Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Usługi > Sprzątanie


Wpisy
Sort By :
1. Pranie tapicerki Piaseczno
Czyszczenie tapicerki Piaseczno

Czy pranie tapicerek jest w bezpieczne dla dzieci?
Jak najbardziej. Środki, których używamy do czyszczenia tapicerki są w pełni bezpieczne. Nie zawierają substancji drażniących i uczulających, czy to dzieci, czy zwierząt domowych. Pranie tapicerek jest wręcz wskazane w przypadku obecności i dzieci i zwierząt w gospodarstwie domowym, ponieważ doskonale usuwa zabrudzenia przez nie spowodowane, a dodatkowo, likwiduje znajdujące się na tapicerkach nagromadzone siedliska bakterii i roztoczy, które mogą wpływać na zdrowie zarówno dzieci, jak i domowników. Dlatego warto pamiętać o regularnym praniu tapicerek meblowych.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 19, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Profesjonalne sprzątanie - Eko Błysk
Witryna sklepowa jest wizytówką Twojego sklepu, dlatego zadbaj o nią. Przyciąga nie tylko ciekawą ekspozycją, ale i czystością. My zapewnimy Twoim oknom błysk! Wejdź na Eco-Blysk.pl. Oferujemy profesjonalne usługi mycia okien z obu stron, doczyszczania parapetów, mycie ram okiennych na zewnątrz i wewnątrz. Zapomnij o smugach i odciskach palców. Masz pytania? Zadzwoń do nas tel. 667 857 731 lub napisz biuro@eco-blysk.pl.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 29, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. praniewarszawa.pl - pranie wykładzin warszawa
Nasza firma zajmuje się sprzątaniem, praniem dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej i samochodowej. Specjalizujemy się w ozonowaniu, co jest doskonałą metodą walki z zapachem dymu papierosowego, grzybami, pleśniami, toksycznymi substancjami znajdującymi się w wyposażeniu wnętrz lub materiałach budowlanych itd. Niezależnie od stopnia skomplikowania zlecenia, realizujemy je dokładnie i kompleksowo.
Pranie wykładzin i inne usługi świadczymy u Klienta w dogodnych terminach i porach dnia. Dbamy o Państwa zadowolenie, dlatego przykładamy się do powierzonych zadań. Pomagają nam w tym najnowsze urządzenia i technologie (niezwykle skuteczna metoda ekstrakcyjna) oraz biodegradowalne środki piorące firm tj. Kärcher, Chemscpec, Tenzi oraz Tersus.
Kontakt z nami
Praniewarszawa.pl
ul. Pilarzy 7
04-425 Warszawa (woj. mazowieckie)
Tel.: 504 024 133
E-mail: firmataniepranie@gmail.com
NIP: 9521864127

Kategoria:

Data wpisu: Dec 5, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. kontenery RAFI na gruz wrocław
Oferujemy usługi z zakresu wywozu gruzu, odpadów pobudowlanych, poremontowych, odpadów wielkogabarytowych, a także usługi asenizacyjne świadczone specjalistycznym pojazdem typu WUKO z terenu Wrocławia i okolic.
Oferujemy Państwu pełen przekrój wielkości kontenerów od 2,5 m3 do 36 m3 – tym samym jesteśmy w stanie dopasować się idealnie do potrzeb naszych klientów.
Istniejemy na rynku wrocławskim od wielu lat i przez ten czas zaufało nam wielu klientów indywidualnych jak i firm budowlanych z którymi współpracujemy przy kolejnych inwestycjach - więcej w zakładce referencje.
Posiadamy odpowiednie kontenery i samochody do wywozu odpadów. Podstawiamy kontenery pod wskazany adres na czas remontu oraz budowy, opróżniając je regularnie. Klienci mogą mieć pewność, że wywóz odpadów jest dokonywany zgodnie z przepisami, posiadamy na tę działalność stosowne zezwolenia więcej w zakładce zezwolenia. Gruz i odpady są przewożone na legalne wysypiska. Ochrona środowiska naturalnego należy bowiem do naszych priorytetów.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 11, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Niszczenie dysków - Utylizacja komputerów
Na rynku wciąż dostępne są nowe modele komputerów, laptopów i innych sprzętów elektronicznych. Wiąże się z tym fakt, iż coraz więcej zużytych komputerów oraz sprzętów, które przestały działać, trafia na śmietnik. Aby zadbać o środowisko oraz bezpieczeństwo wokół nas, warto pomyśleć nad recyklingiem i utylizacją zużytego sprzętu.

Z niedziałającej już elektroniki można pozyskać stal, metal, miedź, aluminium i wiele więcej. Warto również wiedzieć, co może się przedostać z odpadów, które są nieodpowiednio usunięte z naszego domu lub biura. W elektronice znajduje się ołów oraz halogenki, które mogą mieć groźny wpływ na środowisko, czyli zanieczyszczenie gleby lub wody.

Dora Plus oferuje recykling sprzętu elektronicznego oraz komputerów, które są już zużyte i nie nadają się do pracy. Dora Plus to firma, która działa na rynku od wielu lat, zapewniając profesjonalne usługi, które kierowane są szczególnie do niedetalicznych klientów.

W ramach swojej oferty Dora Plus oferuje demagnetyzację nośników danych, recykling elektroniki i elektryki, recykling gaśnic i proszku gaśniczego, a także utylizacja komputerów.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z usług firmy Dora Plus, która zapewnia osobisty odbiór zużytego sprzętu.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 25, 2018 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. praniewarszawa.pl - pranie wykładzin warszawa
Z naszą firmą mieszkania, biura , auta odzyskają blask. Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin, Posiadamy również profesjonalne środki, które usuwają wszelkiego rodzaju plamy, zabrudzenia czy gumy do żucia., uzywamy srodków biodegradowalnych. Oferujemy też ozonowaie, które jest jednymotrafimy przywrócić blask posadzkom. z najbardziej skutecznych sposobów na dezynfekcję, Oferujemy szlifowanie reflektorów samochodowych i polerowanie powłoki lakierniczej. Wykonując polerowanie lamp korzystamy z nowoczesnych metod, narzędzi oraz preparatów, które dobierane są indywidualnie do konkretnego pojazdu.nasze usługi charakteryzują się skutecznością i długotrwałym efektem.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 8, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

7. ECOPLESS - Kosmetyka Samochodowa Pszczyna Śląsk
Kosmetyka samochodowa ECOPLESS z PSZCZYNY na ŚLĄSKU. Kompleksowa pielęgnacja pojazdów, zabezpieczanie powłokami ochronnymi, odświeżanie lakieru, autodetailing, myjnia samochodowa i TIR. Przeprowadzimy zabiegi, które spowodują, że Twój pojazd będzie wyglądał olśniewająco, zaczynając od kompleksowego czyszczenia pojazdu, przez odkurzanie, pranie tapicerki, impregnację elementów plastikowych, impregnację tapicerki, nałożenie wosku, korektę lakieru czy zabezpieczenie powłokami ochronnymi. Przeprowadzając zabieg autodetailingu dbamy o najdrobniejsze szczegóły, zachowując najwyższe standardy wykonywanych usług. Twój samochód jest bezpieczny w naszych rękach.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 1, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. firma sprzątająca - biuro clean
Firma Biuro Clean z Lęborka w pomorskiem oferuje sprzątanie biur, urzędów, banków , domów, mieszkań sprzątanie po pracach remontowych , po budowie, sprzątanie hal produkcyjnych , sprzątanie terenów zewnętrznych-zieleni, terenów wewnętrznych na osiedlach. Biuro Clean wykonuje także profesjonalne czyszczenie parą wszystkich powierzchni, które są do tego przystosowane, zarówno w biurze jak i w domu. Urządzenia parowe są także rekomendowane do czyszczenia w obszarach wymagających zachowania wysokiego poziomu higieny na przykład w sektorze gastronomicznym czy przychodniach i gabinetach lekarskich

Kategoria:

Data wpisu: May 10, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Stanbest - sprzątanie firm
Firma sprzątająca Stanbest zajmuje się kompleksowym sprzątaniem, myciem i czyszczeniem obiektów i pomieszczeń. Pierwszy oddział naszej firmy powstał w Rzeszowie w 2000 roku. Poza tym posiadamy punkty również w Lublinie, Jaśle, Krośnie, Stalowej Woli, Zamościu, Tarnowie i in. miejscowościach. Nasza oferta obejmuje:
- sprzątanie budynków, pomieszczeń i obiektów
- sprzątania biur
- czyszczenie hal magazynowych
- mycie okien, elewacji i dachów

Stanbest na ogół zajmuje się klientami takimi jak firmy i przedsiębiorstwa, które potrzebują fachowej pomocy w kwestii utrzymania odpowiedniego poziomu sanitarnego w danym obiekcie. Posiadamy wieloletnim doświadczeniem w branży usług porządkowych. Nasza ekipa sprzątająca została należycie przeszkolona. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami i maszynami do sprzątania. Możemy podejmować się najtrudniejszych zadań.

Stanbest - sprzątanie zleć zawodowcom!

Kategoria:

Data wpisu: Apr 6, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Wypożyczalnia odkurzaczy piorących
Firma Greenrental prowadzi wynajem odkurzaczy piorących Bissell Big Green, amerykańskiego potentata w dziedzinie maszyny czyszczących. Wynajmujemy odkurzacze piorące na 24h lub 48h godzin. Oprócz wynajmu prowadzimy również ich sprzedaż. Wyróżniamy się zintegrowaną, wirującą szczotką czyszczącą zamocowaną w odkurzaczu, co znacznie ułatwia czyszczenie i pranie dywanów. Jedyne takie rozwiązanie na rynku.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 19, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.