Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Usługi budowalne > Odśnieżanie dachów


Wpisy
Sort By :
1. Hydroizolacje Łódź - And-Bud
Trudno dziś o ekipę budowlaną z prawdziwego zdarzenia. Wiemy jak niezwykle trudno ludziom odnaleźć najwłaściwszą możliwą firmę dociepleniową, jaka będzie potrafiła zrobić remont dobrze, według technologii. Nic w tym dziwnego, skoro wszyscy najlepsi pracownicy budowlani wyjechali do Irlandii.
Firma And-Bud ma na to sposób i dobrych profesjonalistów zatrzymała u siebie. Nikt kto ma wartość nie będzie pracował za małe stawki. Dlatego my naszym współpracownikom dostarczamy godne stawki od wykonanej pracy. Przez to kompania And-Bud robi docieplenia szybko i fachowo. Przetestuj nas sam, a łatwo przekonasz się, że jakość naszych prac jest na poziomie przewyższającym inne ekipy i to w bardzo dużym stopniu. Wejdź na naszą stronę i zobacz referencje klientów, którym wykonaliśmy usługi remontowo budowlane.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 29, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Rope Serwis - Wycinka Drzew Białystok
Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi pracami wysokościowymi. Prowadzone przez nas prace prowadzone są na terenie Białegostoku i jego okolic. W zakres wykonywanych przez nas prac wchodzi wycinka drzew, malowanie dachów jak i ich odśnieżanie w okresie zimowym. Świadczymy także pełen zakresu usług budowlanych takich jak remonty mieszań, czy też malowanie natryskowe agregatem. Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu!

Kategoria:

Data wpisu: Jul 6, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. MWS - www.odsniezaniewarszawa.com.pl
Uszkodzone rynny czy też popękane dachówki wiosną w wielu sytuacjach są spowodowane tworzącym się lodem poprzez nagromadzenie śniegu na powierzchni. Zwykle też koszty związane z naprawą takich zniszczeń po zimie znacząco przewyższają ceny usług za odśnieżanie. Obowiązek odśnieżania dachów dotyczy także urzędów, przedszkoli czy instytucji użyteczności publicznej - jest to niezwykle ważne w głównej mierze z uwagi na bezpieczeństwo. W wielu przypadkach kłopot w tym, iż odnalezienie solidnej firmy odśnieżającej nie jest łatwe. Z tego powodu w Warszawie funkcjonuje niezawodna firma specjalizująca się w odśnieżaniu!

Dzięki tej stronie internetowej można poznać firmę specjalizującą się w odśnieżaniu, funkcjonującą na terenie miasta Warszawa. Ponadto za sprawą tej witryny możemy przekonać się, dlaczego regularne odśnieżanie dachów jest tak ważne, szczególnie w przypadku domków jednorodzinnych.

Szczegóły dotyczące oferty usługowej firmy można odnaleźć korzystając z jej witryny internetowej. Tutaj możemy znaleźć ofertę, szczegółowy cennik firmy, a także dane teleadresowe.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 5, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Dbamyoczystosc.pl
Klatka schodowa niczym wersal... zieleń tak dzika a zarazem piękna jak angielskie ogrody... garaże niczym podziemie Rynku Głównego w Krakowie z delikatnym zapachem wysokooktanowej benzyny oraz lakieru wyścigowych samochodów... To wszystko zależy od Ciebie. My zapewniamy tylko nienaganną, wręcz pedantyczną czystość.

Jaki jest rezultat sprzątania przez nasz serwis dbamyoczystosc.pl
..... cudowny?

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2014 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. odśnieżanie dachów Warszawa
Firma Trop prace na wysokości to fachowcy najwyższej klasy. Działają na terenie całego kraju. Ich specjalnością są montaż i obsługa reklam wielkoformatowych na wysokości oraz w miejscach o utrudnionym dostępie. Oczywiście to nie wszystko. Trop to pełen zakres usług alpinistycznych. W ofercie znajdują się więc takie usługi jak skręcanie i demontaż kominów stalowych, odśnieżanie dachów skośnych na budynkach mieszkalnych i wiele innych. Dbając o relacje z klientem Trop bezpłatnie wycenia i doradza każde zlecenie. Zapraszamy do wyboru oferty firmy Trop - odśnieżą każdy dach, wykonają każdą pracę wysokościową.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Odśnieżanie dachów
Odśnieżanie dachów to bardzo odpowiedzialne zadanie, wymaga zgranego i zdyscyplinowanego zespołu pracowników. Odśnieżanie wymaga niezbędnych uprawnień zwłaszcza od osób tworzących zabezpieczenia stanowiskowe oraz nadzorujących pracę innych. Potrzebny jest również odpowiedni sprzęt. Mowa tutaj o zabezpieczeniach (liny, uprzęże) oraz łopatach i płachtach lub taczkach, które skutecznie przetransportują śnieg do strefy zrzutu. Odśnieżanie dachów jest bardzo ważne podczas dużych opadach śniegu. Warto też zwrócić uwagę na wagę śniegu oraz przeciekanie dachu, gdy zaczynają się roztopy.

Polecamy wcześniejsze podpisanie z nami umowy. W razie dużych opadów śniegu będą mieli Państwo gwarancję szybkiej reakcji.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Odśnieżanie Wrocław
Pomyśl już dziś o zimie! Jeśli nie chcesz martwić się śniegiem i lodem przed Twoją posesją zgłoś się do nas. Oferujemy kompleksowe odśnieżanie dachów, chodników oraz parkingów i chemiczne zabezpieczanie powierzchni. Usługi wykonujemy we Wrocławiu i w okolicach miasta. Proponujemy odśnieżanie zarówno ręczne jak i maszynowe. Dzięki zwrotnej i małej ładowarce Avant wyposażonej w pług wirnikowy prace przebiegają szybko i sprawnie. Usługi wyceniamy indywidualnie na podstawie formy i powierzchni odśnieżanego terenu. Posiadamy uprawnienia na pracę na wysokości. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. UNOSIMY.pl - wynajem podnośników
Pragniemy zaoferować Państwu usługi z wykorzystaniem podnośników koszowych zamontowanych na samochodach, m. in. mycie elewacji, wyklejanie billboardów, konserwacje oświetlenia.


Wynajem podnośników koszowych wraz z profesjonalną obsługą operatorską jest możliwy na min. 3 godziny. Przy wykonywaniu zleceń stawiamy na jakość i bezpieczeństwo, nasi pracownicy posiadają niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Gwarantujemy wykonanie powierzonych zadań w sposób rzetelny, szybki i fachowy. Obszarem naszego działania jest przede wszystkim Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

wynajem podnośników koszowych,
wynajem podnośników Warszawa,
podnośniki koszowe,
mycie elewacji ,
konserwacje oświetlenia,
wyklejanie billboardów,
prace dekarskie ,
pielęgnacje zieleni,
montaż i konserwacja reklam,
prace filmowe i fotograficzne,
montaż i konserwacja konstrukcji stalowych,
montaż anten telewizyjnych i radiowych

Kategoria:

Data wpisu: Feb 10, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. NAD-ZIEMNI Usługi archeologiczne i alpinistyczne
Firma NAD-ZIEMNI świadczy profesjonalne usługi archeologiczne i alpinistyczne.

Nasze usługi archeologiczne obejmują: nadzory archeologiczne, sondaże, badania ratownicze, badania archeologiczno-architektoniczne, ekshumacje. Pomagamy w przebrnięciu przez formalności konserwatorskie. Szybko i bezkolizyjnie przeprowadzamy prace w terenie.

Wykorzystując techniki alpinistyczne wykonujemy wszelkie prace na wysokości i w miejscach trudno dostępnych; m.in: mycie szyb i elewacji, malowanie, remonty, konserwacje, odśnieżanie, demontaże, montaże, instalacje. Nasze usługi prowadzimy na dachach, masztach, elewacjach, kominach, drzewach.

Prowadzimy także kursy turystyki górskiej oraz terenowe imprezy integracyjne - na indywidualne zamówienia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

10. remonty dachow OLBUD Szczecin
Zajmujemy się budową domów oraz szeroko pojętymi usługami dekarskimi, istniejemy na rynku 20 lat, wykonaliśmy setki dachów, wyremontowaliśmy drugie tyle. Oferujemy najniższe ceny w Szczecinie oraz Policach, dobra marka i zadowolenia klienta to dla nas najważniejsze sprawy. Zapraszamy do kontaktu : 605 311 106. OLBUD

usługi dekarskie :
podbitki dachowe,
remonty dachów,
budowa nowych dachów,
więźba dachowa,
docieplanie budynków
malowanie elewacji,
stawianie lukarn,
budowa domów

Kategoria:

Data wpisu: Apr 12, 2010 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.