Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Usługi budowalne


Kategorie

Cięcie betonu (6)

Odśnieżanie dachów (10)

Prace wysokościowe (12)


Wpisy
Sort By :
1. Marplast - materiały GRP do bezwykopowych renowacji rurociągów
Bezwykopowe metody renowacji rurociągów są możliwe dzięki postępowi technologicznemu ułatwiają pracę służbom gospodarki ściekowej. Marplast jako producent rur z włókna szklanego, zabezpiecza możliwość korzystania z materiałów niezawodnych. Panele GRP są więc najlepszym rozwiązaniem, aby renowacja kanalizacji przebiegła szybko i sprawnie.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 4, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Blejkan - bezwykopowe renowacje kanałów i rurociągów
Oferujemy takie usługi jak naprawa konstrukcji żelbetowych oraz renowacja betonu. Główne konstrukcje nowoczesnych budynków i konstrukcji są wykonane z betonu lub żelbetu. Przedwczesne ich zniszczenie, utrata szczelności, nośność i inne cechy operacyjne prowadzą do niepożądanych konsekwencji i często stanowią zagrożenie dla integralności konstrukcji, a nawet życia ludzi. Dlatego terminowe przeprowadzenie konserwacji, remontu, środków ochrony przed korozją w celu zwiększenia ich żywotności przy jednoczesnym zachowaniu wymaganych właściwości eksploatacyjnych budynku ma bardzo praktyczne znaczenie.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 4, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Poliner - producent rękawów polimerowych do renowacji sieci - cipp
Poliner produkuje materiały kompozytowe stosowane w inżynierii. Firma jest producentem rękawów CIPP w oparciu o najwyższe normy PN-EN ISO 11296. To metoda bezwykopowej naprawy kanałów i sieci. Klienci korzystają z rękawów polimerowych oraz pozostałych produktów firmy Poliner, wśród których znajdziesz m.in. szalunki tracone, kotwy rurowe. Rękawy z oferty firmy Poliner cechuje najwyższa jakość wykonania.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 4, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Ocieplanie, termoizolacja pianką PUR
Kompleksowe i trwałe ocieplanie, termoizolacja pianką PUR takich budynków jak: domy hale magazynowe czy hale produkcyjne uzyskasz dzięki usługą firmy Ekodom. Ocieplanie, termoizolacja pianką PUR znacznie redukuje Twoja koszta związane z opłatami za ogrzewanie w sezonie grzewczym. Wykonaj termoizolację i ocieplanie budynków pianką PUR - nadaje się ona do ocieplenia poddasza, dachu czy podłogi - ciesz się szczelnym domem i budynkiem na bardzo długo.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 29, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Złącza swagelok - FITOK
Grupa FITOK to firma, która istnieje od roku 1998 roku i oferuje bardzo bogaty wybór produktów takich jak: złącza swagelok, armatura kontrolno-pomiarowa, zawory oprzyrządowania, zawory iglicowe, czy też złącza rurowe procesowe. Wejdź na stronę grupy FITOK i poznaj produkty o wysokiej czystości, ultra wysokiej czystości, rożne złącza swagelok czy reduktory wysokiego ciśnienia.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 28, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Renowacja pokrycia dachowego płynną membraną
Mamy duże doświadczenie w renowacji pokrycia dachowego. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się hydroizolacją dachów płaskich o różnych powierzchniach. Pracujemy wykorzystując płynną membranę dachową Hyperdesmo, którą cechuje duża wytrzymałość, co więcej materiał nie obciąża konstrukcji dachu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 24, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Naprawa dachów płynną membraną dachową
Dzięki hydroizolacji dachu za pomocą materiału jakim są płynne membrany zarówno materiały dachowe i system krokwi są niezawodnie chronione przed negatywnymi skutkami opadów atmosferycznych i zawartych w nich chemikaliów. Producenci oferują do tych celów różne mastyksy polimerowe, bitumiczne i ich inne pochodne, a także dużą liczbę materiałów hydroizolacyjnych. Płynne membrany doskonale sprawdzają się w również w takich pracach jak renowacja pokryć dachowych.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 24, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Płyty warstwowe do budowy wiat, garaży i innych obiektów
Płyty warstwowe do budowy wiat, garaży i innych obiektów. Instalacja przypomina budowanie z klocków czy układanie puzzli. Poszczególne elementy łączy się ze sobą w zwartą konstrukcję. Na szkielet ścian nakłada się pokrycie dachowe - także z płyty warstwowej - tworząc tym samym kompletną konstrukcję.Zaletą płyt warstwwych, która jest szczególnie ważna przy budowaniu garażu czy wiaty jest fakt, że poszczególne elementy kupowane od producenta dają się łatwo ze sobą połaczyć, za pomocą zamontowanych na nich mocowań.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 17, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. SL Service - Wykonawca Robót Budowlanych
Chcesz wybudować solidną halę produkcyjną w swojej firmie? Zrobimy to dla Ciebie! Skorzystaj z usług SL Service. Oferujemy kompleksowe wykonanie zadań remontowych i budowlanych, a także zapewniamy opiekę serwisową. Usuwamy awarie hydrauliczne, prace naprawcze na budynkach czy wykończenie elewacji zewnętrznych. Wykonujemy również pomiary instalacji elektrycznej. Odwiedź Sl-service.pl i poznaj nas bliżej!

Kategoria:

Data wpisu: Aug 8, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Posadzki-Maszynowe.pl
Chcemy, aby Twoje podłogi służyły Ci jak najdłużej. Dlatego wybierz posadzki maszynowe. Firma ATP Posadzki Maszynowe specjalizuje się w wylewaniu posadzek, zalewaniu fundamentów, zalewaniu stropów, podbetonach czy podsypkach pod kostkę brukową. Wejdź na posadzki-maszynowe.pl. Zobacz nasze realizacje.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 13, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.