Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Usługi budowalne


Kategorie

Cięcie betonu (6)

Odśnieżanie dachów (10)

Prace wysokościowe (12)


Wpisy
Sort By :
1. Gruzmasters Łódź - wywozimy śmieci i gruz
Wywóz śmieci podobnie jak wywóz gruzu w Łodzi to usługa bardzo popularna wśród osób prawnych i zwykłych obywateli. Kontenery na gruz pozwalają usunąć wystarczająco dużą ilość śmieci z twojego terytorium. Wywóz odpadów budowlanych za pomocą kontenera jest zdecydowanie najwygodniejszym sposobem usuwania odpadów.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 15, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Gruzers.pl - wywóz gruzu Szczecin
W firmie Gruzer pracują profesjonaliści, którzy doradzą Ci, jak wynająć najlepsze kontenery na odpady. Jest to uzależnione od ilości i wielkości materiałów odpadowych. Wywóz gruzu, Szczecin, jest często wybierana usługą firmy. Także wywóz śmieci przydadzą Ci się, gdy chcesz szybko uporządkować piwnicę.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 15, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Producent kontenerów - Saba-steel.pl
Kontenery mieszkalne to specjalne budynki, które w większości mogą być wykorzystywane do codziennej działalności gospodarczej lub czasowego pobytu. Innymi słowy, mobilne budynki i konstrukcje to dość wygodne mieszkania, w których ludzie mogą mieszkać przez jakiś czas, na przykład podczas jakichkolwiek prac budowlanych. Budowa budynków i konstrukcji prefabrykowanych to proces, który nie wymaga dużo czasu i pieniędzy, jednak użytkowanie takich budynków zadowoli właściciela ekonomią, mobilnością i jakością użytych materiałów.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 28, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Big Bag na gruz Kraków
Czy jest Ci potrzebny kontener na gruz? Wybierz rozmiar, który będzie najbardziej odpowiedni. Inne potrzeby mają klienci, którzy właśnie kończą generalny remont hali przemysłowej, a inne osoby, które właśnie dokonały remontu jednorodzinnego domu. Nie przepłacaj, skorzystaj z oferty dopasowanej do Twoich potrzeb. Nasza oferta to nie tylko różnego rodzaju kontenery do wywodu odpadów po budowach i remontach, ale także big bag o różnych rozmiarach. Czy chcesz dowiedzieć się więcej o tym, co możemy zaoferować właśnie Twojej firmie? A może jesteś klientem prywatnym? Nie ważne ? znajdujemy rozwiązania dla każdego, bo właśnie po to jesteśmy. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę, poznaj bliżej to, czym się zajmujemy. Istniejemy po to, by pomagać klientom usprawniać w logistyczny sposób wszelkie prace przy budynkach i nie tylko.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 24, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Budowanie domów - Rombud Poznań
Interesują cię nowoczesne rozwiązania dla twojego domu? W przyszłości pragniesz posiadać nieruchomość, w której automatyka i sztuczna inteligencja to codzienność? Nowoczesne, inteligentne budownictwo to w dzisiejszych czasach normy, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Z developerem Rombud nie musisz rezygnować z takich rozwiązań. Jesteśmy oddani pomysłom i inwencji naszego klienta, dlatego możesz kupić od nas dom, wraz z inteligentnymi rozwiązaniami lub możemy go specjalnie dla ciebie wybudować.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 21, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. hale pneumatyczne
Zachęcamy bardzo serdecznie do zapoznania się z ofertą Panoramaos.pl. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w branży, dokładamy wszelkich starań, aby móc spełnić oczekiwania każdego klienta bez wyjątku. Budujemy hale pneumatyczne, a także boiska piłkarskie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www, gdzie znajdziesz więcej informacji.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 7, 2022 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Toalety przenośne
Z WC Express szybko i bezpiecznie wynajmiesz toaletę przenośną. Wynajem toalet przenośnych to domena najlepszej porównywarki ofert wynajmu. Opłata za wynajem toalety przenośnej jest zwykle uzależniona od rodzaju toalety przenośnej. Jeśli chcesz rozpocząć ten biznes, ważne jest, aby obliczyć liczbę klientów, którym będą wynajmowane, jak długo będą z nich korzystać Twoi potencjalni klienci oraz lokalizację, w której zostaną umieszczone toalety. Z porównywarką wynajmu toalet możesz rozpocząć działalność w zakresie wynajmu przenośnych toalet. Toalety na budowę to jedna z opcji wynajmu z oferty WC Express. Zamawiasz z każdego mobilnego urządzenia. Toaleta przenośna może być porównana do typowej toalety stałej używanej w mieszkaniach i biurach. Jednak różnica między toaletą przenośną a zwykłą toaletą stacjonarną polega na tym, że podczas gdy odpady z toalety stacjonarnej trafiają do kanalizacji, odpady z toalety przenośnej są przenoszone do zbiornika przymocowanego do toalety. Dlatego są tak poszukiwane wszędzie tam, gdzie tymczasowo musisz zainstalować toaletę.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 3, 2022 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. CEMIX BETON Żary
Na co powinieneś zwracać uwagę podczas wyboru betonu towarowego? Warto pamiętać, że jakość betonu przekłada się na trwałość konstrukcji, dlatego naszym największym atutem jest posiadanie pełnej certyfikacji wdrożonej przez Zakład Certyfikacji CERTBUD. To daje naszym klientom pewność, co do najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów i usług. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko betony, stabilizacje, podsypki, czy kruszywo lub piasek. Nasza oferta to również transport zamówienia specjalistycznymi samochodami.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 25, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Epdmmembrany.pl - Uszczelniające pokrycia dachowe
Firma EPDM Membrany oferuje produkty znanego koncernu Carlisle architektom, dekarzom, inwestorom oraz dystrybutorom. Membrany dachowe EPDM sprawdzą się w budowie oraz remoncie domu, także, gdy Twój dach lub taras cieknie. Odbiorcy znajdą tu informacje w temacie zastosowania membran i ich właściwości.

Kategoria:

Data wpisu: Nov 17, 2021 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Habu | wypożyczalnia sprzętu budowlanego | Gdynia
Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego HABU to rodzinna firma, w której współpraca jest oparta na zaufaniu i partnerstwie. Sprzedaż i wynajem sprzętu zarówno ogrodniczego, jak również budowlanego odbywa się bez zbędnych formalności. Habu oferuje także klientom szkolenie z zakresu właściwego użycia wypożyczanych urządzeń. Sprzęt jest zawsze należycie przygotowany do użytkowania i dostarczany pod wskazany adres. Wypożyczalnia sprzętu budowlanego ma elastyczne godziny wydania i przyjęcia sprzętu od 7 do 20 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego obejmuje jedynie profesjonalny sprzęt cenionych producentów takich jak: BOSCH, STIHL, KARCHER, VIKING, MAKITA, HITACHI, HONDA, NUMATIC. Oferta firmy nie ogranicza się tylko do wynajmu sprzętu. Usługi z obszaru fachowego serwisu, m.in. przeglądy okresowe kosiarek czy drobne naprawy serwisowe maszyn ogrodniczych, dokładne sprzątanie i odśnieżanie, jak i pielęgnacja zieleni oraz wywóz odpadów zielonych. Wypożyczalnia sprzętu oferuje obok wynajmu urządzeń dodatkową usługę w postaci pomocy operatora, który profesjonalnie wykona za Ciebie planowaną pracę. Wynajem sprzętu ogrodniczego i budowlanego wraz z fachowcem to najlepsza inwestycja. Sprawdź szczegóły na stronie.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 13, 2021 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Nastpna >] [Ostatnia >>]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.