Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Usługi budowalne


Kategorie

Cięcie betonu (6)

Odśnieżanie dachów (10)

Prace wysokościowe (12)


Wpisy
Sort By :
1. hale pneumatyczne
Zachęcamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą Panoramaos.pl. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w branży, dokładamy wszelkich starań, aby móc spełnić oczekiwania każdego klienta bez wyjątku. Budujemy hale pneumatyczne, a także boiska piłkarskie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www, gdzie znajdziesz więcej informacji.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 7, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Toalety przenośne
Z WC Express szybko i bezpiecznie wynajmiesz toaletę przenośną. Wynajem toalet przenośnych to domena najlepszej porównywarki ofert wynajmu. Opłata za wynajem toalety przenośnej jest zwykle uzależniona od rodzaju toalety przenośnej. Jeśli chcesz rozpocząć ten biznes, ważne jest, aby obliczyć liczbę klientów, którym będą wynajmowane, jak długo będą z nich korzystać Twoi potencjalni klienci oraz lokalizację, w której zostaną umieszczone toalety. Z porównywarką wynajmu toalet możesz rozpocząć działalność w zakresie wynajmu przenośnych toalet. Toalety na budowę to jedna z opcji wynajmu z oferty WC Express. Zamawiasz z każdego mobilnego urządzenia. Toaleta przenośna może być porównana do typowej toalety stałej używanej w mieszkaniach i biurach. Jednak różnica między toaletą przenośną a zwykłą toaletą stacjonarną polega na tym, że podczas gdy odpady z toalety stacjonarnej trafiają do kanalizacji, odpady z toalety przenośnej są przenoszone do zbiornika przymocowanego do toalety. Dlatego są tak poszukiwane wszędzie tam, gdzie tymczasowo musisz zainstalować toaletę.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 3, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. CEMIX BETON Żary
Na co powinieneś zwracać uwagę podczas wyboru betonu towarowego? Warto pamiętać, że jakość betonu przekłada się na trwałość konstrukcji, dlatego naszym największym atutem jest posiadanie pełnej certyfikacji wdrożonej przez Zakład Certyfikacji CERTBUD. To daje naszym klientom pewność, co do najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów i usług. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko betony, stabilizacje, podsypki, czy kruszywo lub piasek. Nasza oferta to również transport zamówienia specjalistycznymi samochodami.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 25, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Epdmmembrany.pl - Uszczelniające pokrycia dachowe
Firma EPDM Membrany oferuje produkty znanego koncernu Carlisle architektom, dekarzom, inwestorom oraz dystrybutorom. Membrany dachowe EPDM sprawdzą się w budowie oraz remoncie domu, także, gdy Twój dach lub taras cieknie. Odbiorcy znajdą tu informacje w temacie zastosowania membran i ich właściwości.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 17, 2021 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Habu | wypożyczalnia sprzętu budowlanego | Gdynia
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego HABU to rodzinna firma, w której współpraca jest oparta na zaufaniu i partnerstwie. Sprzedaż i wynajem sprzętu zarówno ogrodniczego, jak również budowlanego odbywa się bez zbędnych formalności. Habu oferuje także klientom szkolenie z zakresu właściwego użycia wypożyczanych urządzeń. Sprzęt jest zawsze należycie przygotowany do użytkowania i dostarczany pod wskazany adres. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego ma elastyczne godziny wydania i przyjęcia sprzętu od 7 do 20 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego obejmuje jedynie profesjonalny sprzęt cenionych producentów takich jak: BOSCH, STIHL, KARCHER, VIKING, MAKITA, HITACHI, HONDA, NUMATIC. Oferta firmy nie ogranicza się tylko do wynajmu sprzętu. Usługi z obszaru fachowego serwisu, m.in. przeglądy okresowe kosiarek czy drobne naprawy serwisowe maszyn ogrodniczych, dokładne sprzątanie i odśnieżanie, jak i pielęgnacja zieleni oraz wywóz odpadów zielonych. Wypożyczalnia sprzętu oferuje obok wynajmu urządzeń dodatkową usługę w postaci pomocy operatora, który profesjonalnie wykona za Ciebie planowaną pracę. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego wraz z fachowcem to najlepsza inwestycja. Sprawdź szczegóły na stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 13, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. MAUFER : maszyny przemysłowe
Sklep internetowy Maufer.pl oferuje sprzęt budowlany oraz szeroki wybór maszyn przemysłowych. Wśród naszego asortymentu znajdziesz między innymi drabiny budowlane, łuparki, niwelatory, piły taśmowe do drewna, rusztowania aluminiowe samojezdne przesuwne i wiele innych. Zapraszamy do nawiązania z nami współpracy.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 6, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Sprawdzizamieszkaj.pl - Odbiór mieszkań Poznań
Nasza firma z Poznania o nazwie Sprawdź i Zamieszkaj zajmuje się weryfikacją mieszkań. Działamy na terenie miasta Poznań oraz jego okolic. Nie zajmujemy się zwykłym odbiorem mieszkań oraz domów w imieniu klienta, ale przeprowadzamy ich dokładną analizy pod kątem technicznym. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie przeprowadzić również badanie domu i mieszkania kamerą termowizyjną. Stanowimy pomoc dla naszego klienta i możemy razem z nim odebrać nieruchomość od dewelopera. W trakcie naszej pracy sporządzamy ważne raporty, które później przekazujemy klientowi.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 31, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Pompy ciepła - Universun
Firma Universun proponuje swoim klientom rozwiązania fotowoltaiczne, które są energooszczędne. W firmie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat montażu fotowoltaiki oraz pomp ciepła. To pompy ciepła i ich właściwe serwisowanie. Znajdziesz tu instalację fotowoltaiczną 3kw oraz instalację fotowoltaiczną 6 kw. Pompy ciepłą służą również schładzaniu powietrza. Firma świadczy także swoim klientom usługi w obszarze klimatyzacji. Zaufaj doświadczonym profesjonalistom i przejdź na ekologiczny styl ogrzewania.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 25, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. FB-JELCZ - firma budowlana z Trójmiasta
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ? niezależnie czy potrzebujesz usług brukarskich, wywozu gruzu czy transportu materiałów sypkich ? zawsze dajemy z siebie wszystko, łącząc doświadczeniem z nowinkami technicznymi. Zajmujemy się również budową placów zabaw, wyburzeniami, rozbiórkami, pracami ziemnymi czy wynajmem koparki.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 12, 2021 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Cygert - materiały budowlane
W hurtowni budowlanej Cygert zrealizujesz swoje marzenia o swoim pięknym domu. To oferta najwyższej jakości materiałów budowlanych oraz kostki brukowej i ogrodzeń, do których należą ogrodzenia panelowe oraz z elementów betonowych. Firma oferuje rzetelną obsługę klienta na terenie Kartuz, Lęborka oraz Słupska.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 12, 2021 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Nastpna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.