kształcenie w przyjaznej atmosferze. Studia kosmetologiczne znajdujące się w ofercie to propozycja dla pewnych swej drogi profesjonalnej. Szczegółowe informacje o ofercie szkoły znajdą Państwo na witrynie internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Uczelnie wyższe Wrocław
Wyższa Szkoła Handlowa serdecznie zaprasza na studia we Wrocławiu wszystkich absolwentów szkół średnich do podjęcia nauki na studiach licencjackich we wrocławskiej uczelni. W WSH mogą także kontynuować rozwój intelektualny wszyscy, którzy pragną uzyskać wyższy stopień naukowy. WSH przedstawia ofertę studiów licencjackich bądź magisterskich we Wrocławiu na takich kierunkach jak Turystyka i Rekreacja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość oraz wielu innych ekonomicznych ścieżkach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania serwisu WSH, gdzie można zaznajomić się z pełną ofertą uczelni oraz sprawdzić warunki rekrutacji na studia.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.