Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka > Ściągi


Wpisy
Sort By :
1. Opracowania lektur - 2l.pl
Obowiązkowe zajęcia z języka polskiego nie muszą być wcale ciężarem. Z myślą o tych, dla których czytanie i interpretacja tekstów literackich stanowi trudność przygotowaliśmy gotowe teksty opracowań wszystkich podstawowych lektur szkolnych omawianych od szkoły podstawowej do uzyskania matury. Zamieszczamy szczegółowe streszczenia oraz skrócone opisy treści utworu, a także podstawowe dane o konkretnym tekście. Analizujemy również jego problematykę oraz główne wątki i motywy literackie.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 24, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Korepetycje z matematyki na korepetycje-kursy.pl
Martwisz się o swoje wyniki w nauce? Zależy Ci na tym aby je poprawić? Mimo wielu starań sam nie potrafisz nauczyć się matematyki, chemii i innych przedmiotów ścisłych? Już teraz skorzystaj z naszej fachowej pomocy.
Z przyjemnością oferujemy Ci bogatą ofertę kursów przygotowujących do egzaminów, korepetycji i kursów językowych. Zapomnij o starodawnych metodach nauczania i strachu przepełniającym Cię podczas zajęć w szkole
i zadbaj o swoją przyszłość już teraz! Oprócz niskich cen, gwarantujemy Ci pomoc sympatycznej i wykwalifikowanej kadry pedagogów, którzy z ochotą pomogą rozwiązać Ci problemy w szkole. Serdecznie zachęcamy do kontaktu
z naszą placówką!

Kategoria:

Data wpisu: Feb 22, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. gotowe prezentacje maturalne
Pisanie prezentacji maturalnych nie dla każdego ucznia jest prostym zadaniem. Napisanie własnej prezentacji może być ułatwione przez dobór odpowiednich materiałów. Prezentacje maturalne to istotny etap egzaminu maturalnego z języka polskiego. Nasz serwis oferuje opracowania do wielu motywów literackich, np. motyw miłości, motyw matki, motyw przemijania, motyw szczęścia i wiele innych, dzięki czemu praca maturalna będzie na najwyższym poziomie. Materiały zawierają konspekt, tekst prezentacji i źródła pomocnicze. Opierając się o podane źródła każdy maturzysta może bez problemu przygotować swoją pracę.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Prezentacje maturalne
Pomoc w pisaniu prac i przygotowywaniu prezentacji maturalnych z języka polskiego w serwisie www.prezentacjematuralne.com.pl. Nasi szkoleniowcy przygotują wzorcowe wypracowania oraz prezentacje maturalne. Przekonasz się że pisanie prac maturalnych to sama przyjemność! Każda prezentacja maturalna zawiera bibliografię, ramowy plan wypowiedzi oraz materiały pomocnicze. Przygotowujemy opcjonalnie prezentacje multimedialne w Power Point. Profesjonalne wzory prac i opracowania wybranych zagadnień z języka polskiego na zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, matura ustna nie będzie problemem.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Pisanie prac dyplomowych
Przygotowujemy opracowania z wielu dziedzin, bogata oferta tematyczna: rachunkowość, ekonomia, logistyka, filozofia, prawo, administracja, pedagogika, oferujemy wzory prac w zakresach: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe, analizy finansowe, biznes plany. Pomoc w pisaniu prac naukowych różnych typów, jeżeli czekają Cię prace licencjackie, magisterskie, dyplomowe, skontaktuj się z nami. Prace magisterskie badawcze i opisowe. Wszystkie opracowania zawierają przypisy i bibliografię oraz powstają na indywidualne zamówienie klienta i są dostosowane do potrzeb klientów. Nie powielamy gotowych prac.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Pisanie prac
Wzorcowe materiały dotyczące pisania prac w zakresach: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe, referaty, biznes plany i inne opracowania, profesjonalna pomoc z różnych dziedzin nauki. Oferujemy przykładowe opracowania tematów z wielu przedmiotów, konsultacje i szkolenia elektroniczne. Pisanie prac magisterskich, pisanie prac licencjackich to trudne zadanie a nasz serwis powstał po to, żeby pomóc w przygotowaniu opracowania na wysokim poziomie. Bogaty zakres tematyczny: historia, politologia, prawo, administracja, ekonomia, pedagogika, wzorcowe pisanie prac z wielu przedmiotów, opracowania ankiet i wyników badań.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Opracowania lektur Szkolny Zeszyt
Prezentowany serwis edukacyjny Szkolny Zeszyt przedstawia rzetelne opracowania lektur szkolnych oraz analizę i interpretację wierszy autorów rodzimych oraz zagranicznych dla szkoły podstawowej,
gimnazjum i liceum. Materiały doskonale przydadzą się do powtórki przed maturą. Oprócz typowych omówień tematów i streszczeń Szkolny Zeszyt, rozumiejąc zapotrzebowanie uczniów,
prezentuje przykładowe wypracowania nie tylko na jezyk polski,ale także na innne przedmioty, takie jak wos, p.o. czy religię.
Wśród rozbudowanej bazy artykułów szczególnie polecamy interpretacje poezji K.K.Baczyńskiego, Adama Mickiewicza czy Bolesława Prusa.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 2, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Stosunki międzynarodowe
Globalizacja postępuje współcześnie w niesamowitym tempie. Wynika to z postępu technologicznego i społecznego, jaki dokonuje się w krajach bardziej i mniej rozwiniętych. Rosnące powiązania międzynarodowe muszę być jakoś regulowane, dlatego potrzeba coraz więcej specjalistów w tej dziedzinie. Tacy specjaliści kształcą się na kierunku stosunki międzynarodowe, ewentualnie międzynarodowe stosunki gospodarcze. Nasza strona powstała dla osób, które studiują te kierunki, bądź politologię, ekonomię, historię lub socjologię. Strona zawiera artykuły naukowe z tych dziedzin, a także forum dyskusyjne odnoszące się zarówno do nich, jak i do aktualnych wydarzeń w naszym kraju i poza jego granicami. Studenci SM i MSG mogą skorzystać też z testów.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Prace dyplomowe
Jeśli nie masz impulsu, czasu czy zapału żeby napisać własne Prace magisterskie cudownie trafiłeś. Jesteśmy grupę redaktorów którzy od kilku lat zajmują się pisaniem prac. Piszemy przede wszystkim: Prace magisterskie. Z szeroką pasją piszemy prace z zakresu: bankowość zarządzanie kulturoznawstwo politologia historia socjologia informatyka Wszelkie zarządzenia podpieramy na uczciwości i legalności. Wszelka praca dyplomowa jest testowana oprogramowaniem antyplagiatowym, a konsument odbiera raport do wglądu. W podanej opłacie są także zawarte wszelakie korekty. Jakimkolwiek kontrahentom gwarantujemy kompletną bezimienność i bezpieczeństwo transakcji. Dzięki zaufanej załodze redaktorów nasze Prace inżynierskie stanowią najwyższą jakość. Pomagamy nawet w pilnych sprawach, kiedy do obrony zostało kilkanaście dób! Powierzając własną pracę naszej jednostce masz pewność formy i określonych z góry zastrzeżeń współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Prace licencjackie
Pomoc w przygotowywaniu materiałów do pisania opracowań naukowych z wielu dziedzin z zakresu m.in.: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe. Wyszukiwanie materiałów, opracowywanie konspektów, przeprowadzanie badań, analizy. Jeżeli czekają Was prace licencjackie, prace magisterskie, dyplomowe czy zaliczeniowe to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Proponujemy indywidualną pomoc i szkolenia w zakresach: pisanie prac licencjackich i magisterskich, przygotowanie bibliografii, dowiesz się jak powinien wyglądać wstęp i zakończenie do pracy licencjackiej, jak konstruujemy przypisy w pracy naukowej.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.