Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Usługi


Kategorie

Spedycja (38)

Sprzątanie (44)

Transport samochodowy (105)

Wynajem samochodów (56)


Wpisy
Sort By :
1. Stopgruz.pl
Jeśli chcesz zadbać o środowisko podczas prac porządkowych po remoncie lub budowie domu, dobrze trafiłeś. Jesteśmy zespołem specjalistów w dziedzinie bezpiecznego wywozu odpadów w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Mamy doświadczenie i możliwości transportowe, aby cały proces wywozu odpadów w Krakowie przebiegł szybko, sprawnie i w pełni bezpiecznie zarówno dla środowiska, jak i pracowników i klientów.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 28, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Przeprowadzki od A do Z.
Przeprowadzki Od A Do Z to najlepsza firma świadcząca te usługi w Krakowie. Mają sporo zadowolonych klientów, którzy skorzystali już z ich świadczeń. Wyróżniają się sprawnym działaniem, dokładnością, bogatą flotą przeprowadzkową. Spakują i przeprowadzą cała Twoją firmę lub Twoje mieszkanie. Skontaktuj się i zaklep sobie termin.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Szkło na wymiar - Kraków
Szklenie.pl to firma świadcząca kompleksowe usługi szklarskie, oferująca też wymianę okien oraz specjalistyczny montaż zadaszeń szklanych. Pozwól nam być ekspertami od szkła dla całego Twojego projektu. Oferujemy wysoki standard pracy i niezrównaną wiedzę fachową w tej dziedzinie. Szklenie.pl to profesjonalna firma oferująca innowacyjne usługi szklarskie dla osób prywatnych, firm i architektów poszukujących fachowości.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 20, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. WizaSerwis.pl
WizaSerwis.pl to platforma świadcząca pomoc prawną dla osób, którzy przebywają w Polsce jednak chcą wyjechać w celach zarobkowych lub z innych powodów. Jej fachowcy stworzyli firmę, aby świadczyć czynności, które w innym przypadku byłyby kłopotliwe, takie jak uzyskiwanie i legalizacja dokumentów przeznaczonych głównie do wyjazdów i pracy za granicą.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 5, 2023 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. NTG Krosno
Firma ARD ? POL to firma z wieloletnią tradycją, znana i działająca na terenie województwa podkarpackiego. Głównie jej klientami są osoby z miast takich jak: Krosno, Jasło, Sanok, Iwonicz ? Zdrój, Zagórz, Lesko, Izdebki, Dynów, Strzyżów, Brzostek, Biecz, Gorlice oraz Barwinek. Wiodącą specjalizacją firmy są systemy grzewcze, takie jak kominki oraz pompy ciepła, przeznaczone dla domów jedno ? i wielorodzinnych. Zakład znany jest ze świadczenia usług na wysokim poziomie oraz z tego, że klienci, którzy do tego miejsca się kierują, mają powody wyłącznie do zadowolenia. Zwłaszcza, gdy po raz pierwszy kupują tego typu sprzęt i jeszcze nie do końca orientują się, jak instalacja ma działać. Doświadczeni pracownicy odpowiadają na wszystkie pytania, a ponadto bardzo szczegółowo prezentują ofertę produktową, każdorazowo mając na uwadze, aby była przystosowana do oczekiwań danego klienta. Podczas wstępnej rozmowy pracownicy wyłapią to, co najważniejsze, gdy chodzi o potrzeby konkretnego klienta, a następnie zajmą się realizacją usług. Na każdym z etapów realizacji zamówienia można liczyć na to, że będzie się informowanym na bieżąco, na przykład czy sprzęt jest już zamówiony oraz kiedy możliwe będzie jego założenie. Eksperci od systemów grzewczych są nastawieni na to, żeby maksymalnie spełniać oczekiwania osób pojawiających się w biurze lub decydujących się na współpracę zdalną. To pokazuje, że firma wie, jak aktualnie liczy się zachowanie jak najwyższych standardów, aby być lepszym niż konkurencja.

Kategoria:

Data wpisu: May 30, 2023 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Profesjonalne przeprowadzki ? Gdańsk, Sopot, Gdynia
Oferujemy profesjonalne przeprowadzki w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, ale również na terenie całej Polski. Nasze doświadczenie pozwala nam na podejmowanie się różnego rodzaju zleceń, zachowując przy tym maksimum ostrożności. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, ale również z dużymi firmami, przeprowadzając mieszkania i domy oraz całe biura, urzędy, czy galerie sztuki. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując się do konkretnych oczekiwań. Jeśli potrzebna Ci bagażówka w Gdańsku, zapraszamy do kontaktu.

Kategoria:

Data wpisu: May 23, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Geodeta Częstochowa
Nasza firma geodezyjna oferuje usługi pomiary specjalistyczne dla różnorodnych potrzeb. Jako doświadczeni inżynierowie geodeci zapewniamy profesjonalną obsługę, obejmującą geodezyjną obsługę inwestycji, inwentaryzacje, pomiary powykonawcze oraz pomiary wysokości punktów niedostępnych. Niezależnie od nietypowych wymagań Twojego projektu, jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom. Skontaktuj się z nami już teraz.

Kategoria:

Data wpisu: May 22, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Serwis infrastruktury energetycznej Electrum
Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi i najnowocześniejszej technologii zadbamy o to, abyś jak najlepiej wykorzystał swoją inwestycję w energię Electrum. Pozwól nam pomóc Ci wykorzystać nieograniczony potencjał energii odnawialnej już dziś! Wykorzystaj w pełni moc Electrum dla potrzeb swojego biznesu!

Kategoria:

Data wpisu: May 22, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Wynajem kontenerów na gruz
Jeżeli nie jesteś osobą prywatną i właśnie planuje budowę domu z pewnością zastanawiasz się jak bezpiecznie i w zgodzie z ochroną środowiska przeprowadzić wywóz gruzu bądź innych odpadów z terenu swojej budowy. Na te i inne wątpliwości związane z wywozem gruzu bądź pozostałości po innych materiałach budowlanych z pewnością odpowie ci firma zamów-kontener.pl, która od 2017 roku zajmuje się profesjonalnie wywozem odpadów, po odstawianiem kontenerów na zmieszane odpady budowlane oraz wywozem i utylizacją papy.

Kategoria:

Data wpisu: May 18, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. wywóz odpadów budowlanych
Masz problem z odpadami budowlanymi? Nie wiesz co zrobić? Mieszkasz w Warszawie? Mamy dla ciebie proste rozwiązanie. Polecamy usługi firmy ZUZA Kontenery. Zabierzemy i utylizujemy gruz. Jest to firma zajmująca się wywozem gruzu. Zobacz naszą ofertę na naszej stronie www. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Kategoria:

Data wpisu: May 9, 2023 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Nastpna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.