Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Vip Glass - drzwi przesuwne

5241 http://www.vipglass.pl W wąskim korytarzu lub niewielkim pomieszczeniu, gdy nie ma miejsca, aby zapewnić wygodne przejście za pomocą drzwi rozwieranych, korzystniejsze będzie zamontowanie drzwi przesuwnych. Stosowane są one również w przypadkach, gdy drzwi z tradycyjne szeroko rozwieranymi skrzydłami utrudniają aranżację wnętrz.

Montaż na ścianie
Drzwi poruszają się wzdłuż ściany na prowadnicy zamocowanej do ściany lub do sufitu. Jest to najprostsze rozwiązanie jednak ma swoje wady. Drzwi tak zamontowane nie pozwalają na ustawienie w ich pobliżu mebli, a na ścianie nie można wieszać półek czy obrazów. Ponadto w pobliżu tych drzwi nie powinny się bawić małe dzieci, ponieważ mogłyby być uderzone poruszającym się skrzydłem drzwiowym.

Montaż w otworze drzwiowym
Gdy mamy szeroki otwór drzwiowy możemy zamontować drzwi przesuwne poruszające się na prowadnicy zamontowanej do nadproża. Wtedy ruchome skrzydło drzwiowe zachodzi na naświetle boczne lub na zamknięte sąsiednie skrzydło rozwierne.

Drzwi chowane w ścianie
Drzwi poruszają się w specjalnej kasecie chowanej w ścianie —drzwi po otwarciu „znikają" w ścianie, umożliwiając całkowite wykorzystanie powierzchni w mieszkaniu.
Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz
Dom Wnętrze
Dom Wnętrze > Wystrój wnętrz
szklane balustrady   zabudowy szklane   drzwi szklane   schody szklane   szklane ściany   kabiny szklane   daszek szklany   szklana podłoga   panele szklane kuchenne   ścianka prysznicowa   lustro   zabudowa szklana   lustra   konstrukcje szklane   szklane drzwi przesuwne Feb 10, 2011 Piotr

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Dom Wnętrze > Wyposażenie wnętrz

1. Granit, Marmur, Piaskowiec - Akropol
Jednym z najczęściej wykorzystywanych kamieni w budownictwie jest granit. Znajduje on wiele zastosowań przy wykańczaniu budynków mieszkalnych oraz biurowych. Granit jest również bardzo popularnym materiałem na nagrobki, jego bogata kolorystyka potrafi zaspokoić wymagania prawie każdego klienta, ponadto granit jest bardzo trwałym kruszywem.
Category:

2. Uchwyty
Sprawdź ofertę Santer Hygienic na takie produkty jak dozowniki do mydła czy też suszarki do rąk. Dozownik na mydło, dozownik łokciowy powinien być wytrzymały i funkcjonalny dlatego zalecamy korzystanie z tego co przygotowane zostało przez Santer Hygienic. Firma specjalizuje się w dostawach najlepszych urządzeń w niskich cenach. W ofercie także...
Category:

3. Nowoczesny prysznic w łazience
Dzięki możliwości łatwego montażu kratek odwodnieniowych w każdej łazience możliwe jest wykorzystanie atrakcyjnej i niepowtarzalnej kabiny prysznicowej, która nie wymaga montażu specjalnego brodzika. Kratki, które spełniają rolę odwodnienia, zbierają i szybko odprowadzają wodę gromadzącą się podczas brania kąpieli. Informacje na temat takiej...
Category:

4. RoletySiejka MEK-BUD Michał Siejka
Strona poświęcona w 100 % zabezpieczeniu i dekoracji okna. Na stronie znajdziecie wszystko co ważne i istotne w dziedzinie okien. Oferujemy kompleksową obsługę tj produkcja,sprzedaż oraz montaż taki systemów jak:
* rolety w kasecie Warszawa;
* rolety wolno wiszące Warszawa;
* rolety dzień noc Warszawa;
* rolety...
Category:

5. Vertikale
Sklep internetowy Rollodin oferujący wertikale okienne, żaluzje bambusowe oraz rolety okienne. Najwyzsza jakość vertikali okiennych zapewnia szwedzka firma Rollodin. Oferujemy wertikale pod wymiar.

Każde z oferowanych przez nas rozwiązań jest zaprojektowane tak, by spełniać Państwa wymagania . Dzieje się tak od momentu powstania...
Category:


Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.