Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Kredyty samochodowe


Wpisy
Sort By :
1. kredytowo.org
Kredytowo to strona internetowa, na której dostępna jest bezpłatna porównywarka kredytowa, dzięki której znalezienie odpowiedniego kredytu gotówkowego czy samochodowego będzie dużo łatwiejsze i szybsze. Do generowania rankingu porównywarka wykorzystuje informacje zamieszczone w formularzu takie jak okres spłaty, wysokość rat czy źródło uzyskiwanych dochodów. Zapraszamy do skorzystania z jej możliwości.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 27, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Getin Auto na Kredyt
Getin Auto Kredyt to dobra opcja dla osób, którzy szukają korzystnego kredytu na samochód lub chcą na jak najlepszych warunkach skorzystać z leasingu. Getin Auto Kredyt specjalizuje się w obu opcjach – W 2014 roku Getin Leasing znalazł się w pierwszej czwórce jeśli chodzi o leasing ruchomości w Polsce. Firma udzieliła finansowania na ponad 2,6 miliarda złotych. Już w następnym roku Związek Polskiego Leasingu poinformował, że Getin Leasing został oficjalnie liderem finansowania środków transportu. Również kredyt oferowany przez Getin Auto Kredyt jest godny uwagi – według danych na styczeń 2015 Getin Bank oferował najtańsze kredyty na samochody nowe i używane.
Jak wyglądają te warunki? Firma oferuje dobrze oprocentowany kredyt bez wkładu własnego, z możliwością rozłożenia go na dowolną ilość rat (maksymalnie 120 miesięcy) oraz leasing z opłatą wstępną zaczynającą się już od 1%. Dodatkowo Getin Auto Kredyt posiada najdłuższy na rynku okres leasingowania, wynoszący aż 84 miesiące.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 5, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Leasing samochodów
BZ WBK Finanse & Leasing wspiera finansowo firmy wdrażające poważne inwestycje. Dzięki atrakcyjnej ofercie ich dokonanie nie musi źle wpływać na płynność finansową firmy. Nowe lub używane maszyny, sprzęt, samochody, a nawet nieruchomości, mogą być nabywane w drodze leasingu finansowego lub operacyjnego. Opłacalność leasingu jako formy finansowania wynika m.in. elastyczności usługi i możliwości jej dostosowania do indywidualnych potrzeb, z równomiernego rozłożenia wydatków (w przypadku leasingu nieruchomości), jak również minimalizacji obciążeń podatkowych, klarownych warunków leasingu, ekspresowej i kompetentnej obsługi.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. nauka za granicą
LANGUAGE ABROAD proponuje Państwu kursy językowe za granicą do renomowanych szkół na całym świecie. Najwłaściwszy wybór kursu ułatwi kontakt z biurem, gdzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży naszych przedstawicieli zaproponujemy oferty spełniające Państwa oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami o wieloletniej tradycji i metodach nauczania potwierdzonych licznymi certyfikatami.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych w każdym wieku (niektóre szkoły oferują np. specjalne kursy dla osób starszych). Wybierać można pomiędzy zajęciami mniej lub bardziej intensywnymi, języka ogólnego lub specjalistycznymi. Polecamy kursy dla osób przygotowujących się do studiów za granicą lub egzaminów, dla biznesmenów, kadry zarządzającej, specjalistów różnych branż ? nauczycieli, prawników, lekarzy, lotników i wielu, wielu innych.

Wyjazd na kurs zagraniczny może być formą wyróżnienia i nagrodzenia pracownika, a jednocześnie podnieść w krótkim czasie jego kwalifikacje, np. daje możliwość w ciągu dwóch tygodni zrealizowania materiału, którego przyswojenie na standardowym kursie językowym w kraju zajęłoby cały semestr. Może to być także uzupełnienie i powtórzenie tego czego uczyliście się Państwo w ciągu roku na kursach krajowych.

Wybór właściwego poziomu nauczania gwarantuje test przeprowadzany w pierwszym dniu pobytu w szkole, a w przypadku niektórych kursów (głównie specjalistycznych) ? ankieta wysyłana jeszcze przed przyjazdem.
/

Nauka za granicą to nie tylko nauka w pracowni językowej. Szkoły oferują do dyspozycji swoich słuchaczy nowoczesne zaplecza multimedialne, internet, bogato wyposażone biblioteki, możliwość kontaktów z innymi kursantami w specjalnie do tego przeznaczonych przestrzeniach wspólnych ? kafeteriach, ogrodach itp. Ważna jest dbałość o zachowanie mixu narodowościowego - w szkołach spotykają, wspólnie uczą się i wypoczywają osoby z różnych krajów, reprezentujące różne kultury. Wykwalifikowani pracownicy szkół proponują bogaty program kulturalno - sportowy i wycieczki do najciekawszych miejsc w okolicy.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 26, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.