Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Remonty


Wpisy
Sort By :
1. Pomiary elektryczne Gdańsk
Pomiar rezystancji uziemienia, pomiary elektryczne Gdańsk, montaż bezpieczników w rozdzielni, modernizacja instalacji czy też montaż włączników światła, gniazdek, lamp - poznaj usługi jakie świadczy pogotowie elektryczne MMG z Trójmiasta - zajrzyj na stronę internetową firmy. Zadzwoń po elektryka - wykona dla Ciebie profesjonalne pomiary elektryczne Gdańsk, Gdynia, woj. pomorskie.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 27, 2020 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
New

Member Reviews Visitor Ratings

2. Remperfekt.pl
Nasza firma pomoże Ci skutecznie wykonać naprawę łazienki w wyznaczonym przez Ciebie terminie w budżecie na to zaplanowanym. Wykonujemy takie usługi jak układanie płytek oraz szpachlowanie natryskowe. Nasza firma to zgrany i zgrany zespół, wiele lat udanej i produktywnej pracy, wielu wdzięcznych klientów.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 7, 2020 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Wdomy - budowa domów Lublin
Miejsce zamieszkania pod klucz na działce klienta już dzisiaj nie jest luksus, ale wynajęcie do wybudowania domu specjalistów to już tak. Zawody ogólnobudowlane stanowią w tej chwili wielce wartościowe oraz jest na nie olbrzymie zapotrzebowanie. Nadto nieustająco powiększa się jakość usług jakie powinny oferować firmy budowlane. Mnóstwo świeżo wznoszonych rezydencji stanowi wznoszonych z wykorzystaniem ekipy budowlane od zarysów aż do poziomu surowego czy pod klucz. Ten droga prowadzenia prac budowlanych gwarantuje dużą jakość również terminowość niemniej jednak niestety powiększa koszty konstrukcji. Budowa jednorodzinnych stanowi współcześnie w modzie a wielka część to domy parterowe. Budowa budynków od szkieletów na działce klienta to zasadnicze nasze fach, pełnimy własne usługi kompleksowo w zakresie robót budowlanych uzgodnionych wcześniej z użytkownikami. Stawianie domów przy użyciu firmę budowlaną jak na przykład nasza to prestiż również odsapnięcie że każde szczegóły budynku zostaną poprawnie przeprowadzone. Większość klientów wybiera realizacja fundamentów oraz poziomu surowego otwartego względnie zamkniętego zaś tematy wykończenia przeciąga na potem jak zobaczą już pobudowany budynek. Stanowi to stosowne rozwiązanie dla podmiotów chcących rychło i dobrze postawić kompletny budynek wolnostojący nie zatrudniając w to osobistego czasu i nerwów. Rekomendujemy naszą firmę Wdomy, stanowimy solidni własnych kwalifikacji również wiedzy na skutek której każde nasze budowy są konstruowane profesjonalnie i błyskawicznie. Partnerstwo z nasza firmą budowlaną to pewność że pełny tok inwestycyjny pozostanie poprowadzony profesjonalnie i starannie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 3, 2020 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Osuszanie pomieszczeń, piwnic Gdynia, Trójmiasto
Osuszanie domów, mieszkań, osuszanie pomieszczeń, piwnic Gdynia, Trójmiasto, a także odgrzybianie to usługi, które wykonuje firma Osuszanie Gdańsk z Trójmiasta. Firma Osuszanie Gdańsk działa na pomorskim rynku od wielu lat oferując swoim klientom osuszanie pomieszczeń, piwnic Gdynia, Trójmiasto. Firma Osuszanie Gdańsk ma swoją siedzibę w Gdańsku przy ulicy Kieleckiej - skontaktuj się z biurem firmy Osuszanie Gdańsk i poznaj boagtą ofertę na usługi osuszania, odgrzybiania i ozonowania.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 16, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Wiercenie diamentowe
Specjalizacja firmy Marcco to wiercenie diamentowe. Technika Diamentowa, czyli bezpyłowe cięcie betonu, cięcie żelbetu, cięcie piłą diamentową oraz liną diamentową to usługi, które specjalizuje się profesjonalna firma Marcco z okolic Poznania. Firma ta działa na polskim rynku budowlanym od bardzo wielu lat - wiercenie diamentowe i bezpyłowe cięcie betonu, wiercenie betonu i wiercenie w żelbecie to główne usługi, które firma ta wykona w wyjątkowo korzystnych cenach.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 7, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. CARREA - duży wybór płytek drewnopodobnych
Z nami wyposażycie całą swoją łazienkę w potrzebne elementy. Posiadamy szeroki wybór zarówno płytek łazienkowych, ale także umywali, wanny i wiele innych rzeczy. U nas dobierzesz odpowiednie akcesoria do płytek łazienkowych tworząc spójną, zgraną całość. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Mamy największy wybór.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 23, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Producent Szamb Betonowych
Firma Tomex powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w produkcji produktów wykonywanych z betonu. Jest polskim producentem szamb betonowych oraz innych produktów, między innymi piwnic ogrodowy, włazów, studzienek, kanałów samochodowych czy studni wodomierzowych. Własny transport HDS oraz wyspecjalizowana kadra pozwala na terminową realizację każdego zlecenia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji szamb betonowych oferują produkty najwyższej jakości.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 10, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Przemysłowe produkty czystości oraz środki czyszczące dla budownictwa.
Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego Bmax.pl. U nas znajdziesz szeroki wybór produktów wykończeniowych, opakowaniowych i drogowych. Sprzedajemy folie budowlane, siatki elewacyjne, agrowłókniny, pasy dylatacyjne i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 3, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Balustrady betonowe
Proste, a także bardzo złożone balustrady betonowe to zakład betoniarski Balustral, najlepszy adres dla osób chcących stworzyć balustrady ozdobne w swoim domu lub w jego otoczeniu. Wielkim atutem firmy Balustral jest to, że tralki betonowe i inne elementy niezbędne do stworzenia balustrad są przygotowywane przez sam zakład betoniarski, co daje klientom pełną kontrole nad jakością wykonywanych elementów oraz ich formą. Każda tralka może zostać przygotowana na wymiar, co pozwala także zakładowi betoniarskiemu Balustral na podejmowanie się projektów związanych z naprawą starych balustrad betonowych.

Kategoria:

Data wpisu: May 27, 2019 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Weber - rozwiązania dla budownictwa
W celu uniknięcia problemów zdrowotnych związanych z pojawieniem się na ścianie grzybów czy też wilgoci, należy odpowiednio zadbać o hydroizolację, która zabezpieczy ściany przed wodą. W naszym sklepie można znaleźć wiele materiałów budowlanych do hydroizolacji różne akcesoria i środki uszczelniające.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 16, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.