Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka > Szkolenia


Wpisy
Sort By :
1. Szkolenia Excel z Calculatic
Calculatic to jedyne tego typu narzędzie na świecie. Wspiera pracę w programie Microsoft Excel, poprawiając błędne formuły, wstawiając samodzielnie funkcje, prezentując tysiące przykładów na tematy takie jak tabele przestawne, czy wykresy.

Prowadzimy szkolenia dla firm z zakresu pakietu MS Office. Dojeżdżamy do klienta na terenie całej Polski.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 13, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
New

Member Reviews Visitor Ratings

2. Grywalizacja
Prowadząc swoją działalność bierzesz pod uwagę nowoczesne metody zarządzania? Wiesz jak ważny jest dobry kontakt ze stałymi klientami i zdobywanie nowych kontrahentów? To świetnie, z takim myśleniem i zaangażowaniem na pewno odniesiesz sukces. Jeśli jednak masz problemy związane ze sprzedażą i obsługą klienta, to nie załamuj rąk tylko zgłoś się do naszych specjalistów. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby poprawić wizerunek Twojej firmy i przede wszystkim zaproponujemy Ci, żebyś zdecydował się na rozwój swoich pracowników. W końcu doceniony zespół będzie lepiej wykonywał swoje obowiązki i chętnie każdego dnia będzie przychodził do pracy. Serdecznie zapraszamy Cię na nasze szkolenia menadżerskie. Stworzyliśmy nowoczesną Akademię Menadżera, naszym kursantom oddajemy w ręce innowacyjne narzędzia i uczymy ich jak zarządzać zespołem ludzkim, sprzedażą i obsługą klientów. W Twojej firmie z pewnością przyda się taki specjalista. Nie czekaj dłużej, tylko już teraz wejdź na stronę westhill i sprawdź jak działamy. Zdobądź nasze dane kontaktowe i poznaj opinie naszych dotychczasowych klientów. Jeżeli będziesz chciał zadać nam jakieś pytania, lub jeśli interesuje Cię poznanie naszego zespołu pracowników, to jesteśmy do dyspozycji. Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę, poprawimy wizerunek firmy, przygotujemy pracowników do wykonywania obowiązków na konkretnych stanowiskach i pomożemy Ci odnieść sukces. Jesteśmy zgraną ekipą, która ma swoje doświadczenie, ale która bardzo chętnie wzoruje się na zagranicznych metodach działania.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 16, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Kursy dietetyczne
Akademia Dietetyki czyli znakomitej jakości kurs online związany z przygotowaniem wiedzy o dietetyce. Tylko tutaj możecie mieć pewność, że kurs dietetyki online spełni wasze wymagania. Kursy dietetyczne online oferujące odpowiedniej jakości rozwiązania pod kątem różnorodnych potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji, polecamy nasz kurs dietetyki online z certyfikatem, w praktyce nic lepszego nie znajdziecie na rynku. Pamiętajcie, jeżeli dodatkowo interesuje was kurs żywienia w sporcie to właśnie u nas go znajdziecie

Kategoria:

Data wpisu: Feb 27, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Szkolenia google analytics - Orangejuice.pl
Orange Juice to agencja zajmująca się reklamą internetową. Internet w dobie skomputeryzowanego świata jest ważnym narzędziem w zdobywaniu informacji i w wymianie usług. Chcesz, żeby Twoja firma zaistniała na rynku? Najpierw musi zaistnieć w Internecie. To tu właśnie zdobywasz swoich potencjalnych klientów. Orange Juice pomoże Ci stworzyć skuteczną reklamę! Firma organizuje liczne kursy Google, które podniosą Twoje kompetencje i uzupełnią braki wiedzy w zakresie reklamy internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 6, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Psycholog biznesu
Szukasz pracy jako psycholog biznesu? A może już pracujesz w tym zawodzie i szukasz inspiracji do motywacji pracowników? Na naszym blogu przeczytasz artykuły związane z motywacją, psychologią sprzedaży. Znajdziesz tu filmy motywacyjne i cytaty motywacyjne, które możesz wykorzystać w codziennej pracy psychologa biznesu. Serdecznie zapraszamy na naszego bloga, który pisany jest przez pasjonatów.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 6, 2017 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Firmy bhp warszawa
Firma BHP Consulting – profesjonalne szkolenia BHP Warszawa. Firma oferuje: szkolenia BHP w formie instruktażu, wykładów, seminariów i warsztatów; możliwość przeprowadzenia samokształcenia kierowanego; specjalne programy szkoleń BHP; nowatorskie pomoce dydaktyczne oraz wiele innych.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 8, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Smart Kursy i Szkolenia
Firma Smart Kursy i Szkolenia zajmuje się organizowaniem kursów zawodowych, które umożliwią zwiększenie kwalifikacji zawodowych oraz znalezienie lepiej płatnej pracy. Naszą domeną są kursy dla przewoźników z zakresu ADR. Oferujemy również ciekawy zestaw kursów dla byłych pracowników służb mundurowych - tzw: rekonwersja dla żołnierzy. Nasza oferta obejmuje szereg kursów biurowych i kosmetycznych. Jeśli pragniesz zarabiać więcej - ukończ jeden z naszych kursów. Dołącz do najlepszych pracowników na rynków.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 26, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Dietetyka Warszawa
Akademia Dietetyki funkcjonująca w takich miastach jak Łódź, Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk proponuje wszystko co najlepsze w sprawach typu dieta antyhistaminowa, dietetyk program, dietetyka kliniczna. Nasza dietetyka szkolenia to prawdziwy strzał w samo sedno tarczy. Profesjonalizm, rzetelność, współpraca z nami to ogromna wiedza do uzyskania

Kategoria:

Data wpisu: Nov 22, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Szkolenia ADR - ATEST
Atest to ośrodek szkolenia zawodowego przeznaczony dla firmy oraz osób z sektora prywatnego. Szkolenia organizowane w ośrodku mają charakter stacjonarny lub terenowy – w siedzibie pracodawcy. Kursy prowadzone przez ośrodek obejmują tematy tj. kursy na wózki widłowe, kursy adr, kursy na żurawie wieżowe oraz kursy bhp – z zachowania przepisów pracy.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 7, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. szkoleniamm.pl
Na pierwszy rzut oka sterowanie praca koparki nie wydaje się być zadaniem wymagającym specjalistycznej wiedzy czy umiejętności. Niemniej jednak jest to złudne, albowiem operator maszyn budowlanych w tym na przykład operator koparki jednonaczyniowej musi mieć ukończony kurs potwierdzający jego uprawnienia i kwalifikacje do pracy na tym sprzęcie. Każdy z pracowników ma książeczkę operatora maszyn, w której jest wpis odnośnie posiadanych uprawnień.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 7, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.