Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Ogrody


Kategorie

Diagnostyka ogrodów (8)


Wpisy
Sort By :
1. Skrzynki na listy przelotowe
Wszystkie oferowane przez nas skrzynki na listy są produkowane w Polsce z grubej blachy. Chińskie produkty o marnej jakości są zrobione z bardzo cienkiej , nisko gatunkowej blachy.
A zwłaszcza skrzynka do wmurowania, korpus wykonany z blach nierdzewnej o niskim gatunku
w kontakcie z wapnem, cementem będzie rdzewiał.
Nasze skrzynki są w gatunku kwasoodpornym,
korpus - blacha ocynkowana, malowany proszkowo - odporny na wapno, cement.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 14, 2017 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0
New

Member Reviews Visitor Ratings

2. Profesjonalna wycinka drzew Bielsko-Biała
Oferujemy profesjonalna usługi z zakresu pielęgnacji terenów zieleni. Prowadzimy przycinki oraz wycinki drzew metodą tradycyjną oraz z podnośników koszowych i technik linowych. Zrębkujemy gałęzie przy pomocy rębaków. Przycinamy także żywopłoty. Wykaszamy trudne i zarośnięte działki kosiarkami rotacyjnymi, bijakowymi oraz ręcznymi wykaszarkami spalinowymi.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

3. Pan Choinka Dostawa choinek do domu
Pan Choinka oferuje żywe choinki do domu na Święta Bożego Narodzenia. Naszych Klientom dajemy także możliwość dostawy choinek do domu lub biura na terenie Warszawy. W ofercie Pana Choinki znajdują się jodły, świerki oraz różne rodzaje stojaków choinkowych. Dostawa choinek do domu to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którym brakuje czasu przed Świętami. W naszej ofercie znajdują się większe i mniejsze drzewka, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy także wynajem choinek - w sam raz na imprezy firmowe.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 24, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Dream-Garden.pl
Polecamy Państwu sklep ogrodniczy online Dream Garden, który prowadzi swoją działalność od wielu lat. Firma się rozwija, poszerza i udoskonala swoją ofertę. Znajdziecie tu m.in. różnego typu rośliny, które zostały podzielone na kategorie: rośliny na nalewki, cudownie kwitnące, ogrodnicze frykasy, czy też rośliny miododajne.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 18, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Ogrody wertykalne
Świetną opcją na stworzenie wyjątkowego ogrodu, okazuje się być zielona ściana, która może służyć również jako ogrodzenie. Ustawienie zielonej ściany na tle domowego ogrodu może być bardzo atrakcyjnym dodatkiem, który niezwykle stylowo skomponuje się z całością, sprawiając, że cały teren zewnętrzny będzie wyglądał jak podwórko jedyne w swoim rodzaju. Warto decydować się na takie produkty, ponieważ są bardzo atrakcyjne.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 16, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Ogrodzenia posesyjne – pk-inox.pl
Na wybór ogrodzenia wpływa wiele czynników, w większości przypadków uzależniony jest od stylistyki budynku i kosztów związanym z jego budową. Warto zainwestować w ogrodzenie frontowe, które jest wizytówką posesji. U nas klienci mogą kompleksowo zamówić wykonanie ogrodzenia wokół domu. Mamy duży wybór ogrodzeń i frontowych i systemów ogrodzeniowych na pozostałą część posesji. Klientom gustującym w nowoczesnej stylistyce oferujemy mury betonowe, mury z koszy gabionowych i przęsła metalowe z poziomych cynkowanych profili stalowych. Natomiast dla ludzi ceniących sobie klasyczny styl proponujemy tradycyjne mury z cegły klinkierowej i łupanych pustaków oraz kute przęsła ogrodzeniowe. Posiadamy również w ofercie szereg rozwiązań systemowych. Tak zróżnicowana i elastyczna oferta oraz kompleksowe wykonawstwo wyróżnia nas na tle konkurencji.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 16, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Stoły ogrodowe
Stolbar oferuje Państwu małą architekturę i meble ogrodowe wykonane z drewna najwyższej jakości. Firma działa na terenie całego kraju. W swojej ofercie posiada: altanki ogrodowe, wiaty garażowe, domki letniskowe, donice drewniane, ławki ogrodowe, stoły ogrodowe i wiele innych produktów. Wszystkie produkty są wytrzymałe i pokryte farbą, która chroni przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 21, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Lampy ogrodowe solarne
Pragniemy zaprezentować Państwo niezależne źródło światła w ogrodzie lup posesji. Nasze produkty to lampy - latarnie z panelem słonecznym. Każda lampa posiada swój własny wbudowany akumulator oraz zamontowany w odpowiedni sposób panel fotowoltaiczny wraz z regulatorem ładowania. Lampy Solarne gwarantują sprawne działanie i bezobsługowe funkcjonowanie oraz energooszczędność. Lampy solarne same pozyskują i magazynują energię potrzebną do ich świecenia sprawia, że są one bardzo praktycznym rozwiązaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 14, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Best-bud ogrodzenia marzeń
Zastanawiasz się w jaki sposób ogrodzić swój ogród?
Jakie ogrodzenie będzie odpowiednie dla Twojego domu?
Nie znasz się na tym?

We wszystkich kwestiach pomoże Ci Best-bud.

Best-bud to małopolska firma zajmująca się kompleksową budową ogrodzeń i bram wjazdowych.

Produkuje ogrodzenia betonowe, klinkierowe, siatkowe, metalowe oraz gabiony.

Fachowcy z firmy Best-bud współpracują z ekspertami w dziedzinie automatyki do bram byś mógł cieszyć się swoją bramą jeszcze bardziej.

Serdecznie zapraszamy!

Kategoria:

Data wpisu: Dec 21, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. http://www.spawstal.pl
Obróbka stali, w tym jej spawanie i cięcie, przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania, gwarantuje firma Spawstal. Od 1997 r. zdobywa doświadczenie i rozwija się w branży, ciągle poszerzając swą ofertę. Cięcie laserowe profili, rur i blach jest możliwe dzięki dwóm nowoczesnym wykrawarkom, maksymalnie wykorzystującym surowiec.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 16, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.