Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Dom Wnętrze > Kotły


Wpisy
Sort By :
1. Naprawa pieców Gazowych w Szczecinie
Naprawa pieców gazowych, kontrola szczelności instalacji gazowych, wymiana elektroniki pieców czy też montaż urządzeń gazowych w Szczecinie to tylko kilka z ogromnej ilości usług oferowanych przez firmę Krzysztofa Rzeźnika Serwis Vaillant Szczecin. Firma ta jest też autoryzowanym partnerem znanej światowej marki Vaillant.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 6, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Ceramiczne systemy kominowe
Wybierając komin, warto zwrócić uwagę na jego ogólny wygląd. Najczęściej wybierane są kominy ceramiczne, które bardzo łatwo można dopasować do koloru i stylu elewacji, dzięki czemu tworzy to spójną całość. Warto również zwracać uwagę na pozostał elementy kominowe takie jak zakończenie komina i odpowiednią nasadę, która tworzy przedłużenie systemu kominowego, dzięki czemu lepszy jest ciąg.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 16, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. czarnyfach.pl
Jeżeli szukają Państwo nowoczesnego zakładu kominiarskiego, to zainteresuje Państwa nasz oferta. Do wykonywania przez nas zleconych nam zadań wykorzystujemy zdobyte przez doświadczenie jak i najnowszej jakości sprzęt. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć działania polegające na czyszczeniu i uszczelnianiu kominów, usuwaniu smoły czy wystawianiu profesjonalnych opinii kominiarskich. Zapraszamy na naszą stronę.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 28, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. EcoWegiel24 - dostawa na terenie całego kraju
Nasza firma stale się rozwija poszukując najlepszych rozwiązań opałowych dostępnych na rynku. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami węgla i kopalniami, które poświadczają najwyższą jakość dostarczanych produktów wymaganymi certyfikatami. W ofercie posiadamy między innymi ekogroszek skarbek w konkurencyjnych cenach prosto od producenta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i złożenia zamówienia na stronie internetowej.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 29, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. KUROS Grzegorz Chyc
Profesjonalny serwis urządzeń gazowych oraz olejowych. Zajmujemy się wykonywaniem oraz modernizacją instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych i CO. W zakresie naszych działań znajdują się także instalacje w postaci kotłowni. Działamy na rynku od wielu lat, nieustannie ciesząc się zaufaniem naszych klientów. Obecnie nasza firma świadczy usługi na terenie Małopolski.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowaną zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy spółdzielni. Nasza firma może się poszczycić autoryzacją najlepszych producentów urządzeń grzewczych. Posiadamy także niezbędne uprawnienia energetyczne SEP, grupy 1,2,3, elektryczne, gazowe oraz cieplne.
W zakres usług wykonywanych przez nas wchodzi między innymi :
• Pierwsze uruchomienie urządzeń
• Serwis kotłów i piecyków gazowych
• Serwis kotłów zasilanych olejem opałowym
• Serwis kuchenek gazowych
• Serwis pogwarancyjny
• Serwis gwarancyjny
• Coroczne przeglądy techniczne
• Czyszczenie i konserwacja
• Regulacja parametrów pracy
• Analiza spalin
• Sprawdzanie szczelności instalacji
• Montaż piecyków, kotłów, kuchenek
• Instalacje wod-kan-gaz-co

Kategoria:

Data wpisu: Jan 22, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. gieldakotlow.pl
Giełda Kotłów jako pośrednik sprzedaży produktów branży grzewczej oferuje szeroki wybór tanich kotłów w jednym miejscu. W asortymencie posiadamy ponadto duży wybór kategorii, między innymi części eksploatacyjne kotłów, opał, piece stalowe, grzejniki, akcesoria i inne. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa, posiadające towary lub usługi w dziedzinie ogrzewania.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 26, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. perfect-instalacje.pl
Jeżeli chcesz sprawdzić w jaki sposób składa się zamówienie w naszym sklepie instalacyjnym to jesteśmy do Twojej dyspozycji i bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zaprezentujemy Ci także naszą szczegółową ofertę i powiemy jak dobierać armaturę sanitarną, drzwi czy nowoczesne grzejniki. Mamy sporą wiedzę i znamy się na trendach obowiązujących na rynku. W naszym asortymencie można znaleźć tylko markowe akcesoria instalacyjne.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Panele Fotowoltaiczne
Program-Prosument.pl to zespół specjalistów, którzy przygotowują profesjonalne prosument wnioski żeby starać się o dodatkowe prosument dofinansowanie na kupno sprzętów oraz technologii do uzyskiwania energii ze źródeł alternatywnych. Zarazem prosument fotowoltaika, jak też elektrownie wiatrowe mogą być w części finansowane właśnie przez specjalistyczny program prosument, który stwarza możliwość wyposażenia domu lub też budynku użytkowego w innowacyjną technologię do pozyskiwania energii cieplnej lub elektrycznej z alternatywnych źródeł.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 10, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Pompa ciepła - Trigeo
Trigeo zajmuje się instalacją pomp ciepła, kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych, klimatyzacji oraz rekuperatorów. Wszystkie wymienione instalacje działają w oparciu o zieloną energię i zapewniają tym samym znaczne oszczędności na ogrzewaniu domu. Jednocześnie pozwalają nam dbać o dobro natury i cieszyć się jej pięknem.

Wszelkie czynności wykonywane są tylko i wyłącznie przez pracowników firmy Trigeo. Be zaangażowania firm podwykonawczych. Pierwszym etapem jest przeprowadzenie bezpłatnego audytu, następnie ustalane są ceny za urządzenia i usługi.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 6, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. My Sun
Uzyskiwanie energii elektrycznej ze słonecznej robi się naprawdę bardzo popularnym rozwiązaniem. W ostatnich latach to właśnie słońce, wiatr oraz urządzenia, które mają możliwość by wykorzystać naturalny potencjał, zrobiły się wyjątkowo popularne. Z pomocą strony można dowiedzieć się, gdzie powinno się zamontować ogniwa fotowoltaiczne. Zamieszczone są również informacje o proponowanych rozwiązaniach a także dostępnych w sprzedaży modelach. Jest to portal niezwykle przydatny klientom, którzy chcą pochylić się nad zamówieniem i wykonaniem montażu fotoogniw na dachu swojego budynku.

Kategoria:

Data wpisu: May 13, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.