Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Oferty pracy


Wpisy
Sort By :
1. Help Company
Help Company to agencja pracy zagranicznej, oferująca legalną formę zatrudnienia w charakterze opieki do osób starszych w Luksemburgu oraz w Niemczech. Zajęcie to polega na pomocy seniorom w codziennych czynnościach. Zakres podstawowych obowiązków uzależniony jest jednak od stanu zdrowia podopiecznego. Firma poszukuje doświadczonych opiekunek, które posiadają także komunikatywną znajomość języka niemieckiego, a ich cechami charakterystycznymi są cierpliwość, empatia oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 1, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. pl.next-jobs24.com
Zachęcamy do skorzystania z nowoczesnej wyszukiwarki ofert pracy znajdującej się na naszej stronie. Współpracujemy z największymi firmami z Polski jak i z zagranicy stale zwiększając naszą ofertę. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nasz serwis usług. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 18, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. zeitmann.pl
Ludzie bardzo często podejmują ostatnio decyzję, żeby zdecydować się na pracę za granicą, gdyż w niektórych krajach możemy zarobić bardzo dużo, dzięki czemu, można na przykład podreperować swój domowy budżet. Zdecydowanie najlepsze wyjazdy zarobkowe organizuje krakowska agencja pracy Zeitmann.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 28, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Agencja pracy
Jeżeli chcesz przeprowadzić wśród swoich pracowników szkolenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, to przedstawiamy Ci naszą ofertę i zachęcamy do nawiązania kontaktu. Jesteśmy profesjonalną agencją pracy, wiemy jak szukać pracowników i znamy wszystkie trendy obowiązujące na rynku. Odwiedź naszą stronę, sprawdź w jakich miastach działamy i nawiąż z nami kontakt.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 20, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Praca tymczasowa za granicą
Work Service Express oferuje szereg usług z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników do pracy za granicą. Wszystkim osobą poszukującym pracy proponujemy atrakcyjne oferty pracy tymczasowej w wielu popularnych krajach europejskich m. in. takie jak praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Holandii, czy praca w Islandii. Naszym pracownikom zapewniamy bardzo dobre warunki zatrudnienia oferując wysokie i regularnie wypłaty oraz wszelkie obowiązkowe, a także dodatkowe składki i ubezpieczenia.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 21, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Praca w Niemczech - Pronobel
Polskie opiekunki osób starszych pragną zarabiać więcej, dlatego poszukują pracy za granicą. Najłatwiej i najbezpieczniej wyjeżdżać z agencjami pracy, takimi jak Pronobel z Gliwic.
Firmy pośredniczące oferują pomoc przy wypełnianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, pomagają w wyrobieniu karty EKUZ uprawniającej do bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec oraz odprowadzają za opiekunki składki do ZUS. Za pomoc i opiekę nad seniorem w Niemczech opiekunki zarabiają nawet 1300 euro na rękę. Dodatkowo otrzymują od rodzin podopiecznych darmowe wyżywienie i zakwaterowanie, a w ramach wieloletniej współpracy otrzymują dodatkowe premie i bonusy
Jedynymi warunkami, które muszą spełnić kobiety, aby otrzymać szansę na pracę w Niemczech jest posiadanie doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 31, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Opieka Niemcy - Hilfeneo
Znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi, pozwala kobietom między 40 a 50 rokiem życia, na otrzymaniem pracy za niemiecką granicą Polski.
Polskie agencje rekrutujące (opieka Niemcy) opiekunki osób starszych do Niemiec, zapewniają legalność i bezpieczeństwo ofert. Kobiety wyjeżdżające do pracy objęte są pełnym pakietem socjalnym (karta EKUZ, składki ZUS) oraz lojalnościowym (premie i bonus).
Praca opiekunki polega nie tylko na aktywizacji społecznej podopiecznego i troskliwej nad nim opieki, ale również na pomocy w codziennych obowiązkach takich jak gotowanie, sprzątanie czy robienie zakupów (praca w Niemczech). Nie rzadko takie zajęcia są bardzo trudne dla cierpiącego na różne schorzenia podopiecznego.
Za sumienną pracę kobiety otrzymują wypłatę nawet w wysokości 5000 zł oraz darmowe wyżywienie i zakwaterowanie. Dodatkowo zwracane są im koszty dojazdów do Niemiec. Dzięki tym przywilejom kobiety mogą całą wypłatę zaoszczędzić i w szybkim czasie zregenerować swój rodzinny budżet.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 1, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Rozpoznawanie mowy
Nasz zespół zajmuje się:

teorią i zastosowaniami falek w rozpoznawaniu mowy, kompresji sygnałów i transmultipleksacji,
technologią mowy (rozpoznawanie mowy, identyfikacja mówców, interfejsy głosowe, systemy dialogowe),
DSP dla sieci, urządzeń i usług telekomunikacyjnych,
oprogramowaniem systemów mikroprocesorowych wykorzystywanych w telekomunikacji,
sprzętową akceleracją przetwarzania obrazów z zastosowaniem rekonfigurowalnych systemów FPGA,
przetwarzaniem obrazów medycznych,
przetwarzaniem języka naturalnego,
soundtracingiem dla gier komputerowych.
Zespół składa się z 6 etatowych pracowników naukowo-dydaktycznych, dwóch naukowych, 5 doktorantów, stażysty oraz osób realizujących granty.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2013 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Gosw: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

9. Darmowe ogłoszenia
Serwis bezpłatnych ogłoszeń oferty.gorlice.pl prezentuje oferty z terenu Gorlic i okolic. Dzięki naszemu serwisowi z prostotą i sprawnie możesz sprzedać swój samochód, działkę, dom. W serwisie oferty.gorlice.pl można publikować różnego rodzaju ogłoszenia jak np. szukam pracy, dam pracę, oferuję usługi budowlane, sprzedam ciągnik. Oprócz tego w serwisie znajduje się katalog stron, który zawiera zbiór lokalnych portali internetowych oraz katalog firm, w którym użytkownicy mogą zamieścić informacje na temat własnej działalności. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia serwisu z darmowymi ogłoszeniami lokalnymi.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Ogłoszenia Rzeszów
Oferty rzeszowskie w parunastu kategoriach skierowane do wszystkich odwiedzających nie zależnie od wieku oraz stopnia wykorzystywania obsługi Internetu. Od tego momentu w swoim zaciszu możesz szukać nowego mieszkania, wybrać kosmetyczkę lub szukać atrakcyjnej pracy w Rzeszowie. Wszystko za darmo bez trudnych logowań, wchodzisz do naszego portalu później dodajesz ogłoszenia za pomocą formularza i już się ono wyświetla. Przyjmujemy ogłoszenia z Rzeszowa, wszystkie inne są z miejsca kasowane. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym portalem do jego odwiedzin internetowego i dodawania ogłoszeń.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.