Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  Regulamin





Wybierz wpis


Top > Biznes Ekonomia > Doradztwo personalne


Wpisy
Sort By :
1. ASR Consulting
Firma ASR świadczy usługi w zakresie zatrudnienia obcokrajowców.
Zajmujemy się
-kontrolą pod względem prawnym dokumentów,
-pomoc w postępowaniach administracyjnych
-konsultacją w sprawach legalizacji pobytu

Firma ASR gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Kategoria:

Data wpisu: May 22, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

2. Agencja pracy i pośrednictwa
Flexteam Agencja Pracy Tymczasowej. Oferujemy klientom doradztwo personalne, profesjonalną rekrutację, dzięki której znajdziemy odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska. Na stronie zamieszczamy oferty pracy. W sprawie warunków współpracy warto do nas zadzwonić lub napisać email, skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły. Warto skorzystać zawsze jest możliwość dogadania szczegółów.

Kategoria:

Data wpisu: Feb 9, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

3. Praca tymczasowa za granicą
Work Service Express oferuje szereg usług z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników do pracy za granicą. Wszystkim osobą poszukującym pracy proponujemy atrakcyjne oferty pracy tymczasowej w wielu popularnych krajach europejskich m. in. takie jak praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Holandii, czy praca w Islandii. Naszym pracownikom zapewniamy bardzo dobre warunki zatrudnienia oferując wysokie i regularnie wypłaty oraz wszelkie obowiązkowe, a także dodatkowe składki i ubezpieczenia.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 21, 2016 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

4. CTSG Sp. z o.o.
Nasze wirtualne biuro mieści się na ulicy Mickiewicza 37. Co oferujemy? Wirtualne biuro to miejsce, w którym możesz mieć zarejestrowaną Swoją firmę. Jeśli pracujesz w domu to może to być doskonałe rozwiązanie. Jeśli chcesz dysponować renomowanym adresem swojej firmy to ta ofert jest idealna dla Ciebie.

Mocną stroną naszej lokalizacji jest fakt, że podlegamy pod Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście, a Żoliborska lokalizacja pozwala na bezproblemowy i szybki dojazd oraz bezproblemowe zaparkowanie pojazdu w darmowej strefie.

Kategoria:

Data wpisu: Jan 28, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. Nieruchomości Niemcy
Sprawdź nieruchomości u naszych zachodnich sąsiadów. Polskie forum o nieruchomościach w Niemczech. Tutaj poczytasz o ofertach wynajmu i sprzedaży domów i mieszkań w Niemczech, nie tylko w rejonach przygranicznych, ale także na granicy z Belgią i Austrią. Sprawdź posty i wypowiedzi Polaków mieszkających w Berlinie. Sprawdź jak wynająć mieszkanie we Frankfurcie i gdzie szukać ofert nieruchomości inwestycyjnych na terenie Niemiec. Polskie forum o nieruchomościach w Niemczech zaprasza do dyskusji i zamieszczania postów i opinii. Doradztwo w inwestycjach za granicą.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 28, 2015 Odwiedzin: 1 Ocena: 4.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings

6. MojePredyspozycje.pl – praca z pasją
Wiele osób wciąż nie ma pomysłu na siebie. Czy należysz do jednej z nich? Poznaj samego siebie! Znajomość swoich pasji i zainteresowań to podstawa poszukiwania wymarzonej pracy. Ułatwiliśmy to zadanie, umieszczając w serwisie testy zawodowe. To one wskażą typ Twojej osobowości, poziom Twoich umiejętności komunikacyjnych i inteligencji emocjonalnej czy też umiejętności przedsiębiorczych. Jeśli już dowiesz się, które stanowisko pracy może Ci się spodobać, zacznij poszukiwania. Zastanawiasz się jak powinno wyglądać CV, by pracodawca zwrócił na nie uwagę? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w jednym z naszych artykułów. Opisaliśmy tam także wiele innych kwestii, jak choćby przebieg rozmowy kwalifikacyjnej, sposoby na zwiększenie motywacji czy walkę ze stresem.

Kategoria:

Data wpisu: Sep 10, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

7. www.branas.com.pl
Twoi pracownicy znowu zawiedli? A projekt nie został wykonany na czas? A może to nie wina pracowników, tylko złej organizacji w twojej firmie. Zapraszam na stronę www.branas.com.pl prowadzoną przez Jacka Branasa, na której znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje na temat planowanie w przedsiębiorstwie.
Znajdziesz tam wiele na temat TOC, czyli teorii ograniczeń. Jest to obecnie najpopularniejsza metoda pozwalająca na bardzo dokładne zarządzanie przedsiębiorstwem.
Wszystkie informacje o TOC zawarte na stronie oparte są o dzieła guru biznesu - Eliyahu M. Goldratt'a. Wiele z jego metod mimo upływu lat są coraz bardziej na czasie i przynoszą coraz lepsze efekty.
Wprowadzenie metody TOC szybko przynosi olbrzymie efekty. Kto się jeszcze zastanawia niech się skontaktuje z Jackiem Branasem.

Kategoria:

Data wpisu: May 5, 2015 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Czy żyjąc byłeś sobą?
Takim pytaniem zakończył swój wiersz „Być sobą” słynny trener rozwoju osobistego Tadeusz Niwiński. Jeśli nie chcemy, stojąc na sądzie ostatecznym, żałować, że przeżyliśmy swe życie wg cudzych recept i schematów, to lepiej wcześniej, gdy to jeszcze możliwe, zastanówmy się, jak odnaleźć siebie we wszystkich naszych celach i działaniach. Szukajmy mądrych książek, stron internetowych, i wciąż szukajmy odpowiedzi na pytanie: czego JA chcę od życia.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 24, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. Jacek Branas warsztaty rozwoju osobistego
Interesujesz się sprzedażą bezpośrednią? Szukasz skutecznych metod prowadzenia konwersacji z klientem? W trakcie rozmowy i przeprowadzania negocjacji, nie umiesz sformułować odpowiednich argumentów, które mogą zadecydować o sukcesie firmy? Ta witryna stanowi dobrze skonstruowany elementarz handlu i pracy nad rozwojem osobistym.

Jak okaże się, że sama wiedza teoretyczna z witryny internetowej to dla Ciebie za mało i potrzebujesz pomocy oraz wsparcia osoby z zewnątrz to my taką posiadamy.

Nasz trener od samego początku skupia się na pokazaniu zasad funkcjonowania pojedynczych podmiotów w sferze szeroko rozumianej strefy biznesu. Zdobyta wiedza zostanie potwierdzona przez wiele wykonanych ćwiczeń i zadań praktycznych, by uczestnicy mogli uzyskane wiadomości szybko przetestować już bezpośrednio w miejscach swojej pracy.

Kategoria:

Data wpisu: May 27, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. CV na zamówienie - cv365.pl
Potrzebujesz dobrze sformułowane Curriculum Vitae?
Zajrzyj na nasza stronę i przejrzyj naszą ofertę.
Wykonujemy Curriculum Vitae na zamówienie po polsku oraz Curriculum Vitae po angielsku .
Bardzo dobre Curriculum Vitae to kluczowy krok do wymarzonej posady.
Dzięki bardzo dobremu życiorysowi otrzymasz zaproszenie na interview a następnie stanowisko które pragniesz.
Więc jeśli Masz problem z sporządzeniem Curriculum Vitae napisz do nas!

Kategoria:

Data wpisu: Jan 1, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 3 [Następna >]

Kategoria :



Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.