Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka > Tłumaczenia


Wpisy
Sort By :
1. Tłumacz francuskiego - HOH Group
Michał Chojnowski to założyciel Biura Tłumaczeń HOH Group, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku od wielu lat. Siedziba biura znajduje się w Krakowie przy Nowej Hucie gdzie masz możliwość odwiedzić nas samodzielnie oraz dowiedzieć się więcej o ofercie firmy. Prowadzimy zlecenia również na odległość, materiały można wysłać nam mailem bądź pocztą. Tłumaczymy na wiele języków takich jak angielski, hiszpański, francuski, ukraiński oraz inne. Szczegóły usługi widoczny jest na naszej witrynie online, na której znajduje się sporo ciekawych materiałów. Wiemy, że prowadzenie działalności wiąże się z zawodowstwem w obsłudze konsumenta, dlatego pilnujemy aby wszystkie nasze tłumaczenia były na doskonałym pułapie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 30, 2020 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Lingua Group
Jeżeli szukasz korzystnej oferty na tłumaczenia dokumentów samochodowych to nasze biuro będzie rewelacyjnym wyborem. W bardzo dobrej cenie jesteśmy w stanie wykonać każdego rodzaju tłumaczenia co przełoży się na czerpanie z nich bardzo dużego zadowolenia i radości w swojej sytuacji. Zapraszamy tym samym do odpowiedniego działania i podejścia do sprawy.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 23, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Katarzyna Bożek - Tłumaczenia Chrzanów
W biurze tłumaczeń Katarzyny Bożek wykonujemy tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe tłumaczymy teksty o dowolnej tematyce z wielu języków, m. in. angielski, niemiecki, francuski, włoski, holenderski, duński, hiszpański i szwedzki. Tłumaczenia zwykłe i przysiegle z różnych języków i w szerokim zakresie rodzajów dokumentów. Tłumaczymy różne rodzaje tekstów i dokumentów - prywatną korespondencję, materiały reklamowe, instrukcje, dokumenty prywatne i biznesowe, dokumenty samochodowe, oraz opisy technologiczne czy specjalistyczne materiały medyczne

Kategoria:

Data wpisu: Apr 25, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Dolmatio - tłumaczenia polsko-niemieckie
Jeżeli potrzebujesz profesjonalnie wykonanych tłumaczeń to jak najbardziej warto postawić na ofertę firmy Dolmatio, która specjalizuje się w tłumaczeniach na niemiecki. Korzystanie z jej usług daje tym samym doskonałe rezultaty i jest bardzo przyjemne dla wszystkich osób. Można tym samym na jej produktach bardzo dużo zyskać i być naprawdę szczęśliwym z postawienia na te dla siebie. Samo korzystanie z nich będzie bowiem niesamowicie opłacalne.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 29, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. tlumaczwodzislaw.pl : tłumacz języka niemieckiego
Tłumacz języka niemieckiego Maria Siemaszkiewicz jest tłumaczem przysięgłym od 1986 roku, kiedy to zdaniu egzaminów państwowych została wpisana na listę prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Jest ona absolwentką wydziału germanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Dla mieszkańców i instytucji publicznych z terenu powiatu Wodzisław Śląski wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne. Jako tłumacz specjalizuje się tłumaczeniu tekstów z takich dziedzin jak medycyna, prawo i ekonomia. Na swojej stronie internetowej publikuje aktualny cennik oferowanych tłumaczeń.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 29, 2017 Odwiedzin: 8 Ocena: 5.00 Gosw: 5

Member Reviews Visitor Ratings

6. Biuro tłumaczeń Katowice, tłumaczenia ekspresowe-Tecnico
Biuro tłumaczeń Katowice Tecnico- to nowoczesna firma oferująca usługi przekładu dla klientów indywidualnych, firm, instytucji. Tecnico obsługuje klientów z całej Polski m.in. Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, Tychy, Lublin, Szczecin itd. Wysokiej jakości tłumaczenia Katowice po korzystnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione), tłumaczenia specjalistyczne to nasz priorytet! Jesteśmy tłumaczami języka angielskiego i niemieckiego, oraz współpracujemy z zespołem specjalistów różnych języków:
-tłumaczenia rosyjski
-tłumaczenia francuski
-tłumaczenia włoski
-tłumaczenia chiński itd.
Nasza specjalizacja to: tłumaczenia techniczne, tłumaczenia specjalistyczne, medyczne, prawnicze, marketingowe, biznesowe itd. Biuro Tłumaczeń Tecnico podejmie się przekładu każdego zlecenia, gdyż współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, tłumaczami specjalistycznymi, i specjalistami różnych branż: energetyka, elektryka, mechanika, budownictwo, ochrona środowiska, technika, handel, medycyna, prawo, marketing/reklama itd. Tłumaczymy każdy dokument na czas a nawet przed! Tłumaczenia ekspresowe- szybko i tanio. Zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Mar 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Netlinguist – usługi tłumaczeniowe w dobrej cenie
Specjalizujemy się w tłumaczeniu różnych dokumentacji, także tych obfitujących w skomplikowaną terminologię i trudne nazewnictwo. Głównie zajmujemy się przygotowywaniem tłumaczeń technicznych, informatycznych i biznesowych, z takich dziedzin jak administracja, finanse, prawo, bankowość, medycyna. Nasza oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana, a wielość kombinacji językowych bardzo duża. Możemy przygotować m.in. tłumaczenie z języka polskiego na angielski, niemiecki, włoski, czeski, rosyjski itp. Zapewniamy konkurencyjne ceny, świetną jakość przekładu, darmową wycenę, atrakcyjne programy lojalnościowe i obsługę plików o różnych formatach. W swojej pracy korzystamy z najnowocześniejszych programów np. narzędzi typu CAT, które usprawniają działania i skracają czas realizacji zlecenia. Jesteśmy solidni, rzetelni i dyskretni. Posiadamy sporą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które w naszej branży są nieocenione.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 19, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Szkoła językowa Skrivanek
Jesteśmy jedną z największych firm translatorskich w Polsce i specjalizujemy się w kursach językowych dla firm i instytucji. Prowadzimy zarówno szkolenia ogólne, jak i biznesowe i branżowe. Jeśli pragniesz znacznie podnieść kompetencje językowe Twoich pracowników to nie wahaj się korzystać z naszych usług. Pomożemy Twoim pracownikom podszkolić słownictwo specjalistyczne i sprawimy, że osiągną swobodę w komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej w środowisku biznesowym.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 28, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Biuro Tłumaczeń
Biuro Tłumaczeń to idealne miejsce w którym można dokonywać tłumaczenia wszelkiego rodzaju treści, dokumentów itp. we wszystkich językach Europy, oraz wielu językach całego świata. Istnieją na rynku już od 1957 roku, dzięki czemu mają ugruntowaną pozycję, gwarantują najwyższą jakość tłumaczeń, najlepsze ceny oraz bardzo szybkie wykonywanie zlecenia.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 22, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Tłumaczenia Wrocław - LEKTOR
Zapraszamy na stronę wrocławskiego biura tłumaczeń LEKTOR. Na rynku tłumaczeń działamy już od ponad dwudziestu lat, więc możemy pochwalić się dużym doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne, a także tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego i niemieckiego. Poza tym zajmujemy się pełną obsługą tłumaczeniową konferencji. Oferujemy zarówno tłumaczenia symultaniczne jak i konsekutywne. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do osób prywatnych. Na tle konkurencji wyróżnia nas terminowość, szybki czas realizacji zleceń, bardzo duża liczba języków, z których tłumaczymy oraz atrakcyjne ceny. Zlecenia przyjmujemy także online. Zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.