Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


AnnaRurarz.com Adwokat Warszawa

8706 http://annarurarz.com Nasza kancelaria specjalizuje się w sprawach karnych i prawie rodzinnym. Mamy także bardzo duże doświadczenie w sprawach prawa pracy (np. mobbing), egzekwowania należności, a także uzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień.
Każdą sprawą prowadzimy gruntownie. Od pierwszych konsultacji poprzez sporządzenie dokumentów sądowych po reprezentowanie Klienta w sądzie. Jeśli sytuacja tego wymaga dodatkowo reprezentujemy Klientów na tych etapach postepowania:

postępowanie o odroczenie wykonania kary,
postępowanie apelacyjne,
postępowanie kasacyjne,
postępowanie o wznowienie procesu,
postępowanie o warunkowe zwolnienie.
Każda sprawa traktowana jest odrębnie.
Prawo Społeczeństwo > Adwokaci
Prawo Społeczeństwo > Prawo
Prawo Społeczeństwo > Porady prawne
adwokat warszawa   kancelaria prawna warszawa   kancelaria adwokacka warszawa   porady prawne warszawa Feb 16, 2015 AnnaRurarz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Prawo Społeczeństwo > Adwokaci

1. adwokat szczecin
Mecenas Martyna Maciejewska-Przylucka oferuje pomoc prawną z obrębu kodeksu karnego, prawa handlowego, prawa administracyjnego, zamówień publicznych. Posiada szeroką ofertą dla osób prywatnych jak i dla Przedsiębiorców. Wynagrodzenie za kierowanie sprawy oraz wypłaty za wskazówki prawne są dobierane do możliwości klientów.
Radzimy...
Category:

2. Prawnik Poznań
Robert Cichowski to adwokat gniezno, który prowadzi stronę internetową pod adresem www.adwokat-cichowski.pl. Udziela na niej oraz telefonicznie bezinteresownych porad wszystkim, którzy znaleźli się w ciężkiej sytuacji życiowej w związku z nierzetelną działalnością firm windykacyjnych. Serdecznie zapraszamy.
Category:

3. Adwokat lublin sprawy ZUS KRUS
Kancelaria adwokacka Marcin Gałązka zaprasza do skorzystania z profesjonalnych porad prawnych. Pracujemy rzetelnie, skutecznie i terminowo. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz zaproponowanie mu najbardziej optymalnych rozwiązań. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnych, gospodarczym i wielu innych.
Category:

4. Prawnik Poznań
Profesjonalny prawnik z Poznania, odpowiednio wykształcony dzięki studiom prawniczym i praktyce na stanowisku asystenta sędziego. Obecnie prawnik Radel jest członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Gwarantuje wsparcie w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, karnego oraz wykroczeń. Wizytówką prawnika jest początkowe, szczegółowe...
Category:

5. Adwokat Rzeszów - Adwokaci Rzeszów
Nasza Kancelaria istnieje na rynku prawniczym od marca 2008 roku. Świadczy usługi prawne na terenie województwa podkarpackiego, jak również województw ościennych.
Nasz główny cel w realizowanej działalności to wspieranie klientów i pomaganie im poprzez poszukiwanie stosownych oraz jak najbardziej optymalnych dla nich rozwiązań...
Category:


Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.