Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Edukacja Nauka > Opracowania


Wpisy
Sort By :
1. Edu Talent
Pisanie prac magisterskich na zamówienie może z pewnością zostać nam powierzone. Złóż zamówienie na stronie, a my skontaktujemy się z Tobą. Współpraca z nami rozpoczyna się od zdefiniowania przedmiotu i rodzaju zadania. Testowanie pod kątem plagiatu wyklucza możliwość powtarzania poszczególnych części w dowolnych, innych źródłach.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 18, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. IPrace.pl - pomagamy w pisaniu prac
Tworzymy zespół wykwalifikowanych ekspertów, którzy do wiedzy podchodzą z pasją i profesjonalizmem. Pomagamy pisać skuteczne prace które będą spełniały wszystkie wymogi stawiane przez Twojego promotora. gwarantujemy indywidualne podejście i tworzenie merytorycznych treści. W powierzonych nam zleceniach jesteśmy rzetelni i punktualni, dbamy zawsze o cenny czas naszych klientów. Jeżeli potrzebujesz pomocy w pisaniu pracy doktorskiej, pracy inżynierskiej, pracy licencjackiej, pracy magisterskiej, pracy maturalnej, pracy po angielsku, pracy zaliczeniowej lub referatu koniecznie skontaktuj się z nami!

Kategoria:

Data wpisu: Jul 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

3. Pisanie prac
Napiszemy za Ciebie pracę naukową nie tylko szybko, ale też profesjonalnie. Podchodzimy do każdej pracy indywidualnie. Chodzi o to, że u nas nad jedną pracą nie pracuje tylko jedna osoba, ale cały zespół, który stara się, by praca była oryginalna i wyjątkowa oraz by zaskoczyła środowisko naukowe. Zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Sep 10, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Opracowania lektur - 2l.pl
Obowiązkowe zajęcia z języka polskiego nie muszą być wcale ciężarem. Z myślą o tych, dla których czytanie i interpretacja tekstów literackich stanowi trudność przygotowaliśmy gotowe teksty opracowań wszystkich podstawowych lektur szkolnych omawianych od szkoły podstawowej do uzyskania matury. Zamieszczamy szczegółowe streszczenia oraz skrócone opisy treści utworu, a także podstawowe dane o konkretnym tekście. Analizujemy również jego problematykę oraz główne wątki i motywy literackie.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 24, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. www.weuropie.pl - serwis o Europie
Europa to punkt zainteresowania dla wielu osób lubiących zwiedzanie i zwiedzanie zabytków.. Swoje ulubione tereny znajdą tu jednocześnie osoby, co uwielbiają ciepłe klimaty, oraz tacy, którzy szukają zimniejszych klimatów. Dla spragnionych upałów spędzenie letnich miesięcy w Italii będzie pewnego rodzaju rajem. Poszukujący chłodnych dni mogą jechać do Norwegii. Piękno Europy, urok rozmaitych miejsc naszego kraju prezentuje serwis „W Europie” w postaci ciekawych zdjęć i opisów z atrakcji turystycznych.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. mlynarz.com.pl - zawody - profesje
Czas wybierania zawodu, który będzie potem wykonywany w przyszłości dotyczy szczególnie młodzieży. Jednak wiele dorosłych interesuje ten temat. Analizują, jakie zadania podejmuje człowiek pracujący w określonej branży. Sporo takich danych znajduje się w serwisie poświęconym zawodom. Przedstawione tam zawody to jednocześnie te współczesne profesje, jakie w ostatnim czasie zaistniały, ale również te, które przeszły już do historii i obecnie są mało znane.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Pisanie prac magisterskich
Strona pracezekonomii.pl prezentuje ofertę firmy zajmującej się tworzeniem wzorców prac naukowych. Jeżeli pisanie prac magisterskich czy licencjackich sprawia Ci trudność, koniecznie zobacz, jak możemy Cię wesprzeć. Proponujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia rozmaitych opracowań naukowych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie powstawania pracy. Trzymamy się określonych terminów. Z nami napiszesz wartością pracę magisterską. Zaufaj specjalistom, zaufaj naszemu doświadczeniu Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z usług. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Jestem świadkiem Chrystusa
Prace uczniów XXXIV LO z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Miguela de Cervantesa oraz Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznych nr 1 w Warszawie. Prace mają charakter religijno-moralny. Wykonane są w różnej formie, np. są to piosenki, prace malarskie, recenzje, opowiadania, wywiady itd. Wiele treści może zaskakiwać nawet nauczycieli. Przykładem może być praca o patronie Liceum im. Cervantesa. Ola z klasy trzeciej napisała o nim że "niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, że pisarz był żarliwym katolikiem, oraz członkiem Bractwa Adoracji Najświętszego Sakramentu. Przybył on do siedziby Bractwa w Madrycie w 4 miesiące po jego powołaniu i w księdze rejestrów napisał: "Wierny przyjaciel Świętego Bractwa oraz niewolnik Najświętszego Sakramentu miguel de cervantes zobowiązuje się przestrzegać jego zaleceń a także czcić Świętą Hostię".

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2013 Odwiedzin: 1 Ocena: 4.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

9. gotowe prezentacje maturalne
Pisanie prezentacji maturalnych nie dla każdego ucznia jest prostym zadaniem. Napisanie własnej prezentacji może być ułatwione przez dobór odpowiednich materiałów. Prezentacje maturalne to istotny etap egzaminu maturalnego z języka polskiego. Nasz serwis oferuje opracowania do wielu motywów literackich, np. motyw miłości, motyw matki, motyw przemijania, motyw szczęścia i wiele innych, dzięki czemu praca maturalna będzie na najwyższym poziomie. Materiały zawierają konspekt, tekst prezentacji i źródła pomocnicze. Opierając się o podane źródła każdy maturzysta może bez problemu przygotować swoją pracę.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Prezentacje maturalne
Pomoc w pisaniu prac i przygotowywaniu prezentacji maturalnych z języka polskiego w serwisie www.prezentacjematuralne.com.pl. Nasi szkoleniowcy przygotują wzorcowe wypracowania oraz prezentacje maturalne. Przekonasz się że pisanie prac maturalnych to sama przyjemność! Każda prezentacja maturalna zawiera bibliografię, ramowy plan wypowiedzi oraz materiały pomocnicze. Przygotowujemy opcjonalnie prezentacje multimedialne w Power Point. Profesjonalne wzory prac i opracowania wybranych zagadnień z języka polskiego na zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, matura ustna nie będzie problemem.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.