Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka > Szkoły


Wpisy
Sort By :
1. Akademia Studiów Podyplomowych Sp. z o.o.
Nasza uczelnia to różnorodne kierunki studiów podyplomowych. Jak najbardziej osoby zainteresowane kształceniem i poszerzaniem swojej wiedzy zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Takie kierunki jak logopedia pozwalają na zdobycie bardzo praktycznej wiedzy. Dodatkowo stawiamy w naszym kształceniu na przekazywanie bardzo praktycznych informacji z różnych obszarów co jest niesamowicie przyjemne i komfortowe dla wszystkich osób.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 24, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Szkoły policealne - WSCKZiU2
Centrum Kształcenia jest samorządowym zespołem szkół policealnych utworzonym w 2013 roku przez połączenie wcześniej działających od wielu lat uznanych szkół o profilach medycznych i społecznych.
Nauka w Centrum Kształcenia jest bezpłatna (dotyczy to zarówno wydziału dziennego i zaocznego), długość cyklu kształcenia zależy od wybranego kierunki i trwa od roku do lat trzech.
Najpopularniejszymi kierunkami w Centrum są pracownik socjalny, technik dentystyczny asystentka stomatologiczna i opiekun medyczny. Najłatwiej dostać się m. in. na dość perspektywiczne zawodowo kierunki: asystent osoby niepełnosprawnej lub opiekunka dziecięca.
W Wielkopolskim Samorządowym Centrum Kształcenia organizowane są też szkolenia i kursy m. in. pierwsza pomoc, asystent rodziny.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 21, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 4.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

3. LINGUA NOVA - Kursy językowe dla firm
LINGUA NOVA zaprasza na kursy językowe dla firm. W czasie wieloletniej działalności opracowaliśmy efektywne metody nauki języka angielskiego. Prowadzimy zajęcia przy zastosowaniu autorskiej techniki nauczania – Lingua Optima. Oferujemy udział w szkoleniach z języka ogólnego i specjalistycznych. Rekomendujemy intensywne kursy językowe stacjonarne oraz wyjazdowe. Jesteśmy w stanie przygotować wysokiej jakości szkolenia językowe w dowolnej lokalizacji na ternie całego kraju i poza jego granicami. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zawartością naszej firmowej strony internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 31, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Rozpoznawanie mowy
Nasz zespół zajmuje się:

teorią i zastosowaniami falek w rozpoznawaniu mowy, kompresji sygnałów i transmultipleksacji,
technologią mowy (rozpoznawanie mowy, identyfikacja mówców, interfejsy głosowe, systemy dialogowe),
DSP dla sieci, urządzeń i usług telekomunikacyjnych,
oprogramowaniem systemów mikroprocesorowych wykorzystywanych w telekomunikacji,
sprzętową akceleracją przetwarzania obrazów z zastosowaniem rekonfigurowalnych systemów FPGA,
przetwarzaniem obrazów medycznych,
przetwarzaniem języka naturalnego,
soundtracingiem dla gier komputerowych.
Zespół składa się z 6 etatowych pracowników naukowo-dydaktycznych, dwóch naukowych, 5 doktorantów, stażysty oraz osób realizujących granty.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2013 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

5. gotowe prezentacje maturalne
Pisanie prezentacji maturalnych nie dla każdego ucznia jest prostym zadaniem. Napisanie własnej prezentacji może być ułatwione przez dobór odpowiednich materiałów. Prezentacje maturalne to istotny etap egzaminu maturalnego z języka polskiego. Nasz serwis oferuje opracowania do wielu motywów literackich, np. motyw miłości, motyw matki, motyw przemijania, motyw szczęścia i wiele innych, dzięki czemu praca maturalna będzie na najwyższym poziomie. Materiały zawierają konspekt, tekst prezentacji i źródła pomocnicze. Opierając się o podane źródła każdy maturzysta może bez problemu przygotować swoją pracę.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Szkoła Podstawowa w Ryszkowej Woli
Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej w Ryszkowej Woli. Na witrynie znajdziesz opisy licznych wydarzeń mających miejsce w naszej szkole, oraz programów partnerskich dających nam, a co za tym idzie naszym podopiecznym, znacznie szersze możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy. Na witrynie widnieją również informacje o pedagogach, planach zajęć, historii naszej szkoły, kołach naukowych działających w naszej szkole, kafejce internetowej, działalności biblioteki, czy galerię zdjęć, prezentującą przebieg istotnych wydarzeń w życiu Szkoły Podstawowej w Ryszkowej Woli. Na witrynie można również znaleźć numer telefonu, e-mail i adres, w celu skontaktowania się z dyrekcją.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Sklep internetowy, sprzedający tablice szkolne
Jeśli chcą Państwo kupić materiały dydaktyczne, zapraszamy do odwiedzin naszej strony. Działalność firmy skupia się na sprzedaży materiałów szkolnych i do wyposażenia biura. Oferujemy fachowy montaż tablic i szkolenie z zakresu ich obsługi w niskich cenach. Zaopatrujemy placówki edukacyjne w nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjnia prowadzenie lekcji. Adresujemy ofertę do szkół różnego stopnia: przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów. Posiadamy tablice szkolne, zabawki, zabawki ogrodowe, meble, projektory, systemy nagłaśniające. Zapraszamy wszystkich nauczycieli oraz osoby zainteresowane ofertą naszego sklepu.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Solidne prawo jazdy Wrocław
Profesjonalna Nauka Jazdy Autko proponuje solidny kurs prawa jazdy. Szkolenie prawo jazdy Wrocław poleca wypróbowane i sprawdzone sposoby nauczania. Nasza propozycja nauka jazdy Wrocław jest w pełni dostosowana do Państwa czasu. Rekomendowane szkolenia cieszą się doskonałą opinią innych osób. Autko zapewnia najwyższą jakość szkolenia i sympatyczną atmosferę. Posiadamy dobrze wykwalifikowaną i kompetentną kadrę instruktorską. Na naszej witrynie internetowej znajdują się bardziej szczegółowe informacje. prawo jazdy, szkoły jazdy, wrocław szkoła jazdy, wrocław prawo jazdy

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Uczelnie wyższe Wrocław
Wyższa Szkoła Handlowa serdecznie zaprasza na studia we Wrocławiu wszystkich absolwentów szkół średnich do podjęcia nauki na studiach licencjackich we wrocławskiej uczelni. W WSH mogą także kontynuować rozwój intelektualny wszyscy, którzy pragną uzyskać wyższy stopień naukowy. WSH przedstawia ofertę studiów licencjackich bądź magisterskich we Wrocławiu na takich kierunkach jak Turystyka i Rekreacja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość oraz wielu innych ekonomicznych ścieżkach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania serwisu WSH, gdzie można zaznajomić się z pełną ofertą uczelni oraz sprawdzić warunki rekrutacji na studia.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Edukacja na najwyższym poziomie u Viessmanna
Wśród szkół policealnych Viessmann wyróżnia się innowacyjnością w odniesieniu do stosowanych metod kształcenia. Dzieje się tak dzięki wprowadzonej możliwości nauki na odległość dzięki wykorzystaniu platformy e learningowej w odniesieniu do zajęć teoretycznych. W ten sposób słuchacz może w czasie realnym kontaktować się z wykładowcą. Ma możliwość zadawania pytań i uzyskania natychmiastowej odpowiedzi. Viessmann naucza w ten sposób zawodu technika instalacji urządzeń grzewczych w szkole w siedzibie w Warszawie, w Poznaniu, we Wrocławiu i kilku innych miastach w Polsce. Każdy na koniec nauki po zdaniu egzaminu państwowego otrzymuje świadectwo ukończenia szkoły oraz certyfikat uprawnień międzynarodowych.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.