Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Usługi


Kategorie

Spedycja (38)

Sprzątanie (44)

Transport samochodowy (105)

Wynajem samochodów (56)


Wpisy
Sort By :
1. pogotowie-zamkowe-poznan.pl
Jesteśmy profesjonalną firmą ślusarską, która montuje zamki wpuszczane oraz świadczy wiele innych usług, których jakość stoi na bardzo wysokim poziomie. Z tego też powodu jak najbardziej warto zdecydować się na współpracę z naszym przedsiębiorstwem co będzie niesamowicie korzystne i przyjemne dla wszystkich osób, które wybiorą odpowiednie działanie.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 16, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0
New

Member Reviews Visitor Ratings

2. pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl
Prowadzona przez nas firma z Łodzi od ponad 20 lat oferuje profesjonalne usługi ślusarskie, otwieranie zamków. Możemy zagwarantować między innymi awaryjne otwieranie mieszkań i domów, awaryjne otwieranie pojazdów. Jesteśmy firmą, której można bez obaw także powierzyć montaż i naprawę nawet najbardziej skomplikowanych zamków.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 6, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Paczki do Anglii dla sklepów internetowych GoGlobal24
Jedną z głównych usług naszej firmy jest obsługa logistyczna esklepów. Oferujemy wysyłanie paczek na bardzo dobrych warunkach co powoduje, że jak najbardziej warto odpowiednio podchodzić do sprawy i wybierać działanie, które będzie sprawdzało się w swoim zadaniu rewelacyjnie i będzie bardzo korzystne. Postawienie na naszą ofertę będzie strzałem w dziesiątkę dla wszystkich.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 5, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Wyjazdy integracyjne dla pracowników Zakopane
Jesteśmy firmą, która organizuje imprezy integracyjne w Zakopanym. Z tego też powodu jak najbardziej warto zdecydować się na korzystanie z naszej oferty i czerpanie z niej bardzo dużej radości i zadowolenia co będzie niesamowicie przyjemne i korzystne dla wszystkich osób. Jako firma dbamy przede wszystkim o zadowolenie wszystkich obecnych na imprezie gości. Ma ono dla nas bardzo duże znaczenie i dlatego też przykładamy do niego tak dużą uwagę.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 5, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. System Kafeteryjny - Benefit.pl
Nikt nie wątpi, że zmotywowany pracownik pracuje lepiej. Przekłada się to na bardziej efektywne podejmowanie decyzji, wzrost wydajności i mniejszą nieobecność w pracy, rotację pracowników, a nawet wypadków przy pracy a także szereg innych korzyści. Wszystkie firmy starają się poprawić swoją produktywność swoich pracowników. Benefity dla pracowników sprawiają, że pracownicy czyją się docenieni i usatysfakcjonowani w rezultacie pracują bardziej wydajnie co z kolei przekłada się na korzyści dla całej firmy.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2018 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Kotwienie ścian - Brutt Saver
W konstrukcjach murowanych i nie tylko, często zdarzają się rysy, pęknięcia i dziury, które wyglądają nieestetycznie i zagrażają bezpieczeństwu. Budynek, na którym pojawiły się pęknięcia, powinien być szybko zreperowany, aby zapobiec dalszemu zniszczeniu. Skuteczne rozwiązanie oferuje firma PiRys z Łodzi, która wykonuje kotwienie ścian za pomocą niemieckiej metody Brutt Saver.

W technologii Brutt Saver zabezpieczenie uzyskuje się dzięki zamontowaniu w otworach i bruzdach ściany, specjalnych nierdzewnych prętów i zaprawy tixotropowej. Zaprawa ta nie tylko wypełnia szczelinę, ale także łączy pęknięcie i wzmacnia ścianę. Kotwienie pozwala na uzyskanie ponownie estetycznego efektu.

Firma Brutt Saver zapewnia naprawę oraz wzmocnienie murów i ścian obiektów historycznych, budynków mieszkalnych, naprawę konstrukcji mostowych oraz rekonstrukcję uszkodzonych budynków.

Zszywanie pęknięć, czyli kotwienie ich pozwala na wzmocnienie ściany i ochronę przed dalszym uszkodzeniem, które mogłoby naruszyć poważnie konstrukcję. Pręty ze stali austenitycznej, które wykorzystywane są do metody Brutt Saver, są solidne, trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu dają zadowalający efekt.

Firma PiRys z Łodzi oferuje ta i wiele innych usług budowlanych. Zapraszamy do kontaktu.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 3, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Firma w Anglii - Semper Paratus
Założenie firmy w Anglii nie jest procesem skomplikowanym i trudnym, jak się może wydawać. Wiele przedsiębiorców decyduje się na założenie firmy właśnie w UK. Wynika to z faktu, iż otrzymuje się wtedy możliwość korzystania z ciekawych udogodnień oraz atrakcyjnych ulg i programów wspomagających firmy.

Działalnością, która jest najczęściej zakładana w Anglii, jest spółka LTD, dzięki której można ochronić majątek swojej firmy, otrzymać ulgi oraz bezpieczeństwo prawne. Założenie spółki w UK, to korzyści, które są niezwykle przydatne dla właścicieli firmy. Wiąże się z tym między innymi łatwość w prowadzeniu firmy oraz sama prosta procedura założenia spółki w Anglii, oszczędność kosztów prowadzenia swojej działalności i możliwość uzyskania statusu rezydenta podatkowego.

Semper Paratus jako kancelaria prawna oferuje w swojej usłudze możliwość założenia spółki LTD w Anglii, a także ochronę majątku, optymalizację kosztów ZUS i wiele więcej.
Aby otrzymać pomoc, praktyczne informacje i wsparcie, warto skorzystać z usług Semper Paratus. Niezbędne informacje znajdują się także na oficjalnej stronie internetowej kancelarii.

Zapraszamy do współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 1, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

8. alptrek warszawa - usługi na wysokościach
Zajmujemy się szeroko rozumianymi pracami na wysokościach przy zastosowaniu technik alpinistycznych. Działamy na rynku od 1999roku. Posiadamy niezbędne doświadczenie w wykonywaniu najtrudniejszych prac wysokościowych, z powodzeniem stosując sprawdzone metody napraw jak i najnowsze materiały oraz technologie. Alpiniści przemysłowi zatrudnieni w naszej firmie przy każdym zleceniu dbają o najdrobniejsze szczegóły oraz wykonanie zlecenia zgodnie z ustaleniami.
Wśród naszej oferty prac alpinistycznych oraz prac na wysokościach można znaleźć między innymi: montaż zabezpieczń przed ptakami, prace remontowo budowlane, prace dekarskie, prace elektromonterskie na wysokościach, usługi mycia elewacji oraz wiele innych. Szczegóły można znaleść w zakładce oferta. Jeżeli mają Państwo do wykonania jakiekolwiek prace na wysokościach, których nie wyszczególniliśmy w ofercie prosimy o kontakt, a z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.
Alptrek
Prace na wysokościach
ul. Jana Olbrachta 23A m1
01-102 Warszawa
Tel: 608 528 902
NIP: 891-120-91-86
REGON: 911343806

Kategoria:

Data wpisu: Oct 1, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. kruszywaags.com
Kruszywo drogowe kraków jest najpopularniejszym materiałem budowlanym. Składa się na niego surowiec taki jak granit, żwir, wpień a także żużel hutniczy kraków. Jest stosowany we wszystkich obszarach związanych z budownictwem a także tworzeniem różnego rodzaju konstrukcji budowlanych, na przykład fundamentów pod domy i hale.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 22, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. konstelacja.eu
Wirtualne biuro do wynajęcia w Krakowie jest dostępne w naszej ofercie w bardzo przystępnej cenie i każda osoba będzie w stanie naprawdę komfortowo korzystać z naszej propozycji. Tym samym możliwe będzie czerpanie z niej wielu poważnych korzyści i bardzo dużego zadowolenia. Przedsiębiorców pragnących zoptymalizować koszty działalności zapraszamy do naszej oferty.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 23, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.