Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Usługi budowalne > Prace wysokościowe


Wpisy
Sort By :
1. Izolacja z płyt warstwowych jest receptą na rosnące koszty ogrzewania
Izolacja z płyt warstwowych jest tak dobra, że nie wymaga żadnych dociepleń. Wynika to z konstrukcji kompozytu oraz użytych do jego produkcji tworzyw. Najlepszymi właściwościami termicznymi charakteryzuje się pianka poliuretanowa (PUR) oraz jej udoskonalona wersja - pianka poliizocyjanurowa (PIR). Obie posiadają bardzo niski współczynnik przewodności cieplnej właściwej, czyli zatrzymują w budynku o wiele więcej ciepła niż drewno, cegła czy styropian.Warto więc zastanowić się nad budową obiekty z płyty obornickiej, która jest wytrzymała, trwała, łatwa i szybka w montażu oraz lekka. Ta ostatnia cecha sprawia, że obiekty z płyty warstwowej nie muszą mieć głębokich i ciężkich fundamentów ani konstrukcji - ściany i i dach uniosą lekkie konstrukcje stalowe, do których przytwierdza się za pomocą wkrętów płyty ścienne i płyty dachowe.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 9, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Покупайте мужск&
Продажа одежды для детей и для мамы и папы Отличная коллекция из Европы по низким ценам Очень быстрая доставка Очень хороший подарок своим любимым www.Chicbabymom.Com

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Smart Solutions - hale przemysłowe i usługowe
Hale przemysłowe to jest główny cel naszej firmy. Tworzymy je z pasja, zaangażowaniem, biorąc pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych konstrukcji stalowych. W naszej ofercie mozna znaleźć jeszcze hale stalowe: użyteczności publicznej, rolnicze, usługowe a nawet niestandardowe konstrukcje stalowe.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 20, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. dźwigi - REGAN.eu
Firma REGAN oferuje do Państwa dyspozycji florę nowoczesnych podnośników koszowych, żurawi oraz dźwigów. Oferowane między innymi dźwigi Bydgoszcz bazują na długoletnim doświadczeniu zespołu firmy, solidnej wiedzy technicznej oraz nowoczesnym parku maszynowym. Każdy powierzony projekt firma REGAN wykonuje fachowo, starannie i z entuzjazmem. Technika dźwigowa to od wielu lat specjalizacja i pasja firmy. REGAN oferuje również podesty ruchome Bydgoszcz. Misją firmy REGAN jest stworzenie silnej marki dostawy usług dźwigowych na rynku polskim, zapewniając klientom najwyższy poziom satysfakcji.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 12, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Firma Handlowo Usługowa ADRO Krzysztof Kożuchowicz
Firma ADRO jest w branży od wielu lat i głównym obszarem działania jest obszar Krakowa i okolic. Trudnimy się w wynajmowaniu podnośników koszowych, przy pomocy których możliwe jest zrealizować rożne prace na wysokich odległościach od ziemi takie jak miedzy innymi: usuwanie sopli lodowych, czyszczenie latarni i wiele innych. Posiadamy wymagane zezwolenia dające uprawnienia do realizowania każdych prac na wysokościach. Zatrudnimy obłędnie wykształconych pracowników, solidnych i z gigantycznym doświadczeniem zawodowym, co gwarantuje zadowolenie wszelakiego zamawiającego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 14, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Alpaca
Prace na wysokości to jedne z najbardziej niebezpiecznych zajęć. Ludzie którzy się ich podejmują każdego dnia ryzykują swoje zdrowie. Żeby móc pracować na wysokościach trzeba mieć ku temu należyte kwalifikacje. Przedsiębiorstwo Apaca to grupa złożona z pasjonatów i profesjonalistów którzy na co dzień wykonują to co sprawia im przyjemność. Alpaca oferuje kompleksowe usługi na wysokościach począwszy od demolki po renowacje wysokich obiektów. jeżeli poszukujesz firmy z odpowiednim stażem szczęśliwie ją znalazłeś. Zdecyduj się na doświadczenie i wybierz Alpaca. Zapraszamy - Alpaca Cisowa 19 Lublin.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 1, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Dźwigi Wrocław - Uługi dźwigowo transportowe
Od przeszło 10 lat oferujemy usługi związane z najmem dźwigów na terenie Wrocławia, Świdnicy a także Oleśnicy i w innych miastach. Jesteśmy wszechstronną jednostką posiadającą szeroki asortyment dźwigów. Obsługujemy duże ale również drobne firmy z okolic Dolnegośląska, dysponujemy opiniami znanych i renomowanych klientów korzystających z naszych dźwigów na terenie Wrocławia, Oleśnicy, Jelcza-Laskowic i okolic. Dzięki zaangażowaniu pełnego zespołu każdy kontrahent korzystający z naszych usług jest usatysfakcjonowany z wykonanego zlecenia, w związku z wynajmem dźwigów. Nasz sukces to przede wszystkim wykwalifikowany personel składający się z techników i operatorów dźwigów z wieloletnim stażem i optymalny sprzęt. Ta trójka składowych jest kluczem do naszego sukcesu. Jesteśmy specjalistami. Zapraszamy do najmu dźwigów osoby z sektora budowlanego i również klientów indywidualnych.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 2, 2013 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Odśnieżanie dachów
Odśnieżanie dachów to bardzo odpowiedzialne zadanie, wymaga zgranego i zdyscyplinowanego zespołu pracowników. Odśnieżanie wymaga niezbędnych uprawnień zwłaszcza od osób tworzących zabezpieczenia stanowiskowe oraz nadzorujących pracę innych. Potrzebny jest również odpowiedni sprzęt. Mowa tutaj o zabezpieczeniach (liny, uprzęże) oraz łopatach i płachtach lub taczkach, które skutecznie przetransportują śnieg do strefy zrzutu. Odśnieżanie dachów jest bardzo ważne podczas dużych opadach śniegu. Warto też zwrócić uwagę na wagę śniegu oraz przeciekanie dachu, gdy zaczynają się roztopy.

Polecamy wcześniejsze podpisanie z nami umowy. W razie dużych opadów śniegu będą mieli Państwo gwarancję szybkiej reakcji.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Oznakowanie parkingów, malowanie parkingów
Firma REMONTEAM zajmuje się szczególnie oznakowaniem parkingów i malowaniem parkingów podziemnych i naziemnych. Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie, dlatego każdy oznakowany parking staje się naszą wizytówką, dzięki czemu posiadamy mnóstwo zadowolonych klientów. Naszym priorytetem jest zadowolenie inwestorów!
Pracujemy na terenie całego kraju, nie ma dla nas znaczenia czy jest to jeden lub drugi kraniec Polski. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt to oznakowanie poziomego jezdni, montujemy również znaki, elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego, progi zwalniające itp. Nasza firma stale się rozwija, zatrudniamy coraz więcej wykwalifikowanej kadry, dzięki temu jesteśmy wstanie zrealizować każde postawione przed nami zadanie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Rusztowania
Almont to fachowcy w branży rusztowań budowlanych. W naszej firmie możesz zarówno kupić idealne rusztowania, dopasowane pod Twoje zapotrzebowanie jak i je wynająć. Almont to także montaż rusztowań. Decydując się na nas możesz być pewny, iż dostaniesz zarówno niskie ceny najmu rusztowań jak i ich montaż w miejscu budowy.
Rusztowania firmy Almont zapewnią Ci gwarancję niezawodności, najwyższą jakość rusztowań jak i pewność iż z naszymi rusztowaniami dostaniesz się w dowolny zakątek budowy, nawet to najmniej dostępne.
Przedsiębiorstwo Almont dysponuje wieloma punktami na obszarze całego kraju, dlatego nasza oferta jest skierowana do wszystkich mieszkańców z Polski. Zaufało nam już sporo klientów biznesowych jak i osób prywatnych, spróbuj i Ty.

Grupa Almont
Nowy Nart 162
37-430 Jeżowe (podkarpackie)
tel.: 784064608
NIP: 8651832421
Stanisław Różański
stanislaw@grupaalmont.pl

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.