Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Usługi budowalne


Kategorie

Cięcie betonu (6)

Odśnieżanie dachów (10)

Prace wysokościowe (12)


Wpisy
Sort By :
1. Renowacja pokrycia dachowego płynną membraną
Mamy duże doświadczenie w renowacji pokrycia dachowego. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się hydroizolacją dachów płaskich o różnych powierzchniach. Pracujemy wykorzystując płynną membranę dachową Hyperdesmo, którą cechuje duża wytrzymałość, co więcej materiał nie obciąża konstrukcji dachu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 24, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Naprawa dachów płynną membraną dachową
Dzięki hydroizolacji dachu za pomocą materiału jakim są płynne membrany zarówno materiały dachowe i system krokwi są niezawodnie chronione przed negatywnymi skutkami opadów atmosferycznych i zawartych w nich chemikaliów. Producenci oferują do tych celów różne mastyksy polimerowe, bitumiczne i ich inne pochodne, a także dużą liczbę materiałów hydroizolacyjnych. Płynne membrany doskonale sprawdzają się w również w takich pracach jak renowacja pokryć dachowych.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 24, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Płyty warstwowe do budowy wiat, garaży i innych obiektów
Płyty warstwowe do budowy wiat, garaży i innych obiektów. Instalacja przypomina budowanie z klocków czy układanie puzzli. Poszczególne elementy łączy się ze sobą w zwartą konstrukcję. Na szkielet ścian nakłada się pokrycie dachowe - także z płyty warstwowej - tworząc tym samym kompletną konstrukcję.Zaletą płyt warstwwych, która jest szczególnie ważna przy budowaniu garażu czy wiaty jest fakt, że poszczególne elementy kupowane od producenta dają się łatwo ze sobą połaczyć, za pomocą zamontowanych na nich mocowań.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 17, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. SL Service - Wykonawca Robót Budowlanych
Chcesz wybudować solidną halę produkcyjną w swojej firmie? Zrobimy to dla Ciebie! Skorzystaj z usług SL Service. Oferujemy kompleksowe wykonanie zadań remontowych i budowlanych, a także zapewniamy opiekę serwisową. Usuwamy awarie hydrauliczne, prace naprawcze na budynkach czy wykończenie elewacji zewnętrznych. Wykonujemy również pomiary instalacji elektrycznej. Odwiedź Sl-service.pl i poznaj nas bliżej!

Kategoria:

Data wpisu: Aug 8, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Posadzki-Maszynowe.pl
Chcemy, aby Twoje podłogi służyły Ci jak najdłużej. Dlatego wybierz posadzki maszynowe. Firma ATP Posadzki Maszynowe specjalizuje się w wylewaniu posadzek, zalewaniu fundamentów, zalewaniu stropów, podbetonach czy podsypkach pod kostkę brukową. Wejdź na posadzki-maszynowe.pl. Zobacz nasze realizacje.

Kategoria:

Data wpisu: Jun 13, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Balustrady betonowe
Proste, a także bardzo złożone balustrady betonowe to zakład betoniarski Balustral, najlepszy adres dla osób chcących stworzyć balustrady ozdobne w swoim domu lub w jego otoczeniu. Wielkim atutem firmy Balustral jest to, że tralki betonowe i inne elementy niezbędne do stworzenia balustrad są przygotowywane przez sam zakład betoniarski, co daje klientom pełną kontrole nad jakością wykonywanych elementów oraz ich formą. Każda tralka może zostać przygotowana na wymiar, co pozwala także zakładowi betoniarskiemu Balustral na podejmowanie się projektów związanych z naprawą starych balustrad betonowych.

Kategoria:

Data wpisu: May 27, 2019 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Zabudowy tarasów Lumon
Grupa Lumon zajmuję się między innymi sprzedażą oraz montażem zabudów balkonowych, zabudów tarasowych, balustrad i innych systemów przeszkleń. Asortyment eksportowany jest do dwudziestu różnych krajów, w tym także na rynek Polski. Jeżeli chcesz zabudować taras w swoim mieszkaniu w Warszawie, sprawdź ofertę grupy Lumon.

Kategoria:

Data wpisu: May 9, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Prolinea - Szkło laminowane Wrocław
Stwórz nowoczesne i czyste wnętrza. Nadaj im lekkości i powabności za pomocą szkła laminowanego. Prolinea produkuje wysokiej klasy, bezpieczne i przy tym eleganckie produkty ze szkła laminowanego. W naszej ofercie mamy m.in. balustrady szklane, daszki, drzwi, podłogi, ścianki, szklane ekrany łazienkowe czy kabiny prysznicowe. Nasz zespół grafików przygotuje indywidualny projekt, zgodnie z Twoim życzeniem. Odwiedź nasze biuro we Wrocławiu przy Żmigrodzkiej 249b. Nasze realizacje zobaczysz na Prolinea.eu.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 13, 2019 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. prodomoinvestment.pl
Jeżeli chcesz kupić najlepszą dla siebie nieruchomość to serdecznie zapraszamy do zdecydowania się na naszą ofertę. Można znaleźć u nas bardzo wiele obiektów mieszkalnych, które są dostępne w atrakcyjnych cenach. Jako deweloper z Krakowa dbamy bowiem o naszych klientów i proponujemy z myślą o nich najlepsze obiekty mieszkalne co sprawia, ze jak najbardziej warto postawić na odpowiednie działanie, które będzie polegało na wybraniu naszej oferty.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 18, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Electro-clim.com.pl - Wentylacja
Electro-Clim to firma zajmująca się sprzedażą urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych i rekuperacyjnych oraz tworzy indywidualne systemy z tych dziedzin. Dzięki nabytemu doświadczeniu i zgromadzonej wiedzy pracownicy tej firmy są w stanie stworzyć idealny system dla każdego klienta, zapewniając przy tym fachową obsługę na każdym etapie współpracy. Przedsiębiorstwo to jest dystrybutorem klimatyzatorów marki Toshiba i urządzeń Komfovent. Jego siedziba znajduje się w Szczecinie.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 27, 2018 Odwiedzin: 1 Ocena: 4.50 Głosów: 2

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Następna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.