Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka > Tłumacz


Wpisy
Sort By :
1. tłumaczenia umów
Biuro tłumaczeń ugruntowało swoją pozycję na rynku tłumaczeń, zajmując wiodącą pozycję. Nasza firma wykonuje i zapewnia rzetelny i wysokiej jakości zakres usług: tłumaczenia techniczne, tłumaczenia umów, tłumaczenia medyczne, tłumaczenie stron www. Cenimy naszych klientów i dlatego oferujemy tylko to, co najlepsze. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia dużej ilości tekstu w krótkim czasie, nasza firma zrealizuje wszelkie zadania o dowolnej złożoności.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 15, 2021 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Tłumacz francuskiego - HOH Group
Michał Chojnowski to założyciel Biura Tłumaczeń HOH Group, która z powodzeniem funkcjonuje na rynku od wielu lat. Siedziba biura znajduje się w Krakowie przy Nowej Hucie gdzie masz możliwość odwiedzić nas samodzielnie oraz dowiedzieć się więcej o ofercie firmy. Prowadzimy zlecenia również na odległość, materiały można wysłać nam mailem bądź pocztą. Tłumaczymy na wiele języków takich jak angielski, hiszpański, francuski, ukraiński oraz inne. Szczegóły usługi widoczny jest na naszej witrynie online, na której znajduje się sporo ciekawych materiałów. Wiemy, że prowadzenie działalności wiąże się z zawodowstwem w obsłudze konsumenta, dlatego pilnujemy aby wszystkie nasze tłumaczenia były na doskonałym pułapie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 30, 2020 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Katarzyna Bożek - Tłumaczenia Chrzanów
W biurze tłumaczeń Katarzyny Bożek wykonujemy tłumaczenia zwykłe oraz przysięgłe tłumaczymy teksty o dowolnej tematyce z wielu języków, m. in. angielski, niemiecki, francuski, włoski, holenderski, duński, hiszpański i szwedzki. Tłumaczenia zwykłe i przysiegle z różnych języków i w szerokim zakresie rodzajów dokumentów. Tłumaczymy różne rodzaje tekstów i dokumentów - prywatną korespondencję, materiały reklamowe, instrukcje, dokumenty prywatne i biznesowe, dokumenty samochodowe, oraz opisy technologiczne czy specjalistyczne materiały medyczne

Kategoria:

Data wpisu: Apr 25, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Dolmatio - tłumaczenia polsko-niemieckie
Jeżeli potrzebujesz profesjonalnie wykonanych tłumaczeń to jak najbardziej warto postawić na ofertę firmy Dolmatio, która specjalizuje się w tłumaczeniach na niemiecki. Korzystanie z jej usług daje tym samym doskonałe rezultaty i jest bardzo przyjemne dla wszystkich osób. Można tym samym na jej produktach bardzo dużo zyskać i być naprawdę szczęśliwym z postawienia na te dla siebie. Samo korzystanie z nich będzie bowiem niesamowicie opłacalne.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 29, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. tlumaczwodzislaw.pl : tłumacz języka niemieckiego
Tłumacz języka niemieckiego Maria Siemaszkiewicz jest tłumaczem przysięgłym od 1986 roku, kiedy to zdaniu egzaminów państwowych została wpisana na listę prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Jest ona absolwentką wydziału germanistyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Dla mieszkańców i instytucji publicznych z terenu powiatu Wodzisław Śląski wykonuje tłumaczenia ustne i pisemne. Jako tłumacz specjalizuje się tłumaczeniu tekstów z takich dziedzin jak medycyna, prawo i ekonomia. Na swojej stronie internetowej publikuje aktualny cennik oferowanych tłumaczeń.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 29, 2017 Odwiedzin: 8 Ocena: 5.00 Gosw: 5

Member Reviews Visitor Ratings

6. Biuro tłumaczeń Katowice, tłumaczenia ekspresowe-Tecnico
Biuro tłumaczeń Katowice Tecnico- to nowoczesna firma oferująca usługi przekładu dla klientów indywidualnych, firm, instytucji. Tecnico obsługuje klientów z całej Polski m.in. Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, Tychy, Lublin, Szczecin itd. Wysokiej jakości tłumaczenia Katowice po korzystnej cenie. Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione), tłumaczenia specjalistyczne to nasz priorytet! Jesteśmy tłumaczami języka angielskiego i niemieckiego, oraz współpracujemy z zespołem specjalistów różnych języków:
-tłumaczenia rosyjski
-tłumaczenia francuski
-tłumaczenia włoski
-tłumaczenia chiński itd.
Nasza specjalizacja to: tłumaczenia techniczne, tłumaczenia specjalistyczne, medyczne, prawnicze, marketingowe, biznesowe itd. Biuro Tłumaczeń Tecnico podejmie się przekładu każdego zlecenia, gdyż współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, tłumaczami specjalistycznymi, i specjalistami różnych branż: energetyka, elektryka, mechanika, budownictwo, ochrona środowiska, technika, handel, medycyna, prawo, marketing/reklama itd. Tłumaczymy każdy dokument na czas a nawet przed! Tłumaczenia ekspresowe- szybko i tanio. Zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Mar 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Netlinguist – usługi tłumaczeniowe w dobrej cenie
Specjalizujemy się w tłumaczeniu różnych dokumentacji, także tych obfitujących w skomplikowaną terminologię i trudne nazewnictwo. Głównie zajmujemy się przygotowywaniem tłumaczeń technicznych, informatycznych i biznesowych, z takich dziedzin jak administracja, finanse, prawo, bankowość, medycyna. Nasza oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana, a wielość kombinacji językowych bardzo duża. Możemy przygotować m.in. tłumaczenie z języka polskiego na angielski, niemiecki, włoski, czeski, rosyjski itp. Zapewniamy konkurencyjne ceny, świetną jakość przekładu, darmową wycenę, atrakcyjne programy lojalnościowe i obsługę plików o różnych formatach. W swojej pracy korzystamy z najnowocześniejszych programów np. narzędzi typu CAT, które usprawniają działania i skracają czas realizacji zlecenia. Jesteśmy solidni, rzetelni i dyskretni. Posiadamy sporą wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które w naszej branży są nieocenione.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 19, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Biuro Tłumaczeń
Biuro Tłumaczeń to idealne miejsce w którym można dokonywać tłumaczenia wszelkiego rodzaju treści, dokumentów itp. we wszystkich językach Europy, oraz wielu językach całego świata. Istnieją na rynku już od 1957 roku, dzięki czemu mają ugruntowaną pozycję, gwarantują najwyższą jakość tłumaczeń, najlepsze ceny oraz bardzo szybkie wykonywanie zlecenia.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 22, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Tłumaczenia Wrocław - LEKTOR
Zapraszamy na stronę wrocławskiego biura tłumaczeń LEKTOR. Na rynku tłumaczeń działamy już od ponad dwudziestu lat, więc możemy pochwalić się dużym doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne, a także tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego i niemieckiego. Poza tym zajmujemy się pełną obsługą tłumaczeniową konferencji. Oferujemy zarówno tłumaczenia symultaniczne jak i konsekutywne. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do osób prywatnych. Na tle konkurencji wyróżnia nas terminowość, szybki czas realizacji zleceń, bardzo duża liczba języków, z których tłumaczymy oraz atrakcyjne ceny. Zlecenia przyjmujemy także online. Zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Tłumacze na Twoim weselu w całej Polsce
Polki w ostatnich latach dużo one podróżują i coraz częściej znajdują mężów za granicą. Zgodnie z tradycją ich wesela odbywają się w naszym kraju i niekiedy pojawiają się problemy. Goście weselni z różnych krajów bardzo chętnie porozmawialiby ze sobą, ale niestety barierą jest nieznajomość języka polskiego. Dlatego grupa zaprzyjaźnionych śląskich tłumaczy postanowiła rozwiązać ten problem i powołała do życia stronę tłumaczy weselnych. Razem z tłumaczami z innych regionów tłumaczą oni podczas wesel rozmowy prowadzone w języku włoskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, szwedzkim i czeskim. Dzięki ich pracy goście z zagranicy nie czują się izolowani na weselu, gdyż doskonale rozumieją treść przemówień i toastów wygłaszanych po polsku, a ich toasty i przemówienia rozumieją polscy goście. Głównym zadaniem tłumaczy jest sprawne tłumaczenie podczas wesela. Jednak w razie potrzeby mogą oni też towarzyszyć zagranicznym gościom w czasie ich pobytu w Polsce, przed lub po weselu, podczas robienia zakupów oraz zwiedzania ciekawych miejsc w naszym kraju.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.