Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Usługi


Kategorie

Spedycja (38)

Sprzątanie (44)

Transport samochodowy (105)

Wynajem samochodów (56)


Wpisy
Sort By :
1. ECO BALERS - Belownica do kartonu
Proponujemy nowoczesne urządzenia takie jak prasa do makulatury, a także prasa do papieru. To rozwiązania bardzo chętnie i powszechnie wykorzystywane w wielu firmach zajmujących się recyklingiem, a także w zakładach przetwórstwa czy też w zakładach przemysłowych. Postaw na nowoczesne rozwiązania tego rodzaju i przekonaj się jak wiele potrafią takie urządzenia. Dostarczamy, instalujemy i serwisujemy tego rodzaju sprzęt.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 28, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Transport odpadów
Utrzymanie domu i otoczenia w czystości jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek! Tran ? Szam s.c. świadczy usługi sanitarne i usuwanie nieczystości płynnych, aby pomóc w utrzymaniu bezpieczeństwa i higieny Twojego domu i środowiska. Od usuwania szamba po utylizację odpadów, Tran ? Szam s.c. oferuje wszystkie usługi potrzebne w tym zakresie.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 23, 2023 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. wywóz gruzu Wołomin
Wywóz gruzu w Wołominie oraz Warszawie nie musi stanowić żadnego problemu. Jeżeli planują Państwo remont lub rozbiórkę, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą "Clean World". Odpowiedniej wielkości kontener dostarczymy na wskazany adres. Możliwa jest bieżąca wymiana kontenera lub jego wywóz po zakończeniu wszystkich prac. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku. Udzielamy także doradztwa w zakresie wywozu odpadów.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 23, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Hurtownia włóczek miedzydrutami.pl
Nasz sklep z włóczkami to miejsce, gdzie znajdziesz olbrzymi wprost wybór rozmaitych włóczek, często wykonanych w taki sposób, by były dedykowane do konkretnych prac, które chcesz wykonać. To chociażby włóczka ombre na chustę, ale również wiele nowoczesnych rozwiązań, pozwalających na wykonanie nie tylko chust, ale praktycznie dowolnych, wybranych przez Ciebie dzianin. Znajdziesz tu włóczki Sandnes Garn i wiele innych ciekawych ich wersji, dzięki czemu na pewno zrealizujesz wszystkie nawet najbardziej ambitne prace i projekty.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Anticor spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Nasze powłoki antykorozyjne zaliczają się do wysoce wytrzymałych. Dlatego przedsiębiorcy, którzy u nas składają zamówienie wiedzą, iż dokonują inwestycji długoterminowej. Tym samym, nie ma ryzyka, iż system zniszczy się w trakcie eksploatacji. W Anticor dbamy o to, żeby klienci byli usatysfakcjonowani w związku z tym, na co się decydują. Na wszystkie wyroby przyznajemy stosowną gwarancję producenta.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 21, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Kompleksowe sprzątanie i ochrona Wrocław
Firma Agat Group istnieje od 2018 roku i od tamtej chwili zapewnia swojej klienteli liczne, użyteczne usługi po przystępnej cenie. Wśród nich znajdziemy między innymi sprzątanie po remontach we Wrocławiu czy realizację sprzątania obiektów. Usługi proponowane przez firmę dotyczą obiektów o zróżnicowanej charakterystyce, z którego to powodu Agat Group nawiązuje współpracę z klientami z sektora publicznego, biznesowego i prywatnego. Korzystne opinie o firmie pozwalają mieć pewność, że usługi są wykonywane rzetelnie.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 6, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. big bag warszawa
Nasza firma Speed Gruz zapewni wam profesjonalną obsługę w zakresie wywozu gruzu oraz pozostałych resztek budowlanych. Posiadamy najnowsze worki big bag Warszawa, dzięki czemu zapewnimy szybką obsługę. Wybierz odpowiedni rozmiar work, zadzwoń do nas a my przyjedziemy nawet tego samego dnia! Dowiedz się więcej.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 5, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Adrex-group.pl - Obsługa korespondencji
Firma Adrex Group zajmuje się kompleksową obsługą pocztową w ramach outsourcingu. Do głównych profili działalności należy: obsługa pocztowa przedsiębiorstw oraz kopertowanie i masowa wysyłka listów. Zespół Adrex Group tworzą profesjonaliści z branży pocztowej oraz logistycznej. Firma obsługuje przedsiębiorstwa, które wymagają regularnej komunikacji z klientem. Realizuje kompleksowe i terminowe dostawy materiałów promocyjnych oraz poczty masowej. Adrex Group zapewnia pełną ochronę danych osobowych oraz zachowanie tajemnicy służbowej, a materiały przekazane w ramach współpracy są w pełni bezpieczne.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 29, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. kampery do wynajęcia
Gdy zdecydujesz się na wycieczkę kamperem, musisz określić, jaki typ kampera wynajmiesz, gdzie chcesz się zatrzymać i co chcesz robić po drodze. Po podjęciu tych decyzji możesz wykorzystać te informacje do stworzenia budżetu, zaplanowania konkretnych działań i przygotowania posiłków. Planowanie podróży kamperem od początku do końca jest kluczem do maksymalnego wykorzystania możliwości usługi jaką jest wynajem kampera. Jedną z największych zalet wynajmu kampera jest to, że możesz pojechać gdziekolwiek chcesz. Niezależnie od tego, czy jest to las, plaża, czy pobyt w luksusowym kurorcie dla samochodów kempingowych. Gdy już wiesz, dokąd jedziesz i kto jedzie z Tobą, możesz wybrać odpowiedni kamper. Będziesz potrzebował wystarczająco dużo miejsca do spania dla wszystkich, wystarczająco dużo miejsca do wypoczynku, możliwości zabrania wszystkiego, czego potrzebujesz. Kiedy mieszkasz w kamperze, możesz jechać gdziekolwiek chcesz i kiedy chcesz. Nie jesteś przywiązany do jednej lokalizacji. Jeśli znudzi cię pobyt w jednym miejscu, możesz po prostu spakować się i pojechać gdzie indziej.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 20, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Thor Recycle
O surowcach wtórnych wiemy bardzo dużo ? wykorzystujemy tą wiedzę oferując ci najwyższą jakość usług w zakresie recyklingu, skupu makulatury, utylizacji opon, wynajem kontenerów, wynajem kontenera na śmieci, recykling plastiku, utylizacja odpadów, recykling opon, skup surowców wtórnych, recykling tworzyw sztucznych.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 12, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Nastpna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.