Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin

Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Oferty pracy


Wpisy
Sort By :
1. Agencja pracy
Jeżeli chcesz przeprowadzić wśród swoich pracowników szkolenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, to przedstawiamy Ci naszą ofertę i zachęcamy do nawiązania kontaktu. Jesteśmy profesjonalną agencją pracy, wiemy jak szukać pracowników i znamy wszystkie trendy obowiązujące na rynku. Odwiedź naszą stronę, sprawdź w jakich miastach działamy i nawiąż z nami kontakt.

Kategoria:

Data wpisu: Oct 20, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Praca tymczasowa za granicą
Work Service Express oferuje szereg usług z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników do pracy za granicą. Wszystkim osobą poszukującym pracy proponujemy atrakcyjne oferty pracy tymczasowej w wielu popularnych krajach europejskich m. in. takie jak praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Holandii, czy praca w Islandii. Naszym pracownikom zapewniamy bardzo dobre warunki zatrudnienia oferując wysokie i regularnie wypłaty oraz wszelkie obowiązkowe, a także dodatkowe składki i ubezpieczenia.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 21, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Praca w Niemczech - Pronobel
Polskie opiekunki osób starszych pragną zarabiać więcej, dlatego poszukują pracy za granicą. Najłatwiej i najbezpieczniej wyjeżdżać z agencjami pracy, takimi jak Pronobel z Gliwic.
Firmy pośredniczące oferują pomoc przy wypełnianiu wszelkich formalności związanych z wyjazdem, pomagają w wyrobieniu karty EKUZ uprawniającej do bezpłatnej opieki medycznej na terenie Niemiec oraz odprowadzają za opiekunki składki do ZUS. Za pomoc i opiekę nad seniorem w Niemczech opiekunki zarabiają nawet 1300 euro na rękę. Dodatkowo otrzymują od rodzin podopiecznych darmowe wyżywienie i zakwaterowanie, a w ramach wieloletniej współpracy otrzymują dodatkowe premie i bonusy
Jedynymi warunkami, które muszą spełnić kobiety, aby otrzymać szansę na pracę w Niemczech jest posiadanie doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub chorymi oraz znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej komunikatywnym.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 31, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. Opieka Niemcy - Hilfeneo
Znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi, pozwala kobietom między 40 a 50 rokiem życia, na otrzymaniem pracy za niemiecką granicą Polski.
Polskie agencje rekrutujące (opieka Niemcy) opiekunki osób starszych do Niemiec, zapewniają legalność i bezpieczeństwo ofert. Kobiety wyjeżdżające do pracy objęte są pełnym pakietem socjalnym (karta EKUZ, składki ZUS) oraz lojalnościowym (premie i bonus).
Praca opiekunki polega nie tylko na aktywizacji społecznej podopiecznego i troskliwej nad nim opieki, ale również na pomocy w codziennych obowiązkach takich jak gotowanie, sprzątanie czy robienie zakupów (praca w Niemczech). Nie rzadko takie zajęcia są bardzo trudne dla cierpiącego na różne schorzenia podopiecznego.
Za sumienną pracę kobiety otrzymują wypłatę nawet w wysokości 5000 zł oraz darmowe wyżywienie i zakwaterowanie. Dodatkowo zwracane są im koszty dojazdów do Niemiec. Dzięki tym przywilejom kobiety mogą całą wypłatę zaoszczędzić i w szybkim czasie zregenerować swój rodzinny budżet.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 1, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Rozpoznawanie mowy
Nasz zespół zajmuje się:

teorią i zastosowaniami falek w rozpoznawaniu mowy, kompresji sygnałów i transmultipleksacji,
technologią mowy (rozpoznawanie mowy, identyfikacja mówców, interfejsy głosowe, systemy dialogowe),
DSP dla sieci, urządzeń i usług telekomunikacyjnych,
oprogramowaniem systemów mikroprocesorowych wykorzystywanych w telekomunikacji,
sprzętową akceleracją przetwarzania obrazów z zastosowaniem rekonfigurowalnych systemów FPGA,
przetwarzaniem obrazów medycznych,
przetwarzaniem języka naturalnego,
soundtracingiem dla gier komputerowych.
Zespół składa się z 6 etatowych pracowników naukowo-dydaktycznych, dwóch naukowych, 5 doktorantów, stażysty oraz osób realizujących granty.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 27, 2013 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings

6. Darmowe ogłoszenia
Serwis bezpłatnych ogłoszeń oferty.gorlice.pl prezentuje oferty z terenu Gorlic i okolic. Dzięki naszemu serwisowi z prostotą i sprawnie możesz sprzedać swój samochód, działkę, dom. W serwisie oferty.gorlice.pl można publikować różnego rodzaju ogłoszenia jak np. szukam pracy, dam pracę, oferuję usługi budowlane, sprzedam ciągnik. Oprócz tego w serwisie znajduje się katalog stron, który zawiera zbiór lokalnych portali internetowych oraz katalog firm, w którym użytkownicy mogą zamieścić informacje na temat własnej działalności. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia serwisu z darmowymi ogłoszeniami lokalnymi.

Kategoria:

Data wpisu: Mar 20, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. Ogłoszenia Rzeszów
Oferty rzeszowskie w parunastu kategoriach skierowane do wszystkich odwiedzających nie zależnie od wieku oraz stopnia wykorzystywania obsługi Internetu. Od tego momentu w swoim zaciszu możesz szukać nowego mieszkania, wybrać kosmetyczkę lub szukać atrakcyjnej pracy w Rzeszowie. Wszystko za darmo bez trudnych logowań, wchodzisz do naszego portalu później dodajesz ogłoszenia za pomocą formularza i już się ono wyświetla. Przyjmujemy ogłoszenia z Rzeszowa, wszystkie inne są z miejsca kasowane. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym portalem do jego odwiedzin internetowego i dodawania ogłoszeń.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 11, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. TUBU zlecenia,praca, biznes plan TUBU
TUBU to serwis ze zleceniami dla firm oraz osób prywatnych. Zlecenia można dodawać na określony przedział czasowy. W serwisie można umieszczać oferty pracy. Znajduję się tutaj również darmowy program wspomagający tworzenie biznes planu. Serwis ma za zadanie pośredniczyć pomiędzy potencjalnym zleceniodawcą i zleceniobiorcą ma ułatwić w znalezieniu kompetentnej osoby w celu wykonania określonego zadania,pracy,zlecenia,usługi... Żeby złożyć zlecenie nie jest wymagana rejestracja wystarczy wejść na stronę i nacisnąć przycisk Dodaj zlecenie a następnie wypełnić formularz im rzetelniej to zrobimy tym większe prawdopodobieństwo znalezienia kompetentnego zleceniobiorcę

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Praca za granicą
Osoby bezrobotne lub poszukujące nowego czy dodatkowego zajęcia, powinny udać się do profesjonalnej firmy, instytucji, która zajmie się ich rozwojem zawodowym. Taką instytucją jest agencja pracy tymczasowej. W każdym mieście można znaleźć agencję pracy, może to być Poznań, Kraków, czy Katowice – czy to agencja pracy tymczasowej poznań czy inna, każda pomoże w znalezieniu zatrudnienia, przynajmniej wskaże sprawdzone i legalne oferty pracy, na przykład oferty pracy za granicą. Tym właśnie zajmuje się agencja pracy – pomocą osobom bezrobotnym, gdy szukają nowego zajęcia i pomocą dla pracodawcy, gdy potrzebuje nowego pracownika. Publikują aktualne ogłoszenia praca, ogłaszają nabór na wolne stanowiska, dlatego są nieocenionym źródłem wiedzy i bogatą bazą z ofertami pracy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Konsultantka Oriflame
Propozycja koncernu oriflame obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, akcesoria ozdobne, jak również suplementy diety. Model dystrybucji w systemie MLM umożliwia osobom takim jak konsultantka oriflame nie tylko zarobek, ale również zrobienie kariery. Grupa ori-klub.pl proponuje dwie ścieżki rozwoju, proponując porady, jak zostać konsultantką oriflame albo menadżerem całego zespołu dystrybucji. Konsultantki-klubowiczki mają niepowtarzalną możliwość nabycia kosmetyków dla siebie samych i dla swych rodzin i przyjaciół czy bonusowego miesięcznego dochodu. Z każdym katalogiem promocyjnym mają możliwość zarobienia nawet kilkuset złotych, przy okazji zdobywając na własny użytek gratisowe produkty kosmetyczne. Szefowe sieci dystrybucyjnej rozpoczynają własną działalność. Pozyskują nowe klubowiczki do własnegozespołu, żeby zaczęłypracować dla nich, gwarantując im większe zyski.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.