Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Kotły


Wpisy
Sort By :
1. perfect-instalacje.pl
Jeżeli chcesz sprawdzić w jaki sposób składa się zamówienie w naszym sklepie instalacyjnym to jesteśmy do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zaprezentujemy Ci także naszą szczegółową ofertę i powiemy jak dobierać armaturę sanitarną, drzwi czy nowoczesne grzejniki. Mamy sporą wiedzę i znamy się na trendach obowiązujących na rynku. W naszym asortymencie można znaleźć tylko markowe akcesoria instalacyjne.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Panele Fotowoltaiczne
Program-Prosument.pl to zespół specjalistów, którzy przygotowują profesjonalne prosument wnioski żeby starać się o dodatkowe prosument dofinansowanie na kupno sprzętów oraz technologii do uzyskiwania energii ze źródeł alternatywnych. Zarazem prosument fotowoltaika, jak też elektrownie wiatrowe mogą być w części finansowane właśnie przez specjalistyczny program prosument, który stwarza możliwość wyposażenia domu lub też budynku użytkowego w innowacyjną technologię do pozyskiwania energii cieplnej lub elektrycznej z alternatywnych źródeł.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 10, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Pompa ciepła - Trigeo
Trigeo zajmuje się instalacją pomp ciepła, kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, klimatyzacji oraz rekuperatorów. Wszystkie wymienione instalacje działają w oparciu o zieloną energię i zapewniają tym samym znaczne oszczędności na ogrzewaniu domu. Jednocześnie pozwalają nam dbać o dobro natury i cieszyć się jej pięknem.

Wszelkie czynności wykonywane są tylko i wyłącznie przez pracowników firmy Trigeo. Be zaangażowania firm podwykonawczych. Pierwszym etapem jest przeprowadzenie bezpłatnego audytu, następnie ustalane są ceny za urządzenia i usługi.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 6, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. My Sun
Uzyskiwanie energii elektrycznej ze słonecznej robi się naprawdę bardzo popularnym rozwiązaniem. W ostatnich latach to właśnie słońce, wiatr oraz urządzenia, które mają możliwość by wykorzystać naturalny potencjał, zrobiły się wyjątkowo popularne. Z pomocą strony można dowiedzieć się, gdzie powinno się zamontować ogniwa fotowoltaiczne. Zamieszczone są również informacje o proponowanych rozwiązaniach a także dostępnych w sprzedaży modelach. Jest to portal niezwykle przydatny klientom, którzy chcą pochylić się nad zamówieniem i wykonaniem montażu fotoogniw na dachu swojego budynku.

Kategoria:

Data wpisu: May 13, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Instalacje grzewcze Opole – Kotłownie – Grzejniki płytkowe - atmen.pl
Instalacje grzewcze Opole to kotłownie, grzejniki płytkowe oraz kolektory słoneczne, dzięki którym przez lata będziesz się cieszyć ciepłą i przytulną łazienką w Twoim domu. Oferujemy instalacje grzewcze oraz instalacje sanitarne. Zapraszamy na naszą stronę internetową atmen.pl, gdzie znajdą Państwo naszą pełną ofertę.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 3, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

6. Ciągłe rozszerzanie oferty
W celu większego otwarcia na klientów, którzy wszak dysponują urządzeniami grzewczymi pochodzącymi od różnych producentów, Hotservice nie poprzestaje na zdobytych już doświadczeniach i autoryzacjach (Giersch, Viessmann, Danfoss i inni).. Wciąż poszukuje nowych partnerów do współpracy, tzn. producentów tradycyjnych oraz nowoczesnych, ekologicznych urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, takich jak chociażby kotły automatyczne czy ogrzewanie geotermalne. Przeszkoleni konsultanci indywidualnie rozpatrują każdą ofertę współpracy. Wybierz nas, profesjonalną, rzetelną i znaną firmę na rynku od wielu lat.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Kolektory słoneczne, energia słoneczna, solary.
Kolektory słoneczne zredukują wasze opłaty za podgrzewanie ciepłej wody. Dzięki zachowaniu wysokiej próżni w rurach solara, energię z solarów można czerpać nie tylko latem! Już dziś dowiedz się jak oszczędzać na ogrzewaniu ciepłej wody. Czekamy na Ciebie - sunportal.pl

Sunportal zajmuje się importem, dystrybucją i montażem solarnych systemów podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Nasza witryna stanowi także istotne źródło wiadomości ze świata solarów, gdzie udostępniamy posiadaną wiedzę. Nasze kompetencje podkreśla to, że uczestniczymy w targach poświęconych budownictwie i energii odnawialnej. Pomagamy przy dokumentach, powiązanych z uzyskaniem dotacji na kolektory w krajowych instytucjach finansowych.

Specjalnie dla naszych klientów udostępniliśmy oprogramowanie dające możliwość zdalnego obserwowania i monitorowania wykresów pracy kolektorów słonecznych wystawionych w naszej testowej bazie. Dlatego istnieje opcja porównania jakości sprzedawanych zestawów solarnych przed ich kupnem. Na portalu znajduje się także źródło wiedzy - regularnie rozwijany blog, na którym pojawiają się interesujące posty dotyczące nie tylko segmentu zielonej energii, ale również detali technicznych związanych z budową samych kolektorów słonecznych. Wejdź już dziś do ciekawego świata zielonej energii. Przekonaj się, że zielona energia jest nie tylko obecnie w na topie, ale także pozwala na dokonanie bardzo dużych oszczędności. Zapraszamy - sunportal.pl

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. CentrumGaz - intalacje propan
Proponujemy instalacje propan czołowego producenta w Polsce - firmy Chemet.
Proponujemy sprzedaż zbiorników na korzystnych warunkach oraz ciągłą dostawę gazu.
Dodatkowo wszystkim naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę w zakresie wszelkich prac instalacyjnych zbiorników przydomowych
Zbiorniki przydomowe są najważniejszą częścią całej instalacji gazowej w związku z tym musi być zbudowany solidnie Podstawowymi rodzajami zbiorników przydomowych są - zbiorniki naziemne i podziemne, w kilku typach pojemności 6700 l i długości powyżej 5 metrów

Dzierżawa zbiorników przydomowych proponowana przez naszą firmę jest jedną z opcji nabycia zupełnej infrastruktury gazu .
Niezbędne będzie posiadanie zgłoszenia budowlanego.
Należy także pamiętać że każdy zbiornik przydomowy podlega dozorowi technicznemu.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. INSTEO.PL - INSTALACJE - PORÓWNYWARKA CEN
INSTEO.PL Najlepsza porównywarka branży instalacyjnej.

Serwis należy do ELNEO.PL Sp. z o. o., która jest operatorem 4 serwisów internetowych:
budneo.pl, elneo.pl, insteo.pl, decorneo.pl.
Każdy z nich jest specjalistycznym portalem branżowym. W każdym porównamy ceny, dowiemy się więcej o ofercie.
Oferta dla sklepów internetowych, sklepów allegro i tradycyjnych sprzedawców!

Po raz pierwszy w całej branży budowlanej, w jednym miejscu porównasz ceny. Dostosujesz się do oferty konkurencji. Wyróżnisz się. Za niewielkie pieniądze dotrzesz do milionów potencjalnych Klientów. Stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania informatyczne. Oferujemy usługi, jakich nikt nie ma! To Ty tworzysz z nami całość oferty!

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Kolektory słoneczne śląskie
Firma Hewalex to polski producent kolektorów słonecznych o największym udziale w rynku. Nasze podstawowe produkty stanowią kolektory słoneczne oraz osprzęt związany z ich montażem, jak również pompy ciepła. Produkujemy kolektory płaskie i próżniowe. W ciągu wielu lat produkcji kolektory były modyfikowane zgodnie z postępem technologicznym związanym z ich wykonywaniem i stosowanymi do ich produkcji materiałami. Wysokie parametry związane sprawnością, wydajnością i jakością naszych urządzeń były i są nadal potwierdzane badaniami wykonywanymi przez znane, upoważnione do tego instytuty europejskie. Oprócz certyfikatów energetycznych i jakościowych uzyskaliśmy dla naszych kolektorów znak jakości Solar Keymark stanowiący kryterium uzyskania dofinansowania przy zakupie kolektorów słonecznych w wielu krajach Unii Europejskiej. Poszukując najkorzystniejszych rozwiązań technicznych i ekonomicznych prowadzimy również ciągłe badania kolektorów we własnym zakresie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.