Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


AnnaRurarz.com Adwokat Warszawa

8706 http://annarurarz.com Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach karnych i prawie rodzinnym. Mamy także bardzo duże doświadczenie w sprawach prawa pracy (np. mobbing), egzekwowania należności, a także uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień.
Każdą sprawą prowadzimy gruntownie. Od pierwszych konsultacji poprzez sporządzenie dokumentów sądowych po reprezentowanie Klienta w sądzie. Jeśli sytuacja tego wymaga dodatkowo reprezentujemy Klientów na tych etapach postepowania:

postępowanie o odroczenie wykonania kary,
postępowanie apelacyjne,
postępowanie kasacyjne,
postępowanie o wznowienie procesu,
postępowanie o warunkowe zwolnienie.
Każda sprawa traktowana jest odrębnie.
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
adwokat warszawa   kancelaria prawna warszawa   kancelaria adwokacka warszawa   porady prawne warszawa Feb 16, 2015 AnnaRurarz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

1. Adwokat Michał Grochola
Szukasz adwokata, chcesz skorzystać z pomocy specjalisty o wyjątkowo rozległej wiedzy, doskonałemu doświadczeniu oraz oczywiście oferującego usługi w przystępnych cenach? Michał Grochola, prawnik z Gdańska zaprasza serdecznie do zapoznania się z kompletną ofertą. Nie ma znaczenia z czym masz problem, czy to sprawy błahe czy może nad wyraz...
Category:

2. adwokat szczecin
Mecenas Martyna Maciejewska-Przylucka oferuje pomoc prawną z obrębu kodeksu karnego, prawa handlowego, prawa administracyjnego, zamówień publicznych. Posiada szeroką ofertą dla osób prywatnych jak i dla Przedsiębiorców. Wynagrodzenie za kierowanie sprawy oraz wypłaty za wskazówki prawne są dobierane do możliwości klientów.
Radzimy...
Category:

3. Kancelaria adwokacka
Kompetentna, rzetelna kancelaria adwokacka z Katowic prowadzi działalność w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego. Specjalizuje się w sprawach o rozwód, alimenty, ustalenie władzy rodzicielskiej. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie podziału majątku, odszkodowań i upadłości konsumenckiej.
Category:

4. Prawnik Poznań
Robert Cichowski to adwokat gniezno, który prowadzi stronę internetową pod adresem www.adwokat-cichowski.pl. Udziela na niej oraz telefonicznie bezinteresownych porad wszystkim, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej w związku z nierzetelną działalnością firm windykacyjnych. Serdecznie zapraszamy.
Category:

5. Radca Prawny Iwona Mastalerz
Kancelaria Radcy Prawnego adwokat Iwony Mastalerz z siedzibą w Nowym Sączu, przy ul. Gabriela Narutowicza 3, oferuje pomoc prawną dla Firm jak również Klientów Indywidualnych, ma bogate doświadczenie w sprawach spadkowych, windykacji długów, oferuje także doradztwo prawne w trakcie rozwodów i podziale majątku. Radca Prawny Iwona Mastalerz w...
Category:


Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.