Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Chwile Jak Motyle - fotografia ślubna

5538 http://www.chwilejakmotyle.pl Szanowni Państwo!

Ślub i wesele to najpiękniejsze momenty w życiu, krystalizacja radości i szczęścia. Czas bliskości i jedności, czas który był przygotowany długo w najdrobniejszych szczegółach i który mija w jednej chwili.

Z moim aparatem dyskretnie rejestruję te piękne chwile, by dawać świadectwo tych szczególnych momentów, chwytając gesty, spojrzenia i emocje. Namiętne świadectwo niezrównanego dnia, zaangażowania, miłości i jedności.

Jako fotograf nie jestem związany z żadną konwencją czy sztampą. Moje zdjęcia rejestrują pełne intensywności emocje. Cechuje je nie tylko oryginalność, ale również energia i siła, subtelne ale niemal namacalne uczucie między młodą parą, rodziną i przyjaciółmi.

Zapraszam Was do obejrzenia galerii zdjęć ślubnych na mojej stronie, a więcej szczegółów znajdziecie klikając na odnośniki z lewej strony ekranu.

Bartek Zielenkiewicz
Różne Inne > Organizacja ślubów i wesel
Kultura Sztuka > Fotografia
Miasta Regiony > Śląskie
fotograf   ślub   zdjęcia   rybnik   żory   racibórz   wesele   ślubny   ślubne   wedding Feb 10, 2011 Bartosz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Różne Inne > Organizacja ślubów i wesel

1. Organizacja imprez
Każdy doskonale wie, że o tym czy dana impreza będzie udana w dużej mierze decydują umiejętności jej organizatora. Jeśli chcesz niezapomnianego widowiska koniecznie podejmij współpracę z fachowcami – Art. Andrzej Kowalik organizacja imprez to specjalność firmy. Na stronie internetowej znajdziesz wszystkie szczegóły, w dziale kontakt...
Category:

2. Dekoracje Ślubne Eden Art
Ślub dla każdego z nas jest wyjątkową i niepowtarzalną chwilą. Chcemy mieć z niego jak najpiękniejsze wspomnienia. Aby tak się stało, należy zadbać również o wygląd różnych elementów, które są związane z danym weselem. Pomagam w dobraniu idealnych dekoracji, aby stały się one doskonałym uzupełnieniem całej uroczystości.

Moje...
Category:

3. Wesela
Portal zawiera informacje o obiektach organizujących wesela z całej Polski. Niewątpliwym atutem naszego portalu są wszelkie informacje czy dany obiekt posiada w swojej ofercie np parkiet do tańca w osobnej sali czy wyjście do ogrodu. Zapraszamy na portal proponujący przepiękne obiekty, posiadamy zdjęcia najpopularniejszych obiektów, które...
Category:

4. Organizacja Wesel Bielsko-Biała
Organizacja wesel Bielsko Biała Firma Euforia z Bielska-Białej to najlepsza Firma na Śląsku specjalizująca się w Organizacji Wesel w Bielsku-Białej.Zaleta Firmy jest przede wszystkim możliwość bezpośredniego wpływania na Organizację Wesela.Firma Euforia to zaufanie wśród klientów i doskonała renoma, jaką się cieszy Firma.Organizacja Wesel...
Category:

5. Chwile Jak Motyle - fotografia ślubna
Szanowni Państwo!

Ślub i wesele to najpiękniejsze momenty w życiu, krystalizacja radości i szczęścia. Czas bliskości i jedności, czas który był przygotowany długo w najdrobniejszych szczegółach i który mija w jednej chwili.

Z moim aparatem dyskretnie rejestruję te piękne chwile, by dawać świadectwo tych szczególnych...
Category:


Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.