Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Ogrody > Diagnostyka ogrodów


Wpisy
Sort By :
1. Lupus - systemy nawadniania
Systemy nawadniania od firmy Lupus świetnie sprawdzą się zarówno przy wielkich obiektach, jak również przy małych ogrodach. Firma poleca swoje różnorodne usługi - nie tylko fachowe nawadnianie ogrodu, ale także zakładanie trawników. Obszar działalności to miasto Warszawa. Lupus tworzą wykwalifikowani profesjonaliści, którzy pomagają klientom przy wyborze odpowiedniego projektu. Nawadnianie ogrodu czy zakładanie trawników to główne elementy oferty. Automatyczne systemy nawadniania pozwolą Ci zadbać o ogród czy uprawy rolne bez tracenia cennego czasu. Firma Lupus świadczy kompleksową pomoc. Usługi obejmują różne etapy współpracy - od stworzenia projektu po właściwą instalację. Zespół profesjonalistów gwarantuje również ewentualny serwis. Każdy klient - zarówno indywidualny, jak również biznesowy - traktowany jest w sposób rzetelny i merytoryczny. Lupus używa produkty uznanych marek. Warszawa stanowi główny obszar działalności firmy. Oferta Lupus jest bardzo sprecyzowana - przede wszystkim systemy nawadniania i zakładanie trawników. Przedsiębiorstwo z ponad 15-letnim doświadczeniem zapewnia nawadnianie ogrodu na wysokim poziomie jakości. Zapraszamy do odwiedzenia placówki w mieście Warszawa.

Kategoria:

Data wpisu: May 9, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Habu | wypożyczalnia sprzętu budowlanego | Gdynia
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego HABU to rodzinna firma, w której współpraca jest oparta na zaufaniu i partnerstwie. Sprzedaż i wynajem sprzętu zarówno ogrodniczego, jak również budowlanego odbywa się bez zbędnych formalności. Habu oferuje także klientom szkolenie z zakresu właściwego użycia wypożyczanych urządzeń. Sprzęt jest zawsze należycie przygotowany do użytkowania i dostarczany pod wskazany adres. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego ma elastyczne godziny wydania i przyjęcia sprzętu od 7 do 20 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego obejmuje jedynie profesjonalny sprzęt cenionych producentów takich jak: BOSCH, STIHL, KARCHER, VIKING, MAKITA, HITACHI, HONDA, NUMATIC. Oferta firmy nie ogranicza się tylko do wynajmu sprzętu. Usługi z obszaru fachowego serwisu, m.in. przeglądy okresowe kosiarek czy drobne naprawy serwisowe maszyn ogrodniczych, dokładne sprzątanie i odśnieżanie, jak i pielęgnacja zieleni oraz wywóz odpadów zielonych. Wypożyczalnia sprzętu oferuje obok wynajmu urządzeń dodatkową usługę w postaci pomocy operatora, który profesjonalnie wykona za Ciebie planowaną pracę. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego wraz z fachowcem to najlepsza inwestycja. Sprawdź szczegóły na stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 13, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Green Land - Projektowanie ogrodów w Poznaniu
Zaprojektuj ogród razem z nami. Podpowiemy Ci jak zrobić to najlepiej. Poszukujesz przytulnego miejsca do odpoczynku i relaksu zarówno samemu jak i w gronie rodzinnym? Zgłoś się do nas ! Założymy Twój ogródek od początku do końca, a oprócz tego pomożemy Ci w pielęgnacji.

Rozwijamy nasz serwis także po to, abyś sam mógł przygotować sobie piękny i wspaniały ogród botaniczny. Na naszej stronie znajdziesz również strefę ogrodnika, która pomoże Ci wybrać najlepsze produkty i doskonałe rozwiązania.

Projektowanie ogrodów bez ich późniejszej pielęgnacji nie ma sensu. Pamiętaj, aby ogródek był zawsze piękny trzeba o niego odpowiednio dbać. Jeżęli nie masz na to czasu możesz to nam zlecić.

Działamy głównie na terenie Poznania i okolic.
pozdrawiam
Zespół Green Land

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Kolektory słoneczne
Współczesne budynki wyróżniają się ciekawymi kształtami, niezwykłą formą. Wielu ludzi chce ażeby ich domy były jedyne w swoim rodzaju. Do ich tworzenia wykorzystuje się nowoczesnych materiałów i technik. Jednakże nie sam kształt się liczy. Wyekwipowane one są w elementynajwyższej próby. Prócz tego najnowocześniejsza technika jest wykorzystywana do zaoszczędzenia energii. Budowane są dla przykładu kolektory słoneczne czy pompy ciepła. Przy zwiększonym nakładzie finansowym można wprowadzić technologie tego rodzaju co po pewnym czasie nam się zwróci i to z nawiązką. Energia słoneczna jest coraz bardziej popularna. Jej największą zaletą jest to, że nic nie kosztuje. Jednak same instalacje nie należą do najtańszych. Jest to pojedynczy przykład jak można użyć siły przyrody. Innym przykładem są wiatraki. Wykorzystując wiatr produkują energię. Ludzie powinni coraz częściej poszukiwać energii w odnawialnych źródłach. Takie składniki jak na przykład węgiel w przyszłości wyczerpią się i chcąc nie chcąc ludzkość - o ile będzie jeszcze istnieć - będzie musiała odnaleźć inne źródła energii. Ponieważ my nie musimy się martwić o brak energii we współczesnym świecie, nie zdajemy sobie z tego sprawy. Chociaż można już dowiedzieć się o tym, że zasób ropy na rynku ciągle się zmniejsza i prawdopodobnie, że za kilkadziesiąt lat wyczerpie się całkowicie. W dodatku cywilizacja ludzka stale rośnie a wraz z nią wzrasta popyt na energię. Dlatego też zwyczajne źródła energii wyczerpują się jeszcze szybciej. Jeśli sytuacja się nie zmieni grozi nam kryzys energetyczny.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. inwentaryzacja zieleni
Firma SYMBIOT gwarantuje profesjonalne, sprawne i rzetelne wykonanie prac w zakresie inwentaryzacji przyrodniczych na potrzeby inwestycji. Sporządzane dokumentacje są wykonywane kompleksowo, w oparciu o aktualne normy prawne i przy użyciu nowoczesnych technologii.

Nasza oferta obejmuje następujące usługi:

• inwentaryzacje dendrologiczne
• inwentaryzacje przyrodnicze
• opracowania ekofizjograficzne
• projekty gospodarki drzewostanem
• aneksy do raportów o oddziaływaniu na środowisko
• projektowanie przyrodniczych ścieżek dydaktycznych
• monitoring i nadzór przyrodniczy

Zwracamy uwagę na indywidualne potrzeby naszych klientów. W razie pytań prosimy o kontakt.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Ogrody Wrocław
Firmy rodzaju pielęgnacja ogrodów Wrocław, usługi ogrodnicze Wrocław, pielęgnacja zieleni Wrocław zapewniają takie usługi, jak choćby architektura zieleni, hydrosiew, nawadnianie ogrodów Wrocław, przeciwdziałanie erozji czy zakładanie trawników, oraz takie produkty, jak przykładowo trawa w rolkach, trawniki z roli. Jeśli kompletnie nie mamy żadnego konceptu jak urządzić ogród, lub chcielibyśmy skonsultować się z wykwalifikowanymi specjalistami dobrze jest pójść właśnie do takiej agencji. Kiedy już projekt będzie gotowy można przystąpić do działania. I w tym przypadku możemy wykorzystać usługi specjalistycznej agencji. Aby samodzielnie zaprojektować ogród a następnie wprowadzić ten pomysł w życie absolutnie potrzeba niezmiernie wiele czasu i energii. Należy nabyć wszystkie konieczne przedmioty i sprzęty, później przygotować teren pod zasianie trawy, chyba że będziemy kłaść trawę w rolkach, należy przygotować obszar pod posadzenie kwiatów, drzew. Potem rozpoczyna się sam proces sadzenia i siania, który już sam w sobie jest wielce czasochłonny. Trzeba dopilnować by wszystko zostało zrobione jak trzeba, ponieważ jeśli tego nie upilnujemy nasze rośliny i drzewa mogą się nie przyjąć i nadzwyczaj szybko uschnąć. Wracając jeszcze do projektu należy wziąć pod uwagę rodzaj podłoża i z tej perspektywy wybrać kwiaty i drzewa. Kiedy już wszystkie rośliny będą posadzone możemy pomyśleć o innych elementach, które będą uświetniały nasz ogród. Zatem jeśli nie posiadamy na to czasu najrozsądniej powierzyć te wszystkie zagadnienia profesjonalistom znawcom z akuratnych agencji.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Ogród, ogrody, biznes ogrodniczy
Jedyny portal z branży ogrodniczej zrzeszający w jednym miejscu producentów, kupców i handlowców. W serwisie dodatkowo katalog producentów z branży ogrodniczej i opinie rynków zagranicznych. Wszystko na temat ogrodu, relacje z targów, opinie kupców. W portalu znajdą Państwo relacje z targów krajowych jak i zagranicznych wraz ze zdjęciami! Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Mają Popielarską oraz wysłuchania pozdrowień. Zaprojektowanie i urządzanie pięknego i funkcjonalnego ogrodu nie należy do zadań łatwych. Piękny i zadbany ogród z jednej strony jest wizytówką naszego domu lub firmy, z drugiej zaś przynosi ukojenie. Ogrody stanowią azyl, w którym możemy odpocząć po ciężkim dniu. Warto więc powierzyć projektowanie ogrodów profesjonalistom, u nas znajdziesz firmy oferujące takie usługi.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Projekt ogrodu Wrocław
Firma Ledum z Wrocławia zajmuje się usługami z zakresu projektowania ogrodów na terenie Wrocławia i okolic. Firma jest prowadzona od 1995 roku przez 2 specjalistów którzy doskonale znają swoją pracę, nabyta wiedza na tematycznych studniach botanicznych, rolniczych i biologicznych sprawia, iż oprócz stworzenia doskonale wyglądającego oglądu jesteśmy wstanie pomóc w jego utrzymaniu, pielęgnacji, sposobie doboru roślin w taki sposób by klientowi było jak najłatwiej utrzymać stworzone przez nasz piękno.
Firma Ledum dysponuje odpowiednim sprzętem do projekcji ogrodu, zatrudnia zespół pracowników którzy lubią to co robią przez co wiesz, że zaprojektujemy projekt i wykonamy go z największą precyzją. Wedle życzeń klienta jesteśmy wstanie zastosować bardzo rzadkie rośliny trudno dostępne, ale dodatkowo bardzo atrakcyjne przez co każdy będzie Ci zazdrościł Twojego cudownego ogrodu.
Nasza firma prowadzi ścisłą współpracę z różnymi firmami, szczególnie z branży budowlanej np. z firmami zajmującymi się brukarstwem, stolarką murarką jak i firmami nawadniającymi, nasze znajomości w razie potrzeby pomogą CI nabyć wymienione wyżej towary w bardzo przystępnych cenach.
Zapraszamy na naszą stronę internetową ledum.pl gdzie, możesz znaleźć mnóstwo informacji o nas, o naszych projektach, o formie naszego działania oraz wiele galerii z naszego portfolio.
Stronę możesz znaleźć w Google np. pod frazami: Ogrody Wrocław, Projekt ogrodu Wrocław, Pielęgnacja ogrodów Wrocław.

Ledum
ul. Wietrzna 97
53-024 Wrocław
606 347 457
NIP: 899129 38 68

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Ogród Wrocław
Pracownia architektoniczna krajobrazu Greenownia to firma która lubuje się w projektowaniu niebanalnych rozwiązać z dziedziny projekcji ogrodów, aranżacji przestrzeni czy architektury krajobrazu.
Greenownia posiada swoje biuro w Wrocławiu i to właśnie w tym rejonie wykonujemy swoje projekty, jednak jesteśmy również otwarci na zapytania z innych okolic Polski.
Na naszej stronie wizytówce firmowej można obejrzeć nasze portfolio z naszymi realizacjami, którymi są np.:
- Hala sportowa REDECO
- Teren rekreacyjny w Parku Milenijmym
- Projekt ogrodu domu Spokojnej Starości w Jeleniej Górze
- oraz dziesiątki innych realizacji o czym przeczytasz na stronie greenownia.pl
Stronę można odnaleźć w Google wpisując np.: Ogród Wrocław, Projektowanie Ogrodów Wrocław czy Projekt ogrodu Wrocław.


Grennownia prowadzi również inwentaryzacje dendrologiczne z możliwością prowadzenia procedur administracyjnych dążących do zdobycia pozwolenia na wycinkę lub przesadzenie drzew i krzewów
Nasze projekty tworzone są za pomocą warsztatowych oprogramowań architektonicznych i graficznych (formaty .dwg oraz .cdr), jak również odręcznie.


Pracownia architektoniczna krajobrazu – Greenownia
53-212 Wrocław,
Odkrywców 9/12
tel. 601 804 401

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Projektowanie ogrodów Bydgoszcz
Firma Agrogardenland w swojej wieloletniej działalności może poszczycić się wieloma realizacjami ogrodów i terenów zielonych.
Proces projektowania ogrodu to wspólny wysiłek nasz i klienta.
Od wstępnej rozmowy z założeniami jakie ma inwestor, określenia jego potrzeb i oczekiwań, co do zagospodarowania przestrzeni wokół domu, firmy, czy osiedla. Trwa nieustanny proces, w którym rozmawiamy, rysujemy, szkicujemy, pokazujemy tworząc nawet kilka wstępnych koncepcji.
Projekty są pracą ręczną, każdy jest indywidualny i dopasowany do konkretnego obszaru na którym ma powstać przyszły ogród.
Jako firma zajmujemy się również pielęgnacją oraz konserwacją ogrodów.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 12, 2010 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.