Strona g��wna  |  Sugeruj kategoriďż˝  |  Dodaj wpis  |  RegulaminPolecamy


Mycie dachów

5002 http://www.lakszmi.com.pl Czyszczenie dachów, impregnacja dachówki, malowanie dachów, usuwanie mchu z dachu- pracujemy dla Państwa od 2002 roku. Usługi mycie dachów wykonujemy na terenie całego kraju.

Ceny za mycie dachu (cennik):
- czyszczenie dachu od 10 zł/m²,
- impregnacja dachu od 8 zł/m²,
- malowanie dachów od 8 zł/m².

Posiadamy kompletny sprzęt, aby bezpiecznie wykonać zlecenia na każdej wysokości. czyścimy dachy o różnych kątach i kształtach powierzchni.

Naszą technika czyszczenia pozbywamy się zarośniętych alg, grzybów i innych często występujących na dachach i elewacjach.

Korzystamy z gorąco wodnych i wysokociśnieniowych urządzeń firmy Karcher. Mycie wodą o wysokim ciśnieniu, parą lub preparatami ulegającymi biodegradacji pozwala osiągnąć zadowalające rezultaty.

Maksymalny efekt czyszczenie dachu przy najniższych kosztach.
Biznes Ekonomia > Usługi budowalne > Prace wysokościowe Mycie dachów   impregnacja dachów   usuwanie mchu z dachu   konserwacja dachówki   Lakszmi Feb 10, 2011 Dorota Bedri

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 3

Oceń stronę


Inne linki z Biznes Ekonomia > Usługi budowalne > Prace wysokościowe

1. Alpaca
Prace na wysokości to jedne z najbardziej niebezpiecznych zajęć. Ludzie którzy się ich podejmują każdego dnia ryzykują swoje zdrowie. Żeby móc pracować na wysokościach trzeba mieć ku temu należyte kwalifikacje. Przedsiębiorstwo Apaca to grupa złożona z pasjonatów i profesjonalistów którzy na co dzień wykonują to co sprawia im przyjemność. Alpaca...
Category:

2. Montaż konstrukcji stalowych
Jeśli jesteś w trakcie inwestycji budowlanej i potrzebujesz złożyć zamówienie na konstrukcje stalowe koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Alstal. Zakład Prefabrykacji wytwarza konstrukcje stalowe na potrzeby hal produkcyjnych, sportowych i magazynów. Najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania stosowane przy produkcji konstrukcji stalowych...
Category:

3. Oznakowanie parkingów, malowanie parkingów
Firma REMONTEAM zajmuje się szczególnie oznakowaniem parkingów i malowaniem parkingów podziemnych i naziemnych. Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie, dlatego każdy oznakowany parking staje się naszą wizytówką, dzięki czemu posiadamy mnóstwo zadowolonych klientów. Naszym priorytetem jest zadowolenie inwestorów!
Pracujemy na terenie...
Category:

4. Mycie dachów
Czyszczenie dachów, impregnacja dachówki, malowanie dachów, usuwanie mchu z dachu- pracujemy dla Państwa od 2002 roku. Usługi mycie dachów wykonujemy na terenie całego kraju.

Ceny za mycie dachu (cennik):
- czyszczenie dachu od 10 zł/m²,
- impregnacja dachu od 8 zł/m²,
- malowanie dachów od 8...
Category:

5. dźwigi - REGAN.eu
Firma REGAN oferuje do Państwa dyspozycji florę nowoczesnych podnośników koszowych, żurawi oraz dźwigów. Oferowane między innymi dźwigi Bydgoszcz bazują na długoletnim doświadczeniu zespołu firmy, solidnej wiedzy technicznej oraz nowoczesnym parku maszynowym. Każdy powierzony projekt firma REGAN wykonuje fachowo, starannie i z entuzjazmem....
Category:


Strona główna | Nowości | Popularne | Oceniane | Dodaj wpis | Aktualizacja | Promocja 
Copyright © 2007-2010 Byleco.Info. All Rights Reserved.