Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Zakładanie Ogrodów Kraków

7684 http://ogrody.krakow.pl Firma Ogrodnicza ZU I UTZ - Monika Gomulak powstała na rynku w kwietniu 1987 roku. Zakład posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu budowy i konserwacji obszarów zieleni a także w zapewnieniu serwisu sprzątania o wysokiej jakości.
Pracownicy naszej Firmy przechodzą szkolenia dotyczące technik realizacji usług, dbamy też o ich prawidłową postawę i zachowanie w czasie pracy. Posiadamy pełne wyposażenie w profesjonalny, zmechanizowany sprzęt zapewniający sprawne i rzetelne wykonanie powierzonych zadań.
Dużą wagę przywiązujemy do wykonywania pracy bez zakłócania skutecznego działania obsługiwanych obiektów, dostosowując ją do wymagań i potrzeb Klienta, a także zapewnienia maksymalnej jakości świadczonych usług. Będziemy dumni mogąc wykorzystać nasze doświadczenia, aby przyczynić się do stworzenia czystego, zdrowego i wygodnego środowiska pracy również w Państwa obiekcie.
Dom Wnętrze > Ogrody frezowanie pni kraków   usługi ogrodnicze kraków   zakładanie trawników kraków   projektowanie ogrodów kraków   usługi koparką łańcuchową kraków Mar 20, 2012 zuiutz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Dom Wnętrze > Ogrody

1. Azalia Cieszyn - perlit, zaprawy, tynki, materiały izolacyjne
Azalia, Cieszyn - zaopatrzenie ogrodnictwa, rolnictwa, budownictwa oraz hutnictwa. Firma prowadzi także sadowniczą produkcję jabłek B.J. Pelar - Azalia, Cieszyn - zaopatrzenie rolnictwa, budownictwa, ogrodnictwa oraz hutnictwa. Firma zajmuje się także sadowniczą produkcją jabłek
Przedsiębiorstwo Azalia w Cieszynie. Zajmujemy się...
Category:

2. OREGON.PL
Sklep oregon.pl to miejsce, w którym możesz kupić profesjonalne akcesoria do pilarek, kos oraz harvesterów. Posiadamy prowadnice, łańcuchy, bębny, tarcze tnące, łańcuchy do cięcia wzdłużnego, oraz odzież roboczo-ochronną. Polecamy także rewolucyjny sprzęt do ostrzenia łańcucha PowerSharp, który odbywa się bezpośrednio na pilarce, w czasie pracy,...
Category:

3. Projektowanie ogrodów Poznań
Zakładanie i projektowanie ogrodów Poznań, Piła i okolice - BK Ogrody i Systemy Nawadniania. Aranżacja i pielęgnacja zieleni, nawadnianie ogrodu (automatyczne systemy nawadniające) i projektowanie ogrodów. Efektowne ogrody Piła i Poznań - nawadnianie ogrodów, oczka wodne, systemy nawadniania ogrodów, urządzanie ogrodów i terenów zieleni w Poznaniu.
Category:

4. Krzewy ozdobne
Działalność Pana Marka Łapińskiego od 13 lat zajmuje się uprawą drzew i roślin ozdobnych. Działalność prowadzona jest na terenie 10 hektarów w okolicach Warszawy.

Zapraszamy na naszą witrynę szkolka-lapinski.pl, odnajdziesz na niej obszerną foto galerię z naszymi krzewami ozdobnymi, cennik jak i sklep online poprzez który możesz...
Category:

5. Szamba ekologiczne
Nasza firma trudni się jednym z najważniejszych części budynku mieszkalnego jakim jest szambo - zbiornik który przetrzymuje scieki z naszych wc i kuchni pamiętajmy że musi być ekologiczne.
Firma nasza, wykonuje szamba ekologiczne najlepszej jakości.
Budujemy również przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, bezodpływowe zbiorniki...
Category:


Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.