Strona główna  |  Sugeruj kategorię  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Wybierz wpis


Top > AGD RTV > Video


Wpisy
Sort By :
1. Filmowanie z powietrza - Dronography
Oferujemy wykonanie profesjonalnych ujęć z powietrza ? czy to w formie filmu czy zdjęć. Działamy na terenie całego kraju wykonując filmy naszym profesjonalnym dronem, przygotowując sesje fotograficzne z wysokości czy też transmitując obraz bezpośrednio z lotu nad danym terenem, obiektem czy wydarzeniem. Możemy wykonać film pod działania reklamowe, wizerunkowe, społeczne, kulturalne itd. Posiadamy doświadczenie zdobyte przy zróżnicowanych projektach dla firm, ale i organizacji i instytucji. W naszym portfolio zleceniowym znajdziemy zróżnicowane podmioty z różnych branż m.in. motoryzacyjnej, restauracyjnej, przemysłowej, handlowej, sportowej czy szeroko pojętych usług. Oprócz filmów, scen i ujęć z powietrza, z powodzeniem przygotujemy kompleksowe kreacje video przy wykorzystaniu także profesjonalnych, stacjonarnych kamer wideo. Jeśli mowa typowo o dronach, to filmowanie z drona ma jakość 4K ? perełka! Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z Dronography!

Kategoria:

Data wpisu: Oct 14, 2021 Odwiedzin: 1 Ocena: 5.00 Gosw: 1

Member Reviews Visitor Ratings

2. stacjonarne.pl - pirometr stacjonarny
Oferta, którą mamy przyjemność Ci zaprezentować adresowana jest przede wszystkim do firm działających w branży przemysłowej, szklarskiej, hutniczej i medycznej. W naszym asortymencie można znaleźć wiele funkcjonalnych pirometrów. Jesteśmy zgranym zespołem pracowników, mamy sporo do powiedzenia na temat dobierania takich urządzeń i udostępniamy do nich innowacyjne oraz darmowe oprogramowanie. Jeśli będziesz zainteresowany zakupem, to zapraszamy do kontaktu.

Kategoria:

Data wpisu: Apr 9, 2018 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

3. Zdjęcia ślubne - Marcin Romański Kraków
Ślub i wesele to wyjątkowa okazja. Szczególny dzień, podczas którego zbiera się cała rodzina młodych kochających się ludzi, którzy chcą spędzić ze sobą całe życie. Najpiękniejszą pamiątką z takiego dnia jest fotografia ślubna Kraków, do której możemy wracać latami.

Doskonałe kadry i piękne ujęcia wklejone do eleganckiego albumu będą przypominać o tym wyjątkowym dniu dużo lepiej niż bukiet, który już dawno zwiędł czy sukienka, która wisi smutno w szafie, bo nie zostanie już założona na żadną inną okazję. Fotografia ślubna Kraków to magia zatrzymywania najważniejszego dnia w życiu dwojga ludzi w kadrze. To subtelne zdjęcia przygotowań, ceremonii w kościele lub urzędzie stanu cywilnego, wesela oraz specjalny zapierający dech w piersiach plener, do którego para będzie wracać myślami po długich latach od czasu, gdy się odbył.

Trudno wyobrazić sobie ślub bez odpowiedniej oprawy fotograficznej, ponieważ podczas tej uroczystości dzieje się tyle, że ciężko wszystko zapamiętać, ciężko to uchwycić i złożyć w jedną całość.

Marcin Romański - Fotograf ślubny Kraków
ul. Bobrzyńskiego 19/17
30-348 Kraków
woj. małopolskie
www.marcinromanski.com

Kategoria:

Data wpisu: Nov 26, 2016 Odwiedzin: 3 Ocena: 5.00 Gosw: 2

Member Reviews Visitor Ratings

4. Fotografia ślubna i nie tylko
Zajmujemy się tworzeniem wspaniałych pamiątek z ważnych życiowych wydarzeń. Wiemy, że kamerzysta powinien być dobry w tym, co robi. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Staramy się za każdym razem stworzyć coś nowego i oryginalnego. Nie obawiamy się wyzwań i chętnie je podejmujemy, zatrzymując niezapomniane chwile.

Kategoria:

Data wpisu: Jul 29, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

5. CINE PROJECT POLSKA
Współpracujemy z najlepszymi firmami znanymi na całym świecie. Możemy się pochwalić takimi partnerami jak Christie zajmującą się produkcją projektorów cyfrowych DCI lub ERNEMANN która specjalizuje się w wykonywaniu sprzętu do projekcji kinowej.
Charakteryzujemy się wysokim doświadczeniem oraz profesjonalną obsługą klientów. Nasza firma oferuje prowadzenie serwisu wyposażenia kinotechnicznego oraz bogaty wybór akcesoriów.

Kategoria:

Data wpisu: May 25, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

6. Film promocyjny Opole – Teledysk – Spot telewizyjny - bartosikstudio
Film promocyjny Opole to profesjonalne zdjęcia specjalistyczne wykonane m.in. z perspektywy lotu ptaka, pod ziemią i wodą oraz z ziemi. Nasze filmy promocyjne są udźwiękawiane w wielu wersjach językowych, polskiej, niemieckiej, czeskiej, rosyjskiej i angielskiej. Ponadto wykonujemy teledyski, filmy okolicznościowe oraz spoty telewizyjne. Zapraszamy na naszą stronę internetową bartosikstudio.pl

Kategoria:

Data wpisu: Mar 3, 2014 Odwiedzin: 0 Ocena: 5.00 Gosw: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings

7. wideofilmowanie HD
Wiedeofilmowanie to nasza radość z tworzenia czegoś innego. nasze pamiątki mają charakter wspomnieniowy. Prostota i elegancja do słowa które w pełni oddają smak naszych filmów. Staramy sie aby nasze filmy nie zanudzały widza a po wielu latach dawały takie same uczucia jak w chwilach kiedy były rejestrowane. Zapraszamy na naszą stronkę do galerii i oceny.Szczegółowa oferta oraz informacje na temat co się zawiera w Waszych filmach znajdą Państwo w zakładce "cennik". Większość klipów, która zawarta jest w zakładce "galeria video" występuje w filmach.Do klipów plenerowych możemy zastosować DOF adapter ze zmienną optyką nikona w tym przypadku szkło 50mm co nadaje efekt prawdziwego kinowego filmu.TUTAJ próbka. Jest możliwość filmowania na dwie lub więcej kamer. Nie stosuję tandetnych animacji. Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się o wolny termin,

Kategoria:

Data wpisu: Jan 4, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

8. Kamerzysta Warszawa
Odkrywamy przed Państwem doświadczone Studio Film Video, które fizycznie proponuje sposobność zamówienia doświadczonego kamerzysty na wesele lub inną doniosłą dla Państwa okazję. Obszar pracy firmy zawiera całą RP, aczkolwiek zechcieliśmy zwrócić wyjątkową uwagę na północny fragment Rzeczpospolitej - wideofilmowanie Gdańsk oraz inne miejscowości takie jak Toruń, Inowrocław, Grudziądz, Poznań oraz Łódź. Proponowane przez nasze Studio wideofilmowanie jest świetnej próby, jako że wykonujemy naszą pracę wyłącznie na wyposażeniu najwyższej jakości oraz zawodowych programach do edycji i obróbki obrazu, za sprawą czego powstały film zatrzyma się w Państwa pamięci na długo.

Kategoria:

Data wpisu: Dec 30, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

9. listwy led
Ponad 5-letnie doświadczenie marki Revolution-Tech w zakresie oświetlenia LED i produkcji zaawansowanych systemów sterowania LED oraz nacisk na wysoką jakość komponentów i procesu produkcyjnego, zaowocowało wypracowaniem gamy produktów o niespotykanej na rynku jakości oraz sprawności świetlnej. Wprowadzana do sprzedaży gama taśm i modułów LED z serii PRO charakteryzuje się bardzo wysoką sprawnością świetlną, powtarzalnością barwy diod oraz minimalnym spadkiem mocy świecenia diod w czasie, a w przypadku pasków RGB stabilnym balansem bieli. Dzięki wysokim parametrom technicznym produkty z serii PRO dedykowane są do realizacji wymagających najwyższych standardów tj. instalacje o utrudnionym dostępie, instalacje zewnętrzne, centra handlowe, hotele, obiekty prestiżowe itp. Gwarancja na produkty z serii PRO wynosi 4 lata natomiast na wszystkie wodoszczelne moduły i listwy LED 3 lata. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku już wkrótce wprowadzona zostanie do oferty atrakcyjna cenowo gama pasków LED z serii ECO do zastosowań wewnętrznych skierowana do mniej wymagających realizacji. Seria charakteryzująca się wysoką jakością komponentów i procesu produkcyjnego, ale nieco mniejszą sprawnością świetlną diod (diody stosowane w produktach Revolution-Tech w 2008 roku). Gwarancja na produkty z serii ECO wynosić będzie 2 lata.

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

10. Kamery
Dla mocniej zaawansowanych wideo-filmowców informacje dotyczące oświetlenia, zasad operatorskich, czy technologii kamer wideo.
Przeczytasz tu recenzje i testy maszyn rejestrujących obraz, opisy programów do montażu, informacje o nowościach ze świata wideo.
Portal przeznaczony kamerowaniu i kamerkom wideo.
Portal pomoże Wam także odpowiedzieć na pytanie jaką kamerkę zamówić, czym kierować się przy wyborze sprzętu wideo.
Zatem, super blog o kamerach wideo jest ten na któym nie sprzedaje się kamer, opisy i recenzje nie są sponsorowane, dlatego macie pewność autentycznoiści i obiektywności

Kategoria:

Data wpisu: Aug 30, 2010 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Gosw: 0

Member Reviews Visitor Ratings

Popular Tags

Strony: 1 2 [Nastpna >]

Kategoria :Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.