Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


programy-gry.pl - oprogramowanie komputerowe

8328 http://programy-gry.pl Od wielu lat komputery były w dużym stopniu stosowane do gier oraz pracy. Wiele osób, które w tamtym czasie były nastolatkami zna kultowe gry komputerowe: grę Blockouta czy edytor Tag. Programy te, choć o bardzo proste i nieskomplikowane, potrafiło pochłonąć zupełnie osobę przy komputerze w taki sposób, że zapominał o otaczającym go świecie. Rozwój komputerów, stopniowe poprawianie parametrów sprzętu komputerowego szła razem z modyfikacjami programów. Oprogramowanie wciąż rozwija się. O rozmaitych aplikacjach użytkowych można dowiedzieć się w portalu "programy-gry.pl". Internet Komputery > Oprogramowanie
Internet Komputery > Serwis komputerowy
Internet Komputery > Gry komputerowe
programy   oprogramowanie   gry komputerowe   komputery Jan 1, 2014 PiM

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet Komputery > Oprogramowanie

1. Platforma Inteligentnego Wspomagania e-Handlu
PIWeH to platforma przeznaczona do szczegółowej analizy sklepów internetowych. Jej działanie opiera się o analizę struktury i treści sklepu internetowego, z której następnie generowany jest szczegółowy raport. Działanie PIWeH ma na celu zdobycie potrzebnych informacji dotyczących użytkowników oraz kampanii marketingowych.
Category:

2. Software house
W Mobile Management specjalizujemy się w tworzeniu systemów informatycznych w oparciu o najróżniejsze technologie. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników zaowocowało, powstaniem autorskiego oprogramowania pozwalającego uruchamiać szereg systemów, takich jak między innymi blogi, sklepy internetowe, systemy obsługi rezerwacji czy aplikacje...
Category:

3. SOFTMANAGER Oprogramowanie dla firm, RaksSQL
SOFTMANAGER jest integratorem oprogramowania biznesowego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Ofertę handlową tworzy oprogramowanie dostosowane (funkcjonalnie i kosztowo) do każdego etapu rozwoju firmy.
Oferujemy programy do prowadzenia:
-Biur Rachunkowych - kompletne i profesjonalne rozwiązanie wspomagające...
Category:

4. oprogramowanie enova
enova to nowoczesny, zintegrowany, funkcjonalny system do zarządzania przedsiębiorstwem i księgowości który w pełni zaspokoi potrzeby wymagającego Klienta.
Oprogramowanie jest przeznaczone dla firm handlowych, produkcyjnych, transportowych i usługowych różnych branż, a także jednostek budżetowych i instytucji użyteczności publicznej.
Category:

5. pitng.pl
Nie wiesz jak wypełnić PITa? Skorzystaj z gotowego rozwiązania! Zajrzyj na www.pitng.pl i zobacz jakie to proste! Wstawiasz dane i dostajesz wypełnioną deklarację. Na nic nie musisz czekać. Od ręki masz PIT i możesz go złożyć w Urzędzie Skarbowym. Rozwiązanie idealne! Zaufaj ekspertom i nowoczesnemu programowi.
Category:


Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.